لوگو دکتر تفت
بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت کیست

بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت

کانتورینگ صورت به روش غیرجراحی یکی از تکنیک های جدیدی است در سال های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در این روش با استفاده از فیلر و بوتاکس به فرم دهی و زاویه سازی صورت می پردازند. اما برای به دست آوردن نتایج دلخواه از این روش خوب است که به بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت مراجعه کنید. در این مقاله قصد داریم با بررسی ویژگی های ایشان شما را در انتخاب بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت یاری کنیم.

چگونه بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت را انتخاب کنیم؟

رزومه پزشک متخصص حاوی جزئیاتی در مورد تخصص و تجربه کاری، تحصیلات و تحقیقات علمی پزشک است.

 بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت

اطلاعات چند متخصص را با هم مقایسه کنید، در مورد تجربه، میزان موفقیت و روش هایی که به کار می برند، به دقت مطالعه کنید. اطمینان حاصل کنید که پزشک منتخب تجربه مرتبط در درمان یک موضوع پزشکی مورد نظر شما را دارد. نظرات بیمارانی که با متخصص انتخاب شده، مشاوره داشته اند را بخوانید.
بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت دارای تجربه فراوان است، به طور مداوم به یادگیری و آموزش ادامه می دهد، در انجمن های حرفه ای شرکت می کند و بازخورد مثبتی از بیماران تحت درمان دارد.

چگونه می توان نوبت بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت را گرفت؟

برای برنامه ریزی وقت مشاوره خود، فقط کافی است که با کلینیک دکتر تفت تماس حاصل فرمایید تا در مورد زمان و جزئیات جلسه مشاوره پزشکی صحبت کنید و نوبت خود را تعیین کنید. اگر در انتخاب مشکلی دارید، ما می‌توانیم بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت را به شما معرفی کنیم تا بتوانید از این خدمات بهره ببرید.

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

ویژگی های بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت

  • صورت انسان دارای تعداد بیشماری عضله، عصب و بافت چربی است که به صورت پیچیده ای در هم تنیده شده اند. یک تزریق اشتباه در یک ناحیه اشتباه می تواند موجب فلج عضله یا از کار افتادن عصب شود. بنابراین یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت، درک آناتومی صورت و داشتن اطلاعات کافی از محل عبور اعصاب، عضلات و غدد موجود در این ناحیه است. همین طور داشتن تسلط کافی به زوایای فک پایین، گونه و بافت نرم پوشاننده آنها، چربی موجود در نواحی مختلف صورت و تاثیر آن بر زوایای صورت نیز برای انجام یک تزریق مناسب در ناحیه مدنظر مهم است.
  • همان طور که می دانید روند پیری تاثیر زیادی در کانتور طبیعی صورت دارد. بافت پوست با افزایش سن دچار شلی می شود، قوام خود را از دست می دهد و در نواحی مانند گونه ها و فک پایین دچار افتادگی می شود. همین طور پیری پوست می تواند موجب ایجاد تغییراتی در تمام لایه ها، بافت نرم زیر جلدی و اسکلت زیرین شود. روند پیری در افراد مختلف نیز با سرعت های مختلف اتفاق می افتد. بنابراین داشتن دانش کافی از روند پیری پوست و تاثیر آن بر زوایای طبیعی صورت از ویژگی های بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت است.
  •  بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت قبل از اقدام به تزریق، یک ارزیابی دقیق و جامع از مراجعه کننده انجام می دهد. سابقه بالینی، وجود بیماری های خاص، آلرژی، داروهای مورد استفاده و سابقه تزریق های قبلی را به طور کامل ارزیابی می کند. انجام یک ارزیابی خوب قبل از تزریق برای ارائه یک طرح درمان مناسب بیمار و به دست آوردن نتایج نهایی خوب، بسیار مهم است.
  • برای به دست آوردن نتایج نهایی از کانتورینگ صورت ممکن است به چند جلسه تزریق نیاز داشته باشید. از طرفی تزریق باید به میزان مشخص و در نواحی مشخص انجام شود. این نیازمند یک برنامه ریزی دقیق است که به آن طرح درمان می گویند. پزشک باید به شکایات بیمار و انتظارات او به خوبی گوش دهد. مرز انتظارات واقع بینانه را برای او مشخص کند و با توجه به فرم صورت بیمار، یک طرح درمان قابل دستیابی را برای او برنامه ریزی نماید.
  • یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت، داشتن تکنیکِ درمانِ کارآمد، عالی و منحصر بفرد است. در واقع تفاوت اصلی کارِ پزشکان مختلف، در همین تکنیک تزریق است. در کدام ناحیه به چه میزان فیلر یا بوتاکس تزریق کنم که نتایج عالی به دست آید؟ این دقیقا همان مسئله ای است که در نهایت موجب ایجاد یک زیبایی طبیعی در افراد بعد از کانتورینگ صورت می شود؛ اگر به یک پزشک خوب مراجعه کرده باشند. مهم است که قبل از شروع به کار، ناحیه درمان با یک محلول ضد عفونی کننده به طور کامل تمیز و ضد عفونی شود، با این کار احتمال عفونت پایین می آید. در صورتی که برای تزریق از سوزن های ریز 22G با نوک بلانت با طول 40 تا 50 میلی‌متر استفاده شود؛ در نقطه ورود، احتمال آسیب عروقی و بروز کبودی کمتر خواهد بود، از طرفی دسترسی به یک منطقه بزرگ زیرجلدی راحت تر است.
  • انتخاب بهترین برند فیلر و بوتاکس یا سایر مواد اولیه در کیفیت کار نهایی بسیار با اهمیت است. پوست نازک و پویا نواحی اطراف دهان نیاز به محصولاتی با خاصیت ارتجاعی بالاتر، دارند تا تاثیرگذاری خوبی با ماندگاری مناسب داشته باشند. استفاده از بهترین و مرغوب ترین فیلرها منتخب بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت است. معمولا استفاده از ژل های بر پایه اسید هیالورونیک انتخاب اول است.

کانتورینگ صورت

کانتورینگ صورت

کانتورینگ صورت از طریق روش های غیر جراحی با تزریق فیلرهای بر پایه هیالورونیک اسید و بوتاکس در نواحی مختلف صورت انجام می شود. هدف زیبایی شناختی کانتورینگ صورت، بازتعریف زوایای صورت به خصوص خط فک پایین و گونه هاست. پزشک با توجه به برجستگی چانه، برجستگی گونه، فاصله لب بالایی و پایینی، طول و عرض صورت، کشیدگی یا گرد بودن صورت، لاغری یا پری صورت، زاویه فک پایین و زاویه گردن هر فرد، اقدام به تزریق حجم سی سی مشخصی فیلر برای بهبود فرم کلی صورت می کند. در افراد جوان، کانتورینگ صورت از طریق اصلاح نقص ساختاری در فرم صورت یا افزایش زوایای صورت در فک یا گونه ها به دست می آید. در افراد مسن تر با افزایش حجم صورت در نواحی که پوست دچار شلی و افتادگی شده است و بافت چربی زیر جلدی از دست رفته است، کانتورینگ صورت انجام می شود.

هزینه بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت

قیمت کانتورینگ صورت بین پزشکان متخصص متفاوت است و به عوامل خاصی بستگی دارد، مانند:

هزینه بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت

شهر محل اقامت و انجام خدمات، تجربه و شهرت بالینی پزشک، مدرک پزشکی و سوابق تحصیلی، حجم کار و تعداد مراجعان پزشک، تکنیک های اختصاصی مورد استفاده پزشک و پیشرفت های پزشکی او.

به طور کلی هزینه کانتورینگ صورت را می توان بین 5.000.000 تومان تا 10.000.000 تومان برآورد کرد.

جمع بندی

بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت باید دانش کافی از آناتومی صورت داشته باشد، بتواند یک طرح درمان منحصر بفرد برای هر بیمار ارائه کند به نحوی که براساس شرایط فردی او و بر پایه انتظارات واقع بینانه باشد، یک تکنیک تزریق خوب را با استفاده از مرغوب ترین فیلرها به کار ببرد. می توان با مشاهده عکس های قبل و بعد از کانتورینگ صورت، تکنیک و کیفیت کار پزشک را بررسی کرد.

پرسش های متداول:

عوارض کانتورینگ صورت چیست؟

اگر کانتورینگ صورت به روش اصولی انجام شود، تزریق به میزان مناسب و در نواحی خوب انجام شود، احتمال بروز عوارض جدی کم است. کبودی، قرمزی و تورم بعد از کانتورینگ صورت طبیعی است. عوارض نادرتر می تواند شامل عفونت، آلرژی یا هماتوم باشد.

کانتورینگ صورت با چربی چگونه است؟

کانتورینگ صورت با چربی یکی دیگر از روش های زاویه سازی صورت است که می توان با برداشتن چربی از سایر نواحی بدن از طریق روش لیپوساکشن و تزریق به نواحی مورد نظر صورت به دست آید.

ماندگاری کانتورینگ صورت چقدر است؟

ماندگاری صورت براساس روش مورد استفاده مانند فیلرها و بوتاکس ممکن است بین 6 تا 18 ماه باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
صادق خندانی
صادق خندانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *