لوگو دکتر تفت
بهترین دکتر فیلر بینی در غرب تهران کیست

بهترین دکتر فیلر بینی در غرب تهران

تنها راه اصلاح فرم بینی تا چندین سال گذشته عمل جراحی رینوپلاستی بود. اما امروزه افراد زیادی به دلایل  مختلف همچون طولانی بودن دوره نقاهت، ترس از بیهوشی، ترس از عارضه جراحی، هزینه های زیاد جراحی بینی، روش های کم هزینه تر و ایمن تر همچون تزریق فیلر بینی را انتخاب می کنند. نکته بسیار مهمی که وجود دارد این می‌باشد که اکثر افراد کاندیدای مناسبی برای انجام این کار نیستند، تنها افرادی که در بینی خود ناهنجاری های جزئی دارند به کمک این روش می توانند به بینی خوش فرم دهند؛ در غیر این صورت تنها راه برای فرد حل عمل جراحی بینی می‌باشد. اما سوال اصلی این است که چگونه یک پزشک متخصص خوب برای فیلر بینی می‌توان پیدا کرد؟ در این مقاله ما قصد داریم شما را به صورت کامل با بهترین دکتر فیلر بینی در غرب تهران آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

بهترین دکتر فیلر بینی در تهران

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

معرفی بهترین دکتر فیلر بینی در غرب تهران + نمونه کار

کلینیک دکتر تفت که متعلق به بهترین دکتر فیلر بینی در غرب تهران می باشد، دارای بهترین کادر درمان و بهترین تجهیزات درمانی است و از بهترین برندهای فیلر موجود در بازار استفاده می کند. همین طور این مرکز دارای دسترسی خوبی در سطح شهر تهران می باشد. بنابراین اگر به دنبال بهترین پزشک فیلر بینی در غرب تهران هستید؛ حتما سری به کلینیک دکتر تفت بزنید.

بهترین دکتر فیلر بینی در غرب تهران
نمونه کار فوق طبیعی دکتر تفت

ویژگی های بهترین دکتر فیلر بینی

هر دکتری که ویژگی های زیر را داشته باشد جزء بهترین ها است: 

ویژگی های بهترین دکتر فیلر بینی
  • داشتن مهارت لازم

زمانی که یک متخصص زیبایی به عنوان بهترین پزشک اصلاح فرم بینی شناخته می‌شود قطعا همه دوره های مورد نیاز را برای همه روش های جوانسازی و زیباسازی صورت را می‌گذراند و همچنین به تمامی متد ها و تکنیک های روز دنیا تسلط کافی را دارد.

  • تجربه کاری چند ساله و فعالیت های موفق

در هر شغل و یا کسب کاری تجربه حرف اول را می زند و همچنین برای پیدا کردن یک پزشک زیبایی خوب نیز این قانون صدق می کند. اگر شما پزشکی که انتخاب می‌کنید رزومه موفق و تجربه کاری زیادی راجع به اصلاح فرم بینی بدون نیاز به جراحی داشته باشد، قطعا با خیال راحت می توان به این دکتر اعتماد کرد. برای اینکه خیالتان از سابقه کاری و نیز تجربه بهترین دکتر فیلر بینی راحت شود، توصیه می‌کنیم سری به وب سایت پزشک و یا اینستاگرام او بزنید حتما نمونه کارهای بسیاری از تزریق فیلر بینی توسط این دکتر در صفحات او خواهید دید.

  • تزریق بهترین برندهای ژل

 بهترین پزشک از مواد و تجهیزات بهتری برای انجام دادن هر گونه عمل های جراحی و غیر جراحی استفاده می کند. بهترین دکتر فیلر بینی کیفیت کار خود را به هیچ وجه با استفاده از ژل های نا مرغوب و بی کیفیت زیر سوال نمی‌برد. بهترین فیلرهای بینی که پزشک های کار بلد و معتبر از آن ها استفاده می کنند فیلر آلیاکسین، پرفکتا و….است.

  • کسب رضایت مراجعه کنندگان

اگر تعداد مراجعه کنندگانی که راضی از پزشک خود هستند، بیشتر از پزشک دیگری باشد، این موضوع می تواند نشانگر تخصص و مهارت پزشک متخصص باشد. برای اینکه بتوانید از نظرات مراجعه کنندگان نسبت به پزشک مد نظر خود اطلاعاتی کسب کنید می توانید به مطب او مراجعه کرده و از نظرات مراجعه کنندگانش مطلع شوید. و همچنین شما می توانید به وب سایت و یا صفحات مجازی پزشک مدنظر خود سر بزنید، که حتما در بخش نظرات کاربران، کامنت های بد و خوب را خواهید دید.

مزیت های انتخاب بهترین دکتر فیلر بینی

با توجه به اینکه آرایشگاه و کلینیک های بسیاری برای درمان زیبایی و جوانسازی با تزریق فیلر مشغول به کار هستند، قطعا انتخاب بهترین پزشک هم کار بسیار سختی است. البته باید به این نکته نیز توجه نمود که اصلا نباید برای تزریق فیلر بینی به آرایشگاه ها و یا مکان هایی که مدرک پزشکی معتبر و مجوز ندارند، مراجعه کرد.
قطعا این سوال برای اغلب مراجعه کننده پیش می آید که چرا انتخاب بهترین پزشک فیلر بینی از اهمیت زیادی برخوردار است؟ در ادامه اهمیت آن را بررسی می‌کنیم.
برای رسیدن به نتیجه مطلوب انتخاب بهترین دکتر فیلر بینی تاثیر زیادی دارد، پزشک متخصص باید به صورت اصولی و حرفه ای و نیز با رعایت کردن نکات بهداشتی ژل را در قسمت مورد نظر و با مهارت و دقت خاصی تزریق نماید، قطعا در این حالت تزریق فیلر بینی نتایج بهترین را به همراه خواهد داشت.
از جمله مواردی که فرد به آن اهمیت زیادی می‌دهد طبیعی به نظر رسیدن عمل زیبایی است. بیشتر کسانی که برای تزریق فیلر بینی اقدام می کنند، علاقه داند نتایج تزریق ژل کاملا طبیعی باشد. اگر پزشک متخصص ژل را با تجربه و مهارت کافی انجام دهد می تواند خواسته مراجعه کننده را برآورده کند.
برای پایین آوردن عوارض و خطرات جدی پس از تزریق انتخاب بهترین دکتر فیلر بینی تأثیرات بسیاری دارد. اگر فیلر بینی به وسیله یک متخصص حرفه ایی انجام شود، احتمال به وجود آمدن این عوارض ها بسیار کم خواهد شد.

عوارض جانبی فیلر و سهل انگاری در انتخاب کردن بهترین دکتر فیلر بینی

زمانی که بیمار در انتخاب بهترین پزشک فیلر بینی دقت کافی را نداشته باشد امکان دارد عوارض و خطرات جدی گریبان گیر فرد شود‌. کسانی که قصد دارند فیلر بینی را  انجام دهند باید به این نکات مهم توجه بسیاری کنند که اگر تزریق فیلر به وسیله دکتر بی تجربه انجام شود احتمال به وجود آمدن عوارض فیلر بینی زیر وجود خواهد داشت:

  • اگر پزشک غیر متخصص و ناشی تزریق را نادرست انجام دهد باعث آسیب دیدن بافت صورت می‌شود.
  • به علت بی دقتی و بی تجربگی پزشک احتمال گلوله شدن ژل بعد از تزریق بسیار است.
  • اگر پزشک متخصص بی تجربه باشد در هنگام تزریق فیلر به رگ ها آسیب وارد می‌‌کند و نیز باعث خونریزی می‌شود.
  • اگر پزشک بی تجربه باشد باعث می‌شود تا اثرات فیلر کاهش یابند و باعث نرسیدن به نتایج دلخواه تزریق ژل شوند.
  • بی تجربگی پزشک باعث افزایش قرمزی، درد و تورم در قسمت تزریق می‌شود‌.
  • اگر تزریق ژل به وسیله بهترین پزشک متخصص و نیز با مهارت خاصی انجام شود، احتمال به وجود آمدن عوارض بالا بسیار کم خواهد شد.

منبع: nose filler side effects

هزینه های تزریق فیلر به وسیله بهترین دکتر فیلر بینی

قطعا هزینه فیلر بینی به وسیله پزشک متخصصی که همه دوره های لازم را برای انجام این کار گذرانده زیاد تر از یک پزشک عمومی است، هر چند با مراجعه به پزشک متخصص فیلر هزینه ها بیشتر می شود، اما احتمال به وجود آمدن عوارض فیلر بینی کمتر می‌شود و اثرات آن طبیعی تر به نظر می رسد.
اما در کلینیک دکتر تفت از بهترین برندها با کمترین سود استفاده می شود.

سوالات درمورد بهترین پزشک فیلر بینی:

بهترین دکتر فیلر بینی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

باید مهارت لازم در این زمینه را داشته باشد، دارای سابقه کاری چند ساله با رزومه موفق باشد و در آخر بتواند رضایت مراجعه کننده خود را جلب نماید.

آیا انتخاب بهترین دکتر فیلر بینی می تواند عوارض ناشی از تزریق را کاهش دهد؟

می توان گفت بله قطعا با انتخاب بهترین دکتر برای فیلر بینی عوارضی همچون، درد، قرمزی، تورم و التهاب را می توان کاهش داد.

آیا انتخاب بهترین دکتر مزیت هایی نیز دارد؟

می توان گفت بله اگر شما بهترین دکتر برای فیلر بینی را انتخاب کنید می توانید عوارض های ناشی از تزریق را کاهش دهید. همچنین با انتخاب بهترین دکتر تاثیرات تزریق ژل بیشتر می‌شود و نیز انتخاب پزشک با تجربه می‌تواند باعث طبیعی به نظر رسیدن فرم بینی گردد

5/5 - (6 امتیاز)
صادق خندانی
صادق خندانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *