لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

تزریق ژل لب یکی از محبوب ترین درمان های غیرجراحی زیبایی است و در این بین محبوبیت مدل ژل لب‌ روسی به طور پیوسته در حال افزایش است. لب‌های روسی یکی از بزرگ‌ترین ترند هایی است که در سال 2021 در دنیای مد ظاهر شد و هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت محبوبیت آن در سال 2024 وجود ندارد. ژل لب‌ روسی یک تکنیک بزرگ‌کننده لب است که در عین زیبایی و مدرن بودن، حالت طبیعی صورت را از بین نمی برد. اما با توجه به جدید بودن این تکنیک سوال این است که بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران کیست و چه ویژگی هایی دارد. در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

ژل لب روسی

چند سالی است که ژل لب روسی بسیار ترند شده است به طوری که هشتگ #RussianLips در تیک تاک تا 3.9 میلیون بازدید داشت و اینستاگرام 78000 پست را گزارش کرد که از این هشتگ استفاده کرده اند، اعداد و ارقام روز به روز در حال افزایش است. اما لب های روسی چیست و چرا این ترند راه خود را در سراسر جهان پیدا کرده است؟
تکنیک لب روسی نتیجه سال‌ها اصلاح و پیشرفت تزریق‌های کلاسیک لب بود. این تکنیک جدید به پزشکان اجازه داد تا رویکردی نوین را برای حجم دهی و فرم دهی طبیعی لب ها براساس فرم صورت ایجاد کنند. در این تکنیک:

ژل لب روسی
  • افزایش ارتفاع قد لب بیشتر از افزایش حجم لب مد نظر است، که منجر به بلندتر و پرتر شدن لب‌ها بدون ظاهری اغراق شده و غیر طبیعی می‌شود.
  • تکنیک تزریق خاص در مدل ژل لب روسی این است که به‌جای اینکه لب به سمت بیرون کشیده شود، لب به صورت عمودی کشیده می‌شود.
  • فیلر در این تکنیک به نحوی تزریق می شود که مانند یک ستون نگهدارنده برای پر کردن لب ها عمل می کند.

روش اصلی تزریق ژل لب روسی شامل تزریق عمودی یک فیلر اسید هیالورونیک به پایه لب، تزریق فیلر به صورت خطی به مرز لبه خارجی لب است. این روش یک شکل لب رو به بالا ایجاد می کند و توجه را به مرکز جلب می کند، حجمی که اغلب در سایر تکنیک های تزریق ژل لب دیده می شود، در این روش وجود ندارد. این تکنیک، از نمای جانبی شکل کمان بدون بیرون زدگی محسوس به لب‌ها می بخشد.

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

سوالاتی که ممکن است در هنگام انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران در نظر بگیرید؛ اینکه دکتر چقدر صلاحیت و تجربه دارد؟ رویکرد آنها به تزریق ژل لب، ایجاد فرم دهی طبیعی است؟ آیا پزشک معاینه و مراقبت های پس از تزریق را ارائه می دهد؟ آیا فیلرهای لب برای من مناسب هستند؟ آیا شرایط پزشکی دارم که درمان را ممنوع کند؟ کلینیک کدام فیلرها را تجویز می کند؟ هزینه درمان چقدر است؟ آیا فعالیت هایی وجود دارد که باید تا مدتی بعد از درمان از آنها اجتناب کنم؟

در اینجا به بررسی چند سوال مهم از این دسته خواهیم پرداخت.

در هنگام انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران به چند نکته توجه کنید:

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران
  • پزشکان در مقابل سایر افراد آموزش دیده

یکی از مواردی که برای بسیاری که قصد تزریق ژل لب روسی را دارند این است که افراد با تخصص های مختلف، اقدام به تزریق ژل لب می کنند و در واقع انتخاب بین آن ها برای بسیاری تبدیل به یک عامل سردرگمی شده است. طیف گسترده ای از افراد مانند پزشک عمومی، پزشک پوست، مو و زیبایی، پزشک جراح پلاستیک و پرستاران آموزش دیده می توانند ژل لب روسی را تزریق کنند. همین طور افرادی هستند که بدون داشتن دانش و آموزش پزشکی با گذراندن دوره های زیبایی پوست، فیلر و بوتاکس تزریق می کنند. بنابراین با این بازار گسترده، اگر شما قصد دریافت بهترین خدمات را دارید باید به بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران مراجعه نمایید. دریافت تزریق از یک پزشک ماهر و با تجربه در زمینه فیلرهای لب، ایمن تر از تزریق توسط فردی بدون مجوز یا آموزش پزشکی است، چراکه این افراد فاقد مهارت، دانش و آموزش یک پزشک متخصص هستند.

  • عکس های قبل و بعد از ژل لب روسی را بررسی کنید

بررسی و مقایسه عکس‌های قبل و بعد تزریق ژل لب روسی کمک بزرگی برای یافتن یک پزشک معتبر و ماهر برای فیلر لب روسی هستند، در این عکس ها می توانید رویکرد پزشک به طبیعی بودن یا عروسکی بودن لب ها را متوجه شوید. بنابراین قبل از درمان با هر پزشکی که مد نظر دارید، می توانید عکس های بیماران ایشان را بررسی کنید.

  • از مراکز بدون مجوز به هر قیمتی اجتناب کنید

داستان های ترسناک فراوانی از بیمارانی شنیده می شود که ترجیح داده اند تزریقات کاملاً بدون مجوز و با قیمت پایین تر دریافت کنند. این تزریقات در مراکزی که دارای مجوز وزارت بهداشت باشند، انجام نشده است؛ مانند بعضی کلینیک های غیرقانونی و حتی آرایشگاه ها. عمدتا تزریق در این مراکز توسط یک متخصص غیرپزشکی در یک مرکز خصوصی انجام شده است. در حالی که خطرات این روش بسیار واقعی و ترسناک است، افرادی که از قبل از تزریق به خوبی در مورد بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران تحقیق کرده باشند، بعید است به این گونه مراکز مراجعه کنند.
همین طور در این مراکز ممکن است به ازای قیمت پایین تر از ژل لب های بی کیفیت استفاده شود که ممکن است عوارض جدی جبران ناپذیری را برای فرد به دنبال داشته باشد. در واقع انتخاب بهترین برند ژل لب روسی از ویژگی های مهم بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران است.

  • تکنیک تزریق ژل لب روسی یک روش جدید است

از زمان معرفی تکنیک ژل لب روسی در اوایل سال 2020، ما در کلینیک دکتر تفت، برای هزاران بیمار تزریق انجام داده ایم، افرادی که هرگز تصور نمی‌کردند لب‌هایی طبیعی، حجیم و برجسته‌تر داشته باشند. به دلیل شیب تند یادگیری مورد نیاز برای تسلط بر این روش پیشرفته، فقط تعداد کمی از پزشکان در تهران واقعاً می دانند که چگونه می توان با تکنیک ژل لب روسی به نتایج دلخواه دست یافت. اینجاست که اهمیت انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران برجسته می شود.

جمع بندی درباره بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

سعی کنید در انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران به مواردی از قبیل تخصص و آموزش پزشک، میزان اعتبار و مجوز داشتن کلینیک و مقایسه های عکس های قبل و بعد از تزریق ژل لب روسی توسط پزشک دقت کنید. در کلینیک دکتر تفت، ما می خواهیم بهترین نتایج را برای بیمارانمان ارائه دهیم، بنابراین اصرار داریم که تمام درمان های تزریق فیلر توسط پزشک انجام شود. پزشکی که هزاران تزریق فیلر انجام داده است و به شما کمک می کند تا یک برنامه درمانی سفارشی طراحی شده برای خود ایجاد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق انواع ژل لب و به خصوص ژل لب روسی با ما تماس بگیرید.

پرسش های متداول:

بهترین برند ژل لب روسی کدام است؟

وقتی صحبت از تکنیک ژل لب روسی می‌شود، روش تزریق اولیه با استفاده از فیلرهای مبتنی بر اسید هیالورونیک برند رستیلن (Restylane )توسعه داده شد. Restylane Kysse، جدیدترین در لاین فیلرهای اسید هیالورونیک رستیلن، یک گزینه بسیار عالی برای تکنیک لب روسی است.

هزینه ژل لب روسی در تهران چقدر است؟

هزینه ژل لب روسی براساس مقدار سی سی تزریق و برند مورد استفاده تعیین می شود. به طور متوسط به ازای هر سی سی از ژل لب حدود ۳ تا ۵ میلیون تومان باید هزینه کرد.

برای ژل لب روسی چند سی سی ژل لازمه؟

معمولا پزشکان توصیه می کنند که با یک سی سی ژل، تزریق ژل لب را شروع کرد به خصوص اگر سابقه تزریق ژل لب نداشته باشید. در دفعات بعد می توان مقدار ژل لب را برای فرم دهی و حجم دهی بیشتر افزایش داد.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *