لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
لیفت صورت با نخ مدیترونیک کره ای

لیفت صورت با نخ مدیترونیک کره ای

لیفت صورت با نخ برند مدیترونیک، قرار دادن زیر جلدی نخ‌های ویژه‌ای می‌باشد که به منظور کشیدگی و بالا بردن قسمت‌های دلخواه از پوست انجام می‌گیرد. این شیوه افزون بر درمان مشکل افتادگی بلافاصله بعد از انجام پروسیجر، همراه با بازسازی دوباره پوست و تحریک و کلاژن سازی برای محکم شدن پوست، صورت گردن و بدن می‌باشد. در این مقاله می‌خواهیم شما را به طور کامل با لیفت صورت با نخ برند مدیترونیک آشنا سازیم. بنابراین تا ادامه مطالب با ما همراه باشید.

لیفت صورت با نخ مدیترونیک

لیفت صورت با نخ مدیترونیک

لیفت صورت با نخ مدیترونیک یکی از روش‌های جدید در جوانسازی پوست صورت می‌باشد که از این طریق مراجعین قادر هستند حالت صورت را تغییر دهند. با توجه به اینکه لیفت صورت یکی از انواع روش‌های زیبایی است، به کسانی که لیفت انجام می‌دهند، عمل جراحی پلک را بعد از لیفت توصیه می‌نماییم تا به صورت کلی یک تغییر اساسی را در صورت خود مشاهده نمایند. امروزه اکثر متقاضیان از خدمات لیفت صورت با نخ مدیترونیک بهره می‌برند و یا تصمیم به لیفت صورت خود با استفاده از روش‌های جوانسازی نوین چون لیفت صورت با نخ را دارند با ما همراه باشید تا همه چیز را درباره لیفت صورت با نخ مدیترونیک را به صورت کامل بدانید.

معرفی نخ برند مدیترونیک برای لیفت صورت

 نرخ لیفت مدیترونیک کاربردهای بیشتری در لیفت صورت و بدن دارد و نوعی نخ درمانی است که بافت‌های افتاده و شل پوست را کشیده و موجب استحکام پوست می‌شود. نام دیگر نخ لیفت مدیترونیک، نخ لیفتینگ می‌باشد. که این نخ به عمق لایه پوست وارد گردیده و باعث تغییر بافت‌های پوست می‌گردد. لیف با نخ مدیترونیک یک شیوه ساده می‌باشد که شامل لیفت پوست با بخیه است. بیماران می‌توانند از مزیت‌هایی همچون حداقل زمان از کار افتادگی، عوارض کمتر بعد از عمل و جای زخم بهره‌مند گردند.

انواع نخ مدیترونیک برای لیفت صورت

انواع نخ لیفت صورت مدیترونیک را می‌توان به سه گروه اصلی و چند نوع فرعی تقسیم بندی نمود:

انواع نخ مدیترونیک برای لیفت صورت
 • نخ‌های مونو

نخ‌های مونو یک نوع از نخ‌های مدیترونیک می‌باشند که در نواحی گوناگون چهره همچون خطوط پیشانی، کشیدن ابرو چشم، زیر چشم، چین و چروک گوشه چشم و لب‌ها، گردن و بالای لب‌ها برای کم کردن چین و چروک و خطوط به کار برده می‌شوند. افزون بر این نخ‌های مونو موجب خون رسانی بهتر به مناطق روی صورت می‌شود و نیز تغییر رنگ در زیر چشم‌ها را بهبود می‌بخشد. نخ‌های مونو به مدت ۳ الی ۴ ماه زیر پوست قرار می‌گیرند و بعد از آن مجدداً جذب می‌گردند. در این مدت به طور دائم الاستین و کلاژن تولید می‌گردد و خطوط و چین و چروک‌ها به طور کامل برطرف می‌گردند.

 • نخ‌های دندانه دار یا خاردار

حیرت انگیزترین و تازه‌ترین پیشرفت در اقدام کشیدن با نخ، نخ‌های خاردار یا دندانه‌دار می‌باشند. این نخ‌ها چند قلاب میکروسکوپی در طول نخ دارند که همچون شاخه‌های درخت است که آن‌ها را درون پوست متصل نگه می‌دارد و بافت را در کل طول نخ نگه داشته و از آن حمایت می‌نماید.
فرق بین نخ‌های مونو و نخ‌های خاردار در فرم و شکل آن‌ها می‌باشد. حین وارد نمودن نخ‌های مونو، سوزن بلافاصله از پوست بیرون آمده و نخ‌ها زیر پوست باقی می‌مانند. با همه این‌ها نخ‌های دندانه‌دار همانطور که از نام آن‌ها مشخص می‌باشد، چند قلاب میکروسکوپی در امتداد نخ‌ها دارند که هدف آن‌ها اتصال به پوست می‌باشند. به همین خاطر آن‌ها با هدف کشیدن فوری پوست، به خصوص گونه‌ها و لب‌ها به کار می‌روند. این نخ‌های دندانه‌دار جز نخ‌های مدیترونیک می‌باشند که در طول ۶ الی ۸ ماه از طریق بدن به طور مجدد جذب می‌گردند و طبق تحقیقات و بررسی‌ها، نتایج بین ۲ الی ۳ سال دوام می‌آورد.
در این شیوه یک سوزن ۲۳G با پر شدن با نخ خاردار به کار برده می‌شود و به طور مستقیم آن را در زیر پوست در قسمت شقیقه یا گیجگاه در هر طرف قرار می‌دهند. پس نیازی به برش یا منگنه کردن به خط مو نخواهد بود تا سوزن را به وسیله آن فشار دهیم. تعداد نخ‌های دندانه‌دار و طول آن به اندازه صورت بیمار وابسته است.

 • انواع دیگر نخ‌های مدیترونیک

نخ‌های PLA و PCA در مقایسه با نخ‌های مدیترونیک جدیدتر می‌باشند این نخ‌ها در بدن به طور طولانی مدت دوام می‌آورند و موجب تحریک کلاژن‌سازی بیشتر می‌گردند. جذب نخ‌های PLA حدود ۱۲ ماه PCA حدود ۱۲ الی ۱۵ ماه طول می‌کشد.
هر نوع نخ کاربرد منحصر به فردی دارد نخ‌های PDO در احیای بافت عملکرد خوبی دارند و نخ‌های PLA و PCA در سفت کردن قسمت‌های افتاده پوست عملکرد بهتری دارند.

ماندگاری لیفت صورت با نخ برند مدیترونیک

لیفت از طریق نخ مدیترونیک موجب درمان سریع افتادگی پوست می‌گردد. با وجود این، نتایج قابل توجه آن ۶ ماه بعد کمتر می‌شود. بعد از یک سال دیگر اثری از بهبودی نمایان نخواهد بود. با این وجود، بعضی از متخصصان زیبایی بر این باورند که نتایج آن بین ۱ تا ۹ سال باقی می‌ماند. نتایج در افراد جوان‌تر ۳ الی ۴ سال ماندگاری دارد ولی افراد مسن تنها یک الی دو سال از مزیت‌های نخ مدیترونیک می‌توانند بهره‌مند شوند، چرا که حجم بافت در این گونه افراد کمتر یا قابلیت ارتجاعی پوست در آن‌ها ضعیف‌تر می‌باشد. ماندگاری و طول عمر نخ‌های PLA و PCA بیشتر می‌باشد چرا که مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا این نخ‌ها جذب پوست گردند.

هزینه لیفت صورت با نخ برند مدیترونیک

هزینه بهترین مارک نخ لیفت صورت می‌تواند فرق داشته باشد و به عواملی همچون سطح افتادگی پوست، محل زندگی و سطح تجربه پزشک بستگی داشته باشد.

لیفت صورت از طریق نخ‌های PLA و PCA اندکی گران تر می‌باشند.

شرکت‌های بیمه لیفت با نقش را پوشش نمی‌دهند، چرا که این یک عمل زیبایی به حساب می‌آید. با همه این‌ها بعضی از مراکز زیبایی و کلینیک‌ها، تسهیلات پرداختی ارائه می‌نمایند تا همه قادر به پرداخت هزینه آن باشند.
برای اطلاع از هزینه با ما تماس بگیرید.

فواید لیفت صورت با نخ مدیترونیک

لیفت صورت با نخ مدیترونیک دارای یک سری فواید و مزیت است که این فواید عبارتند از:

فواید لیفت صورت با نخ مدیترونیک
 • جوانسازی پوست
 • کاهش پیری پوست
 • منافذ پوست را تشدید می‌کند
 • بهبود سفتی پوست
 • کاهش اساسی چین و چروک
 • پوست هیدراته شده
 • کشیده شدن پوست شل
 • کاهش پیری پوست ناشی از اشعه

کاندیدای مناسب لیفت صورت با نخ مدیترونیک

لیفت صورت با نخ مدیترونیک برای افراد زیر توصیه می‌گردد:

کاندیدای مناسب لیفت صورت با نخ مدیترونیک
 • لیفت صورت با نخ برای کسانی که صورتی به حالت استخوانی دارند، بسیار مناسب می‌باشد، چراکه پوست این اشخاص دارای خاصیت ارتجاعی است.
 • افرادی با سن 40 الی 60 سال عموما به دنبال لیفت صورت می‌باشند. علاوه‌بر این‌ها، افراد 60 الی 80 سال نیز در صورتی که بخواهند می‌توانند از این روش استفاده کنند.
 • کسانی که در کناره بینی و گوشه‌ دهان چین و چروک دارند.
 • کسانی که ناحیه میانی صورت و لبه‌ی استخوانی در فک پایین آن‌ها به علت بالا بودن سن بالا یا کاهش وزن، کشیده شده است.
 • کسانی که خطوط پوستی آن‌ها عمیق است.
 • کسانی که در صورت خود حجم و چربی‌هایشان به دلایل مختلفی مثل کاهش وزن جابه‌جا شده است.
 • افراد سالم

سوالات درمورد لیفت صورت با نخ مدیترونیک:

چند نوع نخ در لیفت صورت وجود دارد؟

سه نوع. جذبی، غیر جذبی و ترکیبی

آیا لیفت صورت با نخ مدیترونیک دارای عوارض است؟

مثل هر روش درمانی این روش نیز دارای یک سری عوارض جانبی است که این عوارض عبارتند از:
• کبودی خفیف
• تورم
• وقوع عفونت
• خونریزی طولانی مدت
• عدم تقارن

4.8/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *