لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
بهترین مارک ژل لب

بهترین برند ژل لب

اکثر کسانی که می خواهند ژل لب طبیعی را تجربه کنند به دنبال آن هستند که بدانند بهترین برند ژل لب کدام است؟ در واقع با توجه به تنوعی که ژل‌ها در بازار دارند تصمیم‌گیری برای انتخاب مارک ژل بسیار دشوار است.
برخی از افراد ممکن است که ندانند باید چه ویژگی‌هایی برای ژلی که قرار است به لب تزریق کنند، در نظر بگیرند و یا برخی به دنبال آن هستند فیلری را برای تزریق ژل انتخاب کنند که کمترین عوارض جانبی را داشته باشد.
در این مقاله سعی شده تا انواع ژل‌هایی که برای تزریق به لب مناسب اند را معرفی کنیم. 

بهترین مارک ژل لب کدام است؟

باید گفت در حال حاضر، بهترین مارک ژل لب را فیلرهایی هستند که بر پایه‌ی هیالورونیک اسید باشند. این نوع فیلرها رایج‌ترین و استانداردترین نوع تزریق برای تقویت و حجم دادن به لب‌ها محسوب می‌شوند، چرا که هیالورونیک اسید ماده‌ای ژل‌مانند است که پایه‌ آن باکتری‌ها ست و این ها خود را به مولکول‌های آب درون پوست چسبانده و به این طریق باعث حجیم‌تر شدن لب‌ها می‌شوند. این فیلرها سرعت جذب کمی دارند و می‌توان در طول حجم گرفتن لب میزان آن را تنظیم کرد تا فرد به‌ظاهر ‌ایده‌آل لب‌های خود برسد.
پس بهترین مارک ژل لب محصولی است که بر پایه هیالورونیک اسید باشد، از آنجایی که برندهای مختلفی از ژل لب در بازار موجود است، حتماً باید تحقیق کنید چرا که یک برند نامعتبر عوارض ناخواسته و دردناک زیادی را به همراه دارد، شما می توانید با توجه به نظر پزشک، تجربه سایر افراد و با درنظر گرفتن کیفیت این محصولات، بهترین مارک ژل لب را انتخاب کنید.

عکس ژل لب مدل طبیعی
✔️ تزریق ژل لب طبیعی با بهترین برند در کلینیک دکتر تفت ✔️

ویژگی‌های بهترین مارک ژل لب

همان طور که گفتیم انتخاب ژل لب مناسب به دلیل کاهش عوارض جانبی دارای اهمیت زیادی است. پس باید موارد زیر را حتما دقت کنید، بهترین مارک ژل لب باید ویژگی‌های زیر را دارا باشد:

بهترین مارک ژل لب
بهترین مارک ژل لب
 • دارابودن بهترین کیفیت برای جلوگیری از عوارض جانبی
 • داشتن بهترین قیمت همراه با کیفیت عالی
 • مشاهده نتایج طبیعی بعد از تزریق
 • داشتن ماندگاری مناسب
 • ژل لب خوب باید روی ویال خود هولوگرام و تاریخ تولید و انقضا داشته باشد
 • ژل باید از نظر ظاهری، شفاف باشد

معرفی بهترین برندهای ژل لب – انواع برند ژل لب

بهترین برند ژل لب
بهترین برند ژل لب

ژل لب بلترو BELOTERO

اگر به دنبال بهترین مارک ژل لب هستید، قطعا یکی از گزینه‌های موجود، ژل لب بلترو است که تولید کمپانی Merz آلمان است و از آن برای رفع چروک و افزایش حجم لب استفاده می‌شود.
این محصول یک ژل استریل، شفاف، بی‌رنگ است، ژل لب بلترو حاوی ۰.۳ درصد لیدوکائین هیدروکلراید است و به کاهش درد تزریق کمک می‌کند.
تزریق این ژل لب ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری دارد و دارای تاییدیه FDA است. این ژل به دلیل غلظت دقیق تنظیم شده و درجه اتصال متقابل، نتایج طبیعی را به دنبال خواهد داشت، ناحیه لب را به خوبی آبرسانی می‌کند و حجم لب را به درستی افزایش می‌دهد.
بسیاری از افراد برای مدل سازی لب، کانتورینگ لب و بالا بردن گوشه‌های لب این ژل را انتخاب می‌کنند. اما افرادی که سابقه واکنش های آلرژی به پروتئین های گرم مثبت را دارند، نباید از فیلر های لب بلترو استفاده کنند.

ژل لب رستیلن

از بهترین مارک‌ ژل لب، می‌توان به برند رستیلن ساخت کشور سوئد اشاره کرد که دارای هیالورونیک اسید است و به تقویت و بهبود بافت لب کمک می‌کند.
نتایج فیلر رستیلن نیز با دوام هستند که از ۶ ماه تا چند سال نیز تاثیر آن ها باقی می ماند و مورد تایید FDA است. این ژل با فرمولی که دارد نوید لب‌های صاف‌تر و طبیعی‌تر را می‌دهد. این محصول را می‌توان هم برای بزرگ کردن لب و هم برای صاف کردن خطوط لب استفاده کرد.
تزریق ژل لب رستیلن فقط چند دقیقه طول می‌کشد و نتایج واقعی تزریق  این برند ژل پس از یک الی دو هفته قابل‌مشاهده است.البته ممکن است برای حفظ اثرات حجم دهندگی روی لب‌های خود به جلسات بعدی نیز نیاز داشته باشید.
درضمن استفاده از این ژل برای افراد زیر ۲۱ سال مجاز نیست.

در ادامه به برخی از انواع پرکاربرد ژل رستیلن خواهیم پرداخت:

 • رستیلن سیلک Restylane Silk: افزایش حجم لب و رفع چروک‌های اطراف دهان
 • رستیلن لیفت Restylane Lyft: افزایش حجم گونه و رفع نقص‌هایی مانند خط لبخند
 • رستیلن  Troughs Restylane: شادابی لب، رفع چین‌وچروک صورت، رفع سیاهی زیر چشم
 • رستیلن ریفاین Refyne Restylane: رفع چروک‌های اطراف بینی و دهان
 • رستیلن دیفاین Defyne Restylane: رفع چروک‌های اطراف بینی و دهان

ژل لب استایلج Stylage

یکی دیگر از ژل هایی که در لیست بهترین مارک ژل لب می توان قرار دارد، ژل لب استایلج است که با فرمولی فوق العاده که حاوی اسید هیالورونیک،آنتی اکسیدان مانیتول و ۳ درصد بی‌حس‌کننده موضعی است.می‌توان این ژل را نسل جدیدی از پرکننده‌ها نامید که امکان درمان سریع و مطمئن را فراهم می‌کند.
آنتی اکسیدان موجود دراینن ژل ضمن تأثیر قابل توجه در بهبود اثرات ناخوشایند پوست، از تخریب ژل و التهاب پس از تزریق جلوگیری می‌کند و حالت طبیعی به لب‌ها می‌دهد.
ژل استایلج ۶ تا ۲۴ ماه ماندگاری دارد. این ژل برای افزایش حجم لب‌ها به طور کنترل شده طراحی شده است. علاوه بر این، لیدوکائین موجود در آن راحتی درمان را برای بیمار افزایش می‌دهد. چه برای ایجاد حجم لب، چه برای اصلاح لب بالا یا پایین و یا برای بازسازی خطوط لب، برطرف کردن چین و چروک‌های اطراف دهان، این ژل بسیار کاربردی است.

ژل لب زیشل Zishel

این برند برای از بین بردن خطوط با عمق کم تا زیاد موثر است و برای حجیم کردن لب‌ها نیز استفاده می شود. این برند در دسته فیلرهای لوکس قرار دارد.

ژل لب تئوسیال Teosyal

ژل تئوسیال ساخت کشور سوئیس است این محصول که با پروتئین تولید شده است و مناسب پوست‌های حساس است.
اثر این محصول نسبت به سایر ژل‌ها ممکن است کمتر باشد اما به طور کلی تا ۱۲ ماه ماندگاری دارد.
این ژل برای تقویت لب‌ها، بازگرداندن حجم و درمان چین و چروک‌های گوشه‌های دهان عملکرد بسیار خوبی دارد. این پرکننده لب به طور خاص برای لب‌ها تهیه شده است، با فرمول بسیار الاستیک آن، استحکام و طول عمر لازم را برای حجیم نگه داشتن لب‌ها را ارائه می‌دهد.
افرادی که تمایل به افزودن حجم کلی لب‌ها، تغییر شکل و آبرسانی لب‌ها دارند، ژل لب تئوسیال نیاز آنها را پاسخ می‌دهد.

ژل نیوویا Neauvia

این ژل محصول شرکت چند ملیتی نیوویا است که با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا در ایتالیا، سوئیس، آلمان و لهستان ساخته می‌شود.
ژل نیوویا یکی از پرکننده های هیالورونیک اسیدی است که برای از بین بردن چین و چروک های سطحی و عمیق پوستی، برجسته سازی لب ها، فرم دهی به چانه، زاویه سازی صورت، فرم‌ دهی به بینی و… استفاده می شود.
نئوویا بالاترین غلظت هیالورونیک اسید را در دنیا به خود اختصاص داده است.
مهمترین ویژگی فیلرهای نیوویا این است که به سرعت و به راحتی با بافت هدف یکی می‌شوند. در نتیجه، نتایج تزریق ژل کاملاً طبیعی و یکدست است. مقاومت تمامی فیلرهای نیوویا نسبت به گرما بسیار بالاست. پس از تزریق هیچ گونه نگرانی بابت دوش گرفتن با آب داغ یا مصرف نوشیدنی‌های گرم نداشته باشید. حتی بعد از تزریق ژل، شما می‌توانید لیزر کنید بدون اینکه نگران از بین رفتن ژل باشید.

فیلر هیابل Hyabell

فیلر Hyabell ساخت کمپانی آلمانی Adoderm است که به علت کیفیت بالا، ماندگاری و تنوع مدل در قاره اروپا با استقبال خوبی روبرو گشته است.

برند Hyabell دارای دو سبک فیلر است

Wrinkle Treatment که شامل مدلهای Lips و Basic می باشد. Volumisation که شامل مدلهای Deep و Ultra می باشد.

 • مدل Lips: با غلظت 12mg هیالورونیک اسید به همراه 0.3  لیدوکائین جهت مدلینگ لب استفاده می‌گردد.
 • مدل Basic: با غلظت 16mg هیالورونیک اسید به همراه 0.3 لیدوکائین جهت پرکردن خطوط با عمق متوسط و خط لب استفاده می شود.
 • مدل Deep: با غلظت 20mg هیالورونیک اسید به همراه 0.3  لیدوکائین جهت حجم دهی لب، پرکردن خطوط نازولبیال و مریونت، لیفتینگ گونه و چانه و پرکردن چروکهای دست استفاده میشود.
 • مدل Ultra: با غلظت 24mg هیالورونیک اسید به همراه 0.3  لیدوکائین جهت پرکردن خطوط بسیار عمیق، زاویه سازی و حجم دهی فک و چانه، فرم دهی بینی استفاده می شود.

ژل ژوویدرم Juvederm

ژل ژوویدرم بهترین مارک ژل لب محسوب می‌شود و محصول کمپانی Allergan  فرانسه است که حاوی هیالورونیک اسید است، یک پرکننده تزریقی که نتایج فوری را ارائه می‌دهد و حالت کاملا طبیعی را بر روی لب‌ها ایجاد می‌کند.
از این ژل برای افزایش حجم لب استفاده می‌شود و به دلیل حاوی لیدوکائین هنگام تزریق دردی را احساس نخواهیدکرد.
ژل لب ژوویدرم ۱۰ الی ۱۲ ماه ماندگاری دارد و بدلیل وجود قند طبیعی و کلاژن باعث صافی و درخشندگی پوست می شود و هیچگونه حساسیتی ندارد. از فواید این پرکننده هیالورونیک اسید این است که پس از تزریق، ژل موجود، بافت‌های لب را پشتیبانی کرده و آن را شکل می‌دهد.

ژل لب کره ای رووفیل

ژل رووفیل الترا نوعی فیلر پوستی است که توانایی از بین بردن خطوط عمیق در صورت را دارد. این محصول همچنین خاصیت ضد التهابی ویژه ای داشته که فیلر پوستی به آرامی اسید هیالورونیک را جذب پوست میکند تا دوام بیشتری داشته باشد. این برند بهترین مارک ژل لب کره ای محسوب میشود

سایر بهترین برند ژل لب

برند ژل لبویژگی‌ها
Restylane Classic   · دارای غلظت بالایی از اسید هیالورونیک· ماندگاری در حدود ۶ ماه· عوارض جانبی نظیر قرمزی و تورم پوست به مدت ۲۴ ساعت بعد از تزریق ژل
Restylane Lips· تشکیل شده از غلظت بالایی از اسید هیالورونیک· نسخه جدیدتر ژل لب Restylane Classic· ماندگاری در حدود ۹ ماه· قیمت بالاتر نسبت به Restylane Classic
Juvéderm Ultra· ماندگاری بیشتر از ۹ ماه· حداقل عارضه جانبی
Teosyal Kiss· دارا بودن خاصیت درمانی در کنار کاربرد در حوزه زیبایی و جوان‌سازی· حداقل عارضه جانبی
Revolax· ماندگاری در حدود ۱۲ الی ۱۸ ماه· عدم احتمال حرکت و جابجایی آن بعد از تزریق· دارای ویسکوالاستسیته بالا
Dermalax· بروز نتایج کاملا طبیعی بعد از تزریق· گزینه‌ای ایده‌آل برای ترمیم درمان قبلی و ایجاد ظاهری طبیعی
Zishel· گزینه‌ای مناسب برای از بین بردن خطوط کم عمق صورت و حجیم کردن لب· قیمت نسبتا بالا
Rejeunesse· ماندگاری در حدود ۱۲ ماه· قیمت مناسب· عدم احتمال حرکت ژل بعد از تزریق· بروز نتایج طبیعی بعد از تزر

آیا استفاده از بهترین مارک ژل لب دوام بیشتری نسبت به سایر ژل های معمولی خواهد داشت؟

انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق به لب به عوامل متعددی بستگی دارد که بالا آن را بیان کردیم.
اما سوال دیگر این است که آیا انتخاب بهترین مارک فیلر برای تزریق ژل به لب‌ ها در میزان ماندگاری آن تاثیر‌گذار خواهد بود یا خیر؟
در پاسخ باید گفت انتخاب بهترین برند ژل را برای تزریق ژل به لب، مطمئنا در افزایش ماندگاری ژل پس از تزریق موثر خواهد بود.اما علاوه بر آن باید این موضوع را در نظر بگیرید که مراقبت‌های شما پس از تزریق ژل به لب‌ها و عمل به توصیه‌های پزشک معالج، در میزان ماندگاری نتیجه کار بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

در پایان باید بگوییم که برای انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق لب ‌ها لازم است که قبل از هر گونه اقدام از پزشک معالج خود مشورت بگیرید. در حقیقت پزشک متخصص با بررسی سوابق بیماری و حساسیت بدن شما به مواد مختلف و همچنین خواسته‌ای که شما از تزریق ژل به لب‌ها دارید، بهترین مارک ژل را برای شما معرفی می‌کند.

سوالات درباره بهترین برند ژل لب

بهترین مارک ژل لب چیست؟

می توان به ژل لب رستیلن، لب ژوویدرم، بلترو BELOTERO، فیلر نورامیس، زیشل، فیلر هیابل، فیلر ایتالیایی نئوویا، ژل لب کره ای رووفیل و ... اشاره کرد.

تزریق ژل‌های دائمی بهتر است یا موقتی؟

تزریق ژل‌های موقتی بسیار عاقلانه‌تر است چرا که امکان جایگزین کردن آن وجود دارد.

4.1/5 - (34 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *