لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
بهترین برند مزوتراپی صورت

بهترین برند مزوتراپی صورت چه ویژگی‌های دارد؟

فهرست محتوا نمایش

تاثیرات ناشی از آفتاب، افزایش سن و ژنتیک می‌توانند باعث ایجاد آسیب‌های رنج‌آوری در پوست و مو شوند که این آسیب‌ها بر روحیه و شادابی پوست اثر می‌گذارد.
این روزها یکی از تکنیک‌های درمانی معروف در حوزهٔ زیبایی مزوتراپی می‌باشد روش درمانی مزو کاربردهای مختلفی دارد بعنوان مثال: جوانسازی و آبرسانی پوست، رفع ریزش و تقویت رشد موی سر، رفع لکه، سیاهی و چین و چروک‌های پیشانی، اطراف بینی و زیر چشم و سایر موارد دیگر انجام می‌شود.

روش مزوتراپی صورت با تزریق مواد معدنی، ویتامینه، آمینه اسید و داروهای گیاهی صورت می‌گیرد. براساس کاربرد، این مواد می‌توانند دز و انواع ترکیب‌های مختلفی را داشته باشند.
در این مطلب قصد داریم به بررسی این داروهای مفید و کاربردی بپردازیم و با بهترین برند مزوتراپی صورت آشنا شویم. البته قبل از معرفی، بهتر است با نحوه عملکرد و هدف مزوتراپی آشنا شویم. این مطلب را از دست ندهید.

بهترین برند مزوتراپی صورت

کوکتل مزوتراپی صورت فیوژن اسپانیا

شرکت فیوژن، یک شرکت اسپانیایی می‌باشد که در زمینه‌ی تولید محصولات مزوتراپی صورت و مو فعالیت دارد. محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در بین انواع کوکتل اسپانیایی مزو صورت قیمت بالاتری را دارد.
کوکتل‌های فیوژن پیشنهاد بهترین کلینیک‌های پوست و مو هستند در نتیجه فیوژن یکی از بهترین مارک کوکتل مزوتراپی صورت شناخته می‌شود. محصولات مزو صورت فیوژن شامل:

بهترین برند مزوتراپی صورت
بهترین برند مزوتراپی صورت

کوکتل لیفت صورت فیوژن: این کوکتل بهترین محصول لیفت صورت و ضد پیری فیوژن می‌باشد، از این کوکتل برای بهبود یافتن بافت پوست و کاهش شل شدگی پوست استفاده می‌شود.

کوکتل آنتی آکنه و منافذ فیوژن

تمرکز این کوکتل بر روی مشکلات پوست چرب و منافذ باز پوست می‌باشد. این کوکتل با تاثیرات ضد التهابی و ضد میکروبی آکنه‌ها را مهار خواهد کرد.

کوکتل ضد لک فیوژن

این کوکتل راه حل ویژه فیوژن برای لک‌های تیره و یکنواخت کردن رنگ پوست می‌باشد. عناصر فعال این محصول تولید رنگدانه‌های پوستی را کنترل و مهار می‌کند.

کوکتل آبرسان فیوژن

هیالورونیک اسید آخرین درمان برای خشکی شدید پوست می‌باشد. این کوکتل به آرامی پوست را سفت و مرطوب می‌کند و از پوست در مقابل از دست دادن رطوبت و خشک شدن محافظت می‌کند.

کوکتل رفع اسکار فیوژن

این کوکتل فرمول انحصاری فیوژن بوده که برای از بین رفتن اسکار و ترک‌های پوستی توصیه شده است. و منجر با بازیابی ظاهر طبیعی پوست می‌شود.

روش استفاده از بهترین برند مزوتراپی صورت کوکتل ضدلک

ابتدا پوست صورت شما به خوبی تمیز خواهد شد، پس از آن بی‌حسی به شکل کرم قرار داده می‌شود. فقط پوست سالم که عفونت باکتریایی ندارد قابل درمان می‌باشد.
کوکتل مزوتریک بر روی سوزن‌های خاص که دقیقاً مشخص شده است استفاده خواهد شد، به طوری که ماده فعال به خوبی توزیع می‌شود. بعد از مزوتراپی، باید از آفتاب گرفتن، سولار، تعرق بیش از اندازه، تحریک پوست و استفاده از آسپرین پرهیز شود.

پوست ناحیه تحت درمان امکان دارد تا چند ساعت بعد از درمان، قرمزی ملایمی داشته باشد. بعد از درمان هیچ جای زخم و علائم مداخله‌ای دیده نمی‌شود. پوست بعد از مزوتراپی، به خوبی تغذیه می‌شود.
بسته به شدت مشکلات و نوع پوستی، متخصص تعداد درمان‌ها و پویایی آنها را پیشنهاد داده تا بهترین اثرگذاری را داشته باشد. در صورت رعایت پیشنهادهای متخصص، اثرات رفع لکه‌ها دائمی است.

کوکتل مزوتراپی صورت بایو اسکین اسپانیا

کمپانی بایو اسکین یکی از شرکت‌های بزرگ اسپانیایی می‌باشد که در حوزه‌ی تولید کوکتل‌های مزوتراپی و محصولات آرایشی فعالیت دارد. در واقع محصولات کمپانی ولودرم از سال 2020 میلادی با نام تجاری بایو اسکین وارد بازار شدند.
استفاده از بایو اسکین نیز به سرعت گسترش یافت و می‌توان بایو اسکین را یکی از بهترین مارک داروی مزوتراپی صورت معرفی کرد. محصولات مزو صورت بایو اسکین شامل:

کوکتل لیفتینگ بایو اسکینکوکتل روشن کننده پوست بایو اکسین
کوکتل درمان اسکار بایو اسکینکوکتل آبرسان بایو اسکین
کوکتل چین و چروک بایو اسکینکوکتل مزو صورت مزو لایک اسپانیا
کوکتل جوانساز مزو لایککوکتل بوتولاکس مزو لایک
کوکتل روشن کننده و ضد آکنه مزولایککوکتل لیفت مزو لایک، کوکتل اسکار مزو لایک

کوکتل لیفتینگ بایو اسکین

این کوکتل احیا کننده پوست بوده و تمرکز بر روی لیفتینگ پوست است. و با آبرسانی فوری به پوست با روند پیری آن مبارزه می‌کند.

کوکتل روشن کننده پوست بایو اکسین

یکی از بهترین برند مزوتراپی صورت کوکتل‌های ترمیم کننده و روشن کننده پوست‌های مستعد لک‌های تیره می‌باشد که با تغییرات ناشی از افزایش سن مقابله کرده و به جوانسازی و آبرسانی آن کمک می‌کند.

کوکتل درمان اسکار بایو اسکین

این محلول با استفاده از مواد مغذی، آنتی باکتریال و آنتی اکسیدان به بهبودی پوست سرعت می‌بخشد. و جوش‌ها و التهابات را کم می‌کند.

کوکتل آبرسان بایو اسکین

این کوکتل دارای تکنولوژی جدیدی از اسید هیالورونیک می‌باشد که طبق ادعای بایو اسکین نسبت به دیگر کوکتل‌های آبرسان عملکرد بهتری دارد. همچنین باعث بهبودی خاصیت کشسانی پوست می‌شود.

کوکتل چین و چروک بایو اسکین

به علت منقبض شدن مداوم عضلات چین و چروک در مرور زمان ایجاد می‌شوند. این کوکتل یک درمان حرفه‌ای بوده که چین و چروک ناشی از انقباضات عضلانی را مورد هدف قرار می‌دهد.

کوکتل مزو صورت مزو لایک اسپانیا

آزمایشگاه و تولیدکننده تخصصی محصولات مزو پوست و مو در اسپانیا مزولایک می‌باشد. اعتقاد این شرکت بر این است که با استفاده از کوکتل‌های مزولایک می‌توان به نتایج فوری در درمان مشکلات پوستی دست پیدا کرد.
با توجه به اینکه مزو لایک یک کوکتل اسپانیایی مزو صورت محبوب می‌باشد، می‌توان این محصول را در لیست بهترین برند کوکتل مزوتراپی صورت قرار داد.

کوکتل جوانساز مزو لایک

یک ترکیب بسیار قوی از آبرسان و ترمیم کننده می‌باشد. که برای پوست‌های آسیب دیده و کدر مناسب است. همینطور برای بهبود چین و چروک و بافت پوست موثر است.

کوکتل بوتولاکس مزو لایک

این کوکتل همینطور که از نام آن مشخص است اثراتی مثل به بوتاکس دارد که موجب از بین رفتن خطوط کم عمق اطراف چشم، پشت لب و صورت می‌شود و به صورت کلی چین و چروک را کم می‌کند.

کوکتل روشن کننده و ضد آکنه مزولایک

این کوکتل مناسب پوست‌های چرب یا مستعد آکنه می‌باشد. به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی با رادیکال‌های آزاد مبارزه کرده و به محو شدن لک‌ها و روشن شدن پوست کمک شایانی می‌کند.

کوکتل لیفت مزو لایک

تمرکز این کوکتل بر روی جوانسازی صورت، لیفتینگ و ترمیم پوست می‌باشد. این کوکتل با برگرداندن خاصیت کشسانی طبیعی بین سلولی با روند پیری پوست مبارزه خواهد کرد.

کوکتل اسکار مزو لایک

این مزو با علائم ترک‌های پوستی و اسکار مقابله کرده و وظیفه اصلی آن ترمیم و بازسازی پوست آسیب دیده می‌باشد. این کوکتل حاوی دو ماده فعال دکسپاتنول و الاستین بوده که برای بهبود فیبرهای کلاژن ضروری می‌باشند.

انواع کاربردهای کوکتل مزوتراپی

 • کوکتل‌های روشن کننده و ضد لک تخصصی : WHITENING COCKTAIL SHINE
 • کوکتل‌های جوانساز رفع کننده چین و چروک : ANTIAGING TOP AGE
 • کوکتل‌های لیفت کننده و رفع شل شدگی و افتادگی پوست : LIFT COCKTAIL
 • کوکتل‌های لاغری موضعی شکم، پهلو، ران و بازو : LIPOLYTIC COCKTAIL
 • کوکتل‌های رشد و ضد ریزش و تقویت مو: HAIR COCKTAIL
 • کوکتل‌های جوان‌ساز، آبرسان، کلاژن ساز و حجم دهنده و لیفت کننده: HYALURONIC ASID COCKTAIL
 • کوکتل‌های از بین برنده تیرگی و پف چشم، رفع چین و چروک‌های اطراف چشم : EYE TOP COCKTAIL
 • کوکتل‌های آنتی اکسیدان، روشن کننده و جوانساز پوست : VITAMIN C COCKTAIL
 • کوکتل‌های احیای پوست، درخشان کننده و روشن کننده: GLUTATHION COCKTAIL
 • کوکتل‌های کمک کننده به احیای پوست و جوانسازی، رفع ریزش مو: TRACE ELEMENTS COCKTAIL

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی از حدود ۶۰ سال پیش توسط میشل پیستور، یک پزشک فرانسوی در سال ۱۹۵۲ توسعه داده شد. در این روش از تزریقاتی بدون درد استفاده می‌شود که با ترکیبی از ویتامین‌ها و مواد فعال به پوست اضافه می‌شوند. این روش منجر به بهبود کیفیت و ساختار صورت و بدن، به‌ویژه در اطراف حساس‌ترین مناطق می‌شود.
مزوتراپی پوست و مو روشی است که در آن به‌وسیله تزریقات سوزنی، مقادیر مشخصی از مواد فعال را به سلول‌های زنده در لایه میانی پوست خواهد رساند.

مزوتراپی چیست؟

تزریقات مزوتراپی حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی،آمینو اسیدها، پپتیدها، مواد روشن‌کننده و هیالورونیک اسید می‌باشد.
شعار میشل پیستور در رابطه با اختراع خود این بود: “فقط کمی استفاده کنید، به آرامی ، اما در مکان مناسب! و بهتر است بدانید که ترکیب داروهای مزوتراپی پوست و مو برای پیشگیری از پیری پوست و از دست دادن الاستین، کلاژن و هیدراتاسیون تنظیم شده است.”

مواد مورد استفاده در بهترین برند مزوتراپی صورت چیست؟

با اینکه کیفیت مواد مزوتراپی و هزینه آن‌ها متغیر است اما بعضی از مواد در همه آنها یکسان می‌باشد. درصد استفاده از هر ماده، روش ساخت و … باعث برتری یک برند نسب به دیگری می‌شود و یک محلول با بهترین برند مزوتراپی صورت طرفداران زیادی پیدا خواهد کرد. به طور کلی در بهترین محلول مزوتراپی صورت مواد زیر وجود دارد:

 • بیوتین برای تقویت پوست صورت با افزایش خونرسانی و مقابله با خشکی پوست صورت
 • گلوکونات آهن برای افزایش خونرسانی و کنترل هورمون
 • پروکائین و استیل هگزاپپتاید۳ برای افزایش خون رسانی و تقویت پوست

مزایای بهترین برند مزوتراپی صورت و مو

مزایای مزوتراپی صورت و مو

 • مزوتراپی صورت یکی از تکینک‌های ایمن و بی خطر است که دارای اثربخشی تضمین شده می‌باشد.
 • این روش عوارض نادر و خطر حادی نخواهد داشت.
 • استفاده از روش مزوتراپی صورت محدودیت سنی ندارد.
 • استفاده از مزوتراپی مو می‌تواند موجب بهبود و رفع طاسی منطقه‌ای سر شود.
 • با استفاده از این روش می‌توانید ریزش موهای سکه‌ای خود را درمان کنید.
 • درمان ریزش مو و کم پشتی موهای سر
 • درمان خالی شدن فرق سر
 • درمان آلوپسی اندروژنتیک
 • استفاده از این فرایند باعث رویش مجدد موهای ریخته شده خواهد شد.

و بعنوان مطلب پایانی لازم به ذکر است که با استفاده از فرایند مزوتراپی می‌توانید موهای آسیب دیده‌ی خود را درمان کرده و چین و چروک‌های صورت را از بین ببرده و از داشتن موها و صورتی زیبا و بدون آسیب دیدگی لذت ببرید.

هزینه مزوتراپی با محصول‌های برند فیوژن

محصول برند اسپانیایی فیوژن دارای انواع متنوعی برای کاربر و هدف درمانی مختلف می‌باشد و نمی‌توان هزینه مشخصی را برای همه آن‌ها معرفی نمود.
به‌صورت کلی تعداد جلسه‌های مورد نیاز برای انجام مزوتراپی برای درمان انواع بیماری‌ها به‌صورت استاندارد بین ۵ الی ۸ جلسه می‌باشد که هر ساله باید تمدید شود.

در هر جلسه با توجه به نیاز بیمار ۲۵۰ الی ۵۰۰ ویال (می‌تواند به‌صورت متغیر، کم‌تر یا بیش‌تر باشد)، تزریق می‌شود که هزینه هر کدام بسته به اینکه در کدام کلینیک و توسط چه متخصصی تزریق شود امکان دارد متغیر باشد. اما به‌ صورت کلی هزینه مزوتراپی صورت و هزینه مزوتراپی مو بین 1/800/000 تومان الی 2/800/000 تومان است.

پرسش و پاسخ در مورد بهترین برند مزوتراپی صورت

آیا مزوتراپی فقط مختص مو است؟

خیر مزوتراپی نخست روشی برای درمان بود. پس از آن در حوزه پوست و مو و زیبایی برای جوانسازی، جلوگیری و تقویت پوست و مو نیز مورد استفاده قرار گرفت. از مزوتراپی علاوه بر مو و ابرو برای جوانسازی پوست صورت، کاهش چروک صورت، از بین بردن ضایعات پوستی و حتی لاغری نیز استفاده می‌شود.

آیا مزوتراپی مؤثر است؟

هنوز در این مورد تصمیم قطعی گرفته نشده است. در حالی که شواهدی وجود دارد که نشان می دهد بعد از انجام مزوتراپی می توان پیشرفت هایی را در پوست شاهد بود ، اما هنوز مطالعه جدی ای انجام نشده است. بهترین کار برای شما این است که با دقت و بسیار محتاط در خصوص این درمان و مرکزی که قرار است تزریق را دریافت کنید، تحقیق کنید.

چه کسانی نمی توانند مزوتراپی انجام بدهند ؟

انجام مزوتراپی محدویت سنی ندارد ولی برای بعضی از شرایط افراد ممنوع است که این شرایط عبارتند از زنان باردار و در دوران شیردهی نمی توانند مزوتراپی انجام دهند، کسانی که بیماری های قلبی، کبدی و کلیوی دارند نیز نمی توانند مزوتراپی انجام دهند، افرادی که از دارو های ضد انعقاد خون استفاده می کنند .

5/5 - (2 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *