لوگو دکتر تفت
هزینه مزوتراپی مو (مزوی مو)

هزینه مزوتراپی مو (مزوی مو) اردیبهشت ۱۴۰۳

امروزه افراد زیادی به دنبال زیبایی و شادابی پوست هستند و خب روش های بسیاری هم وجود دارد که به کمک رسیدن به این خواسته آمده اند. یکی از این روش ها مزوتراپی است که برای بخش هایی مثل مزوی مو برای کاهش ریزش مو، مزوتراپی صورت برای جوان سازی و رفع چین و چروک، مزوتراپی دور چشم برای رفع تیرگی دور چشم، و مزوتراپی غبعب برای لاغری و رفع غبغب کاربرد دارد.
بطور حدودی هزینه مزوتراپی مو ۱۴۰۳ باتوجه به حجم مورد نیاز کوکتل مزو، بین 1.500.000 تا 3.000.000 میلیون تومان می‌باشد. برای اطلاع از تعرفه دقیق با ما همراه باشید.❤️

اما نکته مهم و اصلی در انتخاب این خدمات زیبایی، هزینه آن هاست و این که چقدر به صرفه است.
پس از آن جایی که یکی دغدغه اصلی شما زیبا جویان، هزینه است. قصد داریم در این مقاله درباره هزینه مزاتراپی مو و هزینه مزوتراپی در قسمت های مختلف بدن صحبت کنیم.

هزینه مزوتراپی چقدر است؟

در پاسخ به این سوال که هزینه مزوتراپی چقدر است؟ باید گفت به موارد زیادی بستگی دارد، که یکی از مهم ترین مورد این است که مزو برای کدام ناحیه است، اصلا مزوتراپی برای مو استفاده شده یا برای صورت!
در کل هم نمی‌توان به طور قطع برای همه افراد هزینه‌ای یکسان برای مزوتراپی مو محاسبه کرد. چرا که این هزینه نسبت به هر فرد می‌تواند متغیر باشد؛ چون که هزینه مزوتراپی به عوامل متعددی مثل سطح آسیب پوستی فرد، روش مزوتراپی، مواد به کار رفته در مزوتراپی، جلسات مورد نیاز، گستردگی ناحیه مورد درمان و غیره، وابسته است.
می‌توان گفت که این روش بسیار مقرون به‌صرفه‌تر نسبت به سایر روش‌های جوان‌سازی پوست است. هم چنین که این روش عوارض خطرناکی را در پی نداشته و از روش‌های مطمئن و تائید شده است.

هزینه مزوتراپی مو ۱۴۰۳ کلینیک دکتر تفت

بسیاری از افراد به دلیل رسیدگی و به موهای خود سمت مزوتراپی مو می روند، چرا که داشتن موهای پرپشت و خوش حالت تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی و آراستگی افراد خواهد داشت.
زمانی که افراد دچار ریزش مو می‌شوند، معمولا به دنبال راهکاری برای بهبود ریزش موی خود هستند.
مزوتراپی یکی از روش‌های شایع برای درمان ریزش مو است. افرادی که قصد انجام این کار را معمولا درباره قیمت مزوتراپی مو سوال دارند.
در کلینیک دکتر تفت قیمت مزوتراپی مو، بعد از مشاوره و بررسی میزان ریزش مو فرد مراجعه کننده و نیاز او برای تقویت مو یا درمان، تصمیم گرفته می شود که از کدام یک از دو مواد مزو موجود در کلینیک استفاده شود. در کلینیک دکتر تفت از مزوتراپی یعنی مزو رویتا استفاده می شود.
قیمت مزوتراپی مو مسئله‌ای است که امروز در این جا می‌خواهیم برایتان مورد بررسی قرار دهیم.

هزینه مزوتراپی مو ۱۴۰۳ (حجم 2.5 سی سی)1.800.000 تومان❤️
هزینه مزوتراپی مو ۱۴۰۳ (حجم 5 سی سی)2.800.000 تومان❤️
هزینه هر جلسه مزو مو با برند رویتاکر در کلینیک دکتر تفت
عکس قبل و بعد مزوتراپی  مو
✔️عکس قبل و بعد مزوتراپی مو در کلینیک دکتر تفت✔️

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

هزینه مزوتراپی مو به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه مزوتراپی مو

همان طور که می دانید نمی توان به صورت دقیق گفت که هزینه مزوتراپی مو چقدر است؟
چرا که به عواملی بستگی دارد مثلا هنگامی که شما به یک کلینیک معتبر و با یک پزشک با تجربه، مجرب، خوب و متخصص مراجعه کنید، قطعا هزینه مزوتراپی مو بیشتر خواهد شد. البته هزینه مزوتراپی مو به منطقه نیز بستگی دارد.

یا در درمان‌هایی مانند مزوتراپی که نیاز به تکرار جلسات دارد، هزینه به صورت هر جلسه محاسبه می شود، در نتیجه تعداد جلسات تاثیر زیادی در هزینه کلی مزوتراپی مو دارد؛ و تعداد جلسات انجام مزوتراپی مو هم بر اساس وضعیت و گستردگی ناحیه ریزش موی سر تعیین می شود.
اگر برای تقویت مو مزوتراپی انجام می دهید نیاز به تعداد جلسات کمتری نسبت به زمانی که دچار بیماری و ریزش مو هستید دارید؛ اگر در وضعیتی باشید که ریزش در بخش‌های مختلف سر تنها منجر به خالی و کم‌پشت شدن موهای ناحیه‌ی موردنظر شده باشد به طور بدیهی که باز هم نیاز به تزریقات کم‌تری از وجود دارد؛ اما اگر در وضعیتی باشید که در آن ریزش موهای سر منجر به بروز طاسی در ناحیه‌ی گسترده‌ای در سر می‌شود نیاز به تعداد جلسات بیشتر می شود. در نتیجه هزینه نهایی مزوتراپی مو نیز دست‌خوش تغییرات افزایشی خواهد شد. البته هرچقدر علائم بهبود زودتر ظاهر شوند باعث می‌شود پزشک تعداد جلسات بعدی شما را کمتر کند.
به طور کلی برای اکثر افراد بین ۷ تا ۱۵ جلسه مزوتراپی موثر است.

نکته دیگر هم این است که در هر کلینیک قیمت‌گذاری جلسات مزوتراپی به مواد مصرفی محلول‌های درمان و شرکت تولید کننده آنها بستگی دارد. هر قدر این مواد از برندهای گران‌تری باشند مسلماّ هزینه جلسات درمان افزایش پیدا می کند. مثلاً اگر برای درمان ریزش مو به مراکزی مراجعه کنید که برای انجام مزوتراپی از محلول‌های کره‌ای یا چینی استفاده می‌کنند، قطعاً مجبور به پرداخت هزینه کمتری در مقایسه با مراکزی خواهید بود که از محلول‌های اروپایی بهره می‌گیرند.

بهترین مرکز مزوتراپی مو در تهران کجاست؟

هزینه مزوتراپی صورت ۱۴۰۳ کلینیک دکتر تفت

هزینه نهایی برای انجام مزوتراپی بر اساس تعداد جلسات موردنیاز مراجعه کننده محاسبه می شود، اما همان گونه که بیان شد، نمی‌توان قیمت دقیقی برای هر جلسه مزوتراپی در نظر گرفت، چرا که بستگی به عوامل متعددی مثل حجم مواد تزریق شده، قیمت مواد و ترکیبات به کار رفته، سطح و وسعت تزریق و از همه مهم‌تر تعداد جلسات دارد؛ و تعداد جلسات انجام مزوتراپی هم بر اساس وضعیت و گستردگی ناحیه مورد درمان تعیین می شود.
پزشکان ما بعد از بررسی و مشخص شدن نیاز شما، تزریق برند معروف از مواد مزوتراپی یعنی مزو فیوژن را پیشنهاد می دهند، برای مشاهده هزینه مزوتراپی صورت به صفحه خدما مراجعه کنید.

هزینه مزوتراپی غبغب ۱۴۰۳ در کلینیک دکتر تفت

هزینه مزوتراپی غبغب هم مانند قیمت سایر مزو تراپی ها بستگی به میزان و گستردگی ناحیه درمان دارد، بدیهی است که  اگر ناحیه مورد نظر وسیع باشد، هزینه و تزریق آن بیشتر خواهد بود.
در کلینیک دکتر تفت قیمت مزوتراپی غبغب برای لاغری غبغب، با برند مزو فیوژن انجام می شود.

هزینه مزوتراپی دور چشم ۱۴۰۳ در کلینیک دکتر تفت  

پف و گودی زیر چشم و سیاهی اطراف آن از شایع ترین مشکلاتی است که به خاطر عواملی از جمله آلرژی ، سابقه خانوادگی ، اختلال در خواب ، بالا رفتن سن  و.. افراد دچار آن می شوند و باعث  میشود چهره فرد را افتاده تر و خسته تر نشان دهد. یکی از روش های درما استفاده از موادمزوتراپی است.
هزینه مزوتراپی زیر چشم به تعداد جلساتی که با توجه به علل بالا پزشک برای فرد در نظر می گیرد بستگی دارد، بنابراین نمی توان هزینه ثابتی برای این روش درمان بیان کرد.
در کلینیک دکتر تفت هزینه مزوتراپی دور چشم را می توانید در صفحه تعرفه خدمات ببینید.

عوامل تعیین کننده هزینه مزوتراپی

به طور کلی پارامترهای مختلفی بر هزینه نهایی درمان تاثیرگذار هستند را مورد بررسی قرار می دهیم.

داروها و مواد مورد استفاده : 
مارک کوکتل مزوتراپی یا همان داروهای تزریقی مزوتراپی در هزینه‌ مزوتراپی موثر است. چرا که اگر از برندهای باکیفیت و معتبر برای تزریق استفاده کنید، هزینه‌های مزوتراپی افزایش می‌یابد.
البته باید گفت، فرمول استانداردی برای تزریق مواد به پوست وجود ندارد. بررسی این با پزشک است که نیازهای پوستی مراجعه کننده به مواد یا داروهای را تعیین ‌کند.

مهارت و تخصص پزشک و اعتبار کلینیک:
 از آن جایی که پزشک نیازهای پوست را تشخیص می دهد و بهترین درمان را برای آن در نظر می‌گیرد، وظیفه تزریق این مواد را نیز بر عهده دارد در نتیجه مهارت و تجربه پزشکی که مزوتراپی را انجام می‌دهد در قیمت مزوتراپی موثر است.  
و هم ین طور اگر به یک کلینیک معتبر و مجهز برای درمان بروید در هزینه‌های شما تاثیر گذار خواهد بود.
البته انتخاب مراکز معتبر و انتخاب پزشکی متخصص، عوارض ناشی از تزریق را به حداقل می‌رساند و شما را یک قدم به نتایج دلخواهتان نزدیک تر می کند و احتمال بروز عوارض ناگوار یا تزریق مواد غیرمرغوب را کم می کند.

تعداد جلسات درمان : 
با توجه به اهداف و نیازهای پوست شما و هم چنین وضعیت پوست ، پزشک تعداد جلسات مورد نیاز شما را تعیین می کند. طبیعی است که هر چه به تعداد جلسات بیشتری نیاز باشد، باید هزینه بیشتری را پرداخت نمود.

وسعت ناحیه تزریق مزوتراپی:
هرچقدر وسعت ناحیه تزریق بیشتر باشد هزینه مزوتراپی مو نیز افزایش می‌یابد. برای مثال در مزو تراپی مو اگر بخواهید فقط بخش‌های از مو یا جلوی سر را مزوتراپی کنید، هم نیاز به داروی مزوتراپی کمتری خواهید داشت و هم  تزریق زمان کمتری از پزشک می‌گیرددر نتیجه هزینه مزوتراپی مو جلو سر نسبت به تمام سر کمتر می شود.
مجموع این عوامل در کنار هم هزینه نهایی مزوتراپی  و هزینه مزوی مو را تعیین می‌کنند.

سوالات درباره قیمت مزوتراپی مو:

آیا ماندگاری اثر مزوتراپی دائمی است ؟

خیر، ماندگاری مزوتراپی دائمی نیست و نیاز به ترمیم داشته. بنابراین هر چند وقت یکبار و در فاصله زمانی کوتاه و مرتب باید نسبت به درمان مجدد اقدام نمایید.

آیا مزوتراپی نیاز به تمدید دارد؟

اثرات مزوتراپی مو ماندگار هستند و پس از درمان تا مدت‌ها می‌توانید بدون تمدید از نتایج مزوتراپی لذت ببرید. با این حال پس از دوره درمان تمدید به صورت سالانه پیشنهاد می‌شود.

بهترین مارک داروی مزوتراپی چیست؟

کوکتل‌های مختتلفی در بازار موجودند و بسیاری از آنها کیفیت خوبی دارند. برای مثال کوکتل BCN از محبوبترین داروهای مزوتراپی است.

به طور میانگین هزینه مزوتراپی مو چقدر است؟

در سال 1402 هزینه مزوتراپی مو بسته به عوامل مختلف به طور میانگین بین 1.800.000 تومان تا 3 میلیون می‌تواند متغییر باشد.

کوکتل مزوتراپی از چه موادی ساخته می‌شود؟

این کوکتل‌ها مواد ثابتی ندارند و در هر برند مواد تشکیل دهنده می‌تواند متفاوت باشد. با این حال اکثر داروهای مزوتراپی از کلاژن، هیالورونیک اسید، ویتامین، مواد معدنی و ... تشکیل شده است.

هزینه مزو تراپی مو در کلینیک دکتر تفت چقدر است؟

هزینه مزوتراپی مو با مواد مزو فیوژن به مقدار 2.5 سی سی : 1.800.000 تومان
هزینه مزو تراپی مو با مواد مزویفیوژن به مقدار 5 سی سی : 2.500.000 هزار تومان

4.3/5 - (45 امتیاز)
صادق خندانی
صادق خندانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

4 پاسخ

  1. سلام یعنی برای یک جلسه ۸۰۰تومن هستش مزوتراپی مو

    1. سلام دوست عزیز. بله برای یک جلسه که از مزو درماهیل استفاده می کنید 800 تومن هست و برای نصف مزو درماهیل 600 تومن .(البته باید بگم این جدید ترین به روز رسانی قیمت ها در اردیبهشت ماه 1401 هست)

  2. سلام مزوتراپی برا چه افرادی مناسبه یعنی کسی که ریزش موی سر داشته پس سر و جلو سر رو دوباره. رویش مجدد مو امکان داره،بعد اینکه این قیمت هایی که گفتید برای چند جلسه هست؟

    1. سلام دوست عزیز با مزو و دارو درمانی رویش مجدد مو امکان پذیره البته قبلش باید علت ریزش مو توسط پزشک بررسی بشه. هزینه برای هرجلسه نوشته شده.