لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
هزینه پی آر پی مو

هزینه پی آر پی مو در اردیبهشت ۱۴۰۳

پی آر پی مو چیست؟
پی آر پی مو یک روش درمانی غیرتهاجمی (بدون نیاز به جراحی) برای کسانی است که قصد دارند ریشه‌ی موهای خود را بعد از ریزش تحریک به رویش موی مجدد کنند. تحقیقات علمی اخیر ثابت می‌نمایند که PRP یک روش کاملا طبیعی است، پی آر پی در مطب‌های زیبایی به منظور تقویت مو و پوست سر انجام می‌شود.
با وجود اینکه تحقیقات حاکی از آن هستند که سرعت موفقیت پی آر پی کم است و این مقالات در جوامع پزشکی منتشر شده است، اما متخصصین زیبایی کاملا قاطع مدعی می‌شوند که PRP یک روش انحصاری به منظور ترمیم مو است.
در این مطلب همراه ما باشید تا عوامل موثر بر هزینه پی آر پی مو و هزینه پی آر پی موی سر کلینک دکتر تفت را بررسی کنیم.

قیمت پی آر پی مو

صفحه تعرفه خدمات برای قیمت پی آر پی مو

هزینه پی آر پی مو
2,000,000 یک کیت
2,500,000 دو کیت
3,000,000 سه کیت

همچنین می‌توانید برای اگاهی از تعرفه prp صورت دکتر تفت به مقاله هزینه پی آر پی صورت سر بزنید.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه پی آر پی مو

هزینه پی آر پی مو

هزینه پی آر پی مو همانند تمامی عمل‌های زیبایی دیگر، توسط شرکت بیمه پرداخت نمی‌شود. در نتیجه بسیار مهم است که پیش از اقدام به انجام آن، درباره قیمت پی آر پی اطلاعات خوبی کسب کنید. قیمت پی آر پی مو یا نقاط دیگر با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود که در ادامه مطلب به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

تاثیر تعداد جلسات بر هزینه prp

به منظور اینکه بتوانید نتیجه دلخواه خود را از تزریق PRP حاصل کنید، لازم است که دوره درمانی آن را کامل سپری کنید. بر اساس سایت پزشکی medicalnewstoday، شخص نیازمند به درمان باید در 2 الی 3 ماه ابتدایی تزریق‌های متعددی فواصل معین شده توسط پزشک، انجام دهد. طبیعی است که هرچقدر تعداد این جلسات بیشتر باشد، هزینه پی آر پی مو نیز افزایش خواهد یافت.

تاثیر محل تزریق بر هزینه prp مو سر

پلاسمای غنی از پلاکت در نواحی گوناگون سر و بدن می‌تواند تزریق شود. حساسیت تزریق در برخی از این نواحی بیشتر خواهدبود. به همین دلیل، محل تزریق بر قیمت پی آر پی تاثیرگذار می‌باشد. همچنین هرچقدر نواحی تزریق شده وسیع‌تر باشند، پزشک باید زمان و انرژی بیشتری را برای زیباجو صرف کند.

تاثیر کلینیک انتخابی بر هزینه پی ار پی موی سر

قیمت پی آر پی اغلب مواقع در کلینیک‌های مختلف،‌ باهم یکسان نیستند. زیرا که امکانات و تجهیزات کلینیک، خدماتی که ارائه می‌دهند و تخصص و مهارت پزشک کلینیک می‌تواند روی هزینه پی آر پی موثر باشند. طبیعی است که هر چقدر کلینیک انتخابی شما پیشرفته‌تر باشد، هزینه پی ار پی آن هم بیشتر خواهد بود. اما به این موضوع هم دقت داشته باشید که این مسئله ارتباط مستقیمی با کیفیت خدمات ارائه‌شده و نتیجه نهایی بر روی موها دارد.

هزینه پی آر پی مو سر در کلینیک دکتر تفت

هزینه پی آر مو در کلینیک دکتر تفت واقع در غرب تهران، جلسه‌ای 2,2000,000 تومان می‌باشد و به ازای هر کیت اضافه، 500,000 تومان به مبلغ افزوده خواهدشد.

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

چرا کلینیک دکتر تفت انتخاب خوبی برای پی آر پی است؟

پی آرپی

کلینیک زیبایی دکتر تفت از معتبرترین کلینیک‌های زیبایی در غرب تهران است. این کلینیک توانسته است رضایت ۹۸ درصد از مشتریان خود را در زمینه‌های مختلف، کسب کند. علت این موفقیت را می‌توان تیم پزشکی باتجربه و ماهر کلینیک دکتر تفت دانست. از سوی دیگر کلینیک دکتر تفت همواره در تلاش است تا از جدیدترین و نوین‌ترین متدهای روز دنیا و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها به منظور ارائه خدمات خود به مراجعین محترم استفاده کند.

به کم بودن هزینه پی آر پی مو در مراکز ارزان اعتماد نکنید

انجام پی آر پی‌های ارزان تنها در مراکز نامعتبر با دستگاه‌های فرسوده و یا تیم بسیار مبتدی انجام می‌شود. در این مراکز به‌دلیل عدم استفاده از مواد و تجهیزات باکیفیت امکان بروز عوارض جانبی شدید، زیاد است. عفونت، آسیب‌های عصبی، درد در محل تزریق، آسیب‌های بافتی و… از جمله خطراتی است که شاید شما را در نتیجه اعتماد به چنین مراکزی تهدید کند.

تعداد جلسات نیاز به پی آر پی برای رفع ریزش مو

کل تعداد جلسات نیاز به پی آر پی باتوجه به وسعت ریزش مو در جلسه مشاوره توسط پزشک به شما اطلاع داده می‌شود. اما اغلب موارد یک دوره کامل پی آر پی ممکن است ۴ تا ۶ ماه به طول بی‌انجامد. تعداد جلسات لازم و فواصل بین جلسه prp با توجه به تشخیص پزشک معین خواهدشد.

عوارض انجام پی آر پی ارزان در مراکز نامعتبر

برای انجام پی آر پی خون خود فرد مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین حساسیت، واکنش یا عوارض جانبی خاصی نخواهد داشت. البته اگر این تزریق به واسطه افراد غیرمتخصص و بی‌تجربه انجام شود، ممکن است عوارض پی آر پی مو مانند عفونت و آسیب به رگ‌ها و عصب‌ها را پس از آن تجربه کنید.

آیا تزریق پی آر پی PRP دردناک می‌باشد؟

روش درمانی پی ار پی به شرط استفاده از لیدوکائین و انسداد عصبی، نسبتاً بدون درد محسوب می‌شود. برای دریافت آرامش بیشتر و رفع اضطراب خود می‌توانید از آرام‌بخش‌های خوراکی البته پیش از تزریق استفاده کنید. استفاده از این آرام‌بخش‌ها بسیار پیشنهاد می‌شود و البته در این شرایط لازم است که یک نفر پس از درمان، فرد را به منزل برساند. قبل از تزریق PRP از بی‌حسی موضعی با لیدوکائین به منظور بی‌حس کردن پوست سر مراجعه کننده استفاده می‌شود. باقی روند درمان نسبتاً بدون درد می‌باشد.

پرسش و پاسخ درباره هزینه پی آر پی مو:

آیا می‌توان هزینه پی آر پی را با بیمه پرداخت کرد؟

از آن جهت که انجام پی آر پی از نظر پزشکی ضرورتی ندارد و اغلب مواقع برای افزایش رشد موها استفاده می‌شود، شرکت‌های prp هزینه را تحت پوشش خود قرار نمی‌دهند.

رزرو نوبت برای انجام prp در کلینیک دکتر تفت از چه طریقی انجام می‌شود؟

برای نوبت دهی انجام پی ار پی با شماره‌های ۰۲۱۲۶۷۶۲۲۶0 | ۰۹۹۱۶۳۶۲۱۱۶ تماس بگیرید. ساعت کاری کلینک دکتر تفت از شنبه تا 5 شنبه ساعت 9 صبح تا 8 شب می‌باشد.

آیا مراکزی که هزینه پی آر پی آنها کم است، مطمئن هستند؟

معمولا قسمت عمده هزینه پی آر پی صرف دستمزد پزشک، تجهیزات، امکانات، کیت مصرفی و سایر مواد لازم برای انجام آن می‌شود. در انجام عمل‌های زیبایی، قیمت ارتباط تنگاتنگی با کیفیت آن عمل دارد. در نتیچه پیش از اینکه به مرکزی که مو سر prp هزینه ارزان انجام می‌دهند اعتماد کنید،بهتر است که از کیفیت آن مطمئن شوید.

دلیل کم بودن هزینه پی ار پی در برخی مراکز چیست؟

در حقیقت اغلب اوقات کم بودن قیمت پی آر پی به دلیل بی‌کیفیت بودن عمل و پیشرفته نبودن تجهیزات مورد استفاده می‌باشد. در نهایت اگر که نتیجه پی ار پی برایتان اهمیت دارد و نمی‌خواهید درگیر عوارض پس از آن شوید، به پی آر پی‌های ارزان‌قیمت اطمینان نکنید.

4.5/5 - (8 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

18 پاسخ

   1. سلام دوست عزیز. هزینه هرجلسه پی آر پی مو ۱ میلیون تومان و به اضای هر کیت اضافه ۴۰۰ تومان افزوده می شود.

 1. درود
  برای درمان ریزش و رشد مجدد مو به روش پی آر پی آیا ضمانتی هم از سوی مرکز شما به زیباجو داده میشود؟

  1. سلام دوست عزیز لطفا با کلینیک تماس بگیرید یا حضوری مراجعه کنید تا بهتر راهنمایی بشید.

  2. سلام و خسته نباشید هزینه پی آر پی مو سر الان چقدر شده و رویش مو تضمین شده است یا نه مرسی

 2. با سلام مدتی پیش در هلند برای سومین بار عمل پی ار پی انجام دادم به خاطر ریزش موی سر اخرین بار حس کردم که قسمتی از بالای سر در یک نقطه درد میکنه و حساس شده بعد از گذشت ۶ هفته هنوز این درد خوب نشد و از زانو به پایین هر دو پا بی حس شدن و سرگیجه و کم اشتهایی و لرزش دست و‌پا تپش قلب شدید صداهای عجیب در سر هنگام خواب احساس دوبینی دارم ممکنه چه اتفاقی افتاده باشه؟ چه اقدامی باید انجام بدم ؟ لطفا راهنمایی کنید چون مرتبا دچار حملات پانیک میشم

   1. سلام و خسته نباشید هزینه پی آر پی الان چقدر شده و رویش مو تضمین شده است یا نه مرسی

    1. سلام روز بخیر. هرجلسه 1.200.000 و به ازای هر کیت اضافه در صورت نیاز 600.000 اضافه میشه

  1. سلام خسته نباشین
   برای پی آر پی خودتون خون میگیرین
   یا باید بریم آزمایشگاه

   1. سلام دوست عزیز. در کلینیک دکتر تفت تیم با سابقه تمام مراحلو انجام میدن براتون

 3. سلام وقت بخیر .. فاصله زمانی هر دوره پی آرپی مو چه مدت.. وچندتا کیت لازمه هرم حله
  تشکر

 4. سلام وقت بخیر .. فاصله زمانی هر دوره پی آرپی مو چه مدت هست ..هزینه چقدره ..وچندتا کیت لازمه هرمرحله.‌.. قیمت هرکیت چند
  تشکر

  1. سلام همونطور که تو مقاله اشاره شده : هزینه پی آر مو در کلینیک گشید واقع در غرب تهران، جلسه‌ای 1,200,000 تومان می‌باشد و به ازای هر کیت اضافه، 600,000 تومان به مبلغ افزوده خواهدشد. فواصل و تعداد جلسات هم باز همونطور که اشاره کردیم بر اساس هر شخص پزشک ممکنه تشخیص متفاوتی بده. بهتره حضوری ویزیت و مشاوره بشید که پاسخ دقیق دریافت کنید.

 5. سلام خسته نباشید من کاشت مو انجام دادم سه جلسه رفتم پی از پی فعلا تاثیر خوبی ندیدم الان چهار ماه تمام شده از کاشت
  بنظرتون کی موهام رشد میکنه
  مزو تراپی هم انجام بدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *