لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟

همانطور که احتمالا می دانید، موثرترین و آسان‌ترین راه رها شدن و از بین بردن موهای ناخواسته بدن، لیزر بدن است که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد تنها در کلینیک های معتبر زیبایی پوست و مو یافت  می شود، زیرا این کار نیازمند مهارت و تجربه متخصص است. همه افراد روش های مختلف جهت از بین بردن موهای اضافی و زائد بدن را امتحان نموده اند اما تجربیات نشان دهنده این است که لیزر مو از بهترین و آسان ترین روش هایی است که هر کسی که برای اولین بار این روش را با بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن تجربه کند، برای همیشه طرفدار این روش آسان و سریع خواهد شد.

اما از کجا میتوان فهمید که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟

بهترین دستگاه لیزر یک تبلیغ غلط است!!!

احتمالا به این جمله برخورده‌ باشید:«حذف موهای زائد با دستگاه الکساندریت بهترین دستگاه لیزر موهای زائد و تضمینی». در ابتدای کار باید بدانید که نمی‌توان یکی از فناوری‌ها یا دستگاه‌های لیزر را به عنوان بهترین دستگاه لیزر به همگان معرفی نمود. هر کدام از دستگاه‌های لیزر مزایا و معایبی دارند و برای زیباجویانی با رنگ پوست مختلف، مناسب‌ می باشند. برای مثال لیزر الکساندریت سریع و کارآمد است اما برای رنگ پوست‌های تیره و موهای ضخیم چندان نتیجه بخش نیست. پس بهتر است در ابتدا در نظر داشته باشید، هیچ دستگاهی بهترین نیست و بهترین دستگاه لیزر باید با توجه به شرایط فیزیکی و ویژگی‌های پوست و موهای شما انتخاب شود.

ویژگی‌های بهترین دستگاه لیزر مو های زائد

بهترین دستگاه لیزر مو های زائد
  • قدرت نفوذ بالا

یکی از ویژگی‌های بهترین دستگاه لیزر مو های زائد باید قابلیت نفوذ بالا دستگاه باشد.

حالا به طور دقیق‌تر قدرت نفوذ بالا یعنی چی؟

یعنی هر فردی به طور طبیعی در بدن خود ممکن است چند تار موی ضخیم داشته باشد. اگر دستگاه مد نظر قدرت نفوذ بالا داشته باشد، به راحتی قادر است مو های زائد ضخیم را نیز از بین ببرد و این نکته برای افراد مختلف بسیار مهم است.

  • کاملا بدون درد و سختگی

حتما شما عزیزان هنگام به دست آوردن اطلاعات و گرفتن مشورت از آشنایان، شنیده اید که لیزر موهای بدن بسیار دردناک است و ممکن است سوختگی بر روی تن شما ایجاد کند.

این نکات کاملا صحیح می باشند. در گذشته دستگاه هایی وجود داشتند که خیلی بروز نبودند و درد و سوختگی را به همراه خود داشتند، اما امروزه دستگاه های پیشرفته ای در کلینیک هایی زیبایی وجود دارند که جزء بهترین دستگاه های لیزر مو های بدن محسوب می‌شوند.

  • سرعت بالای دستگاه

اگر دستگاه مدنظر جزء بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن باشد، به طبع سرعت بالایی دارد و کار لیزر حتی لیزر فول بادی را در کمتر از 1 ساعت به إتمام می رساند و همچنین دیگر نیازی به جلسات طولانی و اضافه تر و شارژهای پی در پی نیست.

  • بدون نیاز به ژل و بی حس کننده

کار با دستگاه های جدید و پیشرفته انقدر آسان و راحت بوده است که نیازی به ژل و بی حس کننده برای جلوگیری از درد زیباجویان را ندارد.

  • یکنواختی لیزر

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن، موهای ناخواسته بدن شما را کاملا صاف و یکنواخت از بین می‌برد، اصلا نگران این موضوع نباشید که شاید جایی از بدن شما دارای موهای زائد کمی بماند.

  • جوانسازی پوست

در گذشته کسانی که موهای زائد بدن خود را لیزر می‌کردند، دچار خشکی پوست می‌شدند و دلیل این مشکل تنها ایراد دستگاه های قدیمی بود. اما امروزه دستگاه های جدید و پیشرفته دیگر چنین مشکلاتی نداشته و حتی خاصیت جوانسازی پوست را نیز دارند.

  • پوشش همه نوع پوست مو

رنگهای مختلف پوست و مو افراد که ما آن را تحت عنوان تیپ‌های پوست و مو می شناسیم، همیشه یکی از دغدغه های اصلی شرکت های تولیدکننده دستگاه لیزرهای موهای زائد بوده است. اما دستگاه‌های نوین این مشکل را حل کرده و انواع پوست و مو را تحت پوشش قرار می دهند و با آنها سازگار می باشند.

معرفی انواع فناوری‌ های لیزر

معرفی انواع فناوری‌ های لیزر

به طور کلی امروزه برای لیزر موهای زائد از ۳ فناوری اصلی استفاده می‌ شود که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

  • فناوری لیزر الکساندرایت (Alexandrite)
  • فناوری لیزر دایود (Diode)
  • فناوری لیزر اندیگ (ND:Yag)

چگونه بهترین دستگاه لیزر مو های زائد بدن را انتخاب کنیم؟

قطعا تمامی شما عزیزان تحقیقات کافی را در خصوص حذف مو های اضافی بدن انجام داده اید و به این نتیجه رسیده اید که بهترین روش برای این کار استفاده از خدمات لیزر موهای زائد است.

حالا نکته مهم این موضوع است که چگونه بهترین مرکز لیزر موهای زائد و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را انتخاب کنیم تا هم از نظر به صرفه بودن قیمت لیزر کل بدن و عدم رشد دوباره مو برای شما به صرفه و بدون عیب باشد.

در ادامه به معرفی کلینیک زیبایی غرب تهران که در زمینه لیزر نیز فعال است، می پردازیم.

دستگاه لیزر کلینیک دکتر تفت

بهترین مرکز لیزر موهای زائد دستگاه زیر را دارد:

دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم ۲۰۲۲

دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم عملکردی نوین است که توسط شرکت آلما (Alma Co) به عنوان پیشرفته ترین شیوه حذف موهای زائد در صنعت درمانی زیبایی ساخته شده است. در این دستگاه با ۳ طول موج همزمان الکساندرایت، دیود و Nd:Yag مورد استفاده قرار گرفته از سیستم کولینگ ICE بسیار قدرتمند بهره می برد. مزایای هر دو لیزر الکساندرایت و دیود در دستگاه پلاتینیوم قابل مشاهده است.

مزایای دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم ۲۰۲۲:

•        سیستم خنک کننده قوی و تماسی یاقوت سرد

•        عدم نیاز به تعمیر و نگهداری در طولانی مدت

•        قابلیت تنظیم دلخواه در حالات مختلف به صورت رولی یا شاتی

•        امکان استفاده از انرژی لیزر با طول موج ۷۵۵ نانومتر الکساندرایت، ۸۱۰ نانومتر دایود و ۱۰۶۴ نانومتر Nd:YAG

•        لیزر موهای زائد روی تمام انواع پوست ها از تیپ پوستی ۱ تا ۶

•        تاچ اسکرین رنگی و ۱۲ اینچی برای راحتی اپراتور

•        امکان تنظیم برنامه درمانی زیباجو پیش از شروع جلسه لیزر

سوالات متداول درباره بهترین دستگاه لیزر موهای زائد:

آیا استفاده از این لیزر برای پوست‌های تیره مناسب می باشد؟

بله. در تحقیقات پزشکی انجام شده ثابت شده که لیزر Soprano Ice Platinum برای درمان موهای زائد افرادی که دارای پوست تیره رنگ هستند، کاملا بهینه است. استفاده از پالس‌های زیاد برای درمان منجر شده که پوست‌های تیره رنگ در هنگام درمان با مشکل مواجه نشوند و در نهایت نتیجه خوبی را مشاهده نمایند.

برای رسیدن به بهترین نتیجه به چند جلسه درمانی نیاز است؟

بسته به نوع پوست و مو، نتایج مد نظر برای کاهش رشد موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم Soprano ICE Platinum به چیزی در حدود ۶ الی ۸ جلسه درمانی نیاز دارد.

آیا استفاده از دستگاه لیزر Soprano Ice Platinum ایمن و اصولی است؟

بله، استفاده از این دستگاه نوین کاملا امن است. استفاده از این لیزر توسط مطالعات پزشکی انجام شده و مورد تایید سازمان های مربوطه قرار گرفته است.

کدام دستگاه لیزر بدون درد می باشد؟

به طور خلاصه و کلی میتوان گفت دستگاهی که پیشرفته تر باشد و قابلیت های بیشتری داشته باشد در نتیجه درد کمتری نیز خواهد داشت، البته این نکته بستگی به مهارت و تجربه متخصص و اپراتوهم دارد.

من جای دیگری چند جلسه لیزر رفتم. میتوانم ادامه آن را به مرکز دکتر تفت بیایم؟

بله هیچ مشکلی نیست، اتفاقا عزیزانی که در مراکز دیگر لیزر کرده اند، با یک جلسه لیزر در مرکز ما شیفته این دستگاه خواهند شد. کافی ست تنها یک جلسه امتحان کنید تا تفاوت در نتیجه و درد را متوجه شوید.

4.8/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *