لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
بهترین دکتر فیلر لب در غرب تهران کجاست

بهترین دکتر فیلر لب در غرب تهران

کلینیک های بسیار زیادی در سرتاسر تهران تاسیس شده اند که در حوزه ارائه انواع خدمات زیبایی فعالیت می کنند. اما متاسفانه بسیاری از این مراکز دارای کادر تخصصی نمی باشند و حتی بدون دانش و مهارت کافی در این زمینه به دنبال سودجویی، اقدام به تزریق ژل لب می کنند. در حالی که تزریق ژل لب یک روش زیبایی است که باید کاملا به صورت اصولی انجام شود وگرنه ممکن است عوارض جبران ناپذیری در بر داشته باشد. بنابراین برای راهنمایی به مراجعه کنندگان گرامی تصمیم گرفتیم که در این مقاله بهترین دکتر فیلر لب در غرب تهران را معرفی نماییم.

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

بهترین دکتر فیلر لب در غرب تهران چه ویژگی هایی دارد؟

 در تزریق فیلر لب دو نکته بسیار اهمیت دارد: یکی مارک فیلر لب مورد استفاده است و دیگری مهارت پزشک در استفاده از تکنیک صحیح تزریق ژل لب. از طرفی معمولا پزشک متخصص، مارک فیلر لب مناسب را به مراجع کننده پیشنهاد می کند؛ بنابراین بسیار اهمیت دارد که برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن به بهترین دکتر فیلر لب در غرب تهران مراجعه نمایید. 

بهترین دکتر فیلر لب در غرب تهران
برای رزرو نوبت بهترین دکتر فیلر لب در غرب تهران کلیک کنید.
  • دارای تخصص لازم از نظر تحصیلات دانشگاهی

افراد زیادی بدون داشتن تخصص کافی، اقدام به تزریق فیلر لب می کنند که این کار علاوه بر اینکه می تواند برای مراجعه کنندگان خطرناک باشد، غیرقانونی نیز می باشد. در درجه اول پزشکان متخصص پوست، مو و زیبایی و در درجه دوم پزشکان عمومی که دوره های آزاد مراقبت پوستی را گذرانده باشند؛ واجد شرایط کار تزریق فیلر لب هستند. بهتر است به هر فرد دیگری که تخصصی غیر از موارد گفته شده دارد برای تزریق ژل لب مراجعه نکنید.

  • دارای دانش کافی در مورد بافت لب و نحوه تزریق صحیح

پزشک معالج باید شناخت دقیق و کافی‌ از بافت لب و تکنیک های جدید تزریق ژل لب، زاویه درست سرنگ برای تزریق در لب، محل مناسب تزریق، مقدار تزریق و نحوه ی صحیح قرار دادن این مواد در لایه های‌ مناسب پوستی، داشته باشد؛ در غیر اینصورت ممکن است منجر به بروز عوارض جانبی ناخواسته در فرد شود. در تزریق فیلر لب، دقیق بودن محل تزریق مهم است، به عنوان مثال تزریق مستقیم ژل به درون عروق خونی به‌طور ناخواسته، یکی از عوارض خطرناک تزریق ژل لب می باشد. زخم‌های دائمی، اختلال در بینایی، کوری و خط افتادن روی لب از دیگر عوارض تزریق ژل لب است که به دلیل نحوه تزریق اشتباه توسط پزشک ایجاد می شود.

  • دارای دانش کافی در مورد انواع فرم های تزریق ژل لب

همان طور که می دانید مدل های مختلف لب محبوب هستند از جمله کلاسیک، قلبی، روسی، عروسکی و غیره، هر کدام از این مدل ها دارای تکنیک تزریق متفاوت هستند که بهترین دکتر فیلر لب در غرب تهران باید کاملا با این تکنیک های متفاوت آشنایی داشته باشد. از طرفی هر مدل ممکن است روی چهره های متفاوتی قشنگ باشد، پس پزشک باید بتواند مراجعه کننده را در انتخاب فرم مناسب لب که متناسب با اندازه های صورت اش باشد، راهنمایی کند.

  • دارای دانش کافی در مورد انواع مارک فیلر لب موجود در بازار

برندهای مختلفی در بازار موجود هستند که هر کدام دارای ترکیبات متفاوتی می باشند؛ بنابراین انتخاب بین آنها گاهی برای شخص مشکل است. بهترین دکتر فیلر لب در غرب تهران با انواع ژل های موجود در بازار آشنایی دارد، ژل لب اصل را از تقلبی تشخیص می دهد، ترکیبات هر کدام، میزان اثرگذاری و ماندگاری هر مدل را می داند و می تواند بهترین برند فیلر لب را برای مراجعه کننده خود پیشنهاد دهد.

  • دریافت هزینه فیلر لب منصفانه و مناسب

شاید به نظرتان بیاید که بهترین دکتر فیلر لب در غرب تهران باید بیشترین هزینه ها را دریافت کند ولی واقعیت این است که به غیر از هزینه ای که بابت خریداری ژل لب پرداخت می شود، دستمزدی برای تزریق در کلینیک ها در نظر گرفته می شود که این مبلغ نباید از حد متعارف بالاتر باشد و منصفانه بودن هزینه ها در انتخاب بهترین مرکز زیبایی برای بسیاری از افراد اهمیت دارد. بعضی از پزشکان با وجودی که هزینه بالایی دریافت کرده اند، اما نتایج نهایی کیفیت خوبی ندارند و فرم لب ها مناسب با خواسته و سلیقه مشتری نیست؛ درحالی پزشکانی که کار خوب و تخصصی انجام می دهند، به نظرات مراجعه کننده خود گوش می دهند و براساس سلیقه ایشان کار می کنند و عمدتا هزینه های نامتعارف و بالا نیز دریافت نمی کنند.

برای اطلاع از قیمت تزریق ژل لب، کلیک کنید.

بهترین مارک فیلر لب

اکثر فیلرهای لب موجود در بازار بر پایه هیالورونیک اسید هستند که یک ماده موثر در حفظ آب بافت و شاداب ماندن پوست است. وقتی میزان غلظت این ماده در بافت کم می شود، آب میان بافتی ا دست می رود و پوست شل می شود و انعطاف پذیری خود را از دست می دهد. پس از تزریق فیلر های هیالورونیک اسید به لب ها، این ماده با جذب و حفظ آب، حجیم می شود و می تواند فرم دلخواه را به لب ها ببخشد. همین طور چین و چروک های لب و اطراف دهان را برطرف می کند. از بهترین برند فیلر لب می توان به نورامیس، ژوویدرم، رستیلن، تئوسیال، بلوترو، نیوویا و غیره اشاره کرد. هرکدام از این برندها دارای انواع مختلفی فیلر هستند که برای تزریق در لب ها اختصاصی شده اند و متوسط بین 1 تا 2 سال ماندگاری دارند.

ویژگی های بهترین مرکز تزریق ژل لب در تهران

بهترین دکتر فیلر در غرب تهران باید در بهترین مرکز نیز مشغول به کار باشد. از ویژگی های بهترین مرکز تزریق فیلر لب می توان به دارا بودن بهترین تیم تخصصی از جمله بهترین پزشک و تکنسین ها، دارای مجوز و اعتبار لازم ا مراکز ذیصلاح، دارا بودن بهترین امکانات و تجهیزات، استفاده از بهترین برند فیلر لب، رعایت کامل اصول بهداشتی-درمانی و هزینه های مناسب اشاره کرد. به این دلیل که تزریق ژل لب یک فرآیند نیمه تهاجمی می باشد، ممکن است در صورت عدم رعایت اصول بهداشتی و تکنیک صحیح تزریق در مراکز نامعتبر و توسط افراد بی تجربه، عوارض خطرناکی (Lip filler side effects) برای فرد به وجود آید.   

جمع بندی

اگر به دنبال بهترین مرکز تزریق ژل لب در تهران هستید، کلینیک دکتر تفت می تواند بهترین گزینه باشد. این کلینیک دارای کادری متبحر شامل پزشک متخصص و تکنسین های با تجربه می باشد. بهترین دکتر فیلر لب در غرب تهران بنام دکتر زکیه تفت که کاملا با تکنیک صحیح تزریق فیلر لب آشنایی دارد؛ در این مرکز فعالیت می کند. همین طور استفاده از بهترین مارک های فیلر لب موجود در بازار از دیگر ویژگی های این مرکز است.

پرسش های متداول:

آیا امکان آرایش بعد از تزریق فیلر لب وجود دارد؟

می توان بعد از تزریق ژل لب آرایش کرد ولی بهتر است تا یک هفته بعد از انواع رژلب ها استفاده نکنید.

تزریق ژل لب بعد از چند روز اثر می کند؟

معمولا بعد از تزریق ژل لب نتایج قابل مشاهده خواهند بود ولی چند روز طول می کشد که تورم و کبودی ناشی از تزریق کاهش یابد و حدود ۴ هفته بعد از تزریق، ژل ها به طور کامل جذب بافت لب می شوند و شکل نهایی لب مشخص شود.

بهترین مدل لب کدام است؟

مدل های مختلف لب این روزها ترند شده است که در انتخاب فرم لب ها باید به فرم صورت خود، فرم بینی، لاغری یا پری صورت، فرم چانه دقت کرد. معمولا پزشک متخصص می تواند فرم مناسب را با توجه به فرم چهره به شما معرفی نماید.

5/5 - (6 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *