لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
هزینه هایفوتراپی صورت

قیمت هایفو صورت در اردیبهشت ۱۴۰۳ !

هایفو چیست؟ باید گفت، هایفوتراپی نوعی شیوه‌ی درمانی برای جوانسازی پوست به شمار می‌رود که برای انجام این کار از امواج فراصوت استفاده می‌کند. برای ناحیه های مختلفی چون ابرو، غبغب، صورت کاربرد دارد.
از هایفوتراپی که نوعی روش غیرتهاجمی محسوب می‌شود، می‌توان برای سفت کردن پوست، لیفت صورت، شکستن چربی‌های بدن و رفع چین و چروک‌های پوست استفاده نمود. در ادامه به بررسی قیمت هایفو صورت می پردازیم.


از جمله عواملی که باعث شده هایفوتراپی به یکی از پرطرفدارترین روش‌های جوانسازی پوست تبدیل شود: ایمنی بالا، عوارض هایفوتراپی کم، سرعت زیاد و هزینه‌های مناسب هایفوتراپی می‌باشد.
یکی از رایج‌ترین پرسش‌ها درباره روش‌های درمانی زیباسازی، هزینه‌های آن‌ها می‌باشد. به همین دلیل قصد داریم تا در این مطلب در مورد قیمت هایفوتراپی صورت و عوامل موثر بر آن برای شما بنویسیم.

قیمت هایفوتراپی صورت5.000.000 تومان
عکس قبل و بعد هایفو

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

قیمت هایفوتراپی صورت کامل صورت در ایران

هزینه هایفوتراپی در ایران، استاندارد تعیین شده یا محدوده‌ی معینی بین کلینیک‌ها ندارد. در شهر تهران، هزینه‌ی لیفت کامل صورت با هایفو در کلینیک‌های معتبر، معمولا بین 4 میلیون تا 6 میلیون تومان می‌باشد.
در شهرستان‌ها قیمت هایفوتراپی صورت درمانی معمولا کم‌تر است؛ زیرا به دلیل کم بودن تعداد مراجعین، دستگاه‌های استفاده شده قدیمی‌تر و همچنین تجربه‌ و مهارت پزشک زیبایی کمتر می‌باشد. این دو مورد باعث می‌شود که قیمت هایفوتراپی در شهرستان‌ها کم باشد و معمولاً کیفیت بالایی نداشته باشند.

قیمت هایفو صورت در کلینیک دکتر تفت

عکس قبل و بعد از تزریق فیلر زیر چشم
عکس قبل و بعد از هایفو و تزریق فیلر زیر چشم
عکس قبل و بعد از هایفوتراپی
عکس قبل و بعد از هایفوتراپی کلینیک دکتر تفت 😍

البته توجه داشته باشید که هزینه‌ی دقیق در جلسه‌ی مشاوره و بعد از انجام معاینات لازم توسط پزشک به شما اعلام می‌شود. بهتر است آگاه باشید که در کلینیک زیبایی دکتر تفت از بهترین دستگاه هایفوتراپی و همچنین مجرب‌ترین تیم پزشکی و درمانی استفاده می‌کنیم.
با این وجود تلاش ما همواره این بوده است که از تعیین رنج قیمت‌های نجومی پرهیز کنیم و هزینه‌ای استاندارد و معقول برای مراجعین عزیز در نظر داشته باشیم.

چه عواملی در هزینه هایفوتراپی صورت موثر است؟

هزینه هایفوتراپی صورت

۱. تاثیر ناحیه‌ی تحت درمان بر قیمت هایفو صورت

نرخ‌هایی که در مقاله هزینه هایفوتراپی اشاره نمودیم، در رابطه با هایفوتراپی کامل صورت بود. از هایفوتراپی می‌توان برای لیفت کامل صورت، لیفت پوست گردن، رفع چین و چروک‌های ناحیه‌ای محدود و حتی جوانسازی پوست بدن استفاده کرد. هزینه نهایی برای انجام هایفو روی هرکدام از این موارد متفاوت خواهدبود و به عوامل گوناگونی بستگی دارد. مانند هایفوتراپی دور چشم یا غبغب یا …
معمولا پزشکان متخصص کلینک زیبایی دکتر تفت با بررسی دقیق وضعیت پوست، نواحی را که به درمان با هایفو نیاز دارند، به شما توضیح می‌دهند. تمام مراجعین محترم به هایفوتراپی کامل صورت احتیاج نخواهند داشت و گاهی فقط نواحی محدودی از صورت تحت درمان با هایفو قرار می‌گیرد. بنابراین ممکن است شما به هایفو کامل صورت نیاز نداشته باشید و قیمت هایفوتراپی تمام شده تا حد چشمگیری برایتان کاهش یابد.

۲. تاثیر تعداد جلسات درمانی بر قیمت هایفوتراپی صورت

برای اغلب مراجعین زیباجو تنها 1 جلسه درمان با هایفوتراپی کافی می‌باشد و اثرات آن امکان دارد حتی تا ۲ سال پس از آن هم، پایدار بماند. به همین علت هزینه هایفوتراپی در مقایسه با ماندگاری اثرات آن بر صورت، بسیار به صرفه می‌باشد. وابسته به شرایط پوست زیباجو، سن و همچنین فرآیند پیری پوست، احتمال دارد تعداد جلسات و برنامه‌ی درمانی متغیر باشد. برای مثال تعداد کمی از مراجعین می‌بایست 1 ماه پس از درمان نخست، جلسه‌ی درمانی دیگری نیز داشته باشند. در برخی مواقع لازم است که دو جلسه به فاصله‌ی ۶ ماه داشته باشید یا سالی یکبار به منظور ترمیم نتایج هایفوتراپی، مجددا مراجعه کنید. تمامی این موارد در جلسات مشاوره به شما توضیح داده خواهد شد.

۳. تاثیر تجربه و مهارت پزشک بر قیمت هایفو صورت

مهارت پزشک متخصصی که برای شما هایفو را انجام می‌دهد، تاثیر بسیار زیادی بر نتایج هایفوتراپی بر پوست زیباجو دارد. بدیهی است که هرچقدر مهارت، تجربه و دانش پزشک در این زمینه بیشتر باشد، دستمزد پرداختی وی و در نتیجه هزینه هایفوتراپی افزایش می‌یابد.
چرا انتخاب کلینیک معتبر و حرفه‌ای برای انجام هایفوتراپی بسیار حائز اهمیت می‌باشد؟ به دلایل زیر:

 • هایفوتراپی را حتما نزد یک پزشک انجام دهید.

گاهی قیمت هایفوتراپی پایین است و دلیلش آن است که تکنسین‌ها یا افراد غیرپزشک اقدام به ارائه‌ی خدمات درمانی برای شما می‌کنند.
ضروری است که توجه داشته باشید که دستگاه‌های هایفو خانگی و غیرپزشکی هردو در بازار موجود اند و احتمال اینکه در سالن‌های زیبایی و کلینیک‌های غیرمعتبر از آنها مورد استفاده قرار بگیرند، زیاد است. استفاده از دستگاه‌ هایفوتراپی نامعتبر، امری است که انجام آن توسط هرکسی ممکن است؛ اما هایفوتراپی هنگامی بیشترین بازده را دارد که از دستگاه‌های بالینی هایفو یا به بیان صریح‌تر از دستگاه‌های Medical grade استفاده شود که تنها پزشک متخصص قادر است استفاده کند، هیچ فردی حق استفاده از دستگاه‌های بالینی هایفوتراپی را ندارد و نخواهدداشت.
توصیه مهم برای تشخیص دستگاه غیر بالینی:
اگر که هنگام مشاوره هایفوتراپی به شما اعلام کردند که هر ماه و یا هر دو هفته یکبار لازم دارید تا برای جلسات درمانی بعدی مراجعه کنید، آگاه باشید که دستگاه استفاده شده، دستگاه بالینی هایفوتراپی نیست. با دستگاه‌های Medical grade تنها می‌توان هر شش ماه یا ۱۲ ماه یکبار اقدام به هایفوتراپی کرد.

 • پزشک ماهر به خوبی آگاه است که چه زمانی نباید هایفوتراپی کند.

هایفوتراپی

نکته مهم انتخاب پزشک ماهر همین است که یک پزشک ماهر با معاینه‌ی پوست زیباجو قادر است تا حد زیادی نتایج هایفوتراپی را برای مراجعه کننده پیش‌بینی کند. شاید که هایفو‌درمانی برای شما روش مناسبی نباشد و یا در نهایت تاثیرات چندانی روی پوستتان نداشته باشد. اگر که پزشک صرفاً با نگاه سود اقتصادی و غیراخلاقی به این مسئله نگاه کند، ممکن است دچار ضرر مالی و زمانی شوید. پس احتمال دارد که قیمت هایفوتراپی در یک کلینیک بسیار مناسب باشد، اما در آخر نتیجه‌ی دلخواه‌تان را نگیرید و پول و وقت شما تلف شود.
اگر که بخواهیم کمی بیشتر در مورد این مسئله توضیح دهیم، می‌توان گفت که هایفوتراپی برای بهبود قوام و رفع افتادگی‌های خفیف تا متوسط پوست کاملا کارآمد می‌باشد. البته که هایفو می‌تواند افتادگی‌های شدید را نیز تا حدود خفیفی درمان کند؛ ولی جراحی لیفت صورت اغلب برای اشخاصی که از افتادگی‌های شدید رنج می‌برند، بسیار موثرتر خواهدبود.
پزشک کمی ماهر به خوبی آگاه است که چه زمانی یک روش درمانی برای فردی موثر خواهد بود؛ اما یک پزشک فوق ماهر و عالی، به وضوح قادر است تشخیص دهد که چه زمانی یک روش درمانی تاثیرات مطلوبی برای زیباجو، نخواهد داشت. در حقیقت یکی از اصلی‌ترین وظایف پزشک در جلسات مشاوره این است که کاندیدای مناسب هایفوتراپی را به خوبی شناسایی کند.

 • مهارت پزشک تاثیرات بسیاری بر نتایج خواهدداشت.

یکی از عواملی که بر هزینه هایفوتراپی تاثیر دارد، تکنیک‌های استفاده شده توسط پزشک در حین انجام هایفو می‌باشد. اغلب پزشکان به دلیل داشتن مهارت و تجربه‌ی بالایی که دارند، تکنیک‌های درمانی خاص خودشان را ابداع کرده و مورد استفاده قرار می‌دهند. اغلب مواقع تکنیک‌های ابداعی در انحصار یک پزشک قرار دارند و معمولا اثرگذاری درمان روی پوست را تا حدود زیادی افزایش می‌دهند. البته رعایت مراقبت‌ بعد از هایفوتراپی نیز تاثیر بسیاری بر ماندگاری نتایج دارد.

 • پزشک خوب، بهترین‌ نتایج را برای زیباجویان می‌خواهد.

در این موضوع که هایفوتراپی یکی از بهترین روش‌های جوانسازی پوست است، هیچ شکی نمی‌باشد. اما احتمال دارد در عین حال که هایفو برای شما نتایج خوبی را همراه خواهد داشت، نتایج یک روش درمانی دیگر، برای شما به مراتب موثرتر باشد. برای مثال تزریق بوتاکس هزینه‌ی کمتری دارد و احتمال دارد با توجه به شرایط بدنی شما، اثرات و نتیج بهتری برایتان داشته باشد.
در کلینیک دکتر تفت واقع در غرب تهران، همواره تلاش کرده‌ایم که علاوه بر ارائه خدمات درمانی با کیفیت بالا و متنوع، راهنما و حامی خوبی برای شما پیش از اقدام به انجام هرکدام از روش‌ها باشیم. انتشار مقالات جامع در سایت دکتر تفت، ارائه توضیحات کامل در جلسات مشاوره توسط پزشک و همچنین انتخاب بهترین روش‌های جوانسازی برای زیباجویان محترم، از اقدامات گروه ما برای کمک هرچه مفیدتر به مراجعین عزیز به منظور رسیدن به اهداف دلخواهشان می‌باشد.

۴. تاثیر برند دستگاه هایفو بر هزینه هایفوتراپی صورت

هزینه هایفوتراپی تا حد زیادی به دستگاه استفاده شده بستگی دارد. دستگاه‌های هایفوتراپی شامل یکسری کارتریج هستند که تعداد مشخصی بار می‌تواند امواج صوتی را شلیک کند. به شلیک امواج صوتی، «شات» می‌گویند. کارتریج‌ها بعد از اتمام شات‌ها باید تعویض شوند.
برای هایفوتراپی (HIFU) نقاط مختلف بدن و صورت، می‌بایست از کارتریج‌های مختلفی استفاده شود. دستگاه هایفوتراپی کلینیک زیبایی دکتر تفت از ۷ نوع کارتریج مختلف برای زیباجویان استفاده می‌کند.

قبل و بعد از هایفوتراپی
قبل و بعد از هایفوتراپی

قیمت سایر خدمات در کلینیک دکتر تفت

در کلینیک دکتر تفت هزینه سایر خدمات به شرح زیر است:

پرسش و پاسخ درباره قیمت هایفو صورت:

رزرو نوبت برای انجام هایفو در کلینیک دکتر تفت چگونه است؟

برای نوبت دهی انجام هایفو با شماره‌های ۰۹۹۱۶۳۶۲۱۱۶ تماس بگیرید. ساعت کاری کلینک دکتر تفت از شنبه تا جمعه ساعت 9 صبح تا 8 شب می‌باشد.

HIFU تراپی برای کدام نواحی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

با انجام هایفو: اصلاح و نوسازی پوست، لیفتینگ ابرو، چشم، صورت، گردن، سینه، بازوها و آرنج ها امکان پذیر می‌باشد.

نسبت به هزینه هایفو، نتیجه آن چه مدت باقی می‌ماند؟

هایفوتراپی معمولا یک تا دو سال ماندگاری دارد.

آیا بیشتر از یک جلسه انجام این متد درمانی نیاز است؟

وابسته به سن، نوع پوست و ناحیه درمانی امکان دارد که متخصص پوست و مو، از روش ها و جلسات درمانی متغیری استفاده کند.

آیا در طول انجام hifu ناراحتی خاصی را احساس خواهم کرد؟

بله ممکن است هنگام دریافت انرژی سونوگرافی، اندکی ناراحتی ایجاد شود؛ اما این درد کاملا موقتی و نشانه ساخت کلاژن سازی است.

3.9/5 - (56 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

5 پاسخ

 1. باسلام لطفا. در خصوص درد یا درد موقت زمان انجام هایفو تراپی توضیخ بیشتری بدید ضمنا ایا استفاده از دستگاه فرا صوت برای هایفو تراپی برای شنوایی زیان بار هست و یا اینکه ایجاد صدا اصلا میشود ؟ سپاس

 2. چرت و پرت!
  شهرستانها چون مراجعین کمه
  دستگاه قدیمی
  دکتر کم تجربه
  هزینه کمه!

  پس تهران چون مراجع زیاده دکتر می‌کنه تو پاچه مردم!

  نخیر چون هزینه اجاره مطب تو تهران بسیار سرسام اوره
  و شهرستان خیلی تفاوت نداره یکم کناره بابت همین هزینه اجاره
  همین!

 3. من حدود ۹ ماه پیش مطب دکتر تفت هایفو انجام دادم نتیجه واقعا خوب بود .کاملا راضی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *