لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
ماندگاری فیلر بینی چقدر است

ماندگاری فیلر بینی چقدر است؟

عمل بینی بدون جراحی روشی است که در آن فیلر پوستی به صورت استراتژیک به بینی تزریق می شود تا بینی را صاف یا حتی شکل آن را تغییر دهد. با فیلر بینی، می‌توانیم فرورفتگی‌ها را پر کرده و قوزها را صاف کنیم تا شکل کلی بینی صاف‌تر شود.ماندگاری فیلر بینی بین 12 تا 18 ماه است، اما اگر درمان های مکرر را انجام دهید، می توانید نتیجه طولانی تری را فقط با فیلر داشته باشید. در اینم قاله قصد داریم برای شما از ماندگاری فیلر بینی صحبت کنیم.
رینوپلاستی غیر جراحی برای بسیاری از بیماران ما یک گزینه عالی است. این عمل به این دلیل است که نتیجه این عمل موقتی، هزینه کمتر و بسیار کمتر تهاجمی نسبت به جراحی بینی است. پرکننده بینی یک درمان “یک اندازه مناسب” نیست زیرا هر کس بینی متفاوتی دارد و نتایج متفاوتی را دنبال می کند.

ماندگاری فیلر بینی از زبان دکتر تفت


تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

مقدمه ماندگاری فیلر بینی

ماندگاری فیلر بینی
ماندگاری فیلر بینی

از آنجایی که ناحیه بینی یک ناحیه کم حرکت از صورت است (مثلاً در مقایسه با دهان یا چشم)، تزریق فیلر پوستی نسبت به سایر نواحی بیشتر دوام می آورد.یکی از دلایل ماندگاری زیاد فیلر بینی همین موضوع است. در صورت حرکات زیاد صورت، پرکننده‌های پوستی سریع‌تر جذب می‌شوند، بنابراین پرکننده‌های لب حدود چهار ماه دوام می‌آورند، در حالی که جراحی بینی با فیلر برای اکثر افراد بیش از یک سال طول می‌کشد.
فیلر بینی نسبت به جراحی زیبایی بینی بسیار کمتر تهاجمی هستند، اما مطمئناً یک روش درمانی شخصی هستند، زیرا هر فردی بینی منحصر به فرد و ترجیحات متفاوتی دارد. مشاوره با پزشک قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه کدام گزینه برای شما مناسب است بهترین راه برای انجام آن است.

چگونه به ماندگاری فیلر بینی خود کمک کنید

رفته و رفته ماندگاری فیلر بینی شما کم میشود و در نهایت از بین خواهد رفت، هرچند مدت زمان این کار به بیولوژی و آناتومی بدن شما بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر هنگام خندیدن فرم بینی شما به هم می ریزد، فیلر به اطراف فشار می آورد و سریعتر جذب می شود درمقایسه با زمانی که بینی شما تقریباً کاملاً ثابت بماند. این حرکات کوچکی هستند که خارج از کنترل ما هستند، بعلاوه سرعت متابولیزه شدن فیلر توسط بدن، تعیین کننده طول عمر درمان شماست.

چگونه نتایج ماندگاری فیلر بینی را به حداکثر برسانیم

 • با یک رژیم مراقبت از پوست ، از پوست خود مراقبت کنید.
 • هیدراته بمانید – فیلر پوستی به آب حساس است و در صورت کم آبی کاهش می یابد و تحلیل می‌رود.
 • برای حفظ ظاهر خود، قبل از از بین رفتن کامل، تزریقات تکمیلی دریافت کنید.
 • از تکرار عبارات صورت مانند حرکات بیش از حد اعضای صورت و زور زدن در حین ورزش شدید که ممکن است به پرکننده بینی فشار بیاورد خودداری کنید یا از پزشک خود در مورد تزریقات ضد چین و چروک که می تواند حرکت عضلات را در نواحی خاص کاهش دهد بپرسید.
 • فشار روزانه بینی مانند عینک سنگین، ماسک و وضعیت خواب را بررسی کنید و کنترل کنید.
 • به طور منظم با پزشک زیبایی خود مشورت کنید تا ببینید آیا گزینه جدید و طولانی‌تری هنوز در دسترس است یا خیر!

مزایای فیلر بینی و تاثیر آن بر ماندگاری فیلر بینی

مزایای فیلر بینی بدون و تاثیر آن بر ماندگاری فیلر بینی
مزایای فیلر بینی و تاثیر آن بر ماندگاری فیلر بینی
 • حداقل زمان از کار افتادگی
 • موقت – قبل از سرمایه گذاری در جراحی بینی، شکل جدیدی را امتحان کنید.
 • درمان های سریع
 • آسان برای معکوس کردن و از بین بردن
 • آسان برای اصلاح
 • درمان های راحت

چقدر زمان لازم است تا نتایج فیلر بینی را مشاهده کنیم؟

شما فوراً فرم بینی جدید خود را خواهید دید، اما مقداری تورم و سایر اثرات اولیه وجود خواهد داشت، بنابراین در عرض یک هفته بهترین نسخه بینی جدید خود را خواهید دید. می توانید انتظار داشته باشید که مقداری تورم، حساسیت و قرمزی و احتمالاً کبودی مشاهده کنید، بنابراین توصیه می کنیم معاینات بعدی توسط پزشک خود را منظم بروید.
شما هنوز هم می‌توانید فعالیت‌های منظم خود را از نظر فیزیکی انجام دهید، اما باید از لمس کردن بینی یا ماساژ یا حتی ماساژ صورت که ممکن است فیلر شما را از جای خود خارج کند، خودداری کنید. مانند استفاده از عینک سنگین یا خوابیدن با صورت فشرده به بالش.

چه کسانی می توانند درمان فیلر بینی را انجام دهند؟

پرکننده بینی برای کسانی که برجستگی ها، فرورفتگی ها یا بی نظمی های جزئی در بینی خود دارند و می خواهند اصلاح شوند، مناسب تر است. پرکننده بینی برای کوچک کردن ظاهر بینی های بسیار برجسته مناسب نیست، اگرچه به دلیل یک ترفند ، بینی بزرگ بعد از انجام برخی اصلاحات با فیلر پوستی کوچکتر به نظر می رسد.
برخی از بینی‌ها با تغییر شکل جراحی بهتر است،بنابرین این درمان برای همه‌ی بینی ها مناسب نیست.

فیلر بینی چیست؟

ماندگاری فیلر بینی چیست

فیلر بینی نوعی پرکننده پوستی است، مولکولی در مخلوطی منحصر به فرد که بافت را پر می کند و اغلب در لب ها و چین های صورت استفاده می شود. پزشکان زیبایی ما نواحی بینی را برای اعمال فیلر از طریق تزریق انتخاب می کنند و با شکل بینی شما کار می کنند تا آنچه را که طبیعت به شما داده است بهبود بخشد.
ما فیلر پوستی را با دقت بالا و زیر یک برآمدگی در پل بینی تزریق می کنیم که می تواند به سرعت شکل بینی  را صاف کند. وقتی اطراف نوک بینی را پرکننده می‌زنیم، می‌توانیم نوک بینی حجیم را ظریف‌تر و نازک‌تر نشان دهیم. فیلر به مرور زمان به آرامی جذب پوست می شود.

کاندید مناسب برای فیلر بینی چه کسی است؟

 • مردان و زنان 20 ساله و بالاتر برای این درمان مناسب هستند.
 • هر کسی که خواهان پوستی جوان تر و سفت تر است.
 • هر کسی که از خطوط ظریف و چین و چروک خود رنج میبرد.
 • هر کسی که به دنبال جلوگیری از ایجاد خطوط و چین و چروک بیشتر است.

مدت زمان تزریق فیلر بینی چقدر است؟

تزریق فیلر حدود 20 تا 30 دقیقه طول می کشد و همچنین باید مدتی را برای مشاوره خود اختصاص دهید. همچنین یک بررسی تکمیلی وجود دارد که 2-4 هفته پس از درمان انجام می شود.

مراقبت های پس از تزریق فیلر بینی

 • پس از اتمام عمل، ممکن است کمی حساسیت و احساس خارش در ناحیه تحت درمان ایجاد شود. این یک واکنش طبیعی به تزریق است که در یک یا دو روز ناپدید می شود. اگر ناپدید نشد، حتماً فوراً با مطب تماس بگیرید.
 • تا 6 ساعت پس از درمان، ناحیه تحت درمان را لمس نکنید. پس از آن، می توانید آرایش ملایم انجام دهید و ناحیه تحت درمان را به آرامی با آب و صابون بشویید.
 • به عنوان یک اقدام احتیاطی، ناحیه تحت درمان را در معرض گرمای شدید یا سرمای شدید قرار ندهید.
 • به مدت یک هفته از مصرف الکل خودداری کنید زیرا جریان خون در صورت را افزایش می دهد و می تواند کبودی را بدتر کند.
 • از دست زدن به فیلرهای بینی برای حدود 3 روز تا 2 هفته خودداری کنید تا موقعیت فیلرهای بینی تثبیت یا ثابت شود.

عوارض جانبی فیلر بینی

عوارض جانبی فیلر بینی

عوارض فیلر بینی:

 • هیچ زمان استراحتی لازم نیست و می توانید بلافاصله پس از درمان به فعالیت معمول خود بازگردید. پوست ممکن است کمی قرمز باشد، با تورم و کبودی احتمالی که حدود 1-2 هفته طول می کشد. همیشه یک خطر کوچک عفونت با تمام تزریقات پوستی وجود دارد.
 • فیلر بینی پتانسیل حساسیت زایی پایینی دارد و پوست در اکثر افراد به راحتی مواد تشکیل دهنده آن را می پذیرد. همیشه هنگام تزریق هر ماده ای به پوست خطرات آلرژی وجود دارد. در کلینیک ما، پرکننده‌های پوستی ما برتر هستند و پزشکان ما بسیار ماهر و با تجربه هستند.
 • در حالی که به ندرت اتفاق می افتد، ما می توانیم پرکننده پوست را با استفاده از یک آنزیم معکوس کنیم اگر به دلایلی این روش آنطور که انتظار داشتید نباشد.

سخن پایانی درباره ماندگاری فیلر بینی

مواد مورد استفاده در فیلر بینی، زیست تخریب پذیر و زیست سازگار هستند. فیلر برای بدن مضر نیست، مانند یک ماده خارجی درمان نمی شود و به طور طبیعی تجزیه و از بدن خارج می شود.هدف ما ارائه بهترین و طبیعی ترین نتایج ممکن به هر بیمار است. این بدان معناست که برای برخی از بیماران، بهترین راه برای رسیدن به نتیجه مطلوب، جراحی است. بهتر است برای مشاوره مراجعه کنید تا مشخص کنید کدام گزینه، در صورت وجود، برای شما مناسب است.
تمام تزریقات زیبایی به بهترین وجه توسط پزشکان مجرب و متخصص زیبایی انجام می شود که به خوبی به آناتومی مسلط هستند. تزریق‌های زیبایی بخشی از علم و بخشی هنر هستند و بهترین پزشکان زیبایی از  چشم و علم پزشکی خود به طور هم افزایی استفاده می‌کنند.

پرسش و پاسخ درباره ماندگاری فیلر بینی:

آیا جراحی بینی تحت پوشش بیمه سلامت است؟

اگر در گذشته آسیب قابل توجهی به بینی داشته اید، ممکن است بیمه جراحی بینی اصلاحی برای تنفس و ظاهر را پوشش دهد.

بهترین کاندیدای جراحی بینی چه کسانی هستند؟

معمولاً بهترین کاندید برای جراحی بینی کسی است که ظاهر بینی خود را دوست ندارد و یک یا چند ویژگی آن را دچار مشکل کرده است.

آیا جراحی بینی دردناک است؟

در طول عمل تحت بیهوشی موضعی یا عمومی خواهید بود و در این مدت هیچ دردی احساس نخواهید کرد. خونریزی خفیف و تخلیه مخاط و خون قدیمی برای چند روز پس از جراحی شایع است که ممکن است گاهی باعث ناراحتی یا درد شود.

4.9/5 - (74 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت