لوگو دکتر تفت
کلینیک گلشید به کلینیک دکتر تفت تغییر نام یافت❤️
هزینه فیبروز ابرو ۱۴۰۲

هزینه فیبروز ابرو (اردیبهشت ۱۴۰۳)

هزینه فیبروز ابرو تهران: فیبروز ابرو از جمله شیوه‌های نیمه دائمی برای زیبایی ابرو و آرایش آن می‌باشد. امروزه اکثر افراد زیباجو با این متد زیبایی و آرایش ابرو آشنایی دارند و در تمامی جوامع غربی و شرقی از این روش برای آراستن ابروها (حتی برای آقایان) استفاده می‌کنند.

بسیاری از اشخاص احتمالا تفاوت فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ ابرو را نمی‌دانند و این 2 روش زیباسازی ابرو را یکی می‌دانند. در حقیقت چنین تصوری چندان دور از ذهن و اشتباه نمی‌باشد. بهتر است بدانید که هر دو متد زیبایی، روش‌های طبیعی برای آراستن نیمه دائمی ابروهای زیباجویان می‌باشند، با این تفاوت که فیبروز با رنگ و سوزن ویژه خود فیبروز انجام می‌شود که کمی با مواد استفاده شده برای میکروبلیدینگ ابرو متفاوت است.
در ادامه مطلب به بررسی هزینه فیبروز ابرو تهران و عوامل موثر بر قیمت فیبروز ابرو می‌پردازیم. همچنین پیشنهاد می‌کنیم درباره قیمت میکروبلیدینگ ابرو سال ۱۴۰۱ نیز بخوانید.

هزینه فیبروز ابرو

صفحه تعرفه خدمات برای قیمت فیبروز ابرو

قبل و بعد میکروبلیدینگ ابرو
نمونه کار کلینیک دکتر تفت✔️

هزینه فیبروز ابرو در کلینیک دکتر تفت چقدر می‌باشد؟

هزینه فیبروز ابرو
قیمت
هزینه فیبروز ابرو2.600.000 تومان
هزینه ترمیم هر جلسه 400.000 تومان
هزینه ریمو2.400.000 تومان
هزینه ریمو جلسه دوم 1.200.000 تومان
قیمت فیبروز ابرو ۱۴۰۲ 

با انتخاب یک کلینیک تخصصی پوست و زیبایی همانند کلینیک پوست، مو دکتر تفت واقع در غرب تهران، می‌توانید با خیال آسوده از خدمات فیبروز ابرو با هزینه کاملا مناسب بهره‌مند شوید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک، استاندارد بودن دستگاه‌ها و مواد مصرفی نداشته باشید.

قبل و بعد فیبروز ابرو

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

چه عواملی در هزینه فیبروز ابرو سال ۱۴۰3 در تهران موثراند!

هزینه فیبروز ابرو

پاسخ به این سوال که هزینه فیبروز ابرو ۱۴۰۲ چقدر است به طور واضح و دقیقی ممکن نیست. زیرا قیمت فیبروز ابرو به موارد متعددی بستگی دارد:

 • مرکزی که برای انجام فیبروز ابرو به آن مراجعه می‌کنید.
 • مهارت اپراتوری که به عنوان فیبروزکار، فیبروز شما را انجام می‌دهد.
 • کیفیت ابزار و موادی که برای فیبروز ابروی شما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بدیهی است که هرچقدر مهارت و تجربه فیبروزکار منتخب شما بیشتر باشد، هزینه فیبروز ابرو شما بیشتر خواهدشد.

مهارت فیبروزکار به عنوان اجرا کننده فیبروز روی ابروهای شما، بسیار اهمیت دارد. در حقیقت می‌توان مدعی شد که هزینه فیبروز ابرو، هزینه‌ای است که شما برای مهارت دست فیبروزکار پرداخت می‌کنید. تاتوکاری که برای هاشور ابرو از شیوه فیبروز استفاده می‌نماید، لازم است که از آکادمی فیبروز مدرک معتبر داشته باشد. رده تاتوکارها به 5 دسته تقسیم می‌شود، این لول‌ها عبارت اند از:

 1. تاتوکار
 2. تاتوکار برتر
 3. استادیار
 4. استاد ماهر
 5. استاد بزرگ

در نتیجه قیمت فیبروز ابرو، در هر کلینیک و هر شهری ممکن است متفاوت باشد، زیرا به مواردی همچون کیفیت و اعتبار کلینیک، مهارت تاتوکار، نوع دستگاه‌ و مواد مصرفی وابسته خواهد بود.
ضمن این که بسیار مهم است که فیبروز کار مدل ابرو‌ی متناسب با فرم صورت شما تشخیص دهد و مهارت طراحی انواع مدل ابرو ها از جمله مدل فیبروز ابرو دخترانه، مدل ابرو کشیده، مدل ابرو پهن و … را داشته باشد. در نتیجه ممکن است مهارت طراحی ها فرق کند، اما هزینه فیبروز ابرو دخترانه با هزینه فیبروز سایر مدل ها تفاوتی ندارد.

تفاوت قیمت فیبروز ابرو در مکان‌های مختلف!

فیبروز ابرو یا میکروبلیدینگ را می‌توان به 2 طریق آرایشگاهی و یا در کلینیک پزشکی انجام داد؛ قیمت میکروبلیدینگ ابرو که برای هر کدام از روش‌ها باید پرداخت شود، متفاوت خواهد بود. همچنین از آن جهت که ماندگاری فیبروز دائمی نیست و لازم است که هر 6 ماه الی 1 سال یکبار ترمیم شود تا نتیجه بخش باشد، قیمت فیبروز ابرو در لیست هزینه‌های مستمر سالانه شما قرار می‌گیرد. در نتیجه انتخاب مکان انجام آن بسیار تاثیر گذار است در هزینه فیبروز ابرو ای که سالانه صرف می‌کنید؛ این موضوع را مد نظر داشته باشید که در فیبروز ابروی آرایشگاهی ممکن است از ابزار‌های معمولی، غیرتخصصی و یا استریل نشده استفاده شود و این موضوع برای پوستتان مشکل‌ساز خواهدشد.
در حالت کلی، توصیه ما مراجعه به یک کلینیک معتبر و باتجربه در زمینه فیبروز ابرو می‌باشد، زیرا معمولا در کلینیک‌ها از ابزار و مواد خوبی استفاده می‌شود و قبل از انجام فیبروز، زیباجو توسط پزشک معاینه می‎‌شود.

ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است!

ماندگاری فیبروز ابرو

ماندگاری فیبروز ابرو حدودا بین 6 ماه الی 1 سال متغیر می‌باشد و یکی از مزیت‌های این روش، همین مدت زمان ماندگاری است.
این مدت زمان ماندگاری که دائمی نمی‌باشد، این امکان را به شما می‌دهد که همیشه طبق مد مدل ابروهای خود را طراحی کنید.

آیا واقعا به انجام فیبروز ابرو نیاز دارید؟

میکروبلدینیگ یا فیبروز ابرو (phibrows) را به کسانی پیشنهاد می‌دهیم که ابروهای بسیار نازک و کم‌پشتی دارند. در واقع این روش برای افرادی که ابروهای پهن، اما خالی‌ای دارند نیز توصیه می‌شود.
اگر که در طول روز و اغلب اوقات مجبور هستید به کمک مداد ابرو به ابروی خود فرم دهید و دائما باید داخل آن را پر کنید، فیبروز روشی کارآمد برای شما خواهد بود.

هزینه سایر خدمات کلینیک دکتر تفت

کلینیک ما، کلینیک زیبایی غرب تهران خدمات دیگری هم دارد که برای آگاهی از آن ها به مقالات زیر حتما سر بزنید:

هزینه فیشیال صورت
قیمت لیزر
هزینه هایفوتراپی صورت
هزینه هایفوتراپی غبغب
قیمت میکرونیدلینگ صورت
قیمت میکروبلیدینگ ابرو
هزینه بوتاکس صورت

پرسش و پاسخ درباره هزینه فیبروز ابرو ۱۴۰۲:

آیا می‌توان روش فیبروز ابرو را برای کسانی که تاتو دارند، انجام داد؟

اشخاصی که پیش از این روش از تاتوی ابرو استفاده کرده‌اند، متاسفانه نمی‌توانند از روش فیبروز ابرو استفاده نمایند. فیبروز ابرو تنها برای اشخاصی موثر می‌باشد که فیبروز را به عنوان اولین روش برا زیباسازی ابرو خود انتخاب کرده‌اند.

آیا خانم‌های باردار و شیرده می‌توانند از روش فیبروز ابرو استفاده کنند؟

مادران حامله و آنان که در دوران شیردهی می‌باشد و همچنین خانم‌هایی که دروران قائدگی را سپری می‌کنند، نمی‌توانند فیبروز ابرو (میکروبلیدینگ) را انجام دهند و بهتر است تا پایان دوره صبور باشند.

آیا فیبروز ابرو نیاز به ترمیم دارد؟ هزینه ترمیم فیبروز ابرو چقدر است؟

بله. پس از جلسه نخست فیبروز ابرو، اغلب 4 الی 6 هفته بعد لازم است که به منظور ترمیم مجدد و رفع ایرادهای احتمالی جلسه اولیه فیبروز ابرو و اضافه نمودن نکاتی که مد نظرتان است، به مرکز زیبایی رجوع کنید.

4.4/5 - (34 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت

9 پاسخ

 1. من قبلا جای دیگه فیبروز کردم و اصلا از مدلش راضی نیستم. می‌تونم تو کلینیک شما اصلاحش کنم؟

  1. بله حتما، اما باید ویزیت شید که متوجه شیم ابروهاتون نیاز به ترمیم داره یا ریمو فیبروز قبلی.

  1. سلام کاملا وابسته به نوع پوستتون (پوست چرب زودتر محو میشه) داره اما اگر از مدلش راضی نبودین میتونین تو کلینیک دکتر تفت ریموو انجام بدین🙏🏼

 2. خانم مدیا فتحی بعد از ۷ ماه که تو نوبت بودم ۳ میلیون از من گرفت واقعا شوکه شدم کارش مثب بقیه بود خیلی واو نیست

 3. کسی یا جایی نیست به قیمت فیبروزها نظارت داشته باشه پریا فتحی کرمان ۳ میلیون بابت فیبروز میگیره اونقدرا هم تعریف نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *