لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
قیمت بوتاکس پیشانی چقدره

قیمت بوتاکس پیشانی (اردیبهشت ۱۴۰۳)

امروزه تزریق بوتاکس یکی از پرطرفدارترین روشهای زیبایی و آرایشی در جهان است، چرا که یکی از روش های جوانسازی پوست بدون نیاز به عمل جراحی است، که دارای نتایج زود بازده، بدون درد و زمان لازم برای ترمیم پوست است.

یکی از بارز ترین نشانه های سن واقعی افراد و بالا رفتن آن، چین و چروک های پیشانی هستند و اجتناب از آن ها در سنین بالا تقریبا غیر ممکن است.
یکی از اصلی‌ترین کاربردهای تزریق بوتاکس، از بین بردن چروک‌های ایجاد شده در این ناحیه است.

مکانیزم روش بوتاکس صورت به این طریق است که زمانی که به ناحیه مورد نظر تزریق می شود موجب توقف سلول های عصبی ناحیه می شود و درنتیجه موجب صاف شدن و از بین رفتن چروک های بوجود آمده می شود.

همیشه سوالاتی در مورد تزریق بوتاکس وجود دارد اما مهم ترین آن که در این جا می‌خواهیم به آن اشاره کنیم “هزینه تزریق بوتاکس پیشانی در سال 1402 چقدر است؟” که دغدغه خیلی از افرادی است که این روش را انتخاب کرده اند.

قیمت بوتاکس پیشانی

کسانی که به دنبال تزریق بوتاکس بر نواحی صورت هستند، باید بدانند برای برآورد هزینه انجام این کار باید پارامترهای مختلفی را در نظر بگیرند.
هزینه تزریق بوتاکس پیشانی بعد از انتخاب کلینیک و پزشک مربوطه، متناسب با برند ماده بوتاکس و حجم مورد نیاز جهت رسیدن به نتیجه مطلوب نهایی تعیین می‌شود.
بنابراین قیمت تزریق بوتاکس پیشانی از شخصی به شخص دیگر و با توجه به شرایط متفاوت خواهد بود و قبل از انجام بررسی‌های لازم نمی‌توان قیمت دقیقی و مشخصی را تعیین کرد.

بهترین کار برای اطلاع از قیمت بوتاکس پیشانی انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متخصص در این زمینه و سپس مراجعه حضوری برای انجام بررسی‌های لازم و تعیین دقیق قیمت نهایی کار است.

قیمت بوتاکس پیشانی در کلینیک دکتر تفت سال ۱۴۰۲

در کلینیک دکتر تفت بوتاکس پیشانی به 3 ناحیه فوقانی صورت یعنی پیشانی، خطوط پنچه کلاغی و خط اخم تزریق می شود.

به طور کلی در زیر هزینه تزریق بوتاکس پیشانی در سال 1402 در خدمت شما قرار گرفته است. اما برای بررسی بیشتر و قیمت نهایی حتما به صورت حضوری به کلینیک سر بزنید و از پزشک متخصص مشورت بگیرید.

 •    هزینه تزریق بوتاکس مصبورت برای سه ناحیه روی پیشانی:1,000,000 تومان
 • هزینه بوتاکس زئومین آلمان : فعلا موجود نیست
عکس قبل و بعد بوتاکس پیشانی

باید گفت به دلیل تحریم ها برندهای خارجی مثل بوتاکس دیسپورت وارد کشور نمی شوند و در بازار وجود ندارند، و در کلینیک ما و سایرین از برند بوتاکس مصبورت و بوتاکس دیستون که ساخت ایران هستند، تزریق می شود.

مسپورت تولید داخلی بوده و کیفیتی مشابه و هم سطح با برندهای خارجی دارد. این در حالی است که قیمت بوتاکس مسپورت در مقایسه با سایر برندها بسیار پایین‌تر است. بوتاکس مسپورت مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور است و تمامی افرادی که به دنبال ماده بوتاکس با کیفیت بالا و قیمت پایین هستند می‌توانند نسبت به خرید و تزریق آن اقدام کنند.

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

آیا قیمت بوتاکس پیشانی شامل بیمه می شود ؟

خیر، هزینه‌های مربوط به بوتاکس شامل بیمه نمی‌شوند. چرا که شرکت‌های بیمه از هزینه‌های مربوط به خدمات زیبایی و جوان‌سازی پشتیبانی نمی‌کنند و تزریق بوتاکس نیز نوعی اقدام زیبایی سرپایی به شمار می رود.
البته احتمال اینکه برخی از افراد در دسته موارد خاص قرار بگیرند و تزریق بوتاکس در آن‌ها با هدف درمانی استفاده شود نیز وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بهتر است، با کارشناس شرکت بیمه تماس بگیرید.

به چه میزان بوتاکس نیاز است؟

مقدار بوتاکس لازم برای هر ناحیه

از آنجایی که مقدار بوتاکس مصرفی بر روی هزینه تاثیر دارد، در این جا به صورت کلی بررسی می کنیم که هر قسمت چقدر بوتاکس لازم دارد.
باید گفت که میزان بوتاکس مورد نیاز پس از معاینه پزشک متخصص و بررسی نیاز مراجعه کننده به صورت دقیق مشخص می شود اما مقدار حدودی بوتاکس مورد نیاز برای هر ناحیه می توان به مقادیر زیر اشاره کرد.

 • تعداد واحد بوتاکس برای پیشانی ها: ۲۰ واحد در کل (۴ واحد در هر ۵ محل تزریق در سراسر پیشانی)
 • واحد بوتاکس برای خطوط اخم: ۲۰ واحد در کل (۴ واحد در هر ۵ محل تزریق بین ابرو)
 • تعداد واحد بوتاکس برای ناحیه پاکلاغی: ۲۴ واحد در کل (۴ واحد در هر ۳ ناحیه در اطراف چشم راست و چپ)

دوباره تاکید می کنیم که این دستورالعملهای کلی است، چرا که ممکن است پزشکان برای درمان خطوط عمیق تر یا پوست سخت تر نیاز به تزریق واحدهای بیشتری داشته باشند.
به طور کلی بانوان به واحدهای کمتری نسبت به مردان نیاز دارند.
مشاوره با پزشک به شما دقیقاً می گوید که چه تعداد واحد بوتاکس برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود نیاز دارید.

آیا بوتاکس برای من مفید است؟

برای من بوتاکس لازم است؟

مواد تزریقی بوتاکس برای صاف کردن موقتی خطوط اخم است، این خطوط بین ابروهای شما هستند که می توانند شما را خسته، ناراضی یا عصبانی نشان دهند. برای خطوط پیشانی افقی، پنچه کلاغی، خطوط ماریتنت در گوشه های دهان و خطوط سیگاری در اطراف لب ها هم از بوتاکس استفاده می شود.
اگر هر کدام این موارد و خطوط را دارید و شما را اذیت می کند می توانید بوتاکس را انتخاب کنید.

البته باید گفت که نباید مواد تزریق بوتاکس را با فیلر هااشتباه کنید. فیلر های پوستی به صورت متفاوتی کار می‌کنند، بافت ها را بهم می اندازند تا خطوط و چین و چروکها از بین بروند یا کم رنگ شوند.

پزشک شما می تواند به شما کمک کندکه راحت تر تصمیم بگیرید که کدام موادتزریقی مشکلات ظاهری خاص شما را می تواند برطرف کند.
اگرچه به عنوان یک قاعده کلی، بوتاکس بیشتر در قسمت بالای صورت مورد استفاده قرار می گیرد و از تزریق فیلر بیشتر در مناطق دیگر استفاده می شود.

سوالات قیمت بوتاکس پیشانی:

به چه میزان بوتاکس برای پیشانی نیاز است؟

تعداد واحد بوتاکس برای پیشانی ها: ۲۰ واحد در کل (۴ واحد در هر ۵ محل تزریق در سراسر پیشانی)

چند مدت برای تاثیر بوتاکس باید بگذرد؟

به طور کلی ، شما می توانید زمان تاثیر بوتاکس را از ۳ تا ۴ روز پس از تزریق مشاهده کرد. دکتر اسکار تروژیلو ، جراح پلاستیک صورت در مرکز پزشکی ایروینگ ، دانشگاه کلمبیا ، می گوید که بیشتر بیماران طی ۱۰ تا ۱۴ روز نتایج را می بینند اما باید ۱۴ روز کامل صبر کنید تا بیشترین نتیجه را ببینید.

تزریق بوتاکس هر چند وقت یکبار تکرار شود؟

برای بهترین نتایج، تزریق بوتاکس باید ۳-۴ بار در سال تکرار شود. در حالت ایده‌آل، تزریق بعدی باید قبل از اینکه نتایج آخرین تزریق بوتاکس کاملا از بین برود، انجام شود.

آیا قیمت بوتاکس تحت بیمه قرار می‌گیرد؟

هزینه بوتاکس به دلیل کاربرد زیبایی آن معمولا تحت پوشش بیمه قرار ندارد ، از این رو هزینه ی انجام آن به صورت آزاد محاسبه می شود.

4.4/5 - (17 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

4 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز لطفا با شماره هایی که داخل سایت گزاشتیم تماس بگیرید.

  2. یعنی تو واقعا “است” رو می‌نویسی “عَست”؟!
   پول بوتاکس رو اگه بدی نهضت‌سوادآموزی بیشتر به دردت می‌خوره‌ها !

   1. درود به شما عزیزم شاید توریست یا مثل خواهر من که چهل سال از وطن دور هست و زبان فارسی را از یاد برده کمابیش و یا شاید اشتباه تایپی بخصوص در گوشی آیفون ویا هزار دلیل دیگر 🤦🏼‍♀️🫥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *