لوگو دکتر تفت
بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران کیست

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران

آیا تا به حال چیزی در مورد زاویه سازی صورت شنیده اید؟ یکی از بهترین روش هایی که به تازگی بین مردم مرسوم شده است انجام مدل سازی یا زاویه سازی صورت بدون جراحی است. این کار به راحتی با تزریق انواع پر کننده های پوستی بدون نیاز به طی دوران نقاهت انجام شود. شما می توانید خدمات زاویه سازی صورت با تزریق فیلر را توسط بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران در کلینیک دکتر تفت با بهترین قیمت و کیفیت دریافت کنید. با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی های ایشان آشنا کنیم.

زاویه سازی صورت چیست؟

یک سوم پایینی صورت، فرم گونه ها و فرم بینی برای ظاهر دلپذیر صورت بسیار مهم هستند. خط فک با کانتور مناسب در مردان و زنان بسیار مطلوب است، زیرا حس زیبایی و جوانی را در بیننده القا می کند. در زاویه سازی صورت یا مدلینگ صورت(Face angulation) حالت صورت بعد از عمل V شکل می شود که در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد. زاویه دار شدن صورت باعث زیبایی صورت، جوانسازی پوست، اصلاح زاویه بینی، رفع چین و چروک و فرم دادن به چانه می شود.

زاویه سازی صورت چیست

جوانسازی و زیباسازی غیرجراحی صورت در حال افزایش است. پرکننده‌های تزریقی می‌توانند خط فک را تغییر شکل دهند، بافت‌های نرم را لیفت کنند و نسبت‌های صورت را بهبود بخشند و به طور موثر ظاهر صورت را بهبود بخشند. روش های مختلفی برای زاویه سازی صورت مورد استفاده قرار می گیرد که از معروف ترین آنها می تواند به زاویه سازی با لیفت نخ، با تزریق چربی، با تزریق بوتاکس و با تزریق ژل نام برد. در این بین زاویه سازی صورت با انواع مزوژل ها به دلیل کارایی بالا و عوارض محدود، این روزها بسیار مورد اقبال قرار گرفته است. اما برای به دست آوردن نتایج عالی از این روش فوق العاده باید حتما به بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران مراجعه نمایید که در ادامه به بررسی ویژگی های ایشان می پردازیم:

ویژگی های بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران
 • درک آناتومی صورت و اطلاعات کافی از محل عبور اعصاب، عضلات و غدد موجود در این ناحیه برای یک پزشک متخصص حیاتی است. تسلط کافی به زوایای فک پایین، گونه ها و بافت نرم پوشاننده آنها نیز بسیار مهم است. از نقش بافت چربی موجود در نواحی مختلف صورت و تاثیر آن بر زوایای صورت نیز نمی توان غافل شد.
 • داشتن دانش کافی از روند پیری پوست و صورت برای بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران ضروری است. روند پیری صورت چند عاملی است که ناشی از تغییرات در تمام لایه‌ها، بافت نرم و اسکلت زیرین است و با سرعت متفاوتی در بین افراد رخ می‌دهد. آتروفی پوست، توزیع مجدد چربی زیر جلدی و بازسازی و جذب استخوان از عوامل تاثیرگذار در روند پیری صورت هستند.
 • انجام یک ارزیابی خوب صورت به منظور ارائه یک طرح درمان زیبایی مناسب بسیار مهم است. هنگام برنامه ریزی برای درمان زیبایی، درک شکایات بیمار و تعیین انتظارات واقع بینانه ضروری است. باید به برجستگی چانه، برجستگی گونه، فاصله لب بالایی و بین، طول و عرض صورت، زاویه فک پایین و زاویه گردن توجه شود. هدف زیبایی شناختی زاویه سازی صورت، بازتعریف زاویه و خط فک پایین، گونه ها و بینی است. در بیماران جوان، زیبایی را می توان از طریق اصلاح نقص ساختاری یا افزایش خطوط صورت و بهبود فرم صورت به دست آورد.
 • تکنیک درمان مورد استفاده پزشک ویژگی مهم دیگر است. بهبود زوایای صورت با فیلرها می تواند شکل فک، گونه و بینی را تغییر دهد، کانتور صورت را بهبود بخشد، موجب لیفت گونه و شکل دهی به بینی شود. فیلرهای تزریقی امکان افزایش سه بعدی صورت را در ابعاد افقی، عمودی و عرضی فراهم می کند.
 • برای بهبود ساختار صورت، استفاده از بهترین و مرغوب ترین فیلرها مهم است. محصولات با خاصیت ارتجاعی بالاتر برای پوست نازک و پویا مطلوب هستند مانند ناحیه اطراف دهان، گوشه های دهان. محصولات منتخب بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران برای بهبود زوایای مختلف صورت، فیلرهایی با قابلیت ارتجاعی بالا بر پایه اسید هیالورونیک را ترجیح می دهد.
 • تکنیک تزریق فیلر که به طور مستقیم بسته به پزشک معالج دارد، در نتایج نهایی بسیار موثر است. برای این روش، تمیز کردن دقیق کل ناحیه درمان با یک محلول ضد عفونی کننده و استفاده از میکروکانول‌ های 22G با نوک بلانت با طول 40 تا 50 میلی‌متر بسیار مناسب است. با این روش با یک نقطه ورود، احتمال آسیب و عوارض عروقی و کبودی کمتر است و می توان به یک منطقه بزرگ زیرجلدی دست یافت.
 • بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران قبل از تزریق، سابقه بالینی، آلرژی، درمان های تزریقی قبلی و استفاده از دارو توسط بیمار را به طور کامل ارزیابی می کند. در صورت بروز هرگونه مشکل یا عمل دندانی در 15 روز گذشته، تزریق باید به تعویق بیفتد.

در واقع می توان گفت دانش کافی، ارائه یک طرح درمان منحصر بفرد برای هر بیمار، داشتن تکنیک تزریق خوب و استفاده از مرغوب ترین فیلرها مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران است و تفاوت خروجی نهایی کار پزشکان متفاوت نیز دقیقا در همین موارد است. می توان با مشاهده عکس های قبل و بعد از زاویه سازی صورت، کیفیت کار پزشک را از این لحاظ بررسی کرد.

مزایا زاویه سازی صورت با فیلر

مزایا زاویه سازی صورت با فیلر

این روش غیر جراحی ساختار صورت را بهبود می بخشد، خط فک مشخص تری ایجاد می کند، برجستگی استخوان های گونه را افزایش می دهد و حتی قسمت بالایی گونه و حتی گردن را لیفت می کند. فیلر به ناحیه هایی از صورت که حجم خود را از دست داده اند؛ حجم اضافه می کند. پوست و بافت اطراف خط فک و گردن را مشخص و بلند می کند تا ظاهری جوان تر و واضح تر به چهره بیماران بدهد. بدون هیچ کدام از محدویت های ناشی از جراحی، فرم زیبا و کشیده به بینی شما می دهد و قوز بینی را اصلاح می کند. بوتاکس نیز در مواردی مانند کاهش چین و چروک بسیار مشابه فیلر عمل می کند ولی ما دریافتیم که فیلر راه حل بهتری برای نگرانی های ناشی از کاهش حجم طبیعی و کاهش تولید کلاژن/الاستین است بنابراین انتخاب بسیار مناسبی برای انجام زاویه سازی صورت است.

بهترین کاندید زاویه سازی صورت

افرادی که نشانه‌هایی از وجود از دست دادن کم تا متوسط کانتور صورت و از دست دادن حجم کم تا متوسط بافت صورت را به دلایل مختلف از جمله افزایش سن یا لاغری بیش از حد دارد، بیماران مبتلا به نقص‌های ساختاری در این ناحیه، بیماران مرد برای تقویت ویژگی های مردانه، زیرا در این روش چانه یا خط فک به خوبی مشخص می شوند، و بیماران زن با صورت بیضی یا قلبی شکل، برای تقویت یک سوم تحتانی و بهبود کانتور صورت، بهترین کاندید زاویه سازی صورت هستند.

عوارض جانبی زاویه سازی صورت

عوارض جانبی زاویه سازی صورت
 • عوارض اولیه مربوط به تزریق که عموماً خفیف هستند، ممکن است رخ دهند، مانند قرمزی، تورم و کبودی در نواحی درمان.
 • سایر عوارض جانبی شامل عفونت، برجستگی و گلوله شدن فیلر زیر پوست است که غیر معمول هستند، اما باید قبل از درمان احتمال بروز آنها را در نظر گرفت.
 • شدیدترین عارضه، اختلال عروقی است. به همین دلیل است که دانش آناتومی برای استفاده از تکنیک کافی بسیار مهم است. انجام آسپیراسیون مانور رفلاکس برای چند ثانیه قبل از تزریق، به ویژه هنگام استفاده از سوزن بسیار مهم است. در صورت مشاهده خون در سرنگ، تزریق باید قطع شود و سوزن از پوست خارج شود تا از قرار دادن نامطلوب فیلر در رگ جلوگیری شود که می تواند منجر به آمبولیزاسیون و ایسکمی شود. استفاده از کانول های بلانت در نواحی با خطر آسیب عروقی توصیه می شود.
 • همچنین، تشخیص علائم ایسکمی موضعی مانند درد بسیار مهم است. در این مورد، تزریق کننده باید تزریق را متوقف کند و بلافاصله اقدام به تزریق هپارین کند.
 • در کل مهم است که به آرامی، با فشار کم، در ناحیه صحیح، تزریق انجام شود. داشتن مهارت در تکنیک تزریق از خصوصیات بارز بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران در کلینیک دکتر تفت است.

هزینه زاویه سازی صورت در تهران

هزینه زاویه سازی صورت در تهران

هزینه زاویه ‌سازی صورت در تهران در سال 1402 با توجه به کلینیک، تخصص پزشک و نوع مواد مصرفی متفاوت است و حدودا 3 میلیون تا 7 میلیون تومان براساس برند ژل انتخابی قیمت هر سی سی ژل است. بنابراین بسته به برند انتخابی و میزان سی سی مورد نیاز برای نواحی مختلف صورت قیمت زاویه سازی صورت متفاوت خواهد بود. می توان شروع هزینه زاویه سازی صورت در تهران را از ۱۰ میلیون تومان تا ۱۲ میلیون تومان در نظر گرفت. توصیه می کنیم برای اطلاع از قیمت دقیق در یک جلسه مشاوره با پزشک شرکت کند و پس از تعیین طرح درمان، قیمت دقیق را جویا شوید.

جمع بندی

جوانسازی و زیباسازی غیرجراحی صورت با استفاده از تکنیک زاویه سازی صورت در حال افزایش است، زیرا می تواند به طور موثری ظاهر صورت را بهبود بخشد و براساس استانداردهای زیبایی جهانی کند. درک آناتومی زیبایی به معنای جنبه هایی است که به زیبایی صورت کمک می کند و همچنین دانش آناتومی صورت و روند پیری را شامل می شود. انجام یک ارزیابی خوب صورت و یک طرح درمان زیبایی شناختی مناسب، با توجه به اولویت‌های درمان برای هر بیمار، با استفاده از تکنیک کافی از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران است.

پرسش های متداول:

بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران کیست؟

بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران دکتر زکیه تفت است که در کلینیک دکتر تفت به درمان، جوانسازی و زیباسازی مراجعین عزیز می پردازد.

امتیاز بدهید
صادق خندانی
صادق خندانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *