لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران

بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران

هر فردی که از فیلرهای تزریقی استفاده می کند، می خواهد به نتایج طبیعی و قابل توجهی دست یابد. هیچ کس دوست ندارد که چندین ماه را با نتایج غیرطبیعی و عدم رضایت از چهره خود بگذراند که ناشی از تکنیک ضعیف تزریق بوده است. در حالی که فیلرهای تزریقی یک درمان غیر تهاجمی و غیر جراحی هستند، تخصص  و مهارت پزشک هنوز یک مؤلفه مهم در رسیدن به نتایج مورد نظر شما است. یکی از نواحی بسیار حساسی که با تزریق درست و اصولی فیلر می توان ظاهر بسیار خوبی پیدا کند، زیر چشم است.  بنابراین تصمیم گرفتیم در این مقاله بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران را معرفی کنیم و معیارهای انتخاب ایشان را بررسی نماییم.

بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران را بر چه اساسی انتخاب نماییم؟

بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم
 1. تخصص و آموزش در پزشکی پوست، مو و زیبایی

بسیاری از پرستاران، دستیاران پزشک یا سایر افرادی که بدون دانش حوزه پزشکی در دوره های زیبایی شرکت کرده اند و درمان‌های زیبایی را ارائه می‌دهند، باید بر طبق قانون وزات بهداشت تحت نظارت یک پزشک مجاز (MD) تزریق فیلر و بوتاکس را انجام دهند. تکنسین های زیبایی فقط می توانند درمان های محدود به درم سطحی را انجام دهند که شامل تزریق نمی شود.
می توان گفت بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران باید یک جراح پلاستیک، جراح پلاستیک صورت، متخصص پوست، مو و زیبایی یا حداقل یک متخصص پزشکی دارای مجوز باشد که حداقل 3 تا 5 سال سابقه کار در حوزه پزشکی زیبایی را داشته باشد. ما به بیماران توصیه می کنیم که از انجام هر گونه روش پزشکی خارج از محیط پزشکی، از جمله داروهای تزریقی مانند فیلر و بوتاکس، خودداری کنند.

 • از انتخاب بر اساس قیمت خودداری کنید

در بیشتر موارد، بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران، به دلایل متعدد از جمله آموزش، تخصص و امکانات، دارای هزینه بیشتری نسبت به سایرین است. همین طور تزریق فیلر زیر چشم توسط یک جراح نسبت به یک متخصص زیبایی گران‌تر است. به همین نسبت، بعضی کلینیک ها ممکن است به مراتب هزینه های بسیار پایین تری داشته باشند. خطرات مرتبط با درمان‌های تزریقی کم ‌هزینه که توسط افراد نا کارآمد انجام می‌شود، بسیار زیاد است. در نهایت، مراجعه کننده باید از انتخاب پزشک تنها بر اساس قیمت فیلر زیر چشم اجتناب کند.

 • شخصی را انتخاب کنید که طیف کاملی از خدمات را ارائه می دهد

هر بیمار کاندید مناسبی برای تزریق نیست. برای برخی از بیماران، بوتاکس و فیلرها ممکن است نتایج مطلوبی را به همراه نداشته باشند و نیاز به امتحان کردن روش های دیگر برای جوابدهی باشد. انتخاب یک پزشک که طیف وسیعی از خدمات زیبایی را ارائه می‌کند، می‌تواند برنامه‌های درمانی فردی بیشتری را به شما ارائه دهد. بیماران می توانند در مورد بهترین رویکرد برای چهره و اهداف منحصر به فرد خود مشاوره دریافت کنند، نه توصیه هایی که بر اساس طیف محدودی از خدمات باشد. علاوه بر این، با توجه به طیف گسترده ای از  فیلرهای مورد تایید FDA، بیماران باید از مراجعه به پزشکی که تنها با یک یا دو  برند فیلر کار می کند، اجتناب کنند. البته لازم به ذکر است که بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران همیشه از بهترین برند فیلر زیر چشم استفاده می کند.

 • شفافیت را انتخاب کنید

صرف نظر از اینکه چه کسی را برای انجام تزریق فیلر زیر چشم انتخاب می کنید، شفافیت و صداقت پزشک در توضیح نتایج مورد انتظار از درمان باید در انتخاب بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران، مد نظر قرار گیرد. پزشکی که در مورد فرآیندها و فیلرهای مورد استفاده شفافیت ندارد، می‌تواند نشانه‌ای از کسب و کار سود محور باشد. آنها ممکن است به ایمنی یا نتایج بیمار توجه کافی نداشته باشند. به ویژه توصیه می کنیم از افرادی که:

– نام برند فیلر مورد استفاده را نمی گویند،

– از افشای خطرات درمان انتخاب شده جلوگیری می کنند،

– بیماران را تحت فشار قرار می دهند تا درمان های مکمل را بدون توجیه روشن در نظر بگیرند،

– علاوه بر این عوامل، بیماران باید از دریافت درمان توسط هر متخصصی که در مورد آموزش یا سطح تجربه او با داروهای تزریقی آگاه نیستند، اجتناب کنند.

 • عکس های قبل و بعد فیلر زیر چشم را در نظر بگیرید

عکس های قبل و بعد تزریق فیلر زیر چشم توسط یک پزشک نشانه قدرتمندی از مهارت و تجربه آنهاست. در حالت بهینه، نتایج تزریق فیلر زیر چشم باید جذاب و کاملاً طبیعی به نظر برسد. نتایج فیلر که خیلی ظریف یا خیلی آشکار به نظر می رسند می تواند نشانه این باشد که پزشک تجربه مناسبی در انجام تزریقات یا طرح ریزی برنامه های درمانی برای بیمار ندارد.

چرا باید بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران مراجعه کرد؟

تزریق فیلرها و به خصوص فیلر زیر چشم لزوما ساده نیستند. بسیاری پزشکان و پرستاران بدون سابقه در پزشکی زیبایی، مانند متخصص داخلی، دندانپزشک یا متخصص زنان نیز ممکن است در مطب خود تزریق فیلر و بوتاکس انجام دهند. اما فقط به این دلیل که یک پزشک داروهای تزریقی را ارائه می دهد به این معنی نیست که آنها واجد شرایط لازم برای تزریق این دسته مواد هستند. تزریق فیلر یک روش پزشکی است که برای انجام ایمن و موثر به آموزش، دانش و مهارت خاصی نیاز دارد. افزایش تعداد افرادی که فاقد گواهی شرکت در دوره  های زیبایی هستند و تزریق انجام می دهند به این معنی نیست که تزریق فیلر ساده است، اما چون تقاضا برای تزریق فیلر زیاد است؛ تعداد بیشتری از پزشکان فاقد صلاحیت شروع به ارائه درمان های زیبایی برای پاسخگویی به تقاضا برای این روش های غیرتهاجمی کرده اند، اما نتایج بیماران آنها همیشه خوب نیست. از این رو تاکید می شود که اگر قصد تزریق فیلر زیر چشم را دارید؛ حتما به بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران مراجعه نمایید تا خیالتان از نتایج حاصل، راحت باشد.

بهترین برند فیلر زیر چشم

بهترین برند فیلر زیر چشم
 1. رستیلن برای زیر چشم (RESTYLANE)
  این محصول جدیدترین فیلر نیست اما برای زیر چشم هنوز بهترین است. تعادل مناسبی از سفتی، انسجام، مدت اثر (حدود یک سال ماندگاری زیر چشم) و تورم نسبتا کم دارد. همچنین می‌تواند برای تزریق‌های عمیق یا کم عمق با اصلاح فیلر از طریق هیدراتاسیون مناسب باشد.
 2. ژوویدرم برای زیر چشم(JUVEDERM )
  فیلرهای جدید خانواده ژوویدرم دو نمونه Volbella نرمتر و Vollure که سفت تر است؛ را ارائه می دهند. آنها نسبت به انواع قدیمی تر محصولات Juvederm باعث تورم کمتری می شوند و گزینه های خوبی برای تزریق کم عمق (Volbella) و عمیق تر (Volure) زیر چشم هستند. احتمال بروز کم ندول های التهابی (برجستگی) پس از 4 ماه با Volbella گزارش شده است. این یک خطر کم است که Restylane یا Belotero دیده نشده است.
 3. بلوترو برای زیر چشم (BELOTERO)
  این فیلر برای زیر چشم محبوب است زیرا برای پزشکان، تزریق نرم و راحتی دارد. خیلی سفت نیست و گرایش به ایجاد توده یا تغییر رنگ ندارد، اما نقطه ضعف آن این است که در صورت وجود گودی شدید زی چشم، لیفت خوبی ایجاد نمی کند. این یک انتخاب قابل قبول است اما به اندازه رستیلن همه کاره نیست.

جمع بندی

برای بیمارانی که قصد تزریق فیلر زیر چشم را دارند، مهم است که توجه داشته باشند که انتخاب بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران اهمیت دارد. انتخاب یک پزشک بر اساس هزینه کمتر یا راحتی می تواند تصمیم خطرناکی باشد. این مهم است که ظاهر خود را به یک متخصص آموزش دیده و ماهر با سال ها آموزش و تجربه بسپارید. ما در کلینیک دکتر تفت با دارا بودن بهترین تیم پزشکی و درمانی در تهران، آماده ارائه طیف گسترده ای از خدمات زیبایی از جمله تزریق فیلر زیر چشم به شما عزیزان هستیم.

پرسش های متداول:

عوارض تزریق فیلر زیر چشم چیست؟

تورمی که بیشتر از چند هفته طول بکشد، توده هایی که از بین نمی روند، تغییر رنگ مایل به آبی و ظاهر ناهموار. نتایج ناخواسته ناشی از انتخاب یک فیلر نامناسب زیر چشم اغلب قابل اصلاح است، اما به دلیل ظرافت ناحیه زیر چشم، مهم است که به دنبال پزشکی باشید که برای تزریق در این ناحیه ظریف متخصص است.

تزریق چربی زیر چشم چطور است؟

تزریق چربی، یک پرکننده دائمی است که از سلول های چربی خود فرد برای افزایش حجم استفاده می کند. پیوند چربی کمتر از فیلر قابل پیش بینی است، زیرا برخی از سلول های تزریق شده زنده نمی مانند، اما حتی با نرخ بقای 50 درصد، فواید آن می تواند بسیار ارزشمند باشد. تزریق چربی زیر چشم ایمن و مؤثر است و موفقیت آن به شدت به تکنیک مورد استفاده بستگی دارد.

امتیاز بدهید
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *