لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
لیزر موهای زائد بیکینی

لیزر موهای زائد بیکینی چطور است؟

فهرست محتوا نمایش

لیزر موهای زائد بیکینی روشی برای از بین بردن موهای زائد بدن شما در ناحیه بیکنی است. این روش غیر تهاجمی است، به این معنی که نیازی به بریدگی در پوست شما ندارد. افراد ممکن است این درمان را در هر قسمت از بدن خود دریافت کنند ، اما رایج ترین نواحی عبارتند از:

 • صورت
 • زیر بغل
 • ناحیه بیکینی یا هر ناحیه ای که موهای ناحیه تناسلی رشد می کند.
 • پاها
 • لابیا (ناحیه تناسلی یا واژن)

لیزر موهای زائد بیکینی چگونه عمل می کند؟

لیزر موهای زائد بیکینی
لیزر موهای زائد بیکینی

لیزر موهای زائد بیکینی با استفاده از ترکیبی از نور و گرما برای هدف قرار دادن فولیکول های مو کار می کند. انواع پوست های مختلف به طول موج های متفاوت لیزر نیاز دارند. در کلینیک دکتر تفت، برای انواع پوست از لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم پلاس 2021 استفاده می شود. لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم پلاس 2021 پالس‌های نور با شدت بالا را به پوست می‌رساند تا موها را هدف قرار دهند.

از Nd:Yag (لیزری است که از برترین فناوری‌های درمانی می باشد و از آن در بسیاری از دستگاه‌های رفع موهای زائد و تجهیزات مرتبط با درمان‌های پوستی استفاده می‌شود)برای درمان ایمن پوست های تیره استفاده می شود. این لیزر منبع خونی که به ریشه مو متصل است را هدف قرار می دهد تا آن را غیرفعال کند.البته باید بدانید که پوست در طول درمان کاملا ایمن است.

برخی از زنان رنگ پوست متفاوتی در ناحیه بیکینی دارند، بنابراین ممکن است ترکیبی از این دو طول موج در طول درمان مورد نیاز باشد. قبل از شروع دوره درمان، مهم است که بدانید لیزر موهای زائد چگونه روی خط بیکینی عمل می کند. وقتی تمام اطلاعات مرتبط را بدانید، مطمئن باشید که از هر یک از جلسات خود بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

دلایل لیزر موهای زائد روی خط بیکینی

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا خانم ها لیزر موهای زائد را روی خط بیکینی انتخاب می کنند. داشتن مو در ناحیه بیکینی ممکن است سخت باشد. موها در اینجا عموماً ضخیم، درشت و تیره هستند. این موضوع می تواند منجر به مشکلاتی در هنگام اصلاح، اپیلاسیون یا استفاده از روش های دیگر برای از بین بردن مو شود. موهای زیر پوستی و راش اصلاح از مشکلات رایج در این ناحیه هستند. اصلاح نیز می تواند بسیار دشوار باشد و رشد مجدد در برخی مناطق بسیار ناراحت کننده است.همچنین نتایج حاصل از اصلاح و اپیلاسیون نیز می تواند بسیار کوتاه مدت باشد. برخی از زنان ممکن است مجبور شوند این ناحیه را روزانه بتراشند ، این کار باعث میشود پوست این ناحیه دچار مشکلاتی از قبیل زخم،زبری،ضخیم شدن،خشک شدن و…  شود.

۳ دلیل اصلی برای لیزر موهای زائد بیکینی

۳ دلیل اصلی برای لیزر موهای زائد بیکینی
لیزر موهای زائد بیکینی

۱- از نظر بالینی ثابت شده است که لیزر موهای زائد باعث کاهش رشد مو در این ناحیه می شود.پس از چند جلسه، مشکلاتی مانند موهای زیر پوستی و راش اصلاح بهبود می یابد. موها ، ریزتر و روشن تر می شوند و بنابراین نگهداری آنها آسان تر است. نیاز به اصلاح روزانه برای حفظ ظاهر ناحیه بیکینی نیز پس از چند جلسه کاهش می یابد. در بین جلسات لیزر، ممکن است فقط مجبور شوید ناحیه بیکینی خود را یک تا دو بار در یک دوره 6 هفته ای بتراشید.

۲- بهداشت فردی نیز یکی دیگر از دلایل انتخاب لیزر موهای زائد در خط بیکینی است. هنگامی که موها برداشته می شوند، ممکن است به حفظ شادابی ناحیه بیکینی در زمانی که موهای کمتری وجود دارد، کمک کند.

۳- موهای رشد کرده و پوست تحریک شده در ناحیه بیکینی ممکن است باعث ایجاد احساس نگرانی در شما شود. ممکن است انجام برخی فعالیت ها مانند شنا کردن، رفتن به درمان های آبگرم یا حتی رفتن به تعطیلات را به تعویق بیندازید. زمانی که بعد از لیزر ، موهای زائد کاهش می یابد و این مسائل ناپدید می شوند و شما را در هر زمانی که می خواهید فعالیت های از این قبیل را  می‌توانید انجام دهید.

مزایای لیزر موهای زائد بیکینی

مزایای لیزر موهای زائد بیکینی
مزایای لیزر موهای زائد بیکینی

لیزر موهای زائد بیکینی برای شما فواید زیادی دارد، در اینجا 5 مورد برتر آورده شده است‌:

۱-دیگر خبری از موهای زائد نیست.
۲-نیاز به اپیلاسیون در ناحیه بیکینی به مرور زمان از بین می‌رود.
۳-دوره های طولانی تر بدون مو‌های زائد را تجربه می‌کنید.
۴-هر زمانی که دلتان بخواهید میتوانید به تعطیلات ، درمان های آبگرم و استخر بروید.
۵-در این ناحیه حساس ، پوست کمتر تحریک می شود.

چه نواحی از بیکینی برای لیزر درمانی مناسب است؟

تمام قسمت های خط بیکینی برای لیزر موهای زائد مناسب است. ناف، زیرشکم، پهلوها، لابیا (ناحیه تناسلی یا واژن)، اطراف مقعد و ناحیه باسن.همچنین برخی از زنان ممکن است خط بیکینی کاملاً کشیده ای داشته باشند در حالی که در برخی دیگر بسیار کمتر باشد. معمولاً موها به سمت بیرون و قسمت داخلی ران کشیده می شوند. همچنین ممکن است مو در کل ناحیه باسن رشد کند. همچنین داشتن مو زیاد در ناحیه شکم و باسن نیز طبیعی است. موهای تمام این نواحی در صورتی که رنگ تیره داشته باشند با لیزر قابل درمان هستند.همچنین این نکته درباره کلینیک دکتر تفت قابل بیان است که درمانگران ما خونگرم، صمیمی، محتاط و حرفه ای هستند و در طول درمان به شما آرامش خواهند داد.

چه میزان درد در لیزر موهای زائد بیکینی احساس می‌شود؟ آیا این درمان دردناک است؟

لیزر موهای زائد هرگز نباید روی خط بیکینی دردناک باشد.اما ممکن است در جاهایی در شروع دوره زمانی که موها ضخیم هستند کمی احساس ناراحتی کنید. بعد از ۲‌ الی ۳ جلسه موها شروع به کم شدن می‌کنند و افراد احساس راحتی بیشتری می‌کنند.این درمان با سرعت آهسته انجام می شود تا شما را آرام نگه دارد. اگر لیزر موهای زائد برای شما دردناک است، باید فوراً به درمانگر خود اطلاع دهید. همچنین به این نکته نیز باید توجه کنید که میزان راحتی و درد باید توسط درمانگر بررسی شود.برخی لیزرها مجهز به خنک‌کننده‌هایی هستند که یک جت ، هوای خنک را در طول درمان پمپ می‌کنند. این مسئله همچنین به درمان کمک می کند تا شما احساس راحتی بیشتری داشته باشد.

هر جلسه لیزر بیکینی چقدر طول می کشد؟

انجام لیزر موهای زائد بیکینی طولانی مدت تقریباً 20 دقیقه طول می کشد. یک لیزر بیکینی ساده تقریباً 10 دقیقه طول می کشد. ما در درمان عجله نمی کنیم، کلینیک ما وقت خود را می گیرید تا شما وقت خود را از دست ندهید. اگر درمان لیزر بیکینی با عجله باشد، احتمال از دست رفتن این مناطق وجود دارد. این ناحیه یک منطقه حساس است، بنابراین زمان کافی ضروری است تا بتوانید احساس آرامش کنید. ما به آرامی روی مناطق حساس تر کار می کنیم، بنابراین شما به راحتی این درمان را انجام می دهید.

چرا لیزر موهای زائد برای ناحیه بیکینی لازم است؟

جلسات لیزر موهای زائد زیادی برای خط بیکینی مورد نیاز است زیرا موها در اینجا ضخیم و رشد متراکم تر دارند. این منطقه نیز بسیار حساس است بنابراین باید مراقب باشید. در شروع دوره زمانی که موها ضخیم هستند تنظیمات لیزر ممکن است کمتر باشد. با گذشت زمان، می‌توان این تنظیمات را متناسب با نحوه تحمل فرد مورد درمان افزایش داد.

ابتدا شاهد کاهش رشد در قسمت بالا شکم و پهلوها خواهید بود. موهای روی لابیا و ساقه ممکن است به جلسات بیشتری نیاز داشته باشند.برای حفظ نتایج در این زمینه نیز باید تداوم وجود داشته باشد. ممکن است 2-3 بار در سال به لیزر ناحیه بیکینی نیاز باشید. اگر شما هر گونه مشکلات اساسی سلامتی یا هورمونی دارید، ممکن است برای دیدن نتایج مطلوب به جلسات بیشتری نیاز داشته باشید.

برای یک دوره کامل لیزر موهای زائد بیکینی چند جلسه لازم است؟

این موضوع که چند جلسه برای یک دوره کامل بیکینی نیاز دارید به عوامل مختلفی بستگی دارد. رنگ مو، رنگ پوست، حساسیت به گرما، ژنتیک، مشکلات اساسی سلامتی و هورمونی موارد اصلی هستند. برای اکثر افراد از ۶ جلسه تا بیشتر از ۱۰ جلسه درمان برای ناحیه بیکینی مورد نیاز است. با این حال، برخی افراد به بیش از این نیاز خواهند داشت وبرخی نیز کمتر.

اگر یک مشکل اساسی سلامتی یا هورمونی دارید، این عامل می تواند بر نتایج به دست آمده برای شما تأثیر بگذارد. برخی از شرایط هورمونی می توانند باعث رشد مو شوند. PCOS یک بیماری بسیار شایع است که می تواند باعث رشد بیش از حد شود. در صورت داشتن این شرایط، جلسات بیشتری لازم است تا شاهد کاهش موهای زائد باشید. همچنین ممکن است به دفعات بیشتری برای تمدید داشته باشید. با این حال، نتایجی که می توان از لیزر به دست آورد، می تواند زندگی را در جهت مثبت تغییر دهد.

آیا همه افراد به لیزر موهای زائد بیکینی نیاز دارند؟ چه کسی کاندیدای خوبی است؟

نه ، همه برای لیزر موهای زائد روی خط بیکینی مناسب نیستند. موهای این ناحیه باید قهوه ای یا مشکی باشند تا لیزر عمل کند. موهای بلوند، قرمز، سفید یا خاکستری به دلیل عمل نکردن دستگاه لیزر مناسب نیستند. انواع پوست نیز برای لیزر موهای زائد مهم هستند. ما از لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم پلاس 2021 برای انواع پوست های کم رنگ ، متوسط ​​و Nd:Yag برای پوست های تیره تر استفاده می کنیم. برخی از شرایط پزشکی نیز برای درمان مناسب نیستند، به عنوان مثال سرطان یا لوپوس تنها چند مورد از آن‌ها هستند. برخی از داروها نیز برای درمان مناسب نیستند. هر دارویی که باعث حساس شدن پوست به نور (حساس به نور) شود، مناسب نیستند. اگر شرایط خاص پزشکی و یا بیماری زمینه ای دارید یا در حال مصرف داروهایی هستید حتما قبل از  شروع دوره، با ما درمیان بگذارید.

چند مدل لیزر برای موهای زائد بیکینی وجود دارد؟

مدل‌های مختلف خط بیکینی با لیزر موهای زائد وجود دارد. محبوب ترین سبک ها برزیلی و هالیوودی هستند. برای هر دو این مدل ها، اکثر موها از ناحیه بیکینی برداشته می شوند.تنها مدل برزیلی نوار کوچکی از مو در جلوی بیکینی به جا می گذارد. موها از بالا، پهلوها، لابیا و ناحیه زیر ران برداشته می شوند. مدل هالیوود کل ناحیه بیکینی را کاملا صاف می کند. ما توصیه می کنیم سبکی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد. همه مایل به حذف اکثر موهای ناحیه بیکینی نیستند. سبک های دیگری که می توان از بین آن ها انتخاب کرد عبارتند از: پایه، کالیفرنیایی و بند. از نظر فرم، توصیه می کنیم به شکلی که می خواهید این ناحیه را بتراشید و ما اطراف آن را برای شما لیزر می کنیم.

چه نتایجی  از لیزر موهای زائد بیکینی مورد انتظار است؟

شما می توانید انتظار داشته باشید که نتایج حاصل از لیزر موهای زائد را خیلی سریع ببینید. موهای این ناحیه برای لیزر مناسب هستند. در شروع دوره، موها پس از چند جلسه اول شروع به کاهش خواهند کرد. موها ، ریزتر و روشن‌تر می‌شوند، مدیریت آن آسان‌تر است و بعد از این چند جلسه اول نیاز به نگهداری کمتری دارند. ممکن است تنها یک بار در هر دوره 6 هفته ای پس از سومین جلسه لیزر خود نیاز به اصلاح داشته باشید. کاهش موهای زائد در لابیا ممکن است در ابتدا کمی کندتر باشد. مو در اینجا کمی انعطاف پذیرتر است اما در طول دوره شما به خوبی کاهش می یابد.

هزینه لیزر موهای زائد بیکینی چقدر است؟

هزینه لیزر موهای زائد خط بیکینی بین ۱۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان متغییر است. هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد. نواحی در نظر گرفته شده برای این قیمت عبارتند از: خط شکم، بخش بالایی شکم، پهلوها، لابیا و مقعد.

آیا همه انواع پوست و انواع مو برای لیزر موهای زائد بیکینی مناسب هستند؟

بله، انواع پوست برای لیزر موهای زائد مناسب هستند. انواع پوست در دسته های ۱ تا ۳  با لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم پلاس 2021 و انواع پوست ۴ تا ۶ با لیزر Nd:Yag درمان می شوند. قبل از شروع دوره درمان، تمام نواحی آزمایش می شوند. این موضوع برای اطمینان از ایمن و مؤثر بودن درمان شما است.

آیا لیزر موهای زائد بیکینی دائمی است؟

لیزر موهای زائد بیکینی دائمی
لیزر موهای زائد بیکینی دائمی

خیر، نتایج حاصل از لیزر موهای زائد روی خط بیکینی شما تا آخر عمر 100% دائمی نخواهد بود. جلسات تمدید برای آن هر از گاهی برای انجام کاهش و تاثیرگزاری بیشتر نیاز خواهد بود. اکثر افراد پس از یک دوره 8-10+ درمان، تقریباً 80 تا 85٪ کاهش رشد خواهند داشت. 15 تا 20 درصد موهای باقی مانده نیز برای هدف قرار دادن آنها به درمان های بیشتری نیاز دارند. همچنین این موضوع غیر معمول نیست که بعد از یک دوره کامل شاهد رشد مجدد بیشتر در ناحیه لابیا و نقص باشیم. تمدید‌های منظم کاهش موهای زائد را حفظ می‌کند و به کاهش این موها ادامه می‌دهد. اکثر مردم به ۲ تا ۳ بار تمدید در سال نیاز دارند. اگر مشکل پزشکی و هورمونی دارید، ممکن است برای دستیابی به نتایج به جلسات بیشتری نیاز داشته باشید.

آیا لیزر موهای زائد روی خط بیکینی بی خطر است؟

بله، لیزر موهای زائد بیکینی بی خطر است. لیزرهایی که ما در کلینیک دکتر تفت استفاده می کنیم، دستگاه های پزشکی مورد تایید FDA هستند. این دستگاه ها به منظور ارائه درمان های ایمن و موثر به طور کامل سرویس و نگهداری می شوند. قبل از شروع دوره با ما، شما حتما باید یک مشاوره و تست پچ انجام دهیم.پس از مشاوره، در مورد هر گونه مشکلی که ممکن است در رابطه با مسائل بهداشتی و یا هورمونی داشته باشید، صحبت خواهیم کرد. ما برای شما به طور کامل توضیح می دهیم که چگونه ممکن است این مسايل بر دوره درمان شما تأثیر بگذارد. برای اطمینان از مناسب بودن شما برای درمان، ارزیابی در ناحیه درمان شما انجام خواهد شد.

آزمایش پچ نیز در ناحیه درمان شما انجام می شود. لیزر پالس های شدید نور را به پوست می رساند، بنابراین ضروری است که پوست شما برای جلوگیری از واکنش احتمالی آزمایش شود. این پچ تست همچنین به شما این امکان را می دهد که قبل از شروع، حس لیزر را احساس کنید. این امر باعث می‌شود قبل از اولین جلسه احساس آرامش بیشتری داشته باشید زیرا می‌دانید چه حسی دارید.

چه مدت طول می کشد تا یک دوره کامل درمان بیکینی کامل شود؟

ممکن است 12 تا 15 ماه طول بکشد تا یک دوره کامل درمان بیکینی کامل شود. جلسات رفع موهای زائد بیکینی در ابتدا هر 6-7 هفته انجام می شود. ما همیشه توصیه می کنیم حداقل 6 جلسه در این فاصله انجام دهید. بسته به نتایج ممکن است جلسات بعد از این زمان تمدید شود. اگر بازه‌های زمانی طولانی‌تری را بین جلسات خود بگذارید، این خط زمانی دوره شما را افزایش می‌دهد. برای درمان موفقیت آمیز چرخه های رشد مو به درمان های منظم نیاز است. اگر به تعطیلات می روید یا در طول دوره خود پوست خود را برنزه می کنید، ممکن است لازم باشد مدت طولانی صبر کنید تا برنزه شدن شما کم رنگ شود. همچنین زمان لازم برای تکمیل یک دوره کامل را افزایش می دهد.

بین جلسات لیزر بیکینی چقدر زمان لازم است؟ همچنین در هر مرحله چند درصد از مو‌های زائد از بین میروند؟

در شروع یک دوره درمان هر 6 الی7 هفته یکبار لازم است. برای هدف قرار دادن چرخه های رشد مو به طور موثر، رعایت این چارچوب های زمانی مهم است. 3 چرخه رشد مو آناژن، کاتاژن و تلوژن وجود دارد. لیزر تنها زمانی موثر خواهد بود که مو در مرحله رشد فعالی به نام مرحله آناژن باشد. اگر موها در 2 مرحله دیگر رشد باشند، لیزر مؤثر نخواهد بود زیرا به جریان خون متصل نیستند. لیزر روی موهایی که در فاز تلوژن و کاتاژن هستند تاثیری نخواهد داشت. تقریباً 20 درصد از موها در هر مرحله در مرحله آناژن روی خط بیکینی قرار دارند. این بدان معناست که در هر جلسه تقریباً 20 درصد از موها قابل درمان هستند.

با این حال، از آنجایی که این درصدها می توانند در یک روز معین در فردی با فرد دیگر متفاوت باشند، با این حال این موارد فقط یک دستورالعمل هستند. با رعایت دستورالعمل های تعیین شده توسط متخصص لیزر، میزان موفقیت دوره درمان خود را افزایش می دهید.

آمادگی قبل از لیزر موهای زائد بیکینی

برای اینکه برای لیزر موهای زائد خط بیکینی خود آماده شوید، باید چند مرحله ساده را انجام دهید. پیروی از این مراحل آسان به این معنی است که درمان شما ایمن و موثر خواهد بود. قبل از جلسه شما باید تمام موهایی که می خواهید از خط بیکینی خود حذف شوند ، شیو کنید. لطفا صبح روز درمان خود را اصلاح نکنید زیرا ممکن است بعد از لیزر مشکلاتی ایجاد شود. اصلاح می تواند منجر به تحریک شود زیرا ممکن است در این فرآیند لایه های پوست برداشته شود. از انجام لیزر بر روی پوست تازه تراشیده شده خودداری شود. در طول درمان پالس های انرژی لیزر به پوست منتقل می شود. اگر پوست به هر دلیلی آسیب ببیند، می تواند منجر به واکنش شود.

4-6 هفته قبل از موعد مقرر برای شروع دوره لیزر درمانی

 • پوست خود را در معرض آفتاب و یا سولار قرار ندهید.
 • از کندن، وکس یا اپیلاسیون موهای ناحیه درمان خودداری کنید.
 • 2-3 بار در هفته پوست را به آرامی لایه برداری کنید.
 • بعد از لایه برداری از مرطوب کننده برای آبرسانی به پوست استفاده کنید.

روز قبل از لیزر موهای زائد بیکینی

 • 24 ساعت قبل از موعد مقرر اصلاح را انجام دهید.
 • سعی کنید ناحیه بیکینی شما خشک نشود.
 • از یک وسیله اصلاح مانند فوم اصلاح یا کرم استفاده کنید.
 • بسته به مدل خط بیکینی که می خواهید، موهای ناحیه درمان را به آرامی اصلاح کنید و موهای زائد را شیو کنید.
 • هیچ گونه روغن، کرم یا مرطوب کننده‌ای را به ناحیه درمان خود نزنید.
 • هیچ داروی جدیدی مصرف نکنید.
 • لباس زیر 100% نخی بپوشید.

چرا به تست پچ در ناحیه بیکینی نیاز دارید؟

آزمایش پچ برای اطمینان از ایمنی پوست شما ضروری است. لیزر پالس های کوچکی از گرما را به موهای هدف می رساند. وقتی پچ تست را انجام می دهیم، بخش کوچکی از پوست شما با لیز مورد درمان قرار می‌گیرد. یک تنظیم بر اساس رنگ پوست و موهای شما انتخاب می شود. تراکم مو نیز در نظر گرفته می شود. این پچ تست به ما این امکان را می دهد تا ببینیم که آیا پوست شما درمان را تحمل می کند یا خیر.

وقتی تست پچ می کنیم می خواهیم با استفاده از یک تنظیم موثر درمان را شروع کنیم. انجام یک تست پچ، ما را قادر می سازد تا قبل از درمان، شدت های مختلف را روی پوست شما آزمایش کنیم. معمولا 24-48 ساعت زمان لازم است تا ببینیم آیا واکنشی رخ می دهد یا خیر. اگر محل تست پچ مورد تایید باشد شما میتوانید دوره خود را شروع کنید.

تست پچ همچنین به شما این امکان را می دهد که قبل از اولین درمان خط بیکینی، حس لیزر را درک کنید.در هنگام شروع دوره شما احساس آرامش بیشتری خواهید کرد زیرا می دانید از دوره خود چه انتظاری دارید.

همین الان اولین قدم را برای بدون برای لیزر موهای زائد بیکینی بردارید
همین حالا یک وقت برای مشاوره با مشاورین متخصص ما در این حوزه بگیرید تا اطلاعات تکمیلی و کاملی از این روش در اختیار شما قرار دهند.

پرسش و پاسخ درباره لیزر موهای زائد بیکینی:

آیا لیزر موهای زائد بیکینی می‌تواند روی تخمدان‌ها و قدرت باروری زنان تاثیر بگذارد؟

آیا لیزر می‌تواند روی تخمدان‌ها و قدرت باروری زنان تاثیر بگذارد؟
خیر، لیزر معمولا نمی‌تواند روی قدرت باروری زنان تاثیرگذار باشد.

آیا لیزر می‌تواند موجب تغییر رنگ پوست شود؟

لیزر نمی‌تواند موجب تغییر رنگ پوست شود تنها در برخی نواحی با بی دقتی پزشک یا تکنسین ممکن است پوست بدن دچار سوختگی شود.

آیا لیزر می‌تواند رشد موهای ارثی را کاهش دهد؟

بله، لیزر می‌تواند یکی از بهترین روش‌های حذف موهای زائد ارثی بدن شما باشد.

چرا قبل از شروع دوره لیزر موهای زائد بیکینی، مشاوره لازم است؟

مشاوره و پچ تست مهمترین بخش دوره درمانی شماست. در طول مشاوره، نوع موی شما را ارزیابی می‌کنیم، سابقه پزشکی شما را بررسی می‌کنیم و در مورد نگرانی‌هایی که ممکن است داشته باشید، صحبت می‌کنیم.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *