لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
هزینه لیزر بدن آقایان

قیمت لیزر کل بدن آقایان ۱۴۰۳

در رابطه با موهای زائد آقایان، روش‌های زیادی جهت اصلاح وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به تیغ و ژیلت، کرم‌های موبر و یا حتی وکس و موم اشاره نمود. ولی ایرادی که تمام این روش‌ها دارند این می‌باشد که این روش‌ها موقتی بوده و به صرف زمان و انرژی زیادی برای از بین بردن نیازمند هستند. ازجمله جدیدترین و بهترین را‌ه‌هایی که مردان قادر هستند برای رفع این موها استفاده نمایند، لیزر موهای زائد آقایان می‌باشد. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که قیمت لیزر بدن آقایان چقدر است؟ برای تعیین این قیمت عوامل مختلفی دخیل هستند که در این مقاله بیشتر در این رابطه بحث خواهیم نمود.

قیمت لیزر کل بدن آقایان

هزینه لیزر بدن آقایان چقدر است؟

همانطور که ذکر شد روش‌های سنتی حذف موهای زائد ازجمله اصلاح، اپیلاسیون یا کندن، به زمان زیادی نیاز داشته و نتایج آن‌ها کوتاه مدت می‌باشد، چراکه ریشه‌های مو ۲۴ ساعت بعد از برداشتن به رشد شروع می‌نمایند. به همین خاطر اکثر آقایان و خانم‌ها جهت رفع مو‌های زائد بدن به لیزر روی می‌آورند. لیزر مو‌های زائد بهترین روش برای از بین بردن مو‌های زائد از کل نواحی بدن بدون عوارض جانبی طولانی مدت می‌باشد.
در لیزر موهای زائد اشعه لیزر با ریشه‌های مو برخورد نموده و آن‌ها را از بین می‌برد. به همین علت در صورتی که این جلسات ادامه یابد، پس از مدتی ریشه مو بسیار سست شده و تقریبا رشد آن‌ها به پایان می‌رسد.

قیمت لیزر بدن آقایان
ناحیه صورتقیمت لیزر کل بدن آقایان
پشت گردن200,000 تومان
خط ریش200,000 تومان
گونه200,000 تومان
روی گوش200,000 تومان
هر 4 ناحیه باهم 500,000 تومان

قیمت لیزر خط ریش آقایان ۱۴۰۳

قیمت لیزر خط ریش آقایان در کلینیک دکتر تفت، 200.000 هزار تومان است.

عوامل موثر در هزینه لیزر بدن آقایان

لیزر موهای زائد نیز یکی از عمل‌های زیبایی محسوب می‌شود و تحت پوشش بیمه نمی‌باشد.‌در قیمت لیزر بدن آقایان عوامل زیادی تاثیر می‌گذارند که این عوامل عبارتند از:

هزینه لیزر بدن آقایان
  • نوع دستگاه لیزر

اکثر کلینیک‌های زیبایی دستگاه‌های قدیمی را برای لیزر موهای زائد به کار می‌برند. این کلینیک‌ها معمولا هزینه کمتری را از مشتری دریافت می‌کنند چراکه نوع دستگاه، پیشرفته بودن یا قدیمی بودن آن بر قیمت لیزر بدن آقایان تاثیر‌گذار است. در حقیقت هر چه دستگاه لیزر به روز‌تر باشد. تاثیر زیادی بر روی موهای زائد خواهد داشت.
به همین علت آقایانی که می‌خواهند موهای زائد خود را با لیزر از بین ببرند نباید برای ارزان بودن به کلینیک‌های بی تجربه و دارای دستگاه‌های قدیمی مراجعه کنند. برخی از دستگاه‌های لیزر عبارتند از:

دستگاه لیزر

Ruby

الکساندرایت

لیزر دایود

Nd YAG

سوپرانو Ice Platinum

  • ناحیه لیزر

در صورتی که قصد لیزر موهای زائد خود را دارید زمانی که برای انجام این کار به کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌نمایید به شما می‌گویند که لیزر موهای نواحی مختلف بدن قیمت خاصی دارند. چراکه اگر ناحیه‌ای که قصد لیزر آن را دارید وسعت بیشتری داشته باشد و ناحیه‌ی حساسی باشد مسلما باید هزینه زیادی را پرداخت نمایید.
اگر قصد لیزر قسمت‌های خاصی از بدن خود را دارید توصیه می‌کنیم قسمت‌های مد نظر خود را به تکنیسین گفته و با توجه به تعداد جلسات و مجموع تمام قسمت‌های مد نظر خود قیمت نهایی مشخص شود.

  • نوع و بافت مو

عامل مهم دیگری که در قیمت لیزر بدن آقایان تأثیر می‌گذارد نوع و بافت موها است. کسانی که دارای موهای زبر هستند به جلسات بیشتری برای دستیابی به نتایج مطلوب نیاز دارند. معمولا مردان موهای زبرتر و ضخیم‌تری دارند که سبب افزایش قیمت لیزر بدن برای آقایان می‌شود.
به همین خاطر است که قیمت لیزر کل بدن برای آقایان و خانم‌ها و در افراد کم مو و پر مو متفاوت می‌باشد.

  • تعداد جلسات
تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر بدن آقایان

از دیگر مواردی که بر روی قیمت لیزر بدن آقایان تاثیر می‌گذارد، تعداد جلساتی می‌باشد که فرد باید برای رسیدن به نتیجه دلخواه بگذراند. معمولا پزشک زیبایی فقط با مشاهده قسمتی که می‌خواهد آن را لیزر نماید و طبق تراکم مو و نوع آن تعداد جلسات لازم را می‌گوید.

تاثیر خدمات و مهارت اپراتور بر قیمت لیزر بدن آقایان

بعضی از کلینیک‌ها با ارائه بهترین خدمات، مشاوره با متخصص، محیط تمیز و بهداشتی و اپراتورهای بامهارت هزینه بیشتری در قبال انجام لیزر دریافت می‌کنند. قطعا هر چه‌قدر که مهارت اپراتور و میزان تخصص پزشک در تشخیص بهترین دستگاه برای پوست شما بیشتر باشد، پوست با آسیب کمتری مواجه خواهد شد و تاثیرگذاری آن هم بر حذف موهای زائد بیشتر آشکار می‌شود.
بعضی از کلینیک‌ها هم امکان دارد تمام این خدمات را در سطح پایین‌تری ارائه داده و به همین ترتیب هزینه کمتری در قبال انجام لیزر دریافت می‌کنند. به صورت کلی برای اطمینان از ارائه بهترین خدمات، باید مرکز لیزری را انتخاب نمایید که با قیمت معقول و دستگاه مناسب قادر باشد خدمات خوبی را ارائه نماید و بر سلامت پوست شما تاثیر منفی نداشته باشد. یک کلینیک با تمام مشخصات ذکر شده و قیمت معقول کلینیک دکتر تفت می‌باشد شما با مراجعه به این کلینیک می‌توانید از خدمات و مزایای بیشمار آن بهره‌مند شوید.

جمع بندی

هزینه رفع موهای زائد با توجه به روش مورد استفاده با یکدیگر متفاوت است.‌ از بین بردن مو‌های زائد به کمک لیزر ممکن است ابتدا گران‌ به نظر برسد، ولی در دراز مدت بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. به صورت کلی تراکم موها، بافت موها، خدمات کلینیک، نوع دستگاه و تعداد جلسات از عواملی هستند که در قیمت لیزر بدن آقایان تأثیر می‌گذارند. ولی دقت کنید که به هیچ عنوان برای کمتر پرداخت کردن هزینه به کلینیک‌های نامعتبر و پزشک بی تجربه مراجعه نکنید چراکه با این کار دچار عوارض جبران ناپذیری خواهید شد. پیشنهاد ما به شما این است که به کلینیک‌ دکتر تفت مراجعه کنید و با قیمتی مقرون به صرفه از این روش استفاده نمایید‌.

سوالات درمورد قیمت لیزر بدن آقایان:

آیا بعد از انجام جلسه لیزر به استراحت نیاز است؟

بعد از انجام جلسات لیزر به استراحت نیازی نمی‌باشد، ولی بهتر است از انجام ورزش‌های سنگین تا مدتی خودداری نمایید.

آیا قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک‌ها، متفاوت است؟

بله. قیمت لیزر بدن آقایان در کلینیک‌ها به خاطر ارائه نوع خدمات، میزان تجربه و مهارت پزشک، اعتبار کلینیک و تبحر تکنسین‌ها متفاوت می‌باشد.

5/5 - (4 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *