لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
هزینه مزوتراپی دور چشم

هزینه مزوتراپی دور چشم اردیبهشت ۱۴۰۳

از آنجایی که چشم یکی از مهمترین بخش‌هایی است که در صورت نقش ایجاد ارتباط با افراد را دارد، و نخستین چیزی است که در برقراری ارتباط به آن نگاه می‌کنیم. در نتیجه رفع عیوبی مثل پف کردن چشم‌ها، گودی زیر چشم، سیاهی و چین و چروک‌هایی در این بخش از صورت وجود دارد، می‌تواند به برقراری ارتباط مؤثرتر منتهی شود.
همان طور که می دانید برای رفع سیاهی و گودی زیر چشم درمان های مختلفی وجود دارد، یکی از درمان ها مزوتراپی است. مسئله مهم در استفاده از یک روش درمانی، هزینه آن است، که می تواند با در نظر گرفتن عوارض و ماندگاری و هزینه های نهایی آن یک روش را مقرون به صرفه خواند یا خیر.
در مقاله قبل درباره هزینه مزوتراپی مو سایر قسمت ها صحبت کردیم، در این مقاله می‌خواهیم هزینه مزوتراپی دور چشم را همراه مزایا و عوارض آن بررسی کنیم.

هزینه مزوتراپی دور چشم چقدر است؟

برای پاسخ به این سوال نمی توان جواب مشخصی داد چرا که به عواملی بستگی دارد که در ادامه بیان می کنیم.
اما با توجه به این عوامل و شرایط هر فرد، پزشک تعداد جلساتی را در نظر می گیرد که هزینه نهایی وابسته به این تعداد جلسه است چرا که در این روش درمان هزینه یک جلسه جداگانه حساب می شود.

عوامل تعیین کننده هزینه مزوتراپی دور چشم

 • مهم ترین آن، تعداد جلسات مورد نیاز شما برای درمان گودی و یا سیاهی دور چشم است.
 • بر اساس وخامت یا جزئی بودن گودی و سیاهی.
 • هزینه‌های جانبی کلینیک.
 • دستمزد پزشک متخصص.
 • تعداد تزریق هایی که لازم است در زیر چشم انجام ‌شود.
 • مواد مصرفی مزوتراپی.
 • شرایط پوست و واکنش فرد به درمان.

هزینه مزوتراپی دور چشم در کلینیک دکتر تفت سال ۱۴۰۳

ما در کلینیک زیبایی دکتر تفت از بهترین مواد مزوتراپی یعنی مزوی فیوژن برای رفع سیاهی دور چشم استفاده می کنیم، چون رضایت زیبا جو و سلامت او در الویت ماست.
 
قیمت مزوی دور چشم ما به شرح زیر است:

هزینه مزوتراپی زیر چشم با مزو رویتاقیمت
2.5 سی سی1.800.000
5 سی سی2.800.000
قیمت مزوتراپی دور چشم ۱۴۰۲

حتما دقت کنید که چشم و نواحی اطراف آن از حساسیت بالایی برخوردار هستنند و برای تزریق به کلینیک‌های معتبر با پزشکان با تجربه و متبحر مراجعه کنید و هزینه های ارزان مراکز و یا کلینیک ها شما را گول نزند.

مزوتراپی زیر چشم چیست؟

هنگامی که چربی زیر چشم وجود داشته باشد یا تیرگی و چروک نسبتا خفیف و کم باشد، مزوتراپی زیر چشم برای رفع کبودی، گودی، تیرگی و سیاهی زیر چشم بهترین گزینه می باشد.
مشکلات پوستی مختلف از جمله هیپرپیگمانتاسیون (تیرگی پوست در نواحی خاصی)، زخم های خفیف آکنه، چین و چروک های ریز و خطوط با مزوتراپی درمان می‌شود. همچنین باعث جوانسازی، آب رسانی و سفت شدن پوست پیر و مشکل دار نیز می شود.
در روش مزوتراپی زیر چشم کوکتل مزو با افزایش گردش خون ، و کوچک کردن سلول چربی و کمک به کاهش رنگدانه های پوستی اثر می کند.
در این روش از داروهای متعددی مانند عصاره های گیاهی، مواد معدنی، اسید هیالورونیک، ویتامین ها، اسیدهای آمینه و عوامل رشد در درم پوست استفاده می شود.

چه عواملی باعث ایجاد گودی و تیرگی دور چشم می شود؟

گودی و تیرگی دور چشم + هزینه مزوتراپی دور چشم

در ایجاد تیرگی زیر چشم عوامل زیادی وجو دارند عواملی چون: بیماری های کبدی و کلیوی، زمینه ارثی، فقر آهن، اختلالات تیروئید، آلرژی، خستگی و کم خوابی.برخی از علل شایع عبارتند از:

کمبود خواب:
کمبود خواب موجب تجمع مایع در زیر چشم ها و پف کردن آنها می شود. در نتیجه، حلقه های تیره ای که می بینید ممکن است در واقع سایه هایی باشد که توسط پلک های پف کرده ایجاد شده است.
همچنین خستگی و یا خواب بیش از حد نیز، می تواند باعث کدر شدن پوست شود که باعث می‌شود بافت های تیره و رگ های خونی زیر پوست بیشتر دیده شود.

سن:
با افزایش سن، پوست نازک تر می شود که باعث از بین رفتن خاصیت کشسانی پلک های بالا و پایین نیز می شود. همچنین چربی و کلاژن مورد نیاز برای حفظ خاصیت ارتجاعی پوست را از دست می دهید و رگ های خونی تیره زیر پوست بیشتر دیده می شوند که موجب تیرگی زیر چشم می شود.

خستگی چشم:
خیره شدن به صفحه تلویزیون یا کامپیوتر می تواند فشار زیادی به چشم وارد کند که باعث بزرگ شدن رگ های خونی اطراف چشم خواهد شد. در نتیجه، پوست اطراف چشم شما تیره می شود.

آلرژی:
هنگامی که شما آلرژی دارید، بدن شما هیستامین را به عنوان پاسخی به باکتری های مضر آزاد می کند. علاوه بر خارش، التهاب، تورم، قرمزی و پف چشم، هیستامین‌ها باعث گشاد شدن رگ های خونی و نمایان شدن آنها در زیر پوست می شوند که می تواند باعث ایجاد سایه های تیره در زیر چشم شود.

کم آبی بدن:
هنگامی که بدن شما مقدار کافی آب دریافت نکند، پوست زیر چشم کدر و  فرورفته به نظر می رسد که به دلیل نزدیکی آنها به استخوان زیرین است.

قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید:
باعث می شود بدن شما مقدار زیادی ملانین تولید کند، رنگدانه ای که رنگ پوست شما را تامین می کند. آفتاب زیاد _ مخصوصاً برای چشم_ می تواند باعث تیره شدن رنگدانه در پوست اطراف چشم ها شود.

ژنتیک:
سابقه خانوادگی می تواند یک ویژگی ارثی باشد که در اوایل کودکی دیده می شود و ممکن است با افزایش سن بدتر و یا به تدریج ناپدید شود. همچنین ابتلا به بیماریهای کبدی و کلیوی، زمینه ارثی، فقر آهن، اختلالات تیروئید می توانند باعث ایجاد سیاهی زیر چشم شوند.

مواد تشکیل دهنده مزوتراپی زیر چشم چیست؟

مواد کوکتل های مزو برای اکثر درمان های مزوتراپی شامل مواد زیر است:

ال کارناتین: این ماده به حذف چربی از سلول های چربی کمک می کند.
هیالورونیداز: این آنزیم قادر به تجزیه سلولیت است و سطح صافی به پوست می بخشد.
دئوکسی کولات: این آنزیم چربی را از رژیم غذایی تجزیه می کند.
آمینوفیلین: این آنزیم درست مانند کافئین است و متابولیسم را افزایش می دهد.

مراقبت های بعد از مزوتراپی دور چشم

مراقبت های بعد از مزوتراپی دور چشم

 • در صورت تورم، استفاده از کمپرس یخ برای رفع ورم صورت. 
 • عدم استفاده از داروهای رقیق کننده خون همچون وارفارین، آسپرین و …
 • عدم استفاده از دخانیات، قلیان، سیگار و الکل.
 • یک هفته از برنزه کردن و پیلینگ شیمیایی و میکرودرم و بند انداختن پرهیز کنید.
 • ۱۲ ساعت بعد از تزریق از استحمام پرهیز کنید.
 • اگر از مزوتراپی برای رفع پف چشم استفاده شده است حتماً هنگام دراز کشیدن و استراحت دو بالشت زیر سر خود قرار دهید.
 • پرهیز از انجام فعالیت های سنگین ورزشی و جسمی
 • از قرار گرفتن در معرض آفتاب و گرمای شدید، استخر و سونا پرهیز کنید.

این را هم به یاد داشته باشید از مزوتراپی دور چشم برای جوانسازی چشم استفاده می کنند تا به کمک اکسیژنی که در زیر پوست شما تزریق می‌شود، آب‌رسانی و جوان سازی انجام شود و به این سطح از پوست خون‌رسانی شود. اما برای اینکه مجدد دچار عوارض مزوتراپی زیر چشم نشوید باید حداقل سالی دو بار مزوتراپی را انجام بدهید.

سوالات درباره هزینه مزوتراپی دور چشم:

هزینه مزوتراپی دورچشم چقدر است؟

هزینه مزوتراپی دورچشم با مزو فیوژن 900.000 هزار تومان است.

مزوتراپی زیر چشم چیست؟

مزوتراپی زیر چشم یک روش درمانی برای از بین بردن سیاهی ، گودی، پف زیر چشم و چین و چروک پنچه کلاغی می باشد . این روش با تزریق مواد گیاهی و ویتامین انجام می شود.

آیا مزوتراپی زیر چشم برای از بین بردن چین و چروک موثر ست؟

مزوتراپی می تواند برای از بین بردن چین و چروک های پنجه کلاغی دور چشم بسیار موثر باشد .

4/5 - (9 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

6 پاسخ

 1. باسلام عرض ادب یه وقت میخوام برا مزو تراپی گودی چشم از شاهرود تماس میگیرم باتشکر

  1. سلام دوست عزیز. لطفا برای رزرو وقت با شماره 02126762260 تماس بگیرید. اگر موفق به رزرو نشدید شمارتون رو برامون بنویسید تا باهاتون تماس بگیریم.

 2. باسلام. من چند وقته قرص b2مصرف میکنم الانم خیلی مصرف وپایین آوردم، زیر چشمام گود افتاده وسیاهه، با مزو تراپی ازبین میرن

 3. سلام. من چند وقتیه b2مصرف میکنم ومصرفو کم کردم، زیر چشمام گود افتاده وسیاه شده، با این روش مزوتراپی امکان داره برطرف بشه

  1. سلام دوست عزیز گودی و سیاهی زیر چشم ربطی به مصرف ویتامین ب نداره. با پی ار پی و مزو خیلی بهتر خواهد شد

   1. منظورشون از قرص ب2، قرص های مکمل ویتامین ب نیست.. بوپرونورفین هست ک از خانواده اپیوم ها و شبه مخدر هاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *