لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
هزینه فیشیال صورت

هزینه فیشیال صورت ۱۴۰۳ در اسفند ماه چقدر است؟

فهرست محتوا نمایش

فشیال یکی از بهترین شیوه‌های درمانی و زیبایی برای پاکسازی عمیق پوست است که از طریق انجام آن می‌توانید به پوستی درخشان و سرزنده دست یابید. فواید فیشیال بسیار زیاد است و انجام پاکسازی پوست به اشخاصی پیشنهاد می‌شود که احساس می‌کنند شادابی و سرزندگی پوست خود را به دلیل مصرف مواد آرایشی بهداشتی در طولانی مدت از دست داده‌اند و پوستشان کدر شده است.


اگر که به دنبال اطلاعات بیشتری درباره هزینه فیشیال صورت ۱۴۰۲ یا هزینه پاکسازی پوست هستید، در ادامه این مطلب همراه تیم دکتر تفت باشید.

 هزینه فیشیال صورت ۱۴۰۲ چقدر است؟

هزینه فیشیال صورت ۱۴۰۲

پاسخ به این سوال که هزینه فیشیال صورت چقدر است به طور واضح و دقیقی ممکن نیست. زیرا قیمت فیشیال صورت به موارد زیر بستگی دارد:

 1. مرکزی که برای انجام فشیال پوست به آن مراجعه می‌کنید.
 2. نوع فیشیالی که در آن مرکز انجام می‌دهید.
 3. کیفیت موادی که برای پاکسازی پوست شما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هزینه فیشیال صورت ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ به چه عواملی وابسته است؟

این را باید گفت که قیمت فیشیال پوست بسیار وابسته به روش مد نظر شما است.
تقریبا پر هزینه ترین روش برای پاکسازی پوست صورت، پاکسازی با دستگاه میکرودرم است. قیمت پاکسازی پوست میکرودرم به دستگاه، مهارت و تخصص و همچنین مشکلات پوستی شما که قصد برطرف کردنشان را دارید، دارد.

در نتیجه هزینه فیشیال، در هر کلینیک و شهر متفاوت خواهد شد و به مواردی چون کیفیت و اعتبار کلینیک، مهارت پزشک زیبایی، نوع ودستگاه های مصرفی وابسته خواهد بود.

قیمت فیشیال صورت در کلینیک دکتر تفت چقدر می‌باشد؟

قیمت فیشیال صورت باتوجه به مراحل ویژه‌ای که روی صورت مراجعه کننده انجام می‌شود، تعیین خواهدشد. به عنوان نمونه، فیشیالی که شامل میکرودرم باشد به خاطر این که یک لایه‌برداری شیمیایی کاملا خاص روی پوست زیباجو انجام می‌شود، معمولا بیشتر از یک فیشیال معمولی هزینه خواهد داشت.
در حقیقت می‌توان گفت هزینه فیشیال صورت باتوجه به میزان خدماتی که برای زیباجو ارائه می‌شود، متفاوت خواهدبود.


با انتخاب یک کلینیک تخصصی پوست و زیبایی همانند کلینیک زیبایی غرب تهران کلینیک دکتر تفت، می‌توانید با خیال آسوده از خدمات فیشیال صورت با قیمت مناسب بهره ببرید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک، استاندارد بودن دستگاه‌ها و مواد مصرفی نداشته باشید.
همچنین می تواند برای اطلاع از بهترین مرکز فیشیال پوست تهران به مقاله آن مراجعه کنید.

هزینه فیشیال صورت کلینیک دکتر تفت در سال ۱۴۰۲

خدمات زیباییقیمت خدمات زیباییتوضیحات
فیشیال VIP صورت و پوست1,200,000 تومانشامل: فیشیال تخصصی، فیشیال دور چشم و فیشیال دست ها ، فیشیال لب
فیشیال تخصصی 800,000 تومانشامل: فیشیال صورت همراه یا کوکتل ها + نور درمانی
فیشیال دست300,000 تومانشامل: اسکراب، آبرسانی، ماسک دستکشی، ماساژ
فیشیال دور چشم200,000 تومانشامل: سرم دور چشم، Rf، ماسک لاتکسی دور چشم، و کرم دور چشم
فیشیال تخصصی +دور چشم 900,000 تومان
فیشیال با مواد کربوکسی900,000 تومان
اسیدتراپی800,000 تومان
هزینه خدمات فیشیال پوست و صورت در کلینیک دکتر تفت
عکس قبل و بعد از فیشیال صورت
عکس قبل و بعد از فیشیال صورت در کلینیک دکتر تفت

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

تفاوت هزینه پاکسازی پوست در مکان‌های مختلف!

پاکسازی و فیشیال پوست را می توان به سه روش خانگی، آرایشگاهی و کلینیکی انجام داد، و هزینه ای که برای هر روش باید پرداخت شود متفاوت است و چون فیشیال عملی است که باید هر چند وقت یک بار انجام شود تا نتیجه بخش باشد، هزینه فیشیال صورت، هزینه‌ی مستمری است و در لیست خرج های ثابت قرار می‌گیرد.
در نتیجه انتخاب روش تاثیر گذار است در هزینه ای که صرف می‌کنید، اما این را در نظر داشته باشید در پاکسازی خانگی و آرایشگاهی از ابزار های معمولی و غیرتخصصی و یا استریل نشده استفاده نکنید تا مشکلی برای پوستتان به وجود نیاید.

در حالت کلی، پیشنهاد ما مراجعه به یک کلینیک معتبر و باتجربه در زمینه فیشیال صورت است. چرا که اگر مراحل و یا موادی که برای انجام این درمان باید استفاده شوند، به درستی انتخاب نشوند؛ درمان نتیجه بخش نخواهد بود.

هزینه پاکسازی پوست در آرایشگاه

قیمت فیشیال پوست در آرایشگاه ها متفاوت است و به طور کلی هزینه پاکسازی پوست (فیشال) اغلب مواقع در آرایشگاه ارزان‌تر از کلینک‌های متخصصین پوست و همچنین در مراکز زیبایی محاسبه می‌شود.
اما از سوی دیگر چنین مکان‌هایی خطرات احتمالی خودش را نیز دارد. اگر که اپراتوری که فیشیال را برای شما انجام می‌دهد، مهارت قابل توجهی نداشته باشد، ممکن است صدمات جبران ناپذیری روی پوست شما برجای بگذارد.

بسته به نوع خدمات، روش و مواد استفاده شده در آن مرکز، قیمت پاکسازی صورت تغییر می کند.
مراحل پاکسازی صورت در آرایشگاه ها شامل یک یا چند روش زیر است:

 • بخور، ماساژ و استفاده از لایه بردارهای شیمیایی
 • استفاده از اسکرب ها برای برداشتن لایه های مرده پوست
 • پاک سازی صورت با استفاده از شوینده های مختلف ، لایه بردارها
 • استفاده از کرم و لوسیون ها برای آبرسانی به پوست

هزینه پاکسازی پوست در آرایشگاه زنانه و یا مردانه، مرحله به مرحله و روش به روش متفاوت با کلینیک است. گاهی یک پاکسازی پوست صورت در چندین مرحله متوالی و مختلف انجام می‌شود که هزینه هر مرحله جداگانه حساب خواهدشد.

هزینه پاکسازی پوست در مطب و کلینیک های زیبایی

عموما هزینه پاکسازی پوست یا فیشال صورت در مطب‌های دکتران بالاتر است. در چنین مطب‌هایی برای فیشیال از روش‌های دستگاهی استفاده می‌شود و پزشک زیبایی نسبت به نوع پوست زیباجو با دستگاه به آن رسیدگی می‌کند و پوست را شاداب می‌کند. قیمت پاکسازی پوست میکرودرم از سایر راه‌ها کمی بیشتر است و روش تخصصی‌تری نیز به حساب می‌آید.
علاوه بر تمامی این موارد، در مطب، پزشک با توجه به نقص‌های پوستی‌تان مانند: جای زخم، کک و مک، جای جوش و لک عمیق، عمق مورد نیاز پاکسازی و لایه برداری را به خوبی حساب می‌کنند تا پوست مراجعین زیباجو صاف و شفاف گردد. بعضی اوقات عمق لایه برداری و پاکسازی پوست اگر به نحوه صحیح خود و در سن مناسب انجام گیرد، منجر به نابودی چین و چروک‌ها و خطوط روی سطح پوست زیباجو خواهدشد.

فیشیال صورت چیست؟

فیشیال یک روش رایج و محبوب جوانسازی و تغذیه پوست است که می تواند پوستی سالم و درخشان به وجود آورد، و یکی از بهترین راه‌های مراقبت از پوست است.

در حقیقت فشیال صورت نوعی درمان پوستی است که ترکیبی از روش های پاکسازی، لایه برداری و تغذیه پوست است، باعث آب رسانی عمقی می شود، به تمیز کردن و بستن منافذ باز صورت کمک می کند، همچنین سلول های مرده پوست را بیرون می کشد و با یک ماسک معمولی شروع به درمان می نماید، در نتیجه مشکلات پوستی از جمله چین و چروک و جای جوش و آکنه را بر طرف می­کند و باعث میشود پوست سالم تر و جوان تر شود.

از مزایای خوب این روش این هست که تنها در یک جلسه 1 ساعتی، میتواند بسیاری از مشکلات پوستی، مانند جوشهای سر سیاه یا کومودن را از بین ببرد.

اگر می خواهید که نتیجه مطلوب و ایده آل کسب کنید بهتر است که این فرآیند را در چند مرحله برای جوانسازی و تغذیه پوست صورتتان، انجام دهید تا باعث شود پوست سالم تر و جوان تری به دست بیاورید.

انجام فیشیال صورت به چه کسانی توصیه می‌شود؟ و چند وقت یکبار باید انجام شود؟

ممکن است در ذهتان بپرسید چه کسانی باید این کار را انجام دهند؟ از چه سنی می توان از این روش درمان استفاده کرد؟ چه زمانی باید از فیشیال برای پاکسازی استفاده کنم و چند وقت یک بار باید انجام شود؟

باید گفت افراد میتوانند از سن بیست سالگی به بعد این کار را انجام دهند، درست است که اکثر مشکلات پوستی، شامل جوش و آکنه از دوران نوجوانی آغاز میشوند. اما بر اساس مطالعات انجام شده، بهتر است که فیشیال صورت از سن 20 سالگی به بعد انجام شود. تا آن زمان، بهتر است که از روشهای درمان خانگی برای پاکسازی پوست استفاده کنید.

برای سنین  18-25 توصیه می شود برای حفظ خاصیت درخشان و جوانی صورت، در مناسبت های خاص یا دو ماه یک بار، از فیشیال استفاده کنند.

و برای سنین  بیش از 20 سال و هم چنین دارای علائمی همچون پیری زودرس، آکنه هورمونی، لکه های پوستی، فیشیال را به عنوان یک درمان روتین در برنامه توصیه می شود.

و در حالت کلی، زمانی که این حالت های زیر را دارید پاکسازی پوست را حتما در برنامه قرار دهید.

 • پوست خشک دارید.
 • در اطراف چشم خود چین و چروک‌ دارید.
 • در پوست صورتتان دارای کک و مک هستید.
 • در معرض آلودگی هوا قرار دارید.

پاسخ به سوال این که هر چند وقت باید انجام شود، باید گفت بسته به نوع پوست و افراد مختلف، متفاوت است.
در حالت ایده آل بهتر است که این درمان به صورت ماهیانه و منظم انجام گیرد.

در صورتی که انجام این درمان به صورت ماهیانه و منظم برایتان ممکن نیست، حداقل 4 بار در سال، همزمان با تغییر فصل فیشیال را انجام دهید. اگر می‌خواهید از طریق این درمان جای جوش خود را از بین ببرید، حتما باید 1 بار در ماه آن را انجام دهید. اما اگر پوست حساسی دارید، بهتر است بین هر جلسه دو ماه وقفه داشته باشید.

عوارض فیشیال صورت

این نکته را در نظر داشته باشید انجام بیش از یک بار در ماه نیز می‌تواند به پوستتان آسیب بزند و عوارض فیشیال صورت را در کمین شما قرار دهد.

مراحل انجام فشیال صورت

فیشال صورت مراحل مختلفی دارد که بر مبنای نوع پوست شما قابل تغییر است. اصلی‌ترین مراحل آن شامل موارد زیر است:

 • پاکسازی صورت
  متخصص پوست با کمک یک پاک‌کننده، پوست صورت و گردن شما را به خوبی ماساژ می‌دهد تا تمامی آلودگی‌ها، کثیفی‌ها و مواد آرایشی از سطوح پوستی شما پاک شود. سپس با استفاده از یک اسفنج مخصوص و آب گرم مواد را از روی پوست شما برمی‌دارد و صورتتان را خشک می‌کند. در این مرحله از پاکسازیريا، پوست شما برای ارزیابی آماده خواهدبود. در این مرحله مشخص خواهدشد که چه نوع ماسکی به منظور فیشیال صورت شما باید مورد استفاده قرار بگیرند.
 • لایه‌برداری پوست
  در این مرحله با استفاده از یک کرم لایه‌برداری اسکراب که مخصوص نوع پوستی شماست (خشک، چرب، معمولی)، سلول‌های مرده از پوست صورت جدا شده و با استفاده از بخار آب منافذ پوست زیباجو باز می‌شود.
  در این زمان انتخاب شیوه مناسب وابسته به نظر درمانگر و عواملی مانند: جوش‌های سر‌سفید، جوش‌های سر‌سیاه، آکنه‌ها، چروک‌های پیری، لکه‌های ناشی از دوران بارداری، نور خورشید و غیره دارد.
 • بخور دادن به پوست صورت
  در این مرحله با کمک دستگاه بخور به پوست زیباجو بخور گرم داده می‌شود. این مرحله بسیار آرامش‌بخش است و با افزایش رطوبت در سطوح پوستی منجر به باز شدن منافذ پوستی  شده و در نهایت جوش‌های سرسیاه و سر سفید راحت‌تر خارج خواهندشد.
 • لایه برداری پوست مرحله دوم
  در این مرحله با استفاده از دستگاه‌های ویژه موهای اصلاح نشده پوست صورت و سلول‌های مرده پوست به طور کامل جدا می‌شوند و پوست صورت روشن و شفاف خواهدشد.
 • استخراج و تخلیه جوش‌ها
  در این مرحله چربی‌های اضافه و سلول‌های مرده با کمک یک دستگاه فلزی از سطح پوست جمع  می‌شوند و به باز شدن بیشتر منافذ پوست کمک می‌کند؛  در نتیجه انجام این کار جوش‌های سر‌سیاه و سر‌سفید و آکنه‌ها تخلیه می‌شوند.
  میزان تحمل درد در هر شخص با شخص دیگری متفاوت خواهدبود و امکان دارد که این مرحله برای افرادی که پوست نازک‌تر و حساسی دارند کمی دردناک باشد. لازم است که انجام این مرحله با دقت فراوان انجام شود؛ در غیر این صورت ممکن است مویرگ‌های صورت پاره شوند و کبودی‌های مختلف در نواحی صورت به وجود آیند.
 • ماساژ پوست صورت
  ماساژ پوست صورت سبب می‌شود که خستگی از شما رفع شده و احساس آرامش دلپذیری وجود شما را فرا بگیرد. این شیوه درمانی، عضلات سر را ریلکس می‌کند و با افزایش جریان خون، اکسیژن‌رسانی به سلول‌های پوستی شما را بیش از قبل می‌کند.
  همین مسئله سبب می‌شود که شما شادابی و جوانی خاصی در پوست خود احساس کنید. می‌توان با قطعیت گفت که فشیال صورت مزایای بسیار بیشتری نسبت به باقی روش‌های درمانی پوست دارد. اگر که هزینه فیشیال صورت را با باقی شیوه‌های درمانی مقایسه کنید، خواهید دید که پاکسازی پوست صورت علاوه بر این که مقرون به صرفه می‌باشد، نتیجه بهتری را نیز برای شما به ارمغان می‌آورد.
 • قراردادن ماسک روی پوست صورت
  در این وهله ماسکی مخصوص به مدت زمان یک ربع بر روی پوست شما گذاشته می‌شود. این ماسک وظیفه آبرسانی کامل و هیدراته کردن‌ پوست شما را برعهده دارد.
 • مرحله آخر فیشیال صورت
  در مرحله آخر از تونر استفاده می‌شود. تونر منجر به تنظیم ph شده و پوست شما را به طور عمیقی پاکیزه می‌کند. در آخرین مرحله فشیال از سرم، آبرسان، کرم‌های مرطوب‌کننده و ضد آفتاب استفاده می‌شود تا مراقبت‌های لازم از پوست شما، کامل شوند‌.

سخن آخر درباره هزینه پاکسازی پوست

فیشیال (facial) صورت فواید زیادی دارد و می‌تواند جوانی و شادابی را به پوست شما هدیه کند. انجام فیشیال صورت در مراکز غیر‌تخصصی ممکن است صدمات جبران ناپذیری را به پوست شما وارد کند.
احتمال دارد که هزینه فیشیال صورت در برخی از مراکز به اندازه‌ای کم باشد که شما را برای انجام این روش زیبایی و درمانی وسوسه کند؛ اما بهتر است آگاه باشید که انجام فیشیال صورت با هزینه‌های ناچیز می‌تواند هزینه‌های بیشتری را برای جبران خسارات پیش‌آمده به وجود آورد. پس بهتر است این روش زیبایی-درمانی را در مراکز تخصصی و با هزینه‌های معقول انجام دهید.

سایر خدمات کلینیک دکتر تفت

شما می توانید از قیمت سایر خدمات ما در کلینیک زیبایی غرب تهران، مانند قیمت هایفوتراپی صورت ، قیمت لیزر کل بدن ، قیمت میکروبلیدینگ ابرو، قیمت میکرونیدلینگ صورت، هزینه فیبروز ابرو، هزینه بوتاکس صورت در سال 1402 هم در صفحه تعرفه خدمات زیبایی اطلاعات کسب کنید.

پرسش و پاسخ درباره هزینه فیشیال صورت ۱۴۰۲:

چگونه برای انجام فیشیال در کلینک دکتر تفت، رزرو وقت داشته باشیم؟

برای رزرو وقت با شماره‌های 02188075902 | 09916362116 تماس بگیرید. ساعت کاری کلینک دکتر تفت از شنبه تا جمعه ساعت 9 صبح تا 8 شب می‌باشد.

مدت زمان لازم برای انجام فیشیال صورت چقدر می‌باشد؟

وابسته به نوع خدمات فیشیالی که انتخاب می‌کنید، احتمالا این زمان متغیر خواهد بود. اما در حالت کلی، برای این انجام پاکسازی صورت حداکثر به 1 ساعت زمان نیاز است.

آیا انجام فیشیال برای رفع چین و چروک صورت مناسب است؟

در حقیقت هیچ درمان قطعی برای رفع چین و چروک‌های پوست صورت به طور کامل وجود ندارد. اما به شرطی که فیشیال صورت از سنین پایین یعنی همان 20 سالگی به صورت منظم انجام شود، از پیری زودهنگام پوست جلوگیری خواهدکرد و این فرآیند تا حد زیادی به تعویق می افتد.

فیشیال صورت چند وقت یک بار لازم است که انجام شود؟

اگر که قصد دارید از طریق فشیال جای جوش‌های خود را از بین ببرید، لازم است که 1 بار در ماه آن را انجام دهید. اما اگر پوست خیلی حساسی دارید، توصیه می‌کنیم بین هر جلسه 2 ماه وقفه داشته باشید.

دلیل هزینه فیشیال صورت ارزان در آرایشگاه‌ها چیست؟

آرایشگاه‌ها مجوز استفاده از دستگاه‌های پزشکی را ندارند و معمولا محیط آرایشگاه‌ها و ابزار مورد استفاده آنها استریل نیستند و خطر انتقال بیماری برای مراجعین وجود دارد.

4.5/5 - (46 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

32 پاسخ

  1. قیمت فیشیال صورت در کلینیک دکتر تفت از 200 تا 600 هزارتومان می‌باشد.

 1. تو دوران کرونا انقدر ماسک زدم صورتم داغون شده، واقعا این هزینه فیشیال می ارزه بخوام امتحان کنم؟

 2. سلام من 20 سالمه اما حس می‌کنم که صورتمو جرم گرفته و باید منافذ باز پوستم رو تمیز کنم. اگر پاک سازی پوست انجام بدم منافذ باز پوستم، بسته میشه یا کمتر بشه؟

  1. اگر که منظم انجام بدید، بله منافذ پوستتون بسته میشه و شفاف شدنش رو حس می‌کنید.

 3. سلام.آیا هد دستگاه برای هر نفر تعویض میشه. اگه نه باید به جه روشی استریل شه؟ اتوکلاو؟

  1. سلام دوست عزیز، خیر برای هر نفر دستگاه تعویض نمیشه اما دستگاه ها با استفاده از محلول های استریل کننده، استریل میشن.

 4. سلام من منافذ باز پوستم زیاد شده پوستمم چربه زیادم جوش میزنه پوستم خشن نشون میده دیگه کلافه شدم ایا پاکسازی صورت واسه من تاثیر داره ؟؟؟

 5. سلام من دوسال هست دارم فیشیال میام پیش خانم مشتاق کارشون عالیه فقط میخواستم تشکر کنم از ایشون 🌹

 6. سلام من صورتم جوش داره خیلی لک انداخته میخوام صورتم صاف و سفید بشه باید چکار کنم

  1. سلام دوست عزیز،بهتره که توسط پزشک متخصص ویزیت بشید تا جوش ها و لک های روی صورتتون رو بررسی کنن.
   اگر جوش هاتون هنوز فعال باشه باید دارو مصرف کنید تا غیر فعال بشه و بعد بسته به جوش ها و لک ها، دکتر یکی از روش های میکرونیدلینگ و یا میکرو همراه با مزو تراپی یا آر اف رو برای از بین بردن لک ها و آثار جوش پیش میگیره.
   اما نکته مهم این هست که حتما باید توسط پزشک ویزیت بشید تا کامل بررسی کنن و دقیق راهنمایی کنن.

  1. سلام دوست عزیز. بله همه خدمات زیبایی دکتر تفت برای آقایون هم ارائه میشه به جز لیزر موهای زائد.

 7. سلام وقتتون بخیر
  من ۱۷سالمه و صورتم خیلی جوش میزنه
  دکتر هم رفتم ولی تاثیر آنچنانی نداشته
  میخواستم بدونم با فیشیال درست میشه یا نه

  1. سلام دوست عزیز لازمه که اول توسط پزشک مجموعه ویزیت شید، فیشیال منظم و درمان های ترکیبی قطعا تاثیر مثبتی خواهند داشت. 🙏🏼

 8. سلام بنده رو صورتم اوایل جوش بود ولی حالا بد جور گوشت اضافه و چرکی تبدیل شده آیا امکان درمانش هست
  کلافه شدم از بس رفتم دکتر و هر بار فقط تزریق میکنن لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام دوست عزیز حقیقتا نمیشه مجازی توصیه ای برای نوع مشکل شما کرد. بهتره حضوری ویزیت بشید تا بهترین درمان براتون انجام بشه.

 9. سلام فیشیال رو باید همیشه انجام بدیم برای اینکه پوست صاف بشه ؟میشه یکبار انجام بدیم برای همیشه ؟

  1. سلام دوست عزیز بهتره برای نتیجه عالی گرفتن، تا مدتی طبق زمان بندی فیشیالیستتون مراجعه کنید.

 10. سلام وقت بخیر
  اول اینکه میخاستم ببینم میکروندلینگ بهتره یا فیشیال صورت
  دوم اینکه کدوم موندگار تره یعنی هم زودتر جواب میگیریم و هم بیشتر تاثیر داره و …
  بعد اینکه احتمال داره پوستمون به همون پوست قبلیمون پوستی که اینکارا روش انجام نشده برگرده

  1. سلام دوست عزیز. باید باتوجه به پوستتون نظر داده بشه اما برای جواب دهی فوری پیشنهاد میکنیم هردو روش رو همزمان انجام بدید.

  1. سلام دوست عزیز بله اموزش تخصصی فیشیال و حتی فیبروز ابرو داریم. یا با شماره های سایت تماس بگیرید یا اگر راحت ترید برای ما شمارتون بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *