لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
هزینه تزریق ژل خط خنده

قیمت فیلر خط خنده در۱۴۰۳ چقدر است؟

قیمت فیلر خط خنده:

با بالا رفتن سن و کاهش توان سلول‌های پوستی در تولید کلاژن، قدرت ترمیم خط خنده کاهش یافته و این شکاف هر روز عمیق‌تر خواهد شد. افرادی که خنده رو هستند، در سنین پایین‌تر شاهده خط لبخند خواهند بود. به هر حال هر چین و چروک و خطی که در چهره نمایان می‌شود، سن انسان را بالا خواهد برد. در علم پزشکی تکنیک‌های مختلفی برای از بین بردن این تغییرات ناخوشایند چهره وجود دارد که برای مثال می‌توان به تزریق ژل خط خنده اشاره کرد.

هزینه فیلر خط خنده باید گفت، در نواحی صورت هزینه تزریق ژل به عوامل زیادی بستگی دارد و در کلینیک های مختلف از 3.000.000 تا 7.000.000 میلیون متفاوت است. به همین دلیل برای برآورد کردن هزینه تزریق ژل خط خنده باید جوانب مختلف کار سنجیده شود. بنابراین این مطلب را از دست ندهید.

قیمت فیلر خط خنده در سال ۱۴۰۳ کلینیک دکتر تفت

تزریق ژل خط خنده می‌تواند به عنوان یک تکنیک خوب برای پر کردن چین و چروک‌های خط خنده استفاده شود. با تزریق فیلر و سفت شدن پوست در این نواحی، چهره فرد جوان و شاداب به نظر می رسد. ماندگاری تزریق فیلر در این نواحی بین 6 ماه تا 12 ماه می‌باشد که در این عمل بسته به عمق چین و چروک‌های خط خنده و دهان و میزان فیلر مصرفی پزشک، هزینه فیلر خط خنده این عمل برای افراد مختلف متفاوت است.

به دلیل نوسانات ارز می توانید آخرین قیمت فیلر ها را از مشاوران ما بپرسید:

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

نمونه کار و عکس قبل و بعد تزریق فیلر خط خنده در کلینیک دکتر تفت

 تصویر قبل و بعد تزریق ژل خط خنده
عکس قبل و بعد تزریق ژل خط خنده
قبل و بعد تزریق ژل خط خنده

هزینه فیلر خط خنده در سایر کلینیک‌ها

هزینه تزریق ژل خط خنده نسبت به نوع و برند آن متفاوت می‌باشد و همینطور به این موضوع بستگی دارد که چند سی سی برای رفع کردن خط خنده شما تزریق می‌شود. هزینه دستمزد پزشک نیز از دیگر عواملی است که در تعیین قیمت تزریق ژل خط خنده در سال ۱۴۰۳ تاثیرگذار است.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت فیلر خط خنده

پس از اینکه افراد تصمیم خود را بر انجام تزریق ژل خط خنده گرفتند سوالی که ذهن آن‌ها را به خود درگیر می‌کند، قیمت تزریق ژل خط خنده است. در برآورد کردن هزینه نهایی و دقیق این کار باید پارامترهای مختلفی را در نظر گرفت. از جمله اصلی‌ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه تزریق ژل خط خنده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت فیلر خط خنده
عوامل تاثیر گذار بر هزینه تزریق ژل خط خنده

حجم مورد نیاز ژل تزریقی

مورد دیگری که حائز اهمیت است، حجم مورد نیاز ژل برای رسیدن به نتیجه مطلوب است. به عنوان مثال افرادی که از چین و چروک بیشتری در چهره خود برخوردار هستند در مقایسه با افرادی که خطوط صورت آن‌ها کمتر است برای رسیدن به ظاهر ایده‌آل خود باید حجم بیشتری از ژل را تزریق کنند و این به معنای افزایش قیمت کار می‌باشد.

نوع ژل تزریقی

ژل‌های تزریقی انواع مختلفی دارند که هر کدام دارای ویژگی خاص خود هستند. این ژل‌ها شامل ژل رستیلن، ژوویدرم، اسکالپترا، هیلافرم، رادیس و کاپتیک می‌شوند که ماندگاری هر یک فرق دارد. ژل‌های رستیلن از مواد غیرحیوانی ساخته شده و میزان ماندگاری آن‌ها بین ۶ تا ۱۲ ماه است. ژل‌های ژوویدرم نیز مثل رستیلن‌ها برای جوانسازی پوست کاربرد دارند و نزدیک ۱ الی ۲ سال می‌توانند بر روی پوست بمانند.

دستمزد پزشک برای انجام تزریق ژل

پزشک‌ها با توجه به تخصص و مهارتی که در انجام تزریق ژل دارند اجرت‌های مختلفی را برای خود در نظر می‌گیرند. بنابراین کسانی که پزشک‌های مختلفی را برای این کار انتخاب می‌کنند باید هزینه‌های متفاوتی را نیز پرداخت نمایند.

تعداد سرنگ‌های لازم جهت انجام تزریق ژل

اکثر هزینه‌های مربوط به فیلرهای پوستی بر اساس تعداد سرنگ‌ها حساب می‌شوند. اما این معیار، مفید و قابل استفاده نیست، زیرا تعداد سرنگ‌هایی که برای انجام فرآیند در یک جلسه لازم است، در بین داوطلبان فرق دارد. اگر شما به بیش از یک سرنگ در جلسات نیاز دارید، هزینه میانگین درمانی شما در مقایسه با فردی که فقط به یک سرنگ احتیاج دارد، به ناچار بیشتر خواهد شد.

مهارت پزشک برای تزریق ژل

ارائه دادن نتایج طبیعی به وسیله بافت‌های فیلری نرم، تخصص زیادی می‌خواهد. هر فیلر قابل تزریق فرمولی خاص را با خود به همراه دارد که برنامه‌ای مبنی بر تزریق تا یک عمق مشخص را می‌دهد، و بتوان از آن نتیجه ای مطلوب را به دست آورد. هر مقدار شخص متخصص در زمینه انجام فیلرهای پوستی با مهارت‌تر و متخصص‌تر باشد، هزینه بیشتری بابت انجام تزریق ژل خط خنده دریافت می‌کند.

هزینه خدمات ارائه شده در کلینیک‌

هر کلینیک زیبایی براساس تجهیزات و امکاناتی که در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهند قیمت‌های مختلفی را برای خدمات درمانی و زیبایی خود در نظر می‌گیرند. با در نظر داشتن تمامی مواردی که گفتیم، برای کسب اطلاعات لازم از قیمت هر سی سی تزریق ژل خط خنده در کلینیک دکتر تفت با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.
این کلینک با استفاده از بهترین برندهای تزریقی ژل موجود در بازار و داشتن کادر درمانی متخصص در این زمینه شما را در رسیدن به نتیجه ایده‌آل همراهی خواهند کرد.

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

مراحل تزریق ژل خط خنده

به شما پیشنهاد می‌کنیم پیش از اینکه هر گونه عمل زیبایی را انجام دهید، با نحوه اجرای آن آشنا شوید. در این بخش، برای شما توضیح خواهیم داد که تزریق فیلر خط خنده چگونه صورت می‌گیرد.

 1. در ابتدا باید آزمایشاتی را انجام دهید و نتیجه تست‌ها توسط متخصص در جلسه مشاوره بررسی شود. اگر از سلامت عمومی برخوردار باشید، می‌توانید تزریق فیلر خط خنده را انجام دهید. در صورت ابتلا به بیماری خاص، داشتن حساسیت دارویی و یا حساسیت به ماده بی‌حسی، حتما به پزشک خود اطلاع دهید.
 2. در صورتی که در ژل‌هایی که برای تزریق استفاده می‌شود مقداری ماده بی حسی وجود دارد، با این حال پزشک به ناحیه خط خنده، ماده بی حسی تزریق خواهد کرد تا دردی احساس نکنید.
 3. تزریق فیلر با سرنگ‌های بسیار ظریف به خط خنده صورت می‌گیرد. این کار بسیار حساس بوده و به دقت بسیار زیادی نیاز دارد.
 4. پس از تزریق از کمپرس یخ بر روی پوست استفاده کنید تا التهاب و ورم برطرف شود.

مراقبت بعد از فیلر خط خنده

مراقبتهای بعد از فیلر خط خنده:

 • بیمار برای کم شدن کبودی و ورم پس از تزریق ژل خط خنده از کمپرس یخ استفاده کند.
 • پس از تزریق ژل خط خنده داروهایی را که پزشک برای شما تجویز کرده است را در ساعت معین استفاده کنید.
 • پس از تزریق ژل از ماساژ دادن ناحیه تحت درمان خودداری کنید.
 • به مدت 24 ساعت از آرایش کردن صورت پرهیز نمایید.
 • تا مدتی که پزشک تعیین کرده از رفتن به سونا، استخر و حمام طولانی پرهیز کنید.

مزایا و عوارض درمان خط لبخند با تزریق ژل خط خنده چیست؟

نتیجه بدست آمده از تزریق ژل برای رفع خط لبخند می‌تواند برای هر شخصی متفاوت باشد. با کمک این تکنیک چین و چروک‌های عمیق کنار لب رفع شده و لبخند شما زیباتر می‌شود. تزریق فیلر خط لبخند دارای مزایایی است که عبارتند از:

 • پس از مدت کوهاتی بعد از اتمام این روش درمانی می‌توانید آرایش کنید؛
 • تزریق ژل باعث افزایش حجم اطراف ناحیه دهان خواهد شد؛
 • این روش زیبایی با جوانسازی پوست، چهره شما را صاف‌تر و نرم‌تر می‌کند؛
 • این تکنیک درمانی به بیشتر شدن کلاژن و الاستین پوست کمک می‌کند؛
 • تزریق ژل خط خنده عوارض جانبی بسیار کمی دارد. در نتیجه نیازی به پانسمان، استراحت یا بستری شدن نخواهد بود؛
 • هزینه تزریق ژل برای رفع خط خنده چندان زیاد نیست؛
 • نتایج بدست آمده از این روش درمانی بلافاصله بعد از اتمام درمان قابل مشاهده می‌باشد.

پرسش و پاسخ در مورد قیمت فیلر خط خنده:

آیا ژل ها منجر به تغییر صورت شما برای همیشه خواهند شد؟

فیلرهای پوستی دائمی نخواهند بود، و در داخل پوست به مرور زمان از بین خواهند رفت. از آن جهت که نتایج آن ها فقط موقت می باشد، شما می توانید انتظار داشته باشید که چین و چروک های پیش از عمل شما با از بین رفتن اثرات فیلر، دوباره نمایان شوند.

آیا استفاده از ژل ارزش دارد؟

فیلرهای پوستی یا ژل ها می توانند چین و چروک را کم کرده، خطوط ظریف را از بین ببرند، حجم های از دست رفته را بازگردانند و لایه های عمیق تر در پوست را دوباره هیدراته کنند.

3.2/5 - (39 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت