لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
قیمت لیفت صورت با نخ ۱۴۰۲

قیمت لیفت صورت با نخ ۱۴۰۳ ❤️

برای پیر نشدن پوست شاید نتوان زمان را متوقف کرد اما با روش‌های نوین جوانسازی پوست می‌توان به شکل چشمگیری روند پیری پوست را کند و آهسته کرد.
لیفت با نخ یکی از روش‌های محبوب و موثر برای بهبود انحنای سطحی یا کانتور صورت است و می‌تواند چین و چروک‌های صورت را حتی در سنین بالا، محو کند.

لیفت صورت با نخ


لیفت صورت با نخ یکی از تکنیک ها و روش های نوین برای از بین بردن چروکیدگی و افتادگی پوست است که نوعی فرایند درمانی کوتاه مدت می باشد و هدف آن درمان علائم پیری و افتادگی پوست در قسمت پایین صورت است.
از مزایای لیفت صورت با نخ این است که پس از انجام این روش، آثار زخم بر پوست باقی نمی ماند، قابل انجام برای افراد بالای 25 سال است، نتایج لیفت با نخ، بلافاصله بعد از انجام آن قابل مشاهده است.
در این مقاله قصد داریم هزینه لیفت صورت با نخ را بررسی کنیم، پس در ادامه با ما باشید.

قیمت لیفت صورت با نخ آمریکایی

قیمت لیفت صورت با نخ

هزینه در تمامی خدمات زیبایی مهم است و جزو پارامترهایی است که نمی توان آن را نادیده گرفت. پس یکی از فاکتورهایی که اهمیت بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است، هزینه لیفت صورت با نخ است.

می توان این طور بیان کرد که لیفت صورت با نخ در مقایسه با عمل جراحی لیفت قیمت پایین تری را دارد و صرفه اقتصادی در این مورد افزایش پیدا خواهد کرد.
روش لیفت صورت با نخ، در مقایسه با بوتاکس صورت و تزریق فیلر پوستی، نتایج بهتر و ماندگارتری ارائه می‌دهد، در این روش از نخ لیفت صورت با کیفیت و قابل کاشت استفاده می شود که باعث می‌شود افتادگی پوست در پیشانی، ابروها، صورت میانی و گردن، درمان شود.
البته عواملی در قیمت لیفت صورت با نخ تاثیر گذار است، که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

هزینه لیفت صورت با نخ در کلینیک دکتر تفت ✔️

با توجه به این که عواملی چون ناحیه مورد نظر شما برای لیفت، شرایط پوستی شما، میزان و نوع آسیب واردشده به پوست، نوع نخی که برای شما مناسب است، مارک نخ لیفت، کشور سازنده و کیفیت نخ لیفت در قیمت لیفت صورت با نخ تاثرگذار است که ما در کلینیک دکتر تفت از بهترین نخ لیفت صورت و برترین برند روز جهان استفاده می کنیم.
هزینه لیفتینگ صورت با نخ بعد از معاینه توسط پزشک معین می‌شود. اما به طور کلی در کلینیک زیبایی پوست و مو غرب تهران کلینیک دکتر تفت، لیفت صورت با نخ با نخ سیلوئت آمریکا انجام می شود، قیمت لیفت صورت با نخ را می توانید در صفحه تعرفه خدمات مشاهده کنید.

قبل و بعد لیفت صورت با نخ
عکس قبل و بعد لیفت صورت با نخ

کلینیک دکتر تفت، لیفت با نخ را با برند مدیترونیک انجام می دهد.

قیمت هر نخ1,200,000هر طرف حدود 4 الی 5 نخ

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

عوامل موثر بر قیمت لیفت صورت با نخ

قیمت لیفت صورت با نخ
هزینه یا قیمت لیفت صورت با نخ

هزینه لیفت با نخ به وسیله پارامتر های مختلفی تعیین می شود که آن ها را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم.

1- نوع نخ در هزینه لیفت با نخ
نخ هایی که در این روش استفاده می شوند انواع مختلفی دارند و مدت زمان ماندگاری و میزان قابلیت آن ها در لیفت کردن متفاوت است.
به طور مثال نخ های پیچ دار از دو گروه نخ های کاگ یا خاردار و نخ های مونو گران تر هستند و برای مشکلات پوستی چون از بین بردن فرورفتگی های پوستی مناسب هستند و استفاده می شوند.
اما نخ های مونو نخ های صاف و بدون خار هستند که تاثیر شان بیشتر در سفت کردن پوست است و تاثیری بر لیفت ندارند.

2- تعداد نخ های استفاده شده در هزینه لیفت با نخ
تعداد نخ های استفاده شده در این روش توسط پزشک و با توجه به پوست شما و نیاز آن به درمان و هم چنین نوع نخ استفاده شده بستگی دارد.
به طور مثال در لیفت کلاسیک، از هشت نخ کوتاه ساده استفاده می شود که به طور یک طرفه در پوست قرار می گیرند و نخ های استفاده شده از نوع کاگ هستند.
یا در لیفت با نخ به روش VIP از هجده نخ کوتاه و بلند خاردار به طور همزمان به صورت هلالی در پوست قرار می گیرند تا خاصیت و دوام سایر روش ها بیشتر شود. در نتیجه با توجه به تعداد نخی که در این روش استفاده می شود این روش نسبت به روش های قبلی گران تر است.

3- تجربه ی پزشک در هزینه لیفت با نخ
با توجه به این که نخ ها نیاز به نقطه لنگر مناسب دارند، این از هنر و تجربه پزشک است که این نقاط را در نواحی غیر قابل مشاهده تشخیص دهند تا نتایج بهتری برای فرد داشته باشد.
هم چنین انتخاب نخ و نحوه قرار دادن درست آن ها برای برآورده کردن خواسته مراجعه کننده نیاز به تجربه کافی و موفق در این زمینه دارد. طبیعی است که پزشکان با تجربه هزینه بیشتری را دریافت می کنند و اما در عوض نگرانی از بابت عوارض به حداقل می‌رسد.

ناحیه تحت درمان
پوست تحت تاثیر عواملی مانند سبک زندگی، رژیم های غذایی و شرایط محیطی ممکن است دچار افتادگی یا چروک های متعددی شود. این چروک ها تنها مختص صورت نیستند و کم کم علائم افزایش سن در نواحی مختلف بدن نمود پیدا می کند.
از لیفت با نخ می توان در محل های مختلفی مانند گردن، غبغب، پیشانی، شکم، باسن، بازو ها، کشاله ران و بالای سینه و شانه نیز استفاده کرد.
بسته به منطقه تحت درمان این هزینه ها نوسان پیدا می کنند هر چند بسیاری از مراکز درمانی پکیج های درمانی کل صورت را با سود و تخفیف بیشتری به مشتریان دائم خود ارائه می دهند.

با توجه به عوامل متعددی که درقیمت لیفت صورت با نخ دخیل هستند، بسیار مشکل است که یک قیمت واحد برای این درمان تعیین کرد ولی قبل از درمان با یک جلسه مشاوره می توانید انتظارات خود را برای پزشک توضیح دهید و پزشک لیفت، نخ و منطقه مورد درمان شما را تعیین کند و قیمت گذاری های لازم در این جلسه مشخص شوند و سپس اقدام به درمان کنید.

مهم ترین مراقبت های بعد از لیفت صورت با نخ

مراقبت های بعد از لیفت صورت با نخ
 • از ایجاد فشار مستقیم و مالش نواحی مورد نظر به مدت 3 هفته بعد از انجام این روش اجتناب نمایید.
 • افراد باید به مدت 1 تا 2 هفته از انجام حرکات شدید نواحی مورد نظر پرهیز کنند.
 • از انجام حرکات شدید ورزشی به مدت 3 هفته خودداری کنید.
 • بیمار در روزهای ابتدایی بعد از انجام روش ليفت صورت با نخ احساس کشش بر روی پوست خود می کنند که کاملاً طبیعی بوده و رفع خواهد شد.
 • داروهای تجویز شده توسط پزشک خود را حتماً مصرف کنید.
 • آقایان می بایست از تراشیدن ریش و سبیل خود به مدت دو هفته اجتناب کنند.
 • از رفتن به سونا و استخر به مدت 3 روز بعد از انجام این روش بپرهیزید.
 • برخی از بیماران ممکن است در اثر عوارض جانبی مواد بی حسی، حالت تهوع داشته باشند. در صورت داشتن حالت تهوع، در حد چند جرعه کوچک مایعات استفاده کنید (البته با صلاحدید پزشک)
 • سر را بالا نگه دارید (از خم شدن سر پایین تر از سطح قلب خودداری کنید) به مدت ۵ – ۷ روز با زاویه ۴۵ درجه سر خود را نگه دارید.
 • اگر پوست شما متورم یا کبود شده است، به مدت ۳۰ دقیقه ۴ بار در روز برای ۵ روز اول، از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • به مدت ۲ – ۳ هفته از وارد آوردن فشار شدید یا کشیدگی پوست صورت اجتناب کنید.
 • انجام حرکات مختلف بر روی اجزای صورت را به مدت ۲۴ ساعت محدود کنید.
 • از مصرف کرم های صورت یا آرایشی صورت برای ۴۸ ساعت خودداری کنید.
 • به مدت ۷ – ۱۰ روز غذاهای نرم و یا مایعات مصرف کنید.
 • از جویدن آدامس به مدت ۲ هفته اجتناب کنید.
 • نوشیدنی ها را با نی مصرف نکنید.

مدت زمان بهبود و ترمیم پوست پس از درمان چقدر است ؟

معمولا پس از گذشت سه تا هفت روز از لیفت صورت، بیمار می‌تواند به انجام کار های روزمره خود بپردازد. پس از درمان ممکن است بیمار با تورم و کبودی کمی مواجه شود که امری کاملا طبیعی بوده و به تدریج برطرف می شود.

ماندگاری نتایج لیفت صورت با نخ

ماندگاری لیفت صورت با نخ به عوامل مختلفی همچون سن بیمار، میزان افتادگی پوست و تعداد نخ مورد استفاده بستگی دارد ولی به طور کلی طول عمر نتایج بدست آمده بین دو تا پنج سال متغیر است.

سوالات درباره قیمت لیفت صورت با نخ:

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد ؟

نتایج این روش سه ماه پس از لیفت، کاملا واضح است و طی هشت ماه پس از لیفت به حداکثر می رسد و تا حدود یک و نیم تا دو سال باقی می ماند سن مراجعه کننده، جنس پوست ، میزان کشیدن فاشیا ها و عضلات زیر پوستی همگی در ماندگاری لیفت صورت با نخ موثرند.

چه سنی برای لیفت صورت با نخ مناسب است؟

اصولا افراد بالای 25 سال می توانند از این روش برای درمان افتادگی پوست استفاده کنند.

لیفت با نخ، برای چه کسانی قابل انجام است؟

صرفاً افرادی که اختلالات انعقادی دارند و یا وارفارین مصرف می کنند نمی توانند لیفت پوست صورت با نخ را انجام دهند. همچنین افرادی که سابقه تزریق ژل پاژ دایمی دارند هم، نمی توانند این عمل را انجام دهند. در صورت استفاده از داروی پیشگیری از تبخال حتما مصرف آن را با پزشک خود در میان بگذارید

چه تعداد نخ در روش لیفتینگ صورت با نخ استفاده می شود؟

به طور معمول در هر طرف صورت 1 الی3 نخ استفاده می شود اما این مسئله به عوامل مختلفی مثل سن و میزان افتادگی پوست صورت و … بستگی دارد.

لیفت صورت با نخ درد دارد؟

در این روش نواحی درمان با بی حسی موضعی ، بی حس می شود و طی این عمل شما کاملا هوشیار خواهید بود و دردی احساس نخواهید کرد.

3.6/5 - (114 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

48 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز. هزینه لیفت با نخ آمریکایی (هرطرف صورت ۲ نخ) ۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان می باشد.🙏🏼

   1. اگر اینه که پول جراحی هم همین اندازه هست مردم خر نیستند برن همزن پول رو بدن که برای ۲ تا۵ سال؟

    1. اگر جایی با این قیمت جراحی انجام میده لطفا بخاطر سلامتی و زیبایی خودتون حسابی دوری کنید😅🙏🏼

   2. سلام برای افتادگی پلک حدوداً چه مقدار نیاز هزینه دارد ،
    (برای یک پلک)

   1. سلام. قیمت لیفت صورت با نخ امریکایی برای هرطرف صورت ۲ نخ استفاده میشه و هزینش ۵ میلیون تومانه.

  1. هزینه لیفت صورت با نخ در کلینیک دکتر تفت ۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان هست🙏🏼

   1. سلام دوست عزیز خیر. آر اف فرکشنال و مزونیدلینگ و فیشیال برای جای جوش موثر هستند که مقالاتشون تو سایت موجوده.

  1. سلام دوست عزیز برای خط خنده طبق ویزیت پزشک، اگر خیلی خط عمیق نباشه استفاده از ژل توصیه میشه که کاملا اقتصادی تره. اما اگر خط خیلی عمیق باشه برای هر دو طرف صورت با نخ امریکایی ۵ میلیون تومان میشه.

  1. سلام دوست عزیز، از نظر سنی مشکلی وجود ندارد، اما بهتره معاینه حضوری و مشورت با پزشک داشته باشید.

    1. 🙏🏼سلام دوست عزیز درحال حاضر تو کلینیک دکتر تفت انجام نمیشه

  1. سلام. قیمت لیفت صورت با نخ امریکایی برای هرطرف صورت ۲ نخ استفاده میشه و هزینش ۵ میلیون تومانه.

 1. سلام برای متقارن شدن صورت چه کنم
  آیا لیفت نتیجه میده ۱۹ سالمه در اثر
  بیماری فلج بل نامتقارن شده

  1. سلام بهتره حضوری ویزیت بشید تا بهترین تصمیم گرفته شه ولی بطور کلی تزریق فیلر یا لیفت صورت برای متقارن کردن چهره کاربرد دارن.

 2. سلام برا پیشانی وخط اخم،پیشانی خیلی ام عمیق نیس یکمی افتاده هزینش و میگین

  1. سلام دوست عزیز بهتره تماس تلفنی با مجموعه داشته باشید تا بخوبی راهنمایی بشید.

 3. سلام عزیز
  بفرماییدلکه های پوست هم بانخ برطرف میشه من دراینستامیبینم که بعدازنخ انداختن رنگ صورت زیباجوهاروشن میشه جای جوش ولکه هاهمه برطرف میشن ایافیلتریاحقیقت ممنون میشم راهنمایی بفرمایید🙏🙏🙏🌹🌹🌹

  1. سلام دوست عزیز. همچین چیزی اتفاق نمیوفته و کاربرد نخ فقط برای لیفته، احتمالا بخاطر ترفندای نور پردازی اینطور بنظرتون رسیده. آر اف فرکشنال برای این موارد عالیه.

 4. سلام انشاالله من وهمسرم خدمت شمامیرسیم البته صورتم چروک نداره ولی دوست دارم گونه داشته باشم

 5. سلام خسته نباشید . من هم خط اخم دارم هم افتادگی پلک و هم افتادگی گونه برای تمام اینها که درست بشه هزینه چقدر میشه ؟ ممنونم که وقت میزارید

  1. سلام دوست عزیز معمولا بر اساس تعداد نخ هایی که استفاده میشه هزینه محاسبه میشه. بهتره حضوری ویزیت بشید تا خانم دکتر تشخیص بدن برای کدوم مناطق صورت نیاز دارین و هزینه ش رو دقیق بگن.

  1. سلام ممکنه بفرماییدموندگاری لیفت چقدرهس واینکه برای کشیدن گوشه چشم لیفت بانخ بهتره یافیلرمچکرم

   1. سلام دوست عزیز ماندگاری به خیلی فاکتورها بستگی داره ولی حدودا تا ۵ سال ماندگاره. در مورد سوال دومتون هم بهتره با شماره کلینیک تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنند.

 6. من قیمت برام مهم بود که همش میگفتن ۵میلیون و لیفت با نخ سن را کوچکتر نشان میدهد اگر جواب سوالات رو بدین خیلی بهتر میشه

  1. 🙏🏼سلام دوست عزیز درحال حاضر تو کلینیک دکتر تفت انجام نمیشه

   1. سلام برای افتادگی پلک حدوداً چه مقدار نیاز هزینه دارد ،
    (برای یک پلک)

 7. سلام
  لیفت نخ vip برای جای اسکار و جوش موثر هست؟اسکارای تقریبا عمیق و زیاد
  ممنون میشم راهنمایی کنین

 8. سلام با سن 16 سال میشه لیفت بینی با نخ رو انجام داد ک بینی فقط یه ذره سر بالا باشه ؟
  بعد هزینه حدودیش چقدره؟

 9. سلام
  واقعا نخ ها امریکایی؟ یا کره ای
  ۴تا نخ ۵ تومن یا هرنخی ۵ تومن؟

 10. سلام وقت بخیر
  بعد دوسال یا ۵ سال نخ های که تو صورت قرار میگیره جذب پوست میشه ؟

  1. سلام بعد از این مدت تاثیر لیفتش به مرور محو میشه و نیاز به تمدید داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *