لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
قیمت میکرونیدلینگ صورت

قیمت میکرونیدلینگ صورت اردیبهشت ۱۴۰۳ (تهران)

میکرونیدلینگ یک روش جوان سازی پوست است که سابقه طولانی دارد و برگرفته از روش درمانی مصر باستان است.
با عواملی چون بالا رفتن سن، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و آلودگی، کلاژن و الاستین ها تجزیه می‌شوند و باعث خشکی، نازکی و چین‌و‌چروک‌دار شدن پوست می‌شوند. عمل میکرونیدلینگ با تحریک کلاژن‌سازی تعداد کلاژن‌ها را افزایش می‌دهد و به عمل ترمیم بافت پوست منجر می شود، در نتیجه چین‌و‌چروک آن را از بین می‌برد و باعث ایجاد پوستی جوان، صاف، کشیده و زیبا خواهد شد.

قیمت میکرونیدلینگ صورت

در سایر مقالات درباره مزایا میکرونیدلینگ، اثر و ماندگاری میکرونیدلینگ، مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ صحبت کرده ایم و چون قیمت میکرونیدلینگ یکی از دغدغه‌های افرادی است که قصد انجام آن را دارند، در این مقاله به بررسی هزینه میکرونیدلینگ صورت و عوامل موثر بر آن می‌پردازیم.

قیمت و هزینه میکرونیدلینگ صورت در تهران

هزینه میکرونیدلینگ صورت در مقایسه با جراحی لیفت

هزینه میکرونیدلینگ صورت چقدر است؟
یکی از سوالات مهمی که افراد برای انجام این روش درمانی دارند، درباره قیمت میکرونیدلینگ صورت است. باید گفت قیمت میکرونیدلینگ بستگی به ناحیه تحت درمان، مشکلات ناحیه تحت درمان، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز، مهارت و دستمزد پزشک دارد اما به طور خاص هزینه میکرونیدلینگ بسیار کمتر از روش‌هایی چون جراحی لیفت می‌باشد.

عکس قبل و بعد از میکرونیدلینگ صورت

قیمت میکرونیدلینگ در کلینیک دکتر تفت

قیمت میکرونیدلینگ صورت

صفحه تعرفه خدمات برای هزینه میکرونیدلینگ صورت

در کلینیک زیبایی غرب تهران ، کلینیک دکتر تفت میکرونیدلینگ همراه با مواد مزوتراپی انجام می شود تا مزونیدلینگ تاثیر بیشتری روی پوست داشته باشد.
تیم حاذق دکتر تفت بعد از مشاوره و بررسی آسیب و شدت آن، استفاده از موادی را که برای شما بهتر است و بیشتر به بهبودی شما کمک می کند را پیشنهاد می دهد.

نوع خدمت قیمت
قیمت میکرونیدلینگ با مزو رویتا1.200.000 تومان
قیمت هر جلسه میکرونیدلینگ

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

عوامل تاثیر گذار در قیمت میکرونیدلینگ صورت

با توجه به نقش پارامترهای مختلف در تعیین هزینه این روش جوانسازی پوست، نمی توان قیمت دقیقی برای آن تعیین کرد. اما این جا ما با آگاهی دادن از عوامل تأثیرگذار در تعیین این قیمت‌ها، هزینه حدودی این روش را تا حدی مشخص می کنیم.

این روش مانند دیگر روش های زیباسازی به عوامل مختلفی مربوط می شود. چند عامل مهم زیر قیمت میکرونیدلینگ را تعیین می‌کند:

_ اگر در این از دیگر روش های جوانسازی استفاده شود تا اثربخشی بیشتری داشته باشد، طبیعتاً هزینه میکرونیدلینگ صورت بالاتر خواهد بود. مثلا از سرم های هیالورونیک اسید استفاده شود یا بسته به نوع عارضه، ممکن است نیاز به استفاده چند جلسه ای از امواج رادیویی باشد. یا در برخی موارد، پزشک تشخیص می دهد از پلاسمای غنی از پلاکت استفاده کند. تمامی این موارد جزو عوامل تأثیرگذار بر هزینه میکرونیدلینگ صورت هستند.
میکرونیدلینگ اگر به همراه مزوتراپی جهت اثربخشی بیشتر انجام شود قیمت بالاتری خواهد داشت.

_ هر چه وسعت عارضه هایی نظیر لک، جای جوش و زخم، نواحی درمان بیشتر باشد، اقدامات میکرونیدلینگ مانند تعداد جلسات بیشتر خواهد شد، طبیعتا قیمت هم بیشتر خواهد شد.

_ مهارت و تخصص پزشک هم در هزینه میکرونیدلینگ صورت تاثیرگذار است، در واقع هر چقدر پزشک در این زمینه مهارت بیشتری داشته باشد، هزینه بالاتر می رود.

_ موقعیت مکانی بر روی قیمت میکرونیدلینگ تاثیرگذار است یعنی هر چقدر موقعیت مکانی مطب یا کلینیک بهتر باشد، هزینه درمان بیشتر می شود. به همین خاطر با مراجعه به کلینیک های برخی شهرها و تغییر موقعیت مکانی از پایین شهر به بالا شهر شاهد تغییر قیمت خواهید بود.

_ اگر پزشک تشخیص دهد به تعداد جلسات بیشتری برای انجام میکرونیدلینگ نیاز دارید، هزینه میکرونیدلینگ بیشتر خواهد شد. اما معمولاً این روش در ۴ جلسه درمانی به فاصله یک ماه انجام می شود.

در جلسه مشاوره هزینه میکرونیدلینگ به صورت دقیق مشخص می شود: برای آگاهی از هزینه دقیق این روش باید به صورت حضوری نزد متخصص مراجعه کنید تا او با بررسی های لازم در جلسه مشاوره بتواند هزینه دقیق را به شما اعلام کند.

هزینه بخش های قابل درمان با میکرونیدلینگ

قیمت نواحی قابل درمان با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ را می توان برای نواحی زیر استفاده کرد، اما هزینه هر بخش می تواند با بخش دیگر متفاوت باشد:

هزینه میکرونیدلینگ صورت

میکرونیدلینگ صورت باعث افزایش گردش خون در پوست صورت می‌شود و سبب می‌شود مواد مغذی بیشتر و سریع‌تر به لایه‌های زیرین پوست برسد. در مجله پزشکی healthline بیان شده که هزینه میکرونیدلینگ صورت بسته به ناحیه تحت‌درمان، وسعت و میزان آسیب، توسط متخصص پوست تعیین می‌شود.

میکرونیدلینگ گردن

بخشی از روند پیری چین‌وچروک‌ها و افتادگی پوست گردن است، با افزایش سن پوست گردن نازک می شود و در اثر جاذبه زمین، دچار افتادگی خواهد شد.
میکرونیدلینگ می تواند به رفع افتادگی پوست گردن و از بین بردن خطوط آن کمک کند، که هزینه آن به میزان افتادگی‌ها و خطوط پوست گردن بستگی دارد.

میکرونیدلینگ پا

میکرونیدلینگ تاثیر چشمگیری روی کاهش سلولیت دارد و بیشتر افراد شاهد سلولیت در پاهای خود مخصوصا قسمت ران و باسن هستند. هرچقدر ترک‌های پوستی عمیق‌تر باشند و در قسمت زیادی از پاها مشاهده شوند، هزینه میکرونیدلینگ هم بیشتر خواهد شد. جالب است بدانید میکرونیدلینگ را می‌توان در سایر نواحی پاها مانند قوزک پا هم انجام داد.

میکرونیدلینگ دست ها

دست‌ها از دیگر نقاط بدن هستند که دچار افتادگی پوست و چین و چروک می‌شوندهم چنین ممکن است دچار سوختگی، جراحت و زخم شوند.برای درمان تمام این آسیب‌ها می توان از میکرونیدلینگ استفاده کرد. هزینه میکرونیدلینگ دست‌ها بسته به نوع آسیب و میزان وخامت آن محاسبه می‌شود. طبیعی است که هرچقدر میزان جراحت یا سوختگی بیشتر باشد، سختی عمل هم بیشتر شده و حتی به تعداد جلسات بیشتری برای درمان نیاز است.

میکرونیدلینگ شکم

بارداری یا تغییر وزن می تواند ترک‌های پوستی را در ناحیه شکم بیشتر زنان به وجود بیاورد، میکرونیدلینگ شکم با هدف رفع این‌گونه ترک‌ها انجام می‌شود. هزینه میکرونیدلینگ شکم متغیر است و بر اساس عواملی مانند وسعت ناحیه درمان، میزان و عمق ترک‌ها، تعداد جلسات موردنیاز برای رفع آن‌ها محاسبه می‌شود.

میکرونیدلینگ چیست؟

ابزار های لازم برای انجام میکرونیدلینگ چیست

در میکرونیدلینگ از یک ابزار مخصوص که یک غلتک کوچک دارد استفاده می شود، تعداد زیادی سوزن در سر آن تعبیه شده، این غلتک را روی سطح پوست حرکت می‌دهند، تا با تحریک زیرپوستی، میلیون‌ها میکروکانال در پوست به وجود بیاید.
عملکرد روش میکرونیدلینگ بدین صورت است که وقتی غلتک دارای سوزن بر سطح پوست حرکت داده می‌شود سوزن‌های ریز بر حسب عمق و سرعتی که توسط پزشک تعیین شده است به صورت همزمان به لایه‌ی دوم پوست یا درم وارد می‌شوند.
با حرکت سوزن‌ها زخم‌های کنترل‌شده‌ای روی پوست ایجاد می‌شود، سپس سیستم ایمنی بدن فعال شده و تولید کلاژن و الاستین بالا می‌رود و باعث زخیم‌تر شدن لایه زاینده پوست شده و چروک‌های پوست بهبود می‌یابد و پوست شفاف صاف می‌شود.

کاربرد میکرونیدلینگ

کاربرد میکرونیدلینگ صورت چیست

در مجله Elle کاربردهای زیر برای میکرونیدلینگ، این روش درمانی کم تهاجم شمرده شده است

• از میکرونیدلینگ برای کلاژن‌سازی و سفت کردن بافت صورت استفاده می‌شود.
• میکرونیدلینگ با تحریک فولیکول‌های مو، رشد موها را چند برابر می‌کند.
• با استفاده از میکرونیدلینگ سلولیت در قسمت پاها و ران کاهش پیدا می‌کند.

البته در روش میکرونیدلینگ می‌توانید نتایج زیر را هم مشاهده کنید:
• درمان چین و چروک
میکرونیدلینگ برای جای جوش یا درمان اسکار و آکنه (جای زخم و جراحت)
• درمان سوختگی
• درمان استرچ مارک (ترک های پوستی)
• درمان ریزش مو
• درمان منافذ باز پوست
• رفع تیرگی و لکه های پوستی
• درمان شل شدگی و افتادگی پوست
• پاک کردن تاتو

مزیت میکرونیدلینگ صورت

روش میکرونیدلینگ یک روش ایمن برای رفع مشکلات پوستی است. اما مانند دیگر روش های زیباسازی باید نکات مراقبتی را به خوبی رعایت کرد. چرا که در صورت عدم رعایت مشکلات مختلفی ایجاد می شود.
از جمله مزایای این روش درمانی، شامل موارد زیر می باشد:
• افزایش جریان خون در قسمت پوست صورت
• رفع بسیاری از مشکلات پوستی برای انواع رنگ های پوستی. یعنی پوست های تیره هم می توانند از این روش استفاده کنند.
• جنس سوزن های میکرونیدلینگ از تیتانیوم است. این فلز هنگام حرکت هیچ حرارتی تولید نمی کند و پوست را نمی سوزاند. همچنین هیچ حساسیتی برای فرد به همراه نخواهد داشت.
• این روش برای رفع مشکلات پوستی در نواحی زاویه دار و کوچک مانند بینی بالا و پایین، چشم، لب بالا و لب پایین بهترین گزینه است. در حالی که دیگر روش ها مانند لیزر توانایی رفع مشکل این قسمت ها را ندارد.
هزینه میکرونیدلینگ در مقایسه با دیگر روش‌ها مانند لیزر بسیار مناسب تر است.
• آسیب‌های ناشی از روش های لیزر و پرتو درمانی را به همراه ندارد.
• بیمار مجبور به استراحت در منزل نیست و به راحتی می تواند فعالیت های روزانه خودش را انجام دهد.
• پس از اینکه درمان را با میکرونیدلینگ انجام دادید شاهد بهبودی پوست باشید پس از مدت زمان کمی این تغییرات را خواهید دید.
• هیچ گونه جای زخم بر روی پوست باقی نمی ماند حتی برای مدت کوتاه.
• بر خلاف بیشتر روشهای درمانی در این روش اپیدرم پوست فقط بازسازی و ترمیم می‌شود. پوست به هیچ وجه تخریب نخواهد شد.
• میکرونیدلینگ کاملا بدون درد و فاقد عوارض جانبی است.

برای درمان مشکلات پوستی روش های زیادی وجود دارد، که شما می توانید با توجه به نوع پوست تان و وخامت آسیب پوستی و البته مشورت پزشک متخصص، هر کدام را که بهتر است انتخاب کنید. فاکتور هزینه هم عامل مهمی در تصمیم گیری شماست.

در کلینیک دکتر تفت هزینه سایر خدمات به شرح زیر است:

سوالات متداول درباره قیمت میکرونیدلینگ صورت:

آیا هزینه میکرونیدلینگ را می‌توان با بیمه پرداخت کرد؟

میکرونیدلینگ یکی از عمل‌های زیبایی محسوب می‌شود. شرکت‌های بیمه معمولا به‌خاطر بالا بودن هزینه این‌گونه عمل‌ها، آن‌ها را تحت پوشش خود قرار نمی‌دهند. البته اگر این عمل به دلایل پزشکی انجام شود، ممکن است بتوانید از بیمه استفاده کنید. بنابراین قبل از انجام آن با پزشک خود مشورت کنید.

عوارض میکرونیدلینگ‌های ارزان قیمت چیست؟

مراکز نامعتبر معمولا خدمات ارزان‌تری ارائه می‌دهند. علت ارزان بودن این خدمات معمولا به بی‌کیفیت بودن مواد و تجهیزات مورد استفاده برمی‌گردد. مواد و تجهیزات بی‌کیفیت و همچنین غیرمتخصص بودن انجام‌دهنده میکرونیدلینیگ ممکن است باعث ایجاد تورم، بروز واکنش‌های آلرژیک، تیره شدن پوست، کبودی، جوش و التهاب و ... شود.

میکرونیدلینگ به چند جلسه درمان نیاز دارد؟

تعداد جلسات مورد نیاز برای میکرونیدلینگ به میزان آسیب‌های پوستی و عمق آن‌ها بستگی دارد. معمولا دو تا چهار جلسه میکرونیدلینگ با فاصله زمانی ۴ تا ۶ هفته نتیجه مطلوبی به همراه دارد.

بعد از میکرونیدلینگ چه مراقبت‌هایی لازم است؟

تا بهبودی کامل زخم‌ها از رفتن به محل‌های عمومی و آلوده مانند استخر نروید. سه تا چهار بار در روز از کرم‌های مرطوب‌کننده استفاده کنید. مصرف کرم‌های ترمیمی و ضدآفتاب بعد از میکرونیدلینگ نیز به بهبود سریع‌تر زخم‌ها کمک می‌کند. همچنین از خاراندن زخم‌ها و استفاده از لوازم ارایشی در این مدت پرهیز کنید.

تفاوت مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ چیست؟

مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ دو روش متفاوت از هم هستند. مزونیدلینگ ترکیبی از دو روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ است.

چه کسانی نمی توانند میکرونیدلینگ انجام دهند ؟

برخی از افراد نمی توانند میکرونیدلینگ انجام دهند. افراد بد زخم ، افرادی که در 6 ماه اخیر جوش فعال داشته اند و افرادی که افتادگی شدید و چروک عمیق دارند. قبل از انجام میکرونیدلینگ پزشک معالج سوالات دقیق تری را از شما خواهد پرسید. بر اساس معاینه پزشک در صورت عدم امکان انجام میکرونیدلینگ روش های جایگزین به شما پیشنهاد می شود.

4/5 - (26 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *