لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
لاغری موضعی با اگزیمیا

لاغری موضعی با اگزیمیا + فیلم مراحل

فهرست محتوا نمایش

بسیاری از افراد از چاقی خود رنج می‌برند، و احساس می کنند بدنشان نافرم است. چربی‌های اضافه اطراف شکم و ران و پهلو باعث می‌شود که ظاهر انسان نازیبا به‌نظر برسد و این‌موضوع روی اعتمادبه‌نفس شخص تاثیر بدی می‌گذارد. لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا شکم یکی از روش‌های جدید و غیرتهاجمی است که باعث می‌شود بدن در موقعیت درستی قرار بگیرد و چربی‌های اضافه از بین برود در این روش خبری از تیغ جراحی نبوده و نقاهت پس‌از درمان نیز به شکل بسیار کم دیده می‌شود.

لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا سطح پوست محل مورد نظر را ماساژ داده و سبب می‌شود که سلولیت از بین برود. زمانی‌که از دستگاه لاغری موضعی اگزیمیا استفاده می‌شود اگر شخص رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی منظم و توصیه‌های پزشکی را رعایت نماید می‌تواند به نتیجه دلخواه برسد. مراقبت‌های بعد از درمان باید رعایت شود. این روش برای درمان لکه‌های پوستی مناسب است. جوانی پوست حق شماست.

دستگاه اگزیمیا چیست؟

حال می‌خواهیم کمی بیشتر درمورد دستگاه اگزیمیا با شما صحبت کنیم لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا شرایط خاص خود را دارد، این دستگاه به‌صورت لیزری کار می‌کند و با تولید گرما و اشعه مورد نیاز می‌تواند توده‌های چربی که در اطراف شکم و پهلو و ران وجود دارد را از بین ببرد روال کار دستگاه اگزیمیا به صورتی است که سبب بهبود و قوام پوست می‌شود و مشکلات ترک پوستی را برطرف می‌سازد و سلولیت را از بین می‌برد. دستگاه دارای آپشن رادیوفرکوئنسی است که سبب چربی سوزی می شود. این دستگاه به کمک مکانیزم اندرمولوژی و اندورادیامگ متابولیسم درون سلولی می تواند اثر بخشی خوبی داشته باشد.

دستگاه اگزیمیا کمک می‌کند تا لیفت هم‌زمان پوست صورت بگیرد به‌طوری‌که از بین بردن چربی‌ها سبب افتادگی و شل شدگی پوست نمی‌شود. در دستگاه از رادولیفت چند قطبی استفاده شده است. دستگاه اگزیمیا امواج RF تولید کلاژن و الاستین را برعهده دارد.

هدف از لاغری با استفاده از دستگاه اگزیمیا چیست؟

لاغری موضعی پهلو و شکم، ران و باسن، غبغب و بازو با دستگاه اگزیمیا

لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا یکسری اهداف مهم بدنبال دارد، که با هم بررسی می‌کنیم.

اولین و مهم‌ترین هدف این دستگاه رفع چاقی و ایجاد لاغری موضعی بدون جراحی و روش‌های تهاجمی است درواقع در این روش کمک می‌شود تا سلولیت از روی پوست از بین برود و شخص بتواند بطور طبیعی و استاندارد سایز خود را کاهش دهد. از دیگر اهداف لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا لیفت و فرم دهی قسمت‌های مختلف بدن است. لیزر پوریشن موجود در دستگاه ساختار خاصی دارد. این دستگاه مربوط به شرکت BIONIX ایتالیا است. سفت شدن پوست توسط این دستگاه کاملاً مشهود است.

زاویه سازی صورت از دیگر اهداف لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا است به‌طوری‌که صورت فرم طبیعی خود را حفظ می‌کند و قسمت‌های اضافی ازجمله غبغب از بین می‌رود بنابراین از بین بردن غبغب با استفاده از دستگاه اگزیمیا یکی از روش‌های کم‌خطر و عالی محسوب می‌شود هدف دیگر این دستگاه رفع استرچ مارک است.. با دستگاه اگزیمیا می توان سبب افزایش جریان اکسیژن در بدن شد.

در چه نواحی از بدن اگزیمیا انجام می‌شود؟

لاغری با اگزیمیا برای شکم و پهلو

دستگاه اگزیمیا برای از بین بردن چربی‌های شکم و پهلو استفاده می‌شود و برای این کار از ۵ مرحله درست و استاندارد کمک گرفته می‌شود.

در مرحله اول شرایط کار به این صورت است که برنامه می‌بایست براساس کانتورینگ بدن تنظیم شده باشد یعنی نیاز است تغییراتی که قرار است برای بدن توسط دستگاه اگزیمیا صورت بگیرد پیش‌از اجرای دستگاه مشخص شود و در مرحله دوم به کمک دستگاه عملیات پاک‌سازی پوست صورت می‌گیرد معمولاً از دستگاه میکرودرم و لیفت برای پاک‌سازی استفاده می‌شود و سبب می‌شود که لایه جوانی روی پوست ایجاد شود. مرحله سوم به این شکل است که از لیزر برای از بین بردن چربی‌های اضافه‌ای که در بدن تجمع یافته استفاده می‌شود.

لاغری با اگزیمیا برای بازو

یکی از موضوعاتی که برای بانوان بسیار ناراحت‌کننده است چاقی بازو و چربی‌های اضافی در ناحیه بازو است. لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا برای بازو نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و شرایط کار به این صورت است که در ابتدا بافت بازو و شرایط چربی مورد بررسی شده و سپس به کمک لیزر و با استفاده از حرارت مناسب اقدامات لازم برای تخریب چربی صورت می‌گیرد. یکی از موضوعات مهم در مورد لاغری با اگزیمیا برای بازو این است که هم‌زمان عملیات لیفت پوست صورت می‌گیرد و بازو دچار شل شدگی و افتادگی پوست نمی‌شود.

لاغری با اگزیمیا برای غبغب

وجود غبغب در بانوان بسیار ناخوشایند است غبغب بر اثر بالا رفتن سن ایجاد می‌شود و گاه نیز اضافه وزن سبب بروز غبغب خواهد شد. لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا یکی از کم عارضه ترین روش ها برای از بین بردن غبغب است در روش دستگاه به کمک حرارتی که دارد در ابتدا چربی‌های اضافی در ناحیه غبغب را شناسایی می‌کند و از روش غیر تهاجمی استفاده کرده تا غبغب از بین برود. نگران افتادگی و شلی پوست پس‌از رفع چربی‌های ناحیه غبغب نباشید چون عملیات لیفت به‌صورت هم‌زمان صورت می‌گیرد و گردن و زیر چانه فرم ایده‌آل خواهد داشت. لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا غبغب از روش های مهم و خاص محسوب می شود. این روش مقدار بافت چربی را تغییر می دهد.

لاغری با اگزیمیا برای پشت سینه

یکی از مشکلاتی که بسیاری از بانوان پس‌از زایمان با آن روبرو هستند چربی هایی است که پشت سینه جمع می‌شود و اندام را نازیبا می‌سازد دستگاه اگزیمیا در این زمینه نیز پیش‌بینی جالبی انجام داده‌است فرم چربی که پشت سینه تجمع می‌کند با شکم و پهلو و حتی ران متفاوت است، بنابراین در تنظیمات دستگاه اگزیمیا، آپشن در نظر گرفته‌شده است تا می‌تواند ناحیه پشت و سینه را نیز مورد هدف قرار دهد و چربی‌های اضافی را تحلیل یا تجزیه نمایند. لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا برای بانوانی که تازه زایمان کرده‌اند و پروسه سخت بارداری را پشت سر گذاشته‌اند، بسیار کم عارضه و عالی محسوب می‌شود.

لاغری با اگزیمیا برای ران و باسن

چربی‌هایی که در ناحیه ران تجمع می‌کنند متفاوت از چربی‌های شکم هستند. برای از بین بردن چربی‌های ران می‌بایست به فرم ران دقت شود. بسیاری از روش‌های لاغری برای ران وجود دارد که شاید چربی‌های ران را از بین ببرد اما فرم ران را تغییر می دهد. لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا برای ران به شکل کاملاً تنظیم‌شده بوده و شرایط استایل شخص مورد بررسی قرار می‌گیرد این روش کمک می‌کند تا بتوانید پاهای کشیده و زیبا و باسن خوش فرمی داشته باشید.

فواید استفاده از دستگاه اگزیمیا

فواید شگفت انگیز لاغری با اگزیمیا
  • دستگاه اگزیمیا برای از بین بردن درجه‌های مختلف سلولیت

سلولیت درجه‌های مختلفی دارد که با هم بررسی می‌کنیم سلولیت درجه یک یا خفیف به شرایطی گفته می‌شود که پوست فرد مبتلا، ظاهری مانند پوست پرتقال پیدا می‌کند یعنی اگر به پوست فرد دقت کنید بین ۱ تا ۴ فرورفتگی سطحی مشاهده می‌شود این درجه از سلولیت خفیف بوده و به کمک دستگاه اگزیمیا به‌سادگی برطرف می‌شود رضایت در مورد رفع سلولیت درجه ۱ به کمک دستگاه اگزیمیا بیش‌ از ۹۵ درصد اعلام شده‌است.

سلولیت درجه ۲ یا متوسط به این صورت است که بین 5 تا ۹ فرورفتگی روی پوست ایجاد می‌شود فرورفتگی‌ها با عمق متوسط هستند و ظاهر پوست شخص مانند سلولیت درجه ۱ با عمق بیشتر است درواقع اصطلاح پوست پنیری به سلولیت درجه 2 داده می‌شود.

سلولیت درجه ۳ نسبتاً شدید است و حدود ۱۰ فرورفتگی روی پوست دیده می‌شود. دستگاه اگزیمیا می‌تواند سلولیت درجه ۲ و ۳ را تا حدودی برطرف سازد.

  • دستگاه اگزیمیا برای از بین بردن استرچ مارک یا خط بارداری

استرچ مارک درواقع همان ترک‌های ناشی از کشیدگی پوست هستند که در زمان بارداری ایجاد می شود. لاغری موضعی با اگزیمیا باعث می‌شود که خطوط بارداری روی پوست تا حد زیادی از بین برود و ترک‌های اضافی ناپدید شود دقت نمایید که به‌طورکلی این روش کمی نیاز به صبر و تحمل دارند و نمی‌توان انتظار داشت که به‌صورت سریع و ناگهانی نتیجه دهد. رفع و یا کوچک کردن منافذ باز پوست توسط اگزیمیا صورت می گیرد و رفع استرچ مارک توسط این روش تضمینی است.

نحوه لاغری با دستگاه اگزیمیا

کار با این دستگاه در 5 مرحله صورت می گیرد:

مرحله اول لاغری موضعی با دستگاه مربوط به تشخیص و آماده‌سازی پوست خواهد بود یعنی نیاز است میزان نفوذپذیری بافت‌های پوستی مشخص شود.

در مرحله دوم لیزر دستگاه اگزیمیا که ترکیبی از امواج لیزر و الکتروپوریشن هستند در سطح غشای سلول چربی نفوذ می‌کند این مرحله بسیار مهم است و اصلی‌ترین گام برای از بین بردن چربی‌های اضافی بدن محسوب می‌شود. پاکسازی پوست توسط میکرودرم صورت می گیرد.

وقتی از لیزر و الکتروپوریشن مخصوص استفاده می‌شود متابولیسم داخل سلولی تحریک می‌شود و این کار باعث کاهش حجم سلول چربی خواهد شد. دقت نمایید که این روش هیچ نوع عارضه جانبی ندارد و مناسب‌ترین روش کاهش چربی بدن محسوب می‌شود و سلولیت را از بین می‌برد.. زمانی‌که اکسیژن بیشتری در رگ‌های خونی منتقل شود متابولیسم افزایش می‌یابد و با افزایش متابولیسم بدن چربی سوزی نیز سریع‌تر خواهد بود این روش باعث لیفت پوست و سفت سازی و از بین رفتن خط بارداری می‌شود. از امواج RF برای جوان‌سازی و افزایش قوام و تحریک پوست استفاده می‌شود. این روش باعث کاهش چین‌وچروک پوست و رفع چربی خواهد شد.

پیش‌از لاغری به واسطه اگزیمیا چه اقداماتی باید انجام داد؟

لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا می‌بایست طبق قانون و اصول صورت بگیرد. اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید حتماً با پزشک خود درمیان بگذارید. اگر پوست حساسی دارید و یا فکر می‌کنید که بافت چربی بدن شما متفاوت از افراد دیگر است سعی کنید با پزشک خود درمیان بگذارید..

مراقبت‌های بعد از لاغری با اگزیمیا

مراقبت های بعد از لاغری با اگزیمیا

کسانی که لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا را انتخاب کرده‌اند می‌بایست مراقبت‌های پس‌از آن را نیز جدی بگیرند.

شما باید حداقل ۷ لیوان آب در روز بنوشید. از مصرف الکل و دخانیات جداً خودداری نمایید. حداقل ۲ ساعت پیاده‌روی سریع در روز به اثربخشی این روش کمک زیادی می‌کند. دریافت رژیم غذایی مناسب با شرایط بدنی شخص از موضوعات بسیار مهمی است.

چه افرادی بهترین کاندید برای استفاده از دستگاه اگزیمیا هستند؟

اگر به‌ دنبال لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا هستید می‌بایست در ابتدا شرایط بدنی خود را مورد بررسی قرار دهید، کسانی که دارای چربی‌های اضافی در ناحیه شکم، ران، پهلو و بازو هستند می‌توانند از دستگاه اگزیمیا برای لاغری موضعی استفاده نمایند. رده سنی ۲۰ الی ۵۰ سال برای این روش کاملاً ایده‌آل بوده و اثربخشی خوبی خواهد داشت.

چه کسانی نباید اگزیمیا انجام دهند؟

افرادی که داروی خاصی مصرف می‌کنند، افرادی که دچار عارضه‌های پوستی شدیدی هستند، کسانی که دچار سوختگی روی پوست هستند و افرادی که بیماری داخلی خاص و بسیار حادی دارند معمولاً در استفاده از دستگاه اگزیمیا دچار مشکل می‌شوند و نیاز به بررسی دقیق پزشک در این زمینه خواهد بود. به ‌طورکلی لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا برای بیش‌از ۷۰ درصد از افراد اثربخشی خوبی خواهد داشت.

عوارض دستگاه لاغری اگزیمیا

تا به امروز عوارض خاصی برای روش لاغری موضعی با اگزیمیا مشاهده نشده‌است. اما یکی از موضوعاتی که شاید برای شما نگران‌کننده باشد قرمزی روی پوست پس‌از استفاده از دستگاه اگزیمیا است که بسیار زودگذر بوده و مشکلی ایجاد نمی‌کند.

نتایج اگزیمیا

نتایج لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا

کسانی که لاغری موضعی با اگزیمیا را انتخاب می‌کنند می‌توانند به اندام دلخواه خود برسند. فرد درطول درمان هیچ دردی احساس نمی‌کند. این روش باعث می‌شود چربی‌های شکم و پهلو و ران و همین‌طور بازو و غبغب از بین برود و ظاهر شما بسیار زیباتر و جوان‌تر خواهد شد. لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا برای همه افراد با هر رده سنی مناسب است و سبب از بین رفتن چاقی موضعی می‌شود. خبر خوب این‌که اگر شما به‌صورت ارثی چاق و چاق هستید و اضافه ‌وزن دارید می‌توانید از روش لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا استفاده کنید و به اندام ایده‌آل خود دست یافت. این روش سبب رفع چین و چروک ها می شود.

قیمت و هزینه لاغری با اگزیمیا

فاکتورهای زیادی در هزینه لاغری با دستگاه اگزیمیا اثرگذار هستند. تخصص، تجربه و مهارت پزشک مهم‌ترین بخش از هزینه لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا محسوب می‌شود. تعداد جلسات درمانی از دیگر فاکتورهای مهم است، مقدار بافت چربی بدن شخص می‌بایست بررسی شود و روی هزینه اثرگذار است. موقعیت و مکان جغرافیایی بسیار مهم است و در کلان‌شهرها قیمت کمی بالاتر خواهد بود. درصورتی‌که شخص نیاز به درمان‌های دیگر و موازی با روش لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا داشته باشد، هزینه تا حدی بیشتر خواهد شد.

سوالات مهم لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا:

آیا دستگاه لاغری اگزیمیا برای از بین بردن چربی صورت اثربخش است؟

بله این دستگاه می‌تواند چربی‌های ناحیه غبغب و صورت را از بین ببرد و همینطور سبب رفع ناهمواری های بعد از عمل می شود.

آیا روش لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا سبب کشیدگی پوست و لیفت آن می‌شود؟

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های دستگاه اگزیمیا لیفت هم‌زمان پوست است که سبب می‌شود پوست از افتادگی و شل شدگی در امان باشد.

آیا افتادگی سینه توسط دستگاه اگزیمیا قابل‌درمان است؟

بله دستگاه لاغری اگزیمیا باعث می‌شود که تا حدودی لیفت سینه صورت بگیرد و فرم آن زیباتر شود.

5/5 - (4 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت