لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
بهترین مارک نخ لیفت صورت

بهترین مارک نخ لیفت صورت

لیفت صورت با نخ لیفت، نوعی روش است که در آن از بخیه های موقتی برای تولید کشیدگی ظریف اما قابل رویت در پوست استفاده می شود. در عمل لیفت صورت با نخ، قسمت های شل و افتاده ی پوست تا حدی کشیده می شوند و با سفت شدن پوست چروک ها از بین می روند. 
علاوه بر این بدن از نظر بیولوژیکی هنگامی که هر ماده خارجی موجود در درم را حس کند ، واکنش نشان می دهد و برای بهبود کلاژن به نواحی تحت درمان هدایت می کند و این تولید بیش از حد کلاژن به تقویت پوست، حجم زیاد و نرم پوست کمک می کند.
نخ لیفت انواع مختلفی دارد اما به این نکته توجه داشته باشید نخ مورد استفاده در این روند نقش مهمی ایفا می کند. پس ممکن است این سوال پیش بیاید که بهترین مارک نخ لیفت صورت چیست؟ در این مقاله به این سوال پاسخ می دهیم.

دلیل استفاده از بهترین مارک نخ لیفت صورت

استفاده از این روش بسیار مورد استقبال قرار می گیرد و برای بسیاری از افرادی که از جراحی می ترسند و یا به دنبال روش ساده تری هستند، انتخاب خوبی به شمار می رود. با این حال این روند باید به دست افراد متخصص، در محیطی امن و مواد درجه یک انجام شود. عوارض آن در صورت رعایت این نکات به حداقل رسیده و خطری در پی نخواهد داشت. به یاد داشته باشید استفاده از نخ غیر مرغوب سبب ماندن رد روی صورت و تورم خواهد شد. به همین دلیل است که باید از بهترین نخ برای لیفت صورت استفاده می شود.

برای انجام لیفت صورت باید حتماً از نخاعی که مرغوب می باشند استفاده کنیم چون هرچه نخ مرغوب تر و مارک بهتری داشته باشد میزان ماندگاری و بازده آن برای ما بیشتر است و استفاده از نخ های نامرغوب باعث می شود که جای زخم بر روی پوست باقی بماند و خطراتی برای ما به همراه داشته باشد

بهترین مارک نخ لیفت صورت کدام است؟

در این قسمت نخهای لیفت صورت را بررسی می کنیم

بهترین مارک نخ لیفت صورت
بهترین مارک نخ لیفت صورت

نخ PDO-COG

این یک نخ تک رشته ای است که خار های بسیار ریزی دارد که این باعث می شود تماس با سطح پوست بیشتر شود. تماس بیشتر به معنی التهاب بیشتر و افزایش کلاژن سازی است که خود موجب کشش پوست می شود. همچنین این نخ به پوست قلاب می شود و روند لیفت صورت را تسریع می بخشد. استفاده از آن به تنهایی انجام نمی شود و تنها در برخی مواقع که نیاز باشد به کار می رود و قیمت آن نیز بالاست. انواع نخ PDO-COG عبارتند از:

نخ‌های مونو (mono)

نخ‌های مونو صاف و بدون خار هستند. از این نخ‌هاجهت سفت شدن پوست استفاده می کنند. ابن نخ ها تاثیر زیادی در لیفت صورت ندارند و با قرار دادن تعداد زیادی از این نخ‌ کلاژن سازی آغاز و جوانسازی صورت انجام می‌گیرد.

نخ‌ کاگ

نخ های خاردار یا کاگ شبیه به نخ های مونو می باشند اما در ساختار آن ها خارهای ریزی وجود دارد که به لایه های پوست متصل می شوند و پوست را وادار به کلاژن سازی بیشتر می کنند. این شیارها سیستم مشخصی به پوست م دهند و با خون رسانی پوست کشیده و سفت می شود. نخ های کاگ هم به تنهایی و هم با ترکیب شدن همراه نخ های مونو برای درمان افتادگی ها و انجام انواع زیباسازی و جوان سازی پوست صورت به کار می رود. برای زاویه سازی فک، لیفت غبغب، لیفت ابرو و بینی نیز از این جنس نخ بسیار بهره می برند. بافتی که پس از استفاده از آن در سطح پوست ایجاد می شود بسیار نرم و لطیف است.

نخ‌ پیچ دار

برای افزایش حجم صورت نیز می توان از طریق لیفت صورت اقدام کرد. برای این کار از نخ های پیچ دار استفاده می کنند. این نخ ها با ترکیب نخ های دیگر دور سوزن بافته می شوند. اگر بخواهید صورتتان در ناحیهی چانه باریک شود و یا تورفتگی هایی را پر کنید، این نخ ها امکانانجام یک لیفت تمیز برای پر کردن ایننواحی را برای شما فراهم می کنند. اگر دو نخ به هم بافته شوند، به آن چند پیچی گفته می شود.

نخ PGA

این نخ ها چندرشته ای هستند و با تحریک پوست باعث التهاب و کلاژن سازی می شوند. همچنین در خود گلیکولیک دارند که این نیز باعث کلاژن سازی مضاعف خواهد شد. به طور کلی این نخ ها ۱۰ درصد بیشتر از نخ های دیگر التهاب ایجاد میکنند و نتایج بهتری در پی خواهند داشت.

نخ Hurricane

نخ ها در این روش به شکل مارپیچ به کار می روند. همین سیستم باعث طویل شدن نخ داخل بافت شده و التهاب را بیشتر می کند. این جنس نخ در کنار نخ کاگ بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری عملیات لیفت صورت با نخ را با این جنس نخ ها انجام می دهند. با به کاربردن آن ها عمل خون رسانی بیشتر شده و نتیجه بسیار بهتر می شود.برای هر بخش و با توجه به عمق چروک ها ضخامت و طول نخ های مورد استفاده تغییر می کند.

نخ‌های فیلامنت طلایی

این نخ ها از جنس طلای ۲۴ عیار هستند و در کشور هایی مانند انگلستان برای لیفت صورت استفاده می شوند. لیفت صورت با این نخ های بسیار گران قیمت به پوست طلایی، نخ طلایی مشهور است.

نخ سیلوئت

جراحی با این نخ به لیفت نخ عروسکی نیز شناخته می شود. در این روند از طریق تعلیق بخیه با قیف‌هایی که هم در جراحی بازسازی و هم در جراحی زیبایی استفاده می‌شود، انجام می گیرد.

نخ‌های تکی

نخ‌های تکی، به دسته ای از نخ ها با جنس PDO بصورت تکی ساخته می شوند، گفته می شود. جنسشان نرم است و التهاب کمتری در پوست ایجاد می کنند. این روش برای چروک های سطحی تر استفاه می شود زیرا کشش زیادی در پوست ایجاد نمی کند. نخ ها بصورت شبکه ای طبق الگویی خاص چندین بار در پوست قرار می گیرند تا کشش لازم را ایجاد کنند. کالژن سازی انجام می شود اما تغییر بسیار زیادی ایجاد نمی کند و در برخی موارد استفاده می شود. این روش از سفت کردن پوست صورت، برای پوست آویزان و شل شده ی گردن، خطوط پیشانی و برخی چروک های کم عمق موثر هستند. همچنین برای ایجاد گونه می توان از این نخ ها بهره برد. 10 تا 30 نخ مونو برای هر نقطه ی شخص شده مورد استفاده قرار می گیرد که این تعداد با توجهبه تشخیص پزشک متغیر است. همچنین برای زیباسازی و سفت کردن پوست می توان ترکیبی از نخ های تکی و نخ های کاگ را استفاده کرد.

نخ‌های خاردار با تعلیق آزاد

برای این روش از طریق یک سوزن هدایت توخالی، مانند سوزن های نخاعی، نخ های خاردار را از راه برش هایی که قبلا در پوست توسط سوزن ایجاد شده، رد می کنند. این نخ ها زیر پوست و در جایی که از پیش دکتر متخصص تعیین کرده است در چربی پوست می رود. قطر این شکاف ها ۱ یا ۲ میلیمتر می باشد. سوزن مورد نظر در صورت لزوم برای اصلاح مکان یابس می شود و در آخر از سطح پوست خارج می شود. کاگ های موجود در نخ در زیر پوست قرار می گیرند و سطح پوست را بالا می کشند. تمامی این مراحل با بی حسی موضعی انجام می شود و شما دردی را احساس نخواهید کرد. نخ های اضافه نیز از سطح پوست برداشته می شوند تا به چشم نیایند.
تعداد نخ های لازم برای لیفت صورت با توجه به نقاط مورد نظر و عمق چروک ها متفاوت می باشند. در لیفت کامل صورت ۱۸ نخ خاردار استفاده می شود. با این حال همه ی افراد به لیفت کامل نیاز ندارند. برای هر گونه ۳ نخ و هر ابرو دو نخ به کار گرفته می شود. همچنین برای هر خط فک دو نخ و هر سمت از گردن دو نخ استفاده می شود.

نخ های کلاژن

یکی از بهترین نخ لیفت صورت نخ کلاژن می باشد، از این نخ ها برای لیفت صورت هایی که دارای پوستی نرم هستند بسیار مناسب است.این نوع لیفت باعث افزایش تولید کلاژن در پوست می شود . به جوان سازی پوست شما بسیار کمک خواهد کرد.

مناسب ترین مارک نخ لیفت صورت چیست؟

برای هریک از نقاطی که برای جوان سازی و زیباسازی در نظر گرفته می شئد، نوعی از نخ یا نخ ها مورد استفاده قرار می گیرد. تعداد و هزینه ی هریک نیز برای هر شخص متفاوت می باشندکلینیک زیبایی دکتر تفت  تمامی خدمات لیفت صورت را با بهترین امکانات ارائه می دهد.

بهترین مارک نخ لیفت صورت
بهترین مارک نخ لیفت صورت

برای هر قسمت از نقاط صورت از یک نوع نخ استفاده می شود که هرکدام و تعداد آن هزینه متفاوتی دارد بهترین نخ ليفت صورت نخی است که میزان کلاژن سازی پوست را زیاد کند و باعث جوانسازی در پوست شود

قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت

قیمت لیفت صورت با نخ با توجه به تعداد نخ، نوع و جنسی و مارکی که دارد، متفاوت است. نخي که بهترین مارک و مرغوب تر است قیمت آن نیز بیشتر است، همچنین هزینه نخ لیفت صورت با توجه به مقدار نخ مورد استفاده در درمان نیز متفاوت خواهد بود.  
استفاده از بهترین و مرغوب ترین مارک نخ در افزایش کیفیت لیفت صورت تاثیر زیادی خواهد داشت، از همین رو کلینیک دکتر تفت همیشه از بهترین مارک نخ لیفت صورت استفاده می کند. به همین دلیل نخ ها با توجه به نوع و کیفیتشان قیمت های متفاوتی خواهند داشت.

4/5 - (6 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *