لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران کجاست

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران !

لیزر موهای زائد یکی از نتیجه بخش‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌های حذف دائمی موهای زائد بدن محسوب می شود. تجربه گروه ما نشان می دهد که عدم رضایت برخی از زیباجویان، معمولاً ناشی از مراجعه به کلینیک‌هایی است که کیفیت کار بالایی ندارند.
در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران بپردازیم. خواهیم دید که چه عواملی بر موفقیت لیزر تاثیر می‌گذارند و یک کلینیک خوب چه ویژگی‌هایی دارد.

کلینیک دکتر تفت بهترین مرکز لیزر موهای زائد تهران

در کلینیک دکتر تفت که یکی از بهترین مرکز لیزر موهای زائد می باشد به تمامی عوامل موثر بر لیزر درمانی دقت شده و به امکانات به بهترین شکل ممکن برای شما عزیزان فراهم شده‌اند.
استفاده از به‌روزترین و بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد، تدوین دستورالعمل‌های دقیق و سختگیرانه برای افزایش سطح ایمنی و اثربخشی لیزر و همچنین برخوداری از تیم درمانی آموزش دیده و مجرب، از جمله مواردی هستند که در کلینیک زیبایی دکتر تفت به خوبی محقق شده‌اند. به همین دلیل با اطمینان می‌توانیم بگوییم که مرکز لیزر کلینیک دکتر تفت، بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در غرب تهران می باشد.

ویژگی‌های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

ویژگی‌های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

در ادامه به معرفی ویژگی‌های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد می پردازیم:

۱. بهترین کلینیک لیزر موهای زائد مجوزهای لازم را دارد.

به طور معمول استفاده از دستگاه‌های لیزر موهای زائد نیاز به تخصص و تبحر زیادی دارد. به همین دلیل مجوز ارائه این دستگاه تنها به پزشکان متخصص داده می‌شود که دوره‌های لازم را سپری و گواهی‌نامه‌ی لیزر درمانی را از مراکز تایید شده، دریافت کرده باشند.

آیا کلینیک زیبایی دکتر تفت مجوزهای لازم را دارد؟

بله؛ کلینیک زیبایی دکتر تفت برای تمامی روش‌های درمانی همانند: کاشت مو، روش‌های جوانسازی پوست و همچنین لیزر موهای زائد مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت دریافت کرده و دارای پروانه اشتغال مراکز کار با لیزر می باشد.

۲. در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد جلسه مشاوره همراه با پزشک است.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد تهران در تیم درمانی خود از پزشک متخصص استفاده می نماید. در جلسه‌ی مشاوره پیش از لیزر درمانی، پزشک متخصص موظف است که حضور داشته باشد و در ادامه، جلسات لیزر تحت نظارت وی انجام شوند. لیزر در مانی نیز مانند تمامی روش‌های درمانی، با تمام کم تهاجمی بودن خود، ممکن است عوارضی داشته باشد. پزشک متخصص به خوبی می‌تواند احتمال این عوارض جانبی را پیش‌بینی نموده و برای جلوگیری از آن‌ها اقدامات ضروری را انجام دهد. همچنین اگر دچار عوارض جانبی غیر منتظره شدید، پزشک شما قادر است نقش موثری در درمان و جلوگیری از وخامت آن‌ها داشته باشد.

۳. بهترین کلینیک لیزر موهای زائد از بهترین دستگاه‌ها استفاده می‌کند.

امروزه تکنولوژی‌ها و دستگاه‌های بسیاری برای لیزر موهای زائد ساخته می‌شوند و مورد استفاده مراکز قرار می گیرند. از دستگاه‌های آرایشگاهی و خانگی گرفته که با تکنولوژی IPL کار می‌کنند تا دستگاه‌های حرفه‌ای و Medical Grade (سطح بالینی) که تنها در مراکز درمانی تخصصی مجوز استفاده از آن‌ها موجود است.

۴. بهترین کلینیک لیزر موهای زائد قیمت‌های منطقی دارد.

با این حال که اغلب مراکز لیزر موهای زائد از تکنولوژی‌های مشابهی استفاده می‌نماید، قیمت خدمات لیزر در کلینیک‌های مختلف، تفاوت‌ عددی زیادی دارد. توجه داشته باشید که اگر قیمت لیزر کل بدن بسیار پایین باشد، یعنی احتمالاً مرکز مد نظر شما، یکی از ویژگی‌هایی که در بالا ذکر کرده ایم را ندارد.

آیا قبل از لیزر درمانی باید موهای زائد را شیو کرد؟

شیو قبل از لیزر موهای زائد

بله، صرف نظر از ناحیه تحت درمان، موهای قابل مشاهده باید تا حد ممکن با ژیلت اصلاح شوند. در غیر این صورت، در بالای پوست به عنوان یک هدف برای انرژی لیزر، گرما را به سطح پوست انتقال می دهند. اگر موهای بدن شما پیش از درمان لیزر موهای زائد شیو نشود، خطر ایجاد سوختگی افزایش خواهد یافت.

سوالات متداول درباره بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران:

برای از بین بردن موهای زائد در بین جلسات درمان چیکار باید کرد؟

شما مجاز هستید از ژیلت و پودرهای مو بر استفاده کنید و ناحیه درمان را شیو نمایید. اما استفاده از وکس، استفاده از موچین و بند انداختن ممنوع است.

آیا درمان لیزر دردناک می باشد؟

میزان ناراحتی درمان لیزر همچون کشیدن یک کش پول پلاستیکی روی پوست می باشد. این حالت چندان خوشایند نیست، اما به نظر ناراحت کننده تر از درد نیز نمی باشد. هر چقدر موهای زائد تان تیره تر و خشن تر باشند، این ناراحتی را ممکن است بیشتر احساس کنید.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *