لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
قیمت فیلر گونه 1402

قیمت هر سی سی ژل گونه در اردیبهشت ۱۴۰۳ + عکس

امروزه تزریق ژل یکی از موثرترین تکنیک‌های تزریق برای رفع علت پیری و اصلاح بعضی از عیوب صورت می‌باشد. تا افراد با استفاده از این تکنیک به ظاهری زیبا و جوان دست پیدا کنند. امروزه ژل‌هایی که به جهت جوانسازی و افزایش زیبایی استفاده می‌شوند، با پوست و بدن انسان سازگاری زیادی دارند. ترکیبات به کار رفته در این ژل‌ها به صورت طبیعی در بدن وجود دارند، به همین علت معمولا تزریق ژل بدون عارضه است.

قیمت هر سی سی ژل گونه، در نواحی صورت به عوامل زیادی بستگی دارد و در کلینیک های مختلف از 3.000.000 تا 7.500.000 میلیون متفاوت است. بنابراین برای اطلاع از قیمت فیلر گونه این مطلب را دنبال کنید.

قیمت هر سی سی ژل گونه در کلینیک دکتر تفت

قیمت فیلر گونه
قیمت فیلر گونه

قیمت فیلر گونه به نوع ژل مورد استفاده بستگی دارد. علاوه بر آن مقدار ژل، سن افراد، میزان آسیب موجود و تعداد جلسات مورد نیاز برای نتیجه گیری نهایی متفاوت خواهد بود. البته شهر و محله زندگی شما نیز می‌تواند تفاوت‌هایی را در هزینه‌ها ایجاد کند. با این حال به طور قطع می‌توان گفت که این تکنیک یکی از کم‌خطرترین و کم‌هزینه‌ترین متد‌های زیبایی چهره شما است.

همچنین برای اطلاع از قیمت تزریق ژل چانه کلینیک دکتر تفت، کلیک کنید.

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

ماندگاری این تکنیک به نوع ژلی که مصرف شده است بستگی دارد و از 6 ماه تا چند سال ماندگاری دارد. برای برآورد هزینه نهایی کار باید جنبه‌های مختلف کار سنجیده شود. تزریق ژل با بوتاکس و دیگر متدهای جوانسازی پوست بسیار متفاوت است. بنابراین هزینه‌ها و تکنیک تزریق ژل کاملا متفاوت است و عوامل زیادی در تعیین هزینه‌ها موثر می‌باشد.
ژل‌ها مواد موقتی هستند که بر اساس تشخیص پزشک و عمق چین و چروک به پوست تزریق می‌شوند.

فیلم تزریق ژل گونه

عکس قبل و بعد از تزریق فیلر گونه در کلینیک دکتر تفت

عکس قبل و بعد تزریق ژل گونه
عکس قبل و بعد تزریق ژل گونه در کلینیک دکتر تفت

عکس قبل و بعد ژل گونه

برای شناخت بهترین دکتر فیلر گونه در تهران کلیک کنید.

عوامل موثر در قیمت ژل گونه

تزریق ژل جزو بهترین تکنیک‌‌های کلینیکال برای رفع چین و چروک‌های پوستی می‌باشد. این ژل‌ها حاوی ۳ ماده طبیعی به نام‌های کلاژن، اسید هیالورونیک Hyaluronic Acid و هیدروکسی آپاتیت هستند که وظیفه آن‌ها آبرسانی به پوست و جوانسازی آن می‌باشد. این ژل‌ها به طور موقتی به پوست تزریق می‌شوند تا باعث بهبودی عملکرد این ۳ نوع ماده در بدن شوند. در ادامه چند مورد تاثیرگذار بر هزینه تزریق ژل گونه را معرفی می‌کنیم.

هزینه تزریق ژل گونه
هزینه تزریق ژل گونه

نوع ژل تزریقی

ژل‌های تزریقی انواع مختلفی دارند که هر کدام دارای ویژگی خاص خود هستند. این ژل‌ها شامل ژل رستیلن، ژوویدرم، اسکالپترا، هیلافرم، رادیس و کاپتیک می‌شوند که ماندگاری هر یک متفاوت می‌باشد. ژل‌های رستیلن از مواد غیر حیوانی ساخته شده و مقدار ماندگاری آن‌ها بین ۶ تا ۱۲ ماه است. ژل‌های ژوویدرم نیز مثل رستیلن‌ها برای جوانسازی پوست کاربرد دارند و نزدیک ۱ تا ۲ سال می‌توانند بر روی پوست باقی بماند.

هزینه تزریق این ژل‌ها بستگی به مقدار استفاده و میزان ماندگاری متفاوت است. توجه داشته باشید که هرگز برای تزریق ژل گونه به کلینیک‌های غیر معتبر و آرایشگاه‌ها مراجعه نفرمایید. درست است که هزینه تزریق ژل گونه در بعضی از کلینیک‌ها ارزان است، اما این دلیل نمی‌شود که کیفیت کار بالا باشد.
متاسفانه، ژل‌های تقلبی به طور فله‌ای در بسیاری از مناطق کشور به صورت بازار سیاه با قیمت‌های کم فروخته می‌شود. از این جهت، هرگز به کلینیک‌های و آرایشگاه‌های نامعتبر اعتماد نکنید.

مقدار ژل مصرفی در قیمت فیلر گونه

یکی از مهمترین عوامل موثر در هزینه تزریق ژل گونه، میزان مورد نیاز برای تزریق است. طبیعتا، مقدار مورد نیاز نقاط مختلف صورت برای تزریق متفاوت خواهد بود و همین موضوع بر قیمت آن تاثیر گذاشته است. به طور مثال، لب‌ها به علت حجم کم خود نیازی به تزریق ژل زیادی ندارند و اصولا ۱ سی‌سی کافی است. اما، گونه‌ها به علت وسعت بیشتر نیاز بیشتری نیز به ژل خواهند داشت.

بنابراین، هر چه مقدار بیشتری ژل به بدن تزریق شود هزینه آن نیز بیشتر می‌شود؛ زیرا پزشک مجبور می‌شود وقت بیشتری برای تزریق گذاشته و دستمزد بالاتری هم می‌گیرد و مواد مصرفی بیشتری نیز استفاده خواهد شد.

دستمزد پزشک متخصص

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت فیلر گونه دستمزد پزشک و خدمات کلینیک می‌باشد. معمولا، پیش از انجام عمل پزشک و بیمار یک جلسه همدیگر را ملاقات می‌کنند تا از انتظارت هم با خبر شوند. پزشک نوع پوست بیمار را بررسی و مطابق با آن بهترین گزینه را برای درمان تجویز می‌کند

امکان دارد به علت وسعت ناحیه مورد نظر، پزشک چند جلسه درمانی را تجویز کند تا خطری بیمار را تهدید نکند. در بعضی از مواقع امکان دارد حجم ژل‌های تزریقی زیاد باشند که پزشک نمی‌تواند در یک جلسه آن را به منافذ پوست تزریق کند؛ از این جهت، ۱ الی ۲ جلسه دیگر را تجویز کرده تا فرایند عمل به خوبی سپری شود.

آیا انتخاب کلینیک بر قیمت فیلر گونه تاثیرگذار است؟

با توجه به مطالب فوق می‌توان نتیجه گرفت که انتخاب کلینیک تاثیر زیادی بر هزینه نهایی تزریق فیلر خواهد داشت زیرا هر کلینیک با توجه به خدمات خود نرخ مخصوصی برای مراجعین دارد. عواملی که با توجه به کلینیک انتخابی بر هزینه تزریق ژل گونه موثر است عبارتند از:

قیمت فیلر گونه

محل درمانگاه

منطقه شهر که کلینیک در آن قرار دارد می‌تواند تاثیر بسیاری بر هزینه خدمات آن کلینیک انتخابی داشته باشد. همینطور اگر نام این مرکز در بین دیگر کلینیک‌های سطح شهر بیشتر شناخته شود امکان دارد هزینه‌های آن را زیاد شود. هرگز نباید یک کلینیک ارزان را فقط به علت هزینه کمتر انتخاب کنید، زیرا کیفیت پایین خدمات آن می‌تواند عوارض جبران ناپذیری را در حین زایمان ایجاد کند.

کادر پزشکی و درمان متخصص و مجرب

کلینیک‌های معتبر همواره سعی می‌کنند از کادر پزشکی مجرب و حرفه ای برای ارائه خدمات خود استفاده کنند. این مشکل همینطور می‌تواند منجر به نرخ های زیادتر نسبت به دیگر کلینیک‌های سطح شهر شود.

تجهیزات مصرفی در کلینیک

کلینیک‌های زیبایی که همیشه دستگاه‌ها و تکنیک‌های مورد استفاده را ترجیح می‌دهند، هزینه بالایی برای خدمات خود دارند. پس اگر تمایل دارید از جدیدترین فناوری‌ها در زمینه زیبایی بهره‌مند شوید، بهتر است بودجه بیشتری برای عمل زیبایی خود در نظر داشته باشید.

مزایای تزریق ژل گونه

در صورتی که قصد تزریق ژل گونه‌ های خود را دارید بهتر است با مزیت‌ها و عوارض آن آشنا شوید. بعضی از مزیت‌های این روش به شرح زیر است.

مزایای تزریق ژل گونه
مزایای تزریق ژل گونه
کم بودن زمان تزریق در کنار ماندگاری طولانی 😍عدم نیاز به مراقبت و استراحت بعد از تزریق 😍
امکان کم شدن حجم ژل یا تخلیه آن 😍عدم آسیب به بافت‌های پوستی، برجسته سازی گونه‌ها 😍

برجسته سازی گونه‌ها

همان‌طور که ذکر کردیم با استفاده از این تکنیک می‌توانید آسیب‌های ایجاد شده در اثر بالا رفتن سن یا خشکی زیاد پوست را رفع کنید. به علاوه در صورتی که به گونه‌های برجسته علاقه دارید، تاثیر این تکنیک را امتحان کنید.

کم بودن زمان تزریق در کنار ماندگاری طولانی

مدت زمان انجام تزریق در طولانی‌ترین حالت ممکن کمتر از نیم ساعت می‌باشد. بنابراین نیازی به خالی کردن وقت برای انجام آن نخواهید داشت. به علاوه بسته به نوع ژل انتخابی و سن افراد میزان ماندگاری آن بین 6 ماه الی 2 سال متفاوت می‌باشد. بنابراین از بابت تمدید آن نیز نگرانی خاصی نخواهید داشت.

عدم نیاز به مراقبت و استراحت بعد از تزریق

انجام عمل تزریق ژل گونه بسیار بی‌دردسر می‌باشد. در این روش نیازی به بیهوشی وجود نخواهید داشت و در بعضی موارد پزشک از داروهای بی‌حس‌کننده استفاده می‌کند. بنابراین بلافاصله بعد از انجام عمل می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود بپردازید. تنها باید بعضی نکات ریز را رعایت کنید.

امکان کم شدن حجم ژل یا تخلیه آن

اگر از نتایج تزریق ژل گونه ناراضی هستید، می‌توانید با مشاوره پزشک تمام یا بخشی از ژل را تخلیه نمایید. توجه داشته باشید که اگر قصد چنین کاری را دارید، حتما از پزشک تزریق کننده کمک گرفته و انجام این کار را نیز به او بسپارید. پیشنهاد ما این است که برای کم شدن حجم یا تخلیه ژل به سراغ پزشک دیگری نروید.

عدم آسیب به بافت‌های پوستی

ژل مورد استفاده برای تزریق به گونه‌ها معمولا از ماده هیالورونیک اسید ساخته شده است. به همین علت در طول زمان جذب پوست شده و آسیبی به بافت‌های آن وارد نخواهد کرد. به همین علت ژل‌ها بعد از مدتی نیاز به تمدید دارند. بنابراین نگرانی از بابت آسیب‌های ژل به بافت پوست جایی نخواهد داشت.

پرسش و پاسخ در مورد قیمت هر سی سی ژل گونه:

آیا تزریق ژل گونه خطرناک است؟

بدتر شدن ظاهر صورت نشان دهنده تزریق نادرست پزشک است. هنگامی که پس از تزریق با این عارضه مهم روبرو شدید ، حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

3.9/5 - (8 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *