لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️

قیمت کربوکسی تراپی صورت سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

قیمت کربوکسی تراپی صورت :

امروزه اهمیت زیبایی پوست به میزان زیادی افزایش پیدا کرده است و از آن جهت که آلودگی آب و هوا به آسیب دیدن پوست دامن زده است، شاهد تعداد افراد بیشتری هستیم که در جستجوی راهی برای زیباسازی پوست خود می‌باشند. کربوکسی تراپی صورت یکی از تکنیک‌های موثر و تازه برای از بین بردن تیرگی‌های پوست، محل جوش، از بین بردن استریای بارداری و سلول‌های چربی اضافه است. درمان با کربوکسی تراپی با استفاده از گاز کربن دی اکسید انجام می‌شود که قدمت این تکنیک درمانی به دهه 1930 باز می‌گردد.

علاوه بر این کربوکسی تراپی می‌تواند موجب بهتر شدن انعطاف پذیری، افزایش خون رسانی، رفع چین و چروک‌ها، از بین بردن چربی‌های موضعی پوست شود. هزینه کربوکسی تراپی در تهران با دیگر شهرها متفاوت است و کلینیک انتخابی و تعداد جلسات مورد نیاز در تعیین مقدار این هزینه تاثیرگذار است.
در این مقاله به شرح بیشتر درباره ی کربوکسی تراپی و همچنین عوامل موثر در هزینه کربوکسی تراپی صورت می‌پردازیم.

قیمت کربوکسی تراپی صورت در کلینیک دکتر تفت

در مورد هزینه کربوکسی تراپی باید گفت که افراد نخست باید از طریق پزشک متخصص معاینه شود و پزشک موافق بودن یا نبودن شرایط پوستی فرد را با کربوکسی تراپی بیان کند. در مرحله بعد برای مشخص شدن هزینه این تکنیک باید ناحیه‌ای که نیاز به کربوکسی تراپی صورت دارد قرار داده شود و بقیه عوامل پزشکی در نظر گرفته شده و به بیمار اطلاع داده شود، بنابراین نمی‌توان هزینه مشخصی برای کربوکسی تراپی اعلام نمود.

قیمت کربوکسی تراپی صورت
گلشید نام قبلی کلینیک دکتر تفت می باشد.

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

قیمت کربوکسی تراپی صورت در دیگر کلینیک‌ها

کربوکسی تراپی تکنیکی غیر تهاجمی برای درمان عارضه‌های پوستی می‌باشد. که نسبت به جراحی‌های زیبایی هزینه‌ی کمتری دارد. لازم به ذکر است که کربوکسی تراپی محدود به یک جلسه نبوده و گاهی برای رسیدن به نتیجه‌ی مورد نظر نیاز است طی چند جلسه تکرار شود.

تعداد جلسات کربوکسی تراپی صورت به شرایط پوستی بیمار و پاسخی که به کربوکسی تراپی می‌دهد بستگی دارد . واضح است هر چه تعداد جلسات مورد نیاز برای کربوسی تراپی بیشتر باشد قیمت بیشتری پرداخت می‌شود. البته انتخاب متخصص پوست و کلینیک درمانی در تعیین مقدار این هزینه بی تاثیر نمی‌باشد.

عوامل موثر بر قیمت کربوکسی تراپی صورت

مهم‌ترین مسائلی که می‌توانند موجب بیشتر شدن و یا کاهش هزینه کربوکسی تراپی صورت شوند، مواردی به شرح زیر می باشند که در راستای تخمین زدن هزینه مورد نیاز برای این کار باید آن‌ها را در نظر گرفت:

قسمت‌هایی از بدن که شخص تمایل به کربوکسی تراپی آن‌ها دارد

کربوکسی تراپی را برای بخش های مختلف بدن به منظور رفع سلولیت، برطرف شدن ترک های پوستی و جوانسازی پوست می توان انجام داد. به همین دلیل بخشی از بدن که اشخاص قصد دارند کربوکسی تراپی را بر روی آن انجام دهند می تواند در هزینه انجام این کار موثر باشد.

به عنوان مثال: هزینه کربوکسی تراپی برای زیر چشم با هزینه کربوکسی تراپی شکم متفاوت است.

مقدار مورد نیاز به تزریق کربن دی اکسید برای هر شخص

مقدار تزریق کربن دی اکسید در این تکنیک برای هر فردی فرق دارد و مسلما هر چه نیاز به تزریق کربن دی اکسید در افراد بالاتر برود، باید هزینه بیشتری برای کربوکسی تراپی صورت در نظر گرفته شود.

دستمزد پزشک متخصص این کار

در کربوکسی تراپی صورت میزان تخصص و مهارت شخصی که این کار را برای شما انجام می‌دهد، بسیار حائز اهمیت است و باید به آن توجه کنید. متخصصین در این زمینه از مهارت و تجربه متفاوتی برخوردار هستند که معمولا آن دسته از متخصصین که شرایط بهتری دارند و کربوکسی تراپی را به نحو بهتری برای متقاضیان انجام می‌دهند، هزینه بیشتری را نیز دریافت می‌کنند.

کلینیک زیبایی و خدمات آن

علاوه بر متخصصین کربوکسی تراپی، کلینیک‌های زیبایی نیز شرایط متفاوتی خواهند داشت و تجهیزات و خدماتی که به مراجعه کنندگان ارائه می‌دهند با هم فرق دارد. به همین علت اگر به کلینیک‌های مجهزتر در این زمینه مراجعه کنید، باید قیمت کربوکسی تراپی صورت بیشتری پرداخت کنید.

شهر و استان محل کربوکسی تراپی صورت

شرایط کربوکسی تراپی صورت در شهرها و استان‌های مختلف با هم فرق دارد زیرا معمولا میزان تورم و گرانی در شهرهای کوچک کمتر از کلان شهرها می‌باشد. اما از سوی دیگر کیفیت ارائه خدمات در شهرهای بزرگ مانند تهران در مقایسه با شهرهای کوچک بالاتر است و با این وجود می‌توان گفت که هزینه کربوکسی تراپی صورت سال ۱۴۰۱ شهر و استان نیز می‌توانند موثر باشند.

سالی که کربوکسی تراپی انجا می‌دهید

با در نظر گرفتن این موضوع که هر ساله نرخ امور زیبایی و درمانی توسط دولت تغییر پیدا می‌کند و نرخ جدیدی برای آن‌ها مشخص می‌شود باید به این موضوع توجه کرد که در هزینه انجام این کار سالی که در آن اقدام به کربوکسی تراپی می‌کنید نیز تاثیر گذار می‌باشد.

تورم

تورم موضوعی بسیار مهم در خصوص قیمت و هزینه امور مختلف می‌باشد که تمامی نواحی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. کربوکسی تراپی نیز مثل هر امور دیگری تحت تاثیر تورم خواهد بود و این موضوع نشان می‌دهد که در هزینه کربوکسی تراپی سال ۱۴۰۱ تورم نیز دخیل می‌باشد و می‌تواند موجب افزایش و یا کاهش هزینه کربوکسی تراپی صورت شود.

موقعیت مکانی کلینیک زیبایی

از سایر مسائلی که در خصوص محاسبه هزینه باید به آن توجه کرد، موقعیت مکانی کلینیک زیبایی است که شما عزیزان در نظر گرفته‌اید. زیرا کلینیک‌هایی که در مناطق لوکس شهر قرار گرفته‌اند، معمولا قیمت بیشتری دریافت می‌کند. دلیل این موضوع را می‌توان اینگونه بیان نمود که در مناطق لوکس هر شهر هزینه‌های کلی مثل:
اجاره ملک، تهیه مواد اولیه و … بالاتر است و در نتیجه هزینه‌ای که کلینیک‌ها در این مناطق از شما دریافت می‌کنند نیز بیشتر خواهد بود.

از کربوکسی تراپی صورت برای درمان چه نواحی از بدن می‌توان استفاده نمود؟

به جهت این که این تکنیک تهاجمی نیست و با استفاده از یک روش طبیعی مشکلات پوستی را از بین می‌برد، از آن میتوان برای بسیاری از بخش‌های بدن استفاده نمود.

کربوکسی تراپی صورت
کربوکسی تراپی صورت

کربوکسی تراپی برای رفع تیرگی و گودی زیر چشم

کم کردن گودی و تیرگی زیر چشم، یکی از رایج ترین کاربردهای کربوکسی تراپی می‌باشد. دکتر آجایا کاشیاپ ، یک جراح پلاستیک در دهلی نو ، در یک پرسش و پاسخ، اظهار داشته است:
“نرسیدن اکسیژن رسانی مناسب به پوست پلک تحتانی، باعث می‌شود که پوست آبی رنگ دیده شود.” او گفت: “با تزریق مقدار کمی گاز دی اکسید کربن به مناطق آسیب دیده، جریان خون بالا رفته و شبکه‌های مویرگی بهبود پیدا می‌کند.”

کربوکسی تراپی برای جای جوش

در مورد جای زخم‌ها، جای جوش‌ها و افتادگی پوست، کربوکسی تراپی با هدف سرعت بخشیدن روند بهبود انجام می‌شود. دکتر، پزشک نیویورک می‌گوید: “این درمان روند بهبودی را از نو شروع می‌کند و گردش خون را در ناحیه تحت درمان بیش از پیش بالا می‌رود.
بعضی پزشکان می‌گویند، ترکیب کربوکسی تراپی با تزریق پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) و میکرونیدلینگ می‌تواند نتایج را بهبود بخشد.

کربوکسی تراپی شکم و پهلو

کربوکسی تراپی به عنوان یک جایگزین برای جراحی لیپوساکشن برای کم شدن چربی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نکته حائز اهمیت در مورد این درمان این است که بر اساس بررسی‌های انجام شده، نتیجه این درمان برای لاغری دائمی نمی‌باشد.
در واقع کربوکسی تراپی تنها برای شکستن سلول‌های چربی به کار برده می‌شود و نه از بین بردن آن‌ها! پس اگر به دنبال یک تکنیک دائمی برای لاغری همیشگی هستید، بهتر است به فکر روش‌های جایگزین باشید.

کربوکسی تراپی ترک پوستی

این تکنیک (carboxytherapy for stretch marks) یکی از بهترین و کم هزینه‌ترین تکنیک‌های درمان ترک پوستی پس از زایمان می‌باشد. این عمل موجب ایجاد مویرگ‌های تازه در ناحیه تحت درمان می‌شود.
که این عمل موجب، افزایش گردش خون و مقدار مواد مغذی و اکسیژن در ناحیه ای که استریا دارد می‌شود. این مسئله موجب کلاژن سازی و ترمیم پوست در نواحی ترک حاملگی می‌شود.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه کربوکسی تراپی صورت

آیا کربوکسی تراپی درد دارد؟

کربوکسی تراپی تقریبا بدون درد است. در صورت حساس بودن به درد، کرم بی حسی زده می شود.

ایا کربوکسی تراپی دائمی است؟

معمولا مدت زمان دوام کربوکسی تراپی بین ۶ الی ۱۲ ماه است اما همان طور که گفته شد در افراد مختلف فرق دارد. دقت داشته باشید که هر بار که عمل کربوکسی تراپی انجام می دهید مدت زمان ماندگاری آن بیشتر از سری قبل خواهد شد.

ایا کربوکسی تراپی تاثیر دارد؟

پژوهش‌های نسبتاً زیادی در حوزه‌ی کربوکسی تراپی انجام شده که همه‌ی آن‌ها نشان از تاثیر بالا و عوارض کم این تکنیک درمانی می‌دهند.

ایا کربوکسی تراپی خوبه؟

بله زیرا یک تکنیک درمانی سریع و کم‌تهاجمی می باشد. تیرگی زیر چشم، سلولیت‌ ها و ترک‌ های ناشی از چاقی را رفع می شود و عوارض آن چند ساعت پس از عمل ناپدید می‌شود.

4.1/5 - (14 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *