لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
بهترین دکتر فیلر چانه در غرب تهران کجاست

بهترین دکتر فیلر چانه در غرب تهران

یکی از عوامل تاثیر گذار در زیبایی چهره، وجود تقارن در اجزای صورت می باشد. چانه و خط فک از نواحی صورت هستند که توجه کمتری به آنها می شود ولی در واقع تقارن این نواحی در زیبایی چهره بسیار تاثرگذار است. یکی از راه هایی که اخیرا برای فرم دهی و کانتورینگ چانه و خط فک انجام می گیرد، تزریق فیلر است. این روش زیبایی در کلینیک های مختلفی در سطح شهر تهران انجام می گیرد ولی برای به دست آوردن بهترین نتایج از این روش کم تهاجمی، باید تزریق توسط بهترین دکتر فیلر چانه در غرب تهران انجام شود که قصد داریم در این مقاله ویژگی های ایشان را معرفی نماییم.

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

بهترین دکتر فیلر چانه در غرب تهران در کلینیک دکتر تفت

کلینیک دکتر تفت دارای بهترین کادر درمان و بهترین تجهیزات درمانی می باشد و از بهترین برندهای فیلر موجود در بازار استفاده می کند. همین طور این مرکز دارای دسترسی خوبی در سطح شهر تهران می باشد. بنابراین اگر به دنبال بهترین دکتر فیلر چانه در غرب تهران هستید؛ حتما سری به کلینیک دکتر تفت بزنید.

بهترین دکتر فیلر چانه در غرب تهران
برای رزرو نوبت بهترین دکتر فیلر چانه در غرب تهران
کلیک کنید.

ویژگی های بهترین دکتر فیلر چانه در غرب تهران

تزریق فیلر چانه باید به صورت اصولی انجام شود تا نتایج مدنظر مشتری را به دنبال داشته باشد؛ براین اساس باید به بهترین دکتر فیلر چانه در غرب تهران که ویژگی های زیر را دارد؛ مراجعه کرد:

 • بهترین دکتر باید متخصص پوست، مو و زیبایی باشد یا پزشک عمومی که دوره های مربوطه را گذرانده است. بدون داشتن تخصص کافی، تزریق فیلر چانه می تواند برای مراجعه کنندگان خطرناک باشد و عوارض جدی به دنبال داشته باشد.
 • پزشک معالج باید شناخت دقیق و کافی‌ از بافت ناحیه چانه و تکنیک های جدید تزریق فیلر چانه، زاویه درست سرنگ برای تزریق، محل مناسب تزریق، مقدار تزریق و نحوه ی صحیح قرار دادن این مواد در لایه های‌ مناسب پوستی، داشته باشد. فقط در صورت داشتن تکنیک و دانش کافی است که نتایج تزریق فیلر چانه ایده آل خواهد بود. نحوه تزریق اشتباه توسط پزشک می تواند منجر به بروز عوارض جبران ناپذیر شود.
 • برندهای مختلف فیلر در بازار موجود هستند که بعضی برای تزریق در نواحی خاص صورت اختصاصی شده اند. به قدری تنوع فیلرها زیاد شده است که بسیاری برای انتخاب فیلر مناسب سردرگم می شوند. بهترین دکتر فیلر چانه در غرب تهران با انواع فیلر های موجود در بازار آشنایی دارد، فیلر اصل را از تقلبی تشخیص می دهد، ترکیبات هر کدام، میزان اثرگذاری و ماندگاری هر مدل را می داند و می تواند بهترین برند فیلر چانه را به مشتری خود پیشنهاد دهد.
 • بعضی تصور می کنند که بهترین دکتر فیلر چانه در غرب تهران باید هزینه بیشتری نسبت به سایرین دریافت کند، اما در واقع دریافت هزینه های بالا و نامتعارف اصلا ملاک بالا بودن کیفیت کار نیست. دستمزد تزریق فیلر چانه ثابت است و نباید از حد متعارف بالاتر باشد. کلینیک هایی که دارای تجهیزات بیشتری هستند، ممکن است به دلیل امکانات بیشتر، هزینه های بیشتری دریافت کنند ولی منصفانه بودن هزینه ها از ویژگی های خوب بهترین پزشکان زیبایی است.
 • توجه به سلیقه و نظرات مراجعه کنندگان از ویژگی های خوب بهترین دکتر فیلر چانه در غرب تهران است. متاسفانه بسیاری از پزشکان هستند که درحالی که کار خوب و تخصصی انجام می دهند، اما به نظرات مراجعه کننده خود گوش نمی دهند. به همین دلیل در نهایت مشتری از نتایج نهایی راضی نخواهد بود.

کاربرد فیلر چانه

چرا باید به ناحیه چانه فیلر تزریق کرد؟ سوال خوبی است که در پاسخ به آن، در ادامه کاربرد فیلر چانه را توضیح دادیم:

 • معمولا با افزایش سن، فرم چهره انسان تغییر می کند، همین طور در ناحیه چانه و خط فک پایین، بسیاری افراد دچار افتادگی می شوند، چانه عقب تر می رود و در کل فرم چهره بهم می خورد و حتی سن را بالاتر نشان می دهد. با تزریق فیلر چانه می توان فرم چانه را در سنین بالا اصلاح کرد.
 • توجه کمی به ناحیه چانه می شود ولی در واقع این قسمت در فرم چهره بسیار با اهمیت است. افرادی که به طور طبیعی دارای چانه عقب زده هستند، تعادل کمتری در اجزای صورتشان دارند. در صورتی که اگر چانه در راستای لب باشد، فرد نیم رخ زیبایی دارد. برای این منظور باید فیلر چانه تزریق شود.
 • افرادی که در نواحی مختلف صورت با اهداف کانتورینگ، فیلر تزریق کرده اند؛ ممکن است دچار برهم خوردن تعادل اجزای صورت شوند. به عنوان مثال افرادی که فیلر لب تزریق کرده اند، نیاز به تزریق فیلر چانه دارند تا لب و چانه ها در یک راستا باشند.
 • بعضی از افراد دارای خطوط عمیق روی چانه خود هستند که شاید مورد پسندشان نباشد؛ به راحتی می توان با تزریق فیلر چانه این فرورفتگی را پر کرد.

به طور کلی با تزریق فیلر چانه می توان فرم، ارتفاع، برآمدگی و تقارن چانه را اصلاح کرد.

ماندگاری فیلر چانه

همان طور که می دانید برندهای مختلفی برای تزریق فیلر چانه مورد استفاده قرار می گیرند که هرکدام بسته به ترکیباتی که دارند، ماندگاری متفاوتی دارند. بین یک تا دو سال ماندگاری بیشتر فیلرهای تزریق شده در چانه است. هرچند به این دلیل که فیلرها بعد از مدتی کاملا در بدن جذب می شوند؛ سطح متابولیسم فرد به شدت در ماندگاری فیلر چانه تاثیرگذار است.

عوارض فیلر چانه

خوشبختانه ناحیه چانه، جز مناطق حساس صورت نمی باشد. درست است که پزشک باید دقت لازم را داشته باشد که در عروق خونی و اعصاب تزریق انجام ندهد ولی در صورتی که بهترین دکتر فیلر چانه در غرب تهران را انتخاب نمایید؛ عوارض جدی از تزریق فیلر چانه به دنبال نخواهد داشت. کبودی، تورم و قرمزی از عوارض شایع تزریق هر نوع فیلری می باشد که معمولا بعد از مدت کوتاهی برطرف می شوند. حساسیت در برابر لمس و فشار نیز از عوارض محدود تزریق فیلر چانه است.

هزینه فیلر چانه

هزینه فیلر چانه به برند استفاده شده، میزان سی سی مورد استفاده و دستمزد پزشک بستگی دارد. بهتر است برای اطلاع از هزینه دقیق تزریق فیلر چانه به کلینیک مراجعه فرمایید تا بعد از بررسی دقیق در یک جلسه مشاوره خدمتتان اعلام شود.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق فیلر چانه

 • داروهایی که مصرف می کنید را به پزشک خود نشان دهید و اطمینان حاصل کنید که تداخلی با تزریق فیلر چانه ندارند.
 • از چند روز قبل از تزریق فیلر چانه از مصرف مواد رقیق کننده خون مانند آسپیرین، داروهای ضد التهابی، ویتامین E خودداری کنید. مصرف اینگونه مواد احتمال خونریزی را افزایش می دهند.
 • الکل مصرف نکنید. الکل باعث افزایش احتمال خونریزی و کبودی می‌شود.
 • بهتر است از ۲ هفته قبل از تزریق فیلر، به دندانپزشکی مراجعه نکنید.
 • بدون آرایش صورت به خصوص انواع کرم های آرایشی برای تزریق فیلر چانه مراجعه کنید.
 • اگر سابقه تبخال دارید، حتماً پزشک خود را مطلع سازید.
 • تا 4 ساعت بعد از تزریق به صورت خود آب نزنید و ناحیه تزریق را فشار ندهید. بعد از این مدت از آب ولرم و شوینده های ملایم برای شستشوی ناحیه استفاده کنید.
 • بعد از تزریق فیلر چانه از انجام ورزش‌ها و فعالیت‌های سنگین خودداری کنید، فعالیت های سنگین موجب افزایش خون رسانی در ناحیه و در نهایت افزایش کبودی می شود.
 • تا 2 روز بعد از انواع کرم های آرایشی در ناحیه استفاده نکنید.
 • از حمام داغ، سونا و جکوزی خودداری کنید.
 • در معرض تابش مستقیم خورشید قرار نگیرید و همیشه از کرم های ضد آفتاب مناسب استفاده کنید.
 • تا بهبودی کامل از مصرف الکل و دخانیات پرهیز کنید.

سوالات در مورد بهترین دکتر فیلر چانه در غرب تهران:

بهترین ژل برای تزریق چانه کدام است؟

برندهای مختلفی در بازار موجود هستند که می توانید با مشورت پزشک خود بهترین برند را انتخاب نمایید. ولی ژل‌های برپایه اسید هیالورونیک از شایع ترین فیلرهای مورد استفاده در ناحیه چانه هستند، مانند: ژوویدرم و رستیلن.

آیا تزریق فیلر چانه درد دارد؟

تزریق فیلر چانه درد کمی دارد که به خاطر وارد شدن سوزن به پوست است. در صورتی که نیاز باشد می توان قبل از تزریق از کرم های بی حس کننده موضعی در ناحیه استفاده کرد.

مقدار سی سی مورد نیاز برای تزریق فیلر چانه چقدر است؟

این سوال را باید پزشک شما براساس فرم چانه شما تعیین کند ولی به طور معمول 1 سی سی ژل به چانه تزریق می شود. در جلسه ترمیم می توان در صورتی که فرم چانه را دوست نداشتید، مقدار بیشتری ژل به ناحیه تزریق کرد.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *