لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
هایفوتراپی غبغب چیست

هایفوتراپی غبغب چیست + هزینه هایفوتراپی غبغب

فهرست محتوا نمایش

یکی از مشکلات که افراد با افزایش سن یا وزن خود با آن مواجه می شوند روند ایجاد غبغب در صورت آنهاست. با افزایش سن معمولاً غبغب در اثر افتادگی پوست یا تجمع چربی در ناحیه ابتدایی گردن ایجاد می‌شود و شادابی وی و زیبایی چهره افراد را تحت تاثیر خود قرار می دهد. به همین دلیل است که اکثر زیباجویان تمایل دارند که از طریق روشی ایمن، غبغب گردن خود را از بین ببرند. در گذشته اولین راهی که که به این افراد  شد توصیه می شد جراحی غبغب بود اما ترس از جراحی و عوارض متعدد بیهوشی و روند طولانی بهبود منجر می‌شد که زیباجویان همواره انجام دادن این عمل را به عقب بیاندازند. 


هایفوتراپی غبغب تقریباً روش جدیدی که به منظور جوانسازی پوست صورت انجام می‌شود. افراد زیادی هستند که از روش رفع غبغب هایفوتراپی اطلاعات زیادی ندارند به همین دلیل به راحتی شایعات پیرامون آن را باور می کنند، شایعاتی مانند ایجاد جای سوختگی و زخم بعد از هایفو غبغب، بروز حساسیت‌های پوستی، فلج صورت و گردن، برگشت دوباره غبغب با شرایطی بدتر از قبل و… شایعاتی هستند که هرگز نباید آن‌ها را باور کنید.
در این مطلب قصد داریم اطلاعات جامع و کاملی درباره هایفو صورت چیست و چگونگی رفع غبغب با هایفوتراپی به شما بدهیم تا همه نگرانی‌های شما در خصوص نحوه از بین بردن غبغب با هایفو و هزینه هایفوتراپی غبغب به‌طور کامل برطرف شود.

رفع غبغب با هایفو

قیمت هایفوتراپی غبغب چقدر است؟

هزینه‌ هایفوتراپی غبغب در شهرهای مختلف ایران و کلینیک‌های مختلف آن متغیر است. معمولا تعرفه هزینه‌ هایفو غبغب در شهرهای بزرگ‌تر و کلینیک‌های مشهور بیشتر می‌باشد. اما به‌طورکلی هزینه‌ هایفوتراپی غبغب نسبت به باقی روش‌های جوانسازی پوست همانند لیفت غبغب با جراحی یا لیزر بسیار کمتر و به صرفه‌تر است. تخمین دقیق هزینه‌ هایفو غبغب به‌شدت افتادگی، ضخامت چربی، تعداد جلسات موردنیاز برای معاینه و درمان و دستمزد پزشک متخصص آن کلینیک وابسته است. در کلینیک زیبایی دکتر تفت هزینه هایفو غبغب بسیار مناسب است و توسط تیم حرفه‌ای انجام می‌گیرد. کلینیک زیبایی دکتر تفت واقع در غرب تهران به منظور جلب رضایت شما زیباجویان عزیز، بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را با قیمتی مناسب انجام می‌دهد.

هزینه هایفو غبغب سال ۱۴۰۳ در کلینیک زیبایی دکتر تفت

هزینه هایفو غبغب در کلینیک زیبایی دکتر تفت با کمال احترام 5.000.000 تومان می‌باشد.
البته که دقت داشته باشید هزینه‌ هایفو غبغب به طور دقیق در جلسه‌ی مشاوره و پس از انجام معاینات لازم توسط پزشک به شما اعلام خواهدشد. بهتر است آگاه باشید که در کلینیک زیبایی دکتر تفت از بهترین دستگاه هایفوتراپی غبغب و صورت و همچنین مجرب‌ترین تیم پزشکی و درمانی استفاده می‌کنیم. با این حال تلاش دکتر تفت همواره بر این بوده است که از تعیین رنج قیمت‌های نجومی هایفو غبغب پرهیز کند و هزینه‌ای استاندارد و معقول برای مراجعین عزیز در نظر داشته باشد.

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

هایفوتراپی غبغب چگونه انجام می‌شود؟

هایفوتراپی غبغب

پیش از انجام هایفوتراپی (HIFU) پزشک متخصص با دقت فراوان زیباجو را معاینه می‌کند تا خاطرجمع شود که هایفو غبغب مناسب‌ترین شیوه برای درمان اوست. همچنین در حین فرایند معاینه پزشک نواحی دقیق تابش امواج و شدت آن‌ها و نیز تعداد جلسات موردنیاز برای از بی بردن غبغب با هایفو را مشخص می‌کند.
در روز عمل ضروری است که زیباجو با پوست پاکیزه و بدون آرایش به کلینیک زیبایی مراجعه کند. پزشک نیز پیش از شروع هایفوتراپی، غبغب و نواحی اطراف آن در گردن، کاملا تمیز می‌کند؛ سپس ژل مخصوص رابر روی پوست غبغب فرد ریخته می‌ریزد. این ژل مشابه همان ژلی است که در سونوگرافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس‌ از ریختن ژل، دستگاه هایفو بر روی گردن و غبغب زیباجو قرار گرفته و متناسب با شدت افتادگی یا ضخامت چربی تجمع یافته زیرپوستی، شدت و مقدار امواج فراصوت تنظیم می‌شوند. این امواج مستقیما به نواحی هدف برخورد می‌کنند و هیچ آسیبی به نواحی اطراف نخواهند زد.
هر جلسه هایفوتراپی غبغب اغلب بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می‌کشد و انجام آن احتیاجی به انجام بی‌حسی یا بیهوشی پیش از آن ندارد، چرا که هایفو غبغب فرایندی کاملا بدون درد است.

کاندیدای مناسب رفع غبغب با هایفوتراپی

کاندیدای مناسب رفع غبغب با هایفوتراپی

اغلب اوقات انجام هایفوتراپی غبغب محدودیت سنی خاصی ندارد و اکثر اشخاصی که از سلامت عمومی کلی برخوردار هستند، قادراند از این روش استفاده کنند. دقت کنید که هایفو غبغب برای رفع افتادگی‌ها و شل شدگی‌های جزئی خفیف پوستی مناسب است. بنابراین در مواقعی که فرد دچار افتادگی شدید در پوست گردن خود است یا چربی زیادی در زیر چانه او تجمع یافته است، توصیه می‌شود که از دیگر روش‌های درمانی مانند لیزر یا جراحی استفاده کند.

چه کسانی نباید از هایفو برای رفع غبغب استفاده کنند؟

 • استفاده از هایفو برای رفع غبغب به افرادی که سن آنها کمتر از ۳۰ و یا بیشتر از 75 سال است، توصیه نمی‌شود. اشخاصی که از نظر سنی در این محدود قرار دارند اما نیت دارند که از هایفوتراپی برای از بین بردن غبغب خود بهره ببرند، لازم است که با پزشک متخصص و ماهری درباره آن مشورت کنند.
 • پزشکان اغلب مواقع انجام هایفو غبغب را به مادرانی که در دوران بارداری و شیردهی هستند، پیشنهاد نمی‌کنند.
 • افرادی که مبتلا به دیابت، بیماری‌های قلبی عروقی، بیماری‌های کبدی و اختلالات غدد و سیستم لنفاوی نیز باید از انجام هایفو غبغب خودداری کنند.
 • همچنین پیشنهاد می‌شود که اگر قبلا تزریق بوتاکس، تزریق چربی یا تزریق ژل داشته اید، حدود 2 هفته صبر کرده و سپس برای انجام هایفوتراپی غبغب اقدام کنید.
 • اگر که در ناحیه گردن یا غبغب خود حساسیت پوستی، زگیل یا تب‌خال فعال دارید، باید تا بهبودی کامل آن برای انجام هایفو غبغب صبر کنید.

ماندگاری هایفو غبغب چقدر است؟

هایفوتراپی غبغب روش جوانسازی پوست عالی با ماندگاری بالا است. در شرایطی که زیباجو پس از رفع غبغب با هایفوتراپی، سبک زندگی و رژیم غذایی خود را اصلاح کند، نتایج هایفو غبغب حتی ممکن است تا آخر عمر او نیز ماندگار بماند. اگرچه که نتایج هایفوتراپی غبغب در مقایسه با باقی روش‌ها خود را با تاخیر بیشتری نشان می‌دهد اما زمان ماندگاری هایفوتراپی غبغب بسیار طولانی‌تر است. اگر شخص پس از رفع غبغب با هایفوتراپی وزن خود را ثابت نگه دارد و از محصولات مراقبتی پوست در برابر نور خورشید، آلودگی‌های محیطی و دیگر آسیب‌ها استفاده کند و در کل از پوست خود به خوبی مراقبت کند، یک‌بار انجام هایفوتراپی غبغب برای تمام طول عمر او کافی خواهدبود.
البته دقت داشته باشید که عوارض ناشی از افزایش سن را نمی‌توان کامل نادیده گرفت و جلوگیری کرد. درحقیقت افزایش سن شخص سبب ایجاد افتادگی در پوست و نواحی مختلف بدن مانند گردن و چانه می‌شود. اما اگر که هایفوتراپی غبغب و مراقبت‌های دیگر پوستی را به موقع انجام دهید، می‌تواند بروز نشانه‌های پیری پوست را به تاخیر بی‌اندازید و از به وجود آمدن افتادگی‌های شدید پوست در نواحی غبغب در سنین بالاتر جلوگیری کنید.

نکات مراقبت قبل و بعد از هایفو غبغب

 • درخصوص انتظارات خود با پزشک مشورت کرده و برای گرفتن پاسخ سوالات خود با وی تعارف نداشته باشید.
 • در شرایطی که پیش از این بوتاکس، فیلر یا چربی تزریق کرده‌اید به پزشک خود را مطلع کنید.
 • اگر که به بیماری‌های خاص مبتلا هستید و یا دارویی مصرف می‌کنید، پزشک خود را مطلع کنید.
 • روز قبل از هایفوتراپی غبغب حمام کنید و پوست صورت خود را تمیز کنید.
 • قبل از هایفو غبغب از مصرف غذاهای چرب و شور اجتناب کنید.
 • بعد از رفع غبغب با هایفوتراپی از خاراندن یا ماساژ دادن پوست زیر چانه خودداری کنید.
 • بعد از بین بردن غبغب با هایفو مصرف آب و مایعات فراوان را در برنامه غذایی خود قرار دهید.
 • تا چند روز پس از رفع غبغب با هایفوتراپی از رفتن به استخر، سونا و استفاده از جکوزی اجتناب کنید.
 • پس از انجام هایفو غبغب، پوست صورت خود را تمیز نگه دارید و تا جای ممکن از قرار گرفتن در محیط‌های خیلی گرم یا خیلی سرد اجتناب کنید.

مزایای هایفو غبغب چیست

مزایای هایفو غبغب چیست

 • روشی غیر تهاجمی و کاملا بی خطر و ایمن
 • بدون داشتن محدودیت سنی خاص
 • بدون نیاز به دوره نقاهت یا ریکاوری
 • بدون نیاز به تیغ جراحی و بیهوشی
 • تحریک پوست و کلاژن سازی در نتیجه جوانسازی
 • بدون ایجاد زخم و برش در سطوح پوست
 • بدون هیچ گونه عوارض هایفوتراپی صورت و معایب برای بدن

در کلینیک زیبایی دکتر تفت سایر خدمات زیبایی هم ارئه می شود که شما دوست عزیز می توانید برای آگاهی از قیمت آن ها به مقالات زیر سر بزنید.

پرسش و پاسخ درباره هایفوتراپی غبغب:

برای رزرو وقت رفع غبغب با هایفوتراپی در کلینیک دکتر تفت جیکار کنیم؟

برای مشاوره و نوبت دهی انجام هایفوتراپی غبغب با شماره‌های ۰۲۱۲۶۷۶۲۲۶0 | ۰۹۹۱۶۳۶۲۱۱۶ تماس بگیرید. ساعت کاری کلینک دکتر تفت از شنبه تا 5 شنبه ساعت 9 صبح تا 8 شب می‌باشد.

سن مناسب برای هایفو غبغب چه سنی است؟

پزشکان روش هایفوتراپی برای از بین بردن غبغب را به کسانی که سنی بین ۳۰ الی ۷۵ سال دارند، پیشنهاد می‌کنند. البته در شرایطی که شدت افتادگی غبغب در آنها خیلی شدید نباشد و اضافه‌وزن فرد نیز خیلی زیاد نباشد. کسانی که سن آنها زیر ۳۰ سال و یا بالاتر از ۷۵ سال است می‌توانند برای رفع غبغب با هایفوتراپی با پزشک زیبایی مشورت کنند و اگر صلاح دانست، انجام دهند.

آیا می‌توان غبغب ارثی را با روش هایفوتراپی غبغب از بین برد؟

در واقع نمی‌توان با قطعیت به چنین سوالی پاسخ مثبت داد. معمولا اگر غبغب شخصی زیادی بزرگ نباشد و ضخامت چربی زیرپوستی آن چندان عمیق نشده نباشد، می‌توان از هایفوتراپی برای از بین بردن غبغب آن شخص استفاده نمود. برای مراجعینی که غبغب در آنها به‌صورت ارثی ایجاد شده است، پزشک معاینات دقیق‌تری انجام می‌دهد تا مطمئن شود که هایفو برای رفع غبغب یا حداقل کوچک‌تر شدن آن مناسب است.

دلایل عمده ایجاد غبغب چیست؟

بیشترین علت ایجاد غبغب به‌ویژه در جوان‌ترها افزایش وزن و یا کاهش وزن زیاد در مدت کم است. افزایش سن و کاهش کلاژن سازی پوست نیز دلیل دیگری برای ایجاد غبغب است. در مواردی ارث خانوادگی نیز دلیل وجود غبغب در صورت اشخاص است. همچنین قرار دادن سر و گردن در وضعیت نامناسب در مدت زمان طولانی می‌تواند سبب ضعیف شدن عضلات گردن و چانه شده و غبغب را در صورت ایجاد کند.

تعداد جلسات مورد نیاز برای هایفوتراپی غبغب چقدر است؟

برای از بین بردن غبغب با هایفو به طور معمول به 1 جلسه درمان نیاز است. اما با این حال این نکته را باید متذکر شویم که نتیجه هایفو غبغب به پروسه تولید کلاژن بدن خود فرد بستگی دارد و ممکن است برای برخی از مراجعین چند جلسه هایفو برای رفع غبغب تجویز شود.

دوره نقاهت از بین بردن غبغب با هایفو چقدر است؟

شما قادر خواهیدبود پس از هایفوتراپی غبغب فعالیت‌های روزمره خود را آغاز کنید. در روش درمانی رفع غبغب با هایفوتراپی نیازی به استراحت و ریکاوری نیست. در این روش تولید کلاژن تنها پس از 1 جلسه هایفو غبغب آغاز می‌شود و نتایج هایفوتراپی غبغب در طول ماه‌های بعدی قابل مشاهده خواهدبود.

عوارض هایفوتراپی غبغب چیست؟

ممکن است پس از هایفوتراپی غبغب، نواحی زیرین صورت‌تان کمی قرمز شده و یا ورم کند. همچنین احساس مقداری سوزش کاملا طبیعی است. این علائم طی چند ساعت نخست پس از هایفو غبغب کاملا از بین خواهند رفت.

4.4/5 - (15 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

4 پاسخ

 1. هزینه هایفو غبغب به تنهایی از هزینه هایفو کل صورت بیشتر هست؟

  1. سلام دوست عزیز. به دلیل اینکه اکثر افراد کل صورت و غبغبشون نیاز به هایفو داره این مبلغ نوشته شده. هایفو صورت هم ۳.۵۰۰.۰۰۰ هستش. برای اطلاع از قیمت دقیق ناحیه غبغب با شماره کلینیک تماس بگیرید🙏🏼 ۲۶۷۶۲۲۶۰

 2. درود بر شما هزینه کدوم ۳۵ میلیون یا ۳ میلیون وپانصدهزارتومن؟؟

  1. سلام دوست عزیز قیمت در سال جدید 4میلیون 200 هزارتومان می باشد. البته اگر از سایت رزرو کنید تخفیف میگیرید