لوگو دکتر تفت
مدل لب روسی طبیعی

مدل لب روسی طبیعی + عکس ژل لب روسی

مدل لب روسی طبیعی نام خود را از روس‌ها که ‍‌همان‌طور که می‌دانید یکی از زیباترین ملل کره زمین می‌باشند، گرفته است. این زیبایی را قادر هستید در مدل‌های مطرح شده‌ی روسی مشاهده کنید. ژل لب روسی تقریبا شبیه قلب تیز و ظریف با اندکی تفاوت می‌باشد! در مدل لب روسی طبیعی، بیشتر حجم لب‌ها در نزدیکی مرکز لب تجمع می‌یابد و لب را به سمت بالا سوق می‌دهد. در تزریق ژل لب مدل روسی، تمرکز روی حجیم شدن لب‌ها نیست و بیشتر پهن شدن لب‌هاست که اهمیت دارد . به همین دلیل تزریق ژل لب طبیعی و ژل لب روسی محبوبیت زیادی میان مردمان دارد.

فیلم تزریق ژل مدل لب روسی طبیعی
عکس ژل لب مدل روسی
عکس ژل لب مدل روسی در کلینیک دکتر تفت
عکس ژل لب روسی
عکس ژل لب روسی در کلینیک دکتر تفت

لب روسی چند سی سی ژل لازمه؟

در جواب سوال اینکه لب روسی چند سی سی ژل لازمه؟ با مشاورین کلینیک دکتر تماس بگیرین تا توصیه را به شما بکنند.

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

ژل لب روسی در ظاهر چگونه است؟

اشخاصی که لب‌های باریک و ظریفی دارند می‌توانند از تزریق ژل لب مدل روسی برای ایجاد تحول با ظاهری طبیعی در لب‌های خود، بحره ببرند. در تزریق ژل لب با متد روسی حاشیه لب‌ها بخصوص لب بالایی به شکلی کاملا طبیعی پهن‌تر می‌شود. تزریق ژل لب مدل روسی نیازمند ظرافت و مهارت بالایی است که انجام آن  کار هر اوپراتوری بی‌تجربه‌ای نیست. برای رسیدن به بهترین و طبیعی‌ترین نتیجه می‌بایست تزریق ژل لب روسی را به متخصصان ماهر بسپارید.

مشاوره پیش از تزریق مدل لب روسی

مشاوره پیش از تزریق مدل لب روسی

تمام متخصصان، قبل از انجام تزریق ژل لب مدل روسی، برای آگاه شدن از اهداف زیبایی و خواسته‌های زیباجو، با او مفصل صحبت می‌کنند. در زمان ویزیت زیباجو، ضروری است که پزشک درباره‌ی هر گونه شرایط پزشکی خاصی که امکان دارد در طول تزریق فیلر لب روسی یا پس از آن منجر به بروز مشکلات شود، از بیمار بپرسد. پزشک زیبایی می‌بایست به بیمار خود اطلاع دهد که انجام هر مدلی از تزریق ژل لب، برای همه افراد مناسب نمی‌باشد؛ زیرا که نسبت سایز لب‌ها و سایر اعضای صورت تمامی بیماران یکسان نمی‌باشد و اصلی‌ترین هدف در تزریق انواع مدل ژل لب، رسیدن به لب‌های متقارن، نچرال وطبیعی است. بنابراین هر مدلی که برای یک شخص خوب به نظر می‌آید، ممکن است برای شخص دیگری وحشتناک و نامناسب باشد! در نتیجه در ویزیت قبل از تزریق ژل لب روسی، چشم انداز واضحی از نتایج تزریق ژل لب، توسط متخصص زیبایی برای شما شرح داده می‌شود.

مراقبت های پیش و پس از تزریق ژل روسی

مراقبت‌های پس از تزریق ژل روسی

اگر که خواهان دستیابی به کسب نتایج ایده‌آل پس از تزریق ژل لب روسی و کاهش مدت زمان دوره نقاهت و عوارض جانبی احتمالی تزریق هستید، رعایت برخی مراقبت‌های قبل و مراقبت های بعد از تزریق ژل لب روسی واجب می‌باشد. چند مورد از اصلی‌ترین نکات مراقبت عبارتند از:

  • خودداری از مصرف داروهای رقیق‌کننده خون مانند آسپرین و مصرف هر داروی جانبی دیگر بدون مشورت با پزشک خود، به مدت 14 روز پیش و پس از تزریق ژل لب با متد روسی
  • خودداری از مصرف نوشیدنی‌های الکلی و استعمال دخانیات، 14 روز پیش و پس از تزریق لب روسی
  • اصلاح شیوه رژیم غذایی و مصرف بیشتر میوه‌ها و سبزیجات به جای غذاهای مضر و فست فود
  • مصرف منظم دارو یا پمادهای تجویز شده توسط پزشک متخصص زیبایی ژل لب روسی
  • استفاده از کمپرس یخ پس از انجام تزریق لب روسی برای از بین بردن تورم و کبودی
  • خودداری از دست‌کاری، اعمال فشار و یا مالش منطقه تزریق ژل لب روسی

عوارض تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب با متد روسی اغلب اوقات بدون هیچ‌گونه عوارضی (Side effects of lip gel injection) و با موفقیت کامل انجام می‌شود. البته به شرطی که عمل تزریق ژل لب در مراکز معتبر و توسط افراد متخصص زیبایی انجام شود. در غیر این صورت امکان اینکه در اثر تزریق ژل لب غیر استاندارد، استفاده از سوزن‌های میکروبی یا آلودگی‌های محیطی شاهد بروز عفونت‌های متعدد در لب‌ها باشید، بسیار زیاد است. در آخر مجبور می‌شوید به جای لذت بردن از برجسته شدن لب‌ها، به دنبال درمان عفونت و عوارض ژل لب ایجاد شده، بپردازید. توجه داشته باشید که بروز تورم، التهاب، قرمزی یا خونریزی جزئی پس از تزریق در روی لب‌ها طبیعی است. در چنین شرایطی مصرف آنتی بیوتیک‌ها و دارو‌های مسکنی که پزشک تجویز می‌کند، می‌تواند به روند بهبود بیمار کمک کند.

تزریق ژل لب روسی چقدر زمان می برد؟

مدت زمان تزریق ژل لب روسی

درست مانند هر روش دیگری، پزشک می‌بایست با دقت زیادی ماده فیلر لب را تزریق کند و داشتن صبر و آرامش برای ایجاد نتیجه‌ای دل‌خواه و بی‌نقص ضروری خواهد بود. تزریق ژل لب روسی معمولا به صورت میانگین، از 30 دقیقه تا یک ساعت به طول می‌انجامد.

هزینه ژل لب روسی در کلینیک دکتر تفت

قیمت ژل لب روسی در کلینیک‌های مختلف با در نظر گرفتن کیفیت خدمات ارائه شده و همچنین دستمزد پزشک معالج، طبق مهارت و تجربه کاری وی، متفاوت خواهد بود. از سوی دیگر برند ژل لب استفاده شده و مقدار حجم ژل مورد نیاز تاثیر مستقیمی در قیمت ژل لب روسی در نهایت کار، دارند. از همین جهت نمی‌توان برای هزینه ژل لب روسی قیمت واحد و مشخصی را عنوان کرد. زیباجویان داوطلب ژل لب روسی می‌توانند در مشاوره رایگان تزریق ژل لب روسی که در کلینیک تخصصی دکتر تفت پیش از تزریق ژل لب ارائه می‌شود، از قیمت ژل لب روسی در صفحه تعرفه خدمات به طور دقیق مطلع شوند. کلینیک دکتر تفت همواره سعی می‌کند تا بهترین خدمات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای همه مراجعه‌کنندگان خود، عرضه کند.

بهترین مارک برای تزریق ژل لب مدل روسی کدام است؟

بهترین فیلرهای مورد استفاده برای لب، آن‌هایی هستند که اصلی‌ترین ماده ساخت آنها هیالورونیک اسید ‌باشد. اغلب مواقع استفاده از این نوع از فیلر‌ها، کمترین عارضه‌ها را درپی خود خواهد داشت. هیالورونیک اسید ماده‌ای است که دارای اثر “حجم دهندگی” است، این ویژگی هم برای رفع چین و چروک پوست و هم برای پر شدن لب‌ها بسیار موثر است. در بازار مخصوص فیلرهای لب، مارک‌های مختلفی بر پایه ماده هیالورونیک اسید وجود دارد. برندهایی مانندRestylane  (رستیلین) و Juvederm (ژوودرم) فیلرهایی شناخته شده، مشهور، بدون ضرر و حاوی اسید هیالورونیک هستند که ترکیبات اصلی آنها دارای مواد مشابهی است. اما برندهای مختلف ژل لب از نظر استفاده، قیمت و عوارض جانبی با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند.

نمونه های تزریق ژل مدل لب روسی طبیعی

قبل و بعد ژل لب مدل روسی

قبل و بعد ژل لب روسی

پرسش و پاسخ درباره مدل لب روسی طبیعی:

آیا روش تزریق ژل لب مدل روسی دردناک است؟

خیر. درمدل ژل لب روسی نواحی کمتری برای تزریق فیلر مورد استفاده قرار می‌گیرد. ظرافت سوزن تزریق و محل تزریق به نوعی انتخاب می‌شود که کمترین سوزش را در حین تزریق حس خواهیدکرد. در نتیجه بی‌حسی موضعی برای تزریق ژل به لب کافی می‌باشد و نیازی به بیهوشی زیباجو نخواهد بود.

چرا تزریق ژل لب روسی بیش از سایر روش‌ها طول می‌کشد؟

معمولا تزریق ژل لب مدل روسی به زمانی حدود 2 برابر سایر روش‌های تزریق ژل نیاز دارد. زیرا رسوب کردن قطرات ژل لب روسی بین بافت لب زمان بر خواهدبود. برای لیفت شدن لب در نقاط نزدیک به مرکز لب، ذرات ژل باید کاملا در میان بافت لب رسوب کنند.

چرا برای ژل لب روسی باید تزریق‌های قبلی کاملا حذف شوند؟

تزریق ژل لب مدل روسی احتیاج به هیچ‌گونه ژلی در مرزهای لب ندارد. در نتیجه برای داشتن بهترین فرم ژل لب روسی از تزریق، ضروری است که محلول‌های پرکننده‌ی قبلی حذف شوند.

لب روسی چند سی سی ژل لازمه دارد؟

نیاز هر فرد باتوجه به فرم لب‌های او متفاوت می‌باشد. برای اینکه متوجه شوید به چند سی سی فیلر برای ژل لب روسی احتیاج دارید، می‌بایست توسط پزشک ویزیت شوید.

چگونه تشخیص دهیم که کدام نوع از انواع تزریق ژل لب برای ما مناسب‌تر است؟

تزریق ژل روسی لب اغلب برای اشخاصی توصیه می‌شود که تجربه تزریق ژل به لب نداشته باشند. برای افرادی که از قبل تجربه تزریق داشته‌اند، این تصمیم به این موضوع وابسته است که آیا می‌خواهید ژل قبلی را حذف کنید یا خیر؟ زیرا حذف ژل قبلی در لب، حداقل 14 روز پیش از نوبت تزریق ژل لب روسی اجباری می‌باشد.

ماندگاری ژل لب روسی چقدر می‌باشد؟

نتایج ژل لب روسی ممکن است از 6 تا 12 ماه روی لب‌های شما ماندگاری داشته باشد.

اگر از نتیجه تزریق ژل لب با متد روسی راضی نبودیم، چه کنیم؟

اگر شخصی احساس کند نتایج تزریق ژل لب مدل روسی مطابق سلیقه‌اش نیست، می‌تواند فیلرهای لب خود را به آسانی با آنزیم مخصوص حل کننده فیلر لب، بردارد.

4/5 - (20 امتیاز)
صادق خندانی
صادق خندانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت