لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
بهترین مرکز بوتاکس در شهرک غرب تهران

بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران کجاست؟ (شهرک غرب ۱۴۰۲)

از علائم پیری و کهولت سن خطوطی است که در نواحی دور خط اخم، دور چشم و پیشانی نمایان می‌شوند. این چین و چروک‌ها ظاهری افتاده به پوست صورت شما می‌بخشند و شادابی و جوانی صورت را رفع می‌کند. بوتاکس یک ماده تزریقی مورد تایید سازمان غذا و دارو می‌باشد که تزریق آن برای عمل‌های زیبایی و درمانی افزایش زیادی داشته است که از طریق پیشگیری موقت از حرکت عضلات صورت کار می‌کند و در نتیجه پوستی صاف‌تر و ظاهری جوان‌تر به وجود خواهد آورد.
بسیاری از افراد با هدف بهبود زیبایی اجزای صورت یا با هدف درمان مثل درمان میگرن با بوتاکس یا درمان تعریق بیش از حد با بوتاکس به مراکز مختلف تزریق بوتاکس مراجعه خواهند کرد. لازم به ذکر است که شرط اصلی برای نتیجه مطلوب پس از انجام بوتاکس انتخاب و مراجعه به یک مرکز زیبایی و درمانی معتبر است که با بهره مندی از متخصصین با تجربه در زمینه تزریق بوتاکس فعالیت کند.

بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران

اولین سوالی که در ذهنتان شکل می گیرد این است که مرکز بوتاکس خوب در تهران کجاست؟ اگر ساکن غرب تهران هستید و به دنبال بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران هستید، با ما در این مطلب همراه باشید تا با بهترین مرکز تزریق بوتاکس در غرب تهران یعنی کلینیک دکتر تفت آشنا شوید.

هزینه تزریق در بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران، کلینیک دکتر تفت

قیمت تزریق بوتاکس بسته به عوامل مختلفی همچون برند بوتاکس، ناحیه مورد نظر برای تزریق بوتاکس، میزان بوتاکس مصرفی و… متغییر می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به مرکز تخصصی زیبایی دکتر تفت واقع در غرب تهران از مشاوره متخصصان پوست و موی این مرکز در رابطه با هزینه تزریق بوتاکس و سایر اطلاعات مربوط به آن استفاده نمایید.

هزینه بوتاکس صورت

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

رفع چین و چروک صورت در بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران

 تزریق بوتاکس می‌تواند یکی از بهترین روش‌ها برای از بین بردن چین و چروک‌های پویا باشد. زیرا قادر است تا به راحتی عضلات را به صورت موقت فلج کرده و پوستی صاف را تحویل شما دهد. چین و چروک‌های ایستا دسته دیگری از چین و چروک‌ها است که در اثر رفع کلاژن در پوست به وجود می‌آید.
بعضی از پزشکان و متخصصان اعتقاد دارند که تزریق بوتاکس می‌تواند برای این چین و چروک‌ها نیز موثر واقع شود. بعضی از متخصصان دیگر اعتقاد دارند که چنین چیزی امکان پذیر نمی‌باشد.

ویژگی‌های بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران

بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران کجاست

شما پیش از آن که اقدام به تزریق بوتاکس در هر نقطه‌ای از صورت یا بدنتان کنید، باید حتماً با جست و جو در اینترنت و بررسی مراکز مختلف، بهترین مرکز تزریق بوتاکس را انتخاب کرده و پس از شرکت در جلسه مشاوره حضوری و دیدن نمونه کارها، این کار را بر عهده کلینیک مورد نظر خود بگذارید. یک مرکز بوتاکس خوب در غرب تهران باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

1.تزریق بوتاکس توسط بهترین متخصصان صورت می‌گیرد

در بسیاری از مراکز غیر حرفه‌ای زیبایی مثل آرایشگاه‌ها هم امکان دارد خدمات تزریق بوتاکس ارائه شوند اما این شما هستید که باید تصمیم گیری کنید؛ آیا وظیفه جوانسازی صورت خود با بوتاکس را به عهده فردی غیر متخصص و کم تجربه خواهید سپرد؟ آیا از عوارض و خطرات این کار آگاهی دارید؟

یکی از اصلی‌ترین عوامل موثر بر روی نتیجه و تجربه موفقیت آمیز شما از تزریق بوتاکس را پزشک زیبایی مشخص می‌کند. ما در مرکز زیبایی دکتر تفت با بهره‌گیری از بهترین متخصصان پوست، آماده ارائه خدمات جوانسازی صورت مثل تزریق بوتاکس هستیم.

2.رعایت اصول بهداشتی در تزریق بوتاکس

یکی از مهم‌ترین نگرانی های داوطلبان تزریق بوتاکس، عفونت پس از آن است. ما به شما اطمینان خواهیم داد که در صورتی که به بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران مراجعه نمایید، با رعایت تمام و کمال اصول و پروتکل‌های بهداشتی در کلینیک دکتر تفت، هرگز به عوارضی مثل عفونت دچار نخواهید شد. بنابراین، این موضوع هم یکی از پارامترهای مهم برای انتخاب یک کلینیک تزریق بوتاکس خوب می‌باشد.

3.دریافت هزینه مناسب برای تزریق بوتاکس

بسیاری از مراکز تزریق بوتاکس هستند که با کلاهبرداری تلاش در دریافت هزینه‌های غیر منطقی و غیر معقول برای تزریق بوتاکس دارند؛ این در حالی است که همواره در بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران یعنی کلینیک دکتر تفت، علاوه بر ارائه خدمات عالی، هزینه‌ بوتاکس صورت هم معقول و به صرفه خواهد بود.
حتی بعضی از مراکز تزریق بوتاکس در تهران هستند که با در نظر گرفتن تخفیف‌های مختلف و مناسبتی برای مراجعان خود تلاش دارند دسترسی به بهترین خدمات زیبایی را برای تمامی افراد جامعه آسان‌تر کنند.

4.دسترسی راحت به مرکز بوتاکس

این که شما بتوانید به راحتی به کلینیک تزریق بوتاکس دسترسی پیدا کنید هم یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که چنین مرکزی را به بهترین مرکز بوتاکس تهران تبدیل می کند. در ادامه می‌توانید نقشه دسترسی به مرکز زیبایی دکتر تفت واقع در شهرک غرب تهران را مشاهده کرده و به راحتی به شماره تلفن و آدرس دقیق کلینیک ما دسترسی داشته باشید باید بدانید که در کلینیک دکتر تفت:

  • تزریق توسط دکتر زکیه تفت انجام می‌شود؛
  • کیفیت مواد مورد استفاده بهترین کیفیت می‌باشد؛
  • از وسایل تمیز و یک بار مصرف برای مراجعه کننده استفاده می‌شود؛
  • مرکز بوتاکس از نظر بهداشتی تمیز و ضدعفونی شده باشد؛
  • هزینه بوتاکس معقول و منطقی می‌باشد.

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

تزریق انواع بوتاکس در بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران

 بوتاکس‌هایی که در کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر تفت تزریق می‌شوند از مرغوب ترین نوع بوتاکس می‌باشد و از 2 نوع معروف آن بیشتر استفاده میشود.

برند مصپورت ایرانی و زئومین آلمانی می‌باشد.

مکانیسم اثر و نتیجه‌دهی بوتاکس چگونه است؟

مقدار کمی از سم بوتولینوم، همراه با بعضی مواد جوانساز با تزریق به پوست به کم شدن چین و چروک‌های پوستی و جوانسازی صورت کمک می‌کند. پس از تزریق بوتاکس سیگنال‌های عصبی که باعث انقباض عضلانی می‌شوند، مسدود خواهند شد. به همین علت با آزاد شدن عضله‌ها به مرور شاهد کم شدن چین و چروک پوستی خواهید بود.

اما بعد از گذشت 3 تا 6 ماه عضلات به حالت اولیه بر می‌گردد. پیش از تزریق بوتاکس (botox care) نواحی مورد نظر با کرم‌های مخصوص موضعی بی حس می‌شود. این موضوع باعث می‌شود تا به هنگام تزریق دردی احساس نکنید. به طور کلی تزریق بوتاکس در حدود چند دقیقه صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است که پس از تزریق، از انجام فعالیت‌های شدید بدنی خودداری کنید.

پرسش و پاسخ در مورد بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران

چه کسانی نمی‌توانند بوتاکس را تزریق کنند؟

تزریق سم بوتولینوم به برخی از افراد مانند خانم هایی که باردار یا شیرده هستند، کسانی که بیماری عضلانی و عصبی و عفونت تبخال دارند، پیشنهاد نمی شود.

4.1/5 - (11 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *