لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
قیمت مزونیدلینگ صورت

قیمت مزونیدلینگ صورت اردیبهشت ۱۴۰۳

طراوت و زیبایی پوست ویژگی است که بسیاری از افراد دوست دارند که آن را برای مدتی طولانی حفظ کنند و در سنین بالاتر پوستی صاف و یکدست‌تر داشته باشند. به همین خاطر افراد ممکن است روش‌های مختلفی را برای رفع چین و چروک‌های پوست به کار ببرند. یکی از جدیدترین این روش‌ها که می‌تواند برای جوان‌سازی پوست مورد استفاده قرار گیرد، مزونیدلینگ است. روشی که از ترکیب دو روش دیگر برای جوان‌سازی پوست ترکیب‌ می‌شود و مزیت‌های هر دو روش را با هم دارد.

قیمت مزونیدلینگ صورت

مزونیدلینگ علاوه بر اینکه یک روش موثر برای جوانسازی پوست می‌باشد بلکه با استفاده از این روش می‌توان به رشد موها هم کمک کرد و مانع از ریزش آن‌ها شد. در مزونیدلینگ مو روند تولید الاستین سریع‌تر خواهد شد و به همین دلیل موها دوباره استحکام و زیبایی خود را به دست خواهند آورد. از آنجایی‌که این روش شیوه‌ای نسبتا جدید برای رفع مشکلات پوست و مو می‌باشد، نقاط ابهام زیادی در مورد آن وجود دارد. در ادامه این مقاله اطلاعاتی مفیدی را در مورد عوامل موثر بر قیمت مزونیدلنگ و همینطور قیمت مزونیدلینگ صورت در کلینیک دکتر تفت را به شما ارائه می‌دهیم تا با آگاهی بیشتری برای جوان‌سازی پوست و موی خود اقدام کنید

قیمت مزونیدلینگ صورت چه قدر است؟

اما در رابطه با قیمت مزونیدلینگ صورت لازم به ذکر است که هزینه مورد نیاز برای انجام این کار به عوامل مختلفی بستگی دارد و ممکن است که این هزینه کمی بالاتر و پایین تر شود. برخی از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت مزونیدلینگ صورت مهارت پزشک می‌باشد، علاوه بر پزشک، کلینیک‌ها نیز در هزینه موثر هستند، مخصوصا با توجه به اینکه علاوه بر کلینیک‌های زیبایی، آرایشگاه‌ها نیز مزونیدلینگ انجام می‌دهند که معمولا هزینه مناسب‌تری در مقایسه با کلینیک‌های زیبایی دریافت می کنند اما ما به شما عزیزان توصیه می‌کنیم که حتما برای انجام این کار به کلینیک‌های زیبایی مراجعه کنید تا از نتیجه صد درصدی آن اطمینان داشته باشید.

قیمت مزونیدلینگ صورت کلینیک زیبایی دکتر تفت

در خصوص قیمت مزونیدلینگ صورت کلینیک زیبایی غرب تهران باید خدمت شما زیبارویان عرض شود که معمولا هزینه مورد نیاز برای انجام دادن این تکنیک در حدود 1/800/000 هزار تومان برای هر یک جلسه می‌باشد و در نتیجه می‌توان با توجه به هزینه مناسب آن، از این تکنیک برای جوان سازی پوست صورت استفاده کرد.

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

عواملی موثر بر قیمت مزونیدلینگ صورت چه مواردی هستند؟

 • تعداد جلسات مزونیدلینگ

یکی از عوامل موثر بر قیمت مزونیدلینگ صورت تعداد جلساتی می‌باشد که باید برای درمان بیماری خود انجام بدهید، پزشک شما براساس نوع درمانی که داشته باشید تعداد جلسات را برای شما مشخص خواهد کرد. برای نتیجه گیری بیشتر باید تمام جلسات را به طور مرتب تکرار کنید.

 • گستردگی ناحیه مورد نظر

از دیگر عوامل موثر بر هزینه مزونیدلینگ، وسعت ناحیه درمان می‌باشد. هرچقدر ناحیه آن بزرگ‌تر باشد هزینه آن نیز بیشتر است زیرا از مواد بیشتری برای بر طرف کردن آن استفاده خواهد شد.

 • نوع مواد به کار رفته

برای درمان ناحیه‌های مختلف بدن از مواد مختلفی استفاده می‌شود که یکی از عوامل مؤثر بر قیمت مزونیدلینگ صورت می‌باشد.

 • پزشکی که مزونیدلینگ را انجام می‌دهد

سابقه پزشک و میزان مهارت آن تاثیر زیادی بر قیمت مزونیدلینگ صورت انجام آن دارد، هر مقدار مهارت پزشک بیشتر باشد، مشتری‌های بیشتری برای درمان بیماری خود، به ایشان رجوع خواهند کرد.

 • نوع دستگاه

در مزونیدلینگ از دستگاه‌های مختلفی استفاده می‌شود که قیمت هر کدام از آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. بنابراین بر قیمت مزونیدلینگ صورت و قیمت مزوتراپی مو تاثیر می‌گذارد.

 • مقدار و نوع دارویی که مورد استفاده قرار می‌گیرد

در صورتی که از مقدار داروی بیشتری برای درمان بیماری استفاده شود، قیمت مزونیدلینگ صورت افزایش پیدا می‌کند، علاوه بر این نوع دارویی هم که مورد استفاده قرار می‌گیرد تأثیر زیادی روی هزینه آن خواهد داشت.

 • موقعیت جغرافیایی کلینیک

یکی دیگر از عواملی که می‌تواند بر روی قیمت مزونیدلینگ صورت تأثیر بگذارد، موقعیت جغرافیایی کلینیک می‌باشد.

مزونیدلینگ با میکرونیدلینگ چه تفاوتی دارد؟

در روش مزونیدلینگ با استفاده از کوکتل‌های مزوتراپی پوست به سرعت درمان خواهد شد، در این روش بین سلول‌های پوست منافذ میکرومتری به وجود خواهد آمد که باعث می‌شود داروها سریع‌تر وارد بافت‌های پوست شوند و سلول‌های مرده پوست نابود شوند ولی در روش میکرونیدلینگ با استفاده از سوزن‌های بسیار ریز، باعث بوجود آمدن زخم روی پوست می‌شود و بعد از آن مشکلات پوستی برطرف خواهند شد و کلاژن‌های جدیدی ایجاد می‌شوند.

بعد از انجام مزونیدلینگ باید چه مراقب هایی را انجام بدهید؟

 • آرایش نکنید

حداقل تا دو روز پس از انجام این عمل نباید آرایش کنید زیرا تمام منافذ پوست باز است و در غیر این صورت مواد شیمیایی داخل پوستتان می‌شود و ممکن است عوارضی برای پوست شما بوجود آورد. بهتر است از یک برس آرایشی که قبلأ استفاده نکرده‌اید و تارهای نازکی دارد روی پوست خود به آرامی بکشید تا آن را بیشتر تحریک کند.

 • ورزش کردن و فعالیت‌های سنگین ممنوع

اگر بعد از انجام مزونیدلینگ ورزش کنید، صورت شما عرق می کند و به دلیل اینکه منافذ پوست تان باز است سموم آن وارد پوست تان می شود و در نهایت باعث عفونت می شود.

 • سشوار زدن یا رنگ کردن مو ممنوع

در صورتی که بعد از انجام مزونیدلینگ موها را رنگ کنید یا سشوار بکشید، ریزش موها دوباره باز می‌گردد.

 • از برنزه کردن پوست خود خودداری کنید

به دلیل این که در روزهای اول پوست قرمز می‌باشد و نازک است، باید از این روش‌ها استفاده نکنید زیرا باعث می‌شوند پوست بیشتر سوخته شود.

 • استحمام با آب داغ یا کلردار ممنوع

در روز های اول پوست صورت نازک است و حالتی شبیه به آفتاب سوختگی دارد. در صورتی که با آب داغ حمام کنید سوختگی آن تشدید خواهد شد پس از انجام اینکار شدیدا دوری کنید.

 • آب زیاد بنوشید

بعد از انجام مزونیدلینگ صورت آب زیادی بنوشید. آب به درمان سریع و شادابی پوست کمک شایانی خواهد کرد. به یاد داشته باشید تا دو روز بعد از انجام مزونیدلینگ شنا نکنید. از گلیکولیک اسید و رتینول استفاده نکنید و از ماساژ محلی که آن را درمان کرده‌اید خودداری کنید.

 • در صورتی که قصد دارید به بیرون از منزل بروید، باید از ماسک صورت استفاده کنید

به دلیل این که منافذ پوست باز می‌باشد و ممکن است ذرات آلوده هوا روی پوست شما بنشیند و وارد آن شود و در نهایت موجب بروز عفونت‌های شدید پوستی شود.

 • اجتناب از عوامل میکروب زا

عواملی مثل خاک، میکروب های زیادی دارد و درصورتی که با آن در تماس باشید، میکروبهای آن وارد پوست شما خواهد شد و در نتیجه مبتلا به بیماری‌های پوستی می‌شوید.

 • در معرض نور مسقیم خورشید قرار نگیرید

بعد از انجام مزونیدلینگ به دلیل امکان سموم داخل لوسیون، نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرید. علاوه بر این از زدن ضد آفتاب خودداری کنید زیرا بعد از انجام این عمل منافذ پوست تا مدتی باز هستند و ممکن است مواد مضری وارد پوستتان بشود.

 • از محصولاتی که پوست را تحریک می کند استفاده نکنید

بعضی از محصولاتی که برای مراقبت از پوست هستند، حاوی مواد فعال کننده می‌باشند و ممکن است پوست صورت نسبت به آن‌ها آلرژی داشته باشد و قرمزی آن را تشدید کند. مهم‌ترین آن‌ها آلفا هیدروکسید اسید‌ها و رتینول می‌باشد که موجب تحریک پوست خواهد شد. سعی کنید از پپتیدهای تحریک کننده برای کلاژن‌ها نیز مصرف کنید، زیرا تأثیر زیادی روی کلاژن‌های جدید خواهد گذاشت و آن‌ها را چندین برابر خواهد کرد.

 • استفاده از ماسک‌های خنک کننده پوست

در چند ساعت اول ممکن است پوست صورت قرمز شده باشد، برای رفع آن بهتر است از ماسک‌هایی که خنک کننده هستند استفاده کنید.

 • از سرم آنتی اکسیدان برای موضع استفاده کنید

اگر احساس سوزش یا خارش به شما دست داد، می‌توانید از سرم آنتی اکسیدان استفاده کنید. علاوه بر این به بهبودی پوست کمک خواهد کرد و روند بهبودی درمان را افزایش می‌دهد.

پرسش و پاسخ درباره قیمت مزونیدلینگ صورت:

آیا می‌توان تزریق بوتاکس، ژل یا چربی را هم‌زمان با مزونیدلینگ انجام داد؟

خیر. انجام هم‌زمان این دو عمل برای رفع مشکلات پوستی اصلا توصیه نمی‌شود. برای جلوگیری از تداخل مواد مورد استفاده و عوارض بعدی، بین این روش‌ها باید حداقل دو هفته فاصله بیفتد.

آیا روش انجام و مراقبت‌های مزونیدلینگ پوست و مو متفاوت است؟

خیر. مزونیدلینگ پوست و مو از نظر روش انجام، طول جلسات، مراقبت‌های قبل و بعد از درمان و مدت‌زمان ماندگاری تفاوتی با یکدیگر نخواهند داشت. تنها تفاوتی که در این دو روش وجود دارد، موادی است که از طریق سوزن‌ها به پوست تزریق می‌شوند.

درمان با مزونیدلینگ پس از گذشت چه مدتی تکمیل می‌شود؟

برای درمان مشکلات پوست و مو با مزونیدلینگ به حداقل ۶ جلسه ۳۰ الی ۶۰ دقیقه‌ای نیاز است. فاصله این جلسات نیز تقریبا یک ماه است. بنابراین می‌توان گفت برای تکمیل درمان مزونیدلینگ حداقل ۶ ماه زمان لازم است.

آیا مزونیدلینگ محدودیت سنی دارد؟

از نظر سنی محدودیتی برای انجام مزونیدلینگ وجود ندارد. اما به توصیه پزشکان بهتر است آن را بعد از ۱۸ سالگی انجام دهید. زیرا قبل از ۱۸ سالگی هورمون‌ها هنوز به تعادل نرسیده‌اند و ممکن است نتایج مزونیدلینگ را تحت تاثیر قرار دهند.

4.6/5 - (7 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *