لوگو دکتر تفت
ژل فیورج (Fiorage)

ژل فیورج (Fiorage) + معرفی کامل

صنعت زیبایی روز به روز رشد بیشتری می کند و فناوری های جدیدی وارد بازار آن می شوند. هدف همه ی آنها به دست آوردن بهترین و رضایت بخش ترین نتایج زیبایی در کنار حفظ سلامتی بدن می باشد. یکی از جدیدترین فناوری های زیبایی که وارد بازار شده است، ژل های زیبایی هستند. بعضی از ژل ها حجم دهنده و بعضی دیگر آبرسان و جوانساز هستند. یکی از برند های ژلی که به تازگی وارد بازار شده است؛ ژل فیورج است که در این مقاله قصد داریم به معرفی کامل ژل فیورج بپردازیم.

ژل فیورج ساخت کجاست؟

ژل فیورج یک برند ایرانی است که توسط آزمایشگاه سیناژن تولید شده است. این محصول پس از طی تمامی آزمایشات بالینی و اخذ تاییدیه وزارت بهداشت وارد بازار کشور شده است. از نظر کیفیت و اثرگذاری، ژل فیورج قابلیت رقابت با برندهای معتبر خارجی را دارد. این فیلر که بر پایه هیالورونیک اسید می باشد هم قابلیت پرکنندگی و حجم دهی و قابلیت آبرسانی و جوانسازی دارد.

سایر فیلرهای معتبر مورد استفاده در کلینیک دکتر تفت:

ژل ژوییدرم | ژل الانسه | ژل رووفیل | ژل نیوویا | ژل استایلج | ژل پرفکتا

کاربردهای ژل فیورج

ژل فیورج برای حجم دهی لب، گونه ها و چانه، کانتورینگ فک، رفع عیوب بینی و چانه، از بین بردن خط خنده و خطوط دور لب و بینی، برطرف کردن چین و چروک های عمیق استفاده می شود.

انواع ژل فیورج

ژل فیورج انواع مختلفی دارد که هر کدام کاربردهای مختلفی دارند. تفاوت مدل های مختلف این ژل از نظر حجم های مختلف هیالورونیک اسید می باشد.

انواع ژل فیورج
  1. ژل فیورج مدل L: که ترکیبی از هیالورونیک اسید  26 میلی گرم، لیدوکائین هیدروکلراید 3 میلی گرم و کراس لینک 24 میلی گرم است و برای حجم دهی به لب ها و کاهش چین و چروک اطراف آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  2. ژل فیورج مدل  Sکه از هیالورونیک اسید 16 میلی گرم ساخته شده است و برای رفع چین و چروک پیشانی و اطراف چشم کاربرد دارد.
  3. ژل فیورج مدلXL : که حاوی هیالورنیک اسید 26 میلی گرم می باشد و برای چانه ، بینی و کانتورینگ فک مورد استفاده قرار می گیرد.

فواید فیلر فیورج

فواید فیلر فیورج
  • همان طور که احتمالا می دانید هیالورونیک اسید یک آبرسان بسیار قوی است که ب صورت طبیعی در بدن وجود دارد. با افزایش سن میزان رو به کاهش می گذارد. در نتیجه پوست آب و رطوبت و شادابی خود را از دست می دهد. ژل فیورج دارای درصد مناسبی از هیالورونیک اسید می باشد که همین امر سبب قدرت آبرسانی خوب این محصول است.
  • حجم دهی طبیعی به نواحی مختلف صورت. این فیلر دارای انواع مختلفی می باشد که برای قسمت های مختلف صورت اختصاصی شده اند. از طرفی این فیلر با دارا بودن درصد مناسبی از هیالورونیک اسید که ماده ای است که به طور طبیعی در بدن موجود است، حجم دهی طبیعی به صورت می بخشد.
  • پر کردن چین و چروک ها در نواحی پیشانی و زیر چشم. تزریق فیلر در بعضی از نواحی مشکل تر است؛ از جمله پیشانی و زیرچشم، اما مدل S ژل فیورج با مقدار مناسبی از هیالورونیک اسید، دقیقا برای تزریق در این نواحی اختصاصی شده است.
  • این ژل برای پر کردن چین ها و خطوط عمق صورت مانند خط خنده بسیار مناسب است و ظاهر طبیعی به این نواحی می بخشد. زاویه سازی و کانتورینگ فک از دیگر کاربردهای این ژل است.
  • نسبت به نمونه های مشابه در بازار از قیمت خوب و مقرون به صرفه ای برخوردار است.
  • قابلیت برگشت پذیری از دیگر ویژگی های ژل فیورج است. در صورت عدم رضایت مشتری، ژل بعد از مدتی جذب و فرم صورت به حالت قبل بر می گردد.
  • ایمن بودن به دلیل داشتن تاییدیه وزارت بهداشت

چه کسانی می توانند ژل فیورج را تزریق کنند؟

این فیلر قابلیت تزریق برای تمامی افراد بالای 18 سال را دارد. اگر دچار چین های عمیقی در صورت خود هستید، قصد کانتورینگ و زاویه سازی صورت خود را دارید، در قسمت گونه ها افتادگی دارید و یا صورت لاغری دارید که قصد پر کردن صورت خود را دارید؛ تزریق ژل فیورج می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. برای افرادی که می خواهند در ناحیه لب یا گونه حجم‌دهی داشته باشند بسیار توصیه می شود.

چه کسانی نمی توانند ژل فیورج را تزریق کنند؟

افرادی که دارای بیماری های خود ایمنی هستند، افراد مبتلا به بیماری های خاص که داروهای خاص استفاده می کنند، افرادی که داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنند و خانم های باردار و مادران شیرده بهتر است از تزریق ژل فیورج خودداری کنند.

سن مناسب برای تزریق ژل فیورج

سن مناسب برای تزریق ژل فیورج

تمامی افراد در صورتی که بیماری خاصی نداشته باشد از سن 18 تا 65 سالگی می توانند این ژل را تزریق کنند و از قابلیت ها و کاربردهای آن سود ببرند.

تعداد جلسات لازم برای تزریق ژل فیورج

تعداد جلسات لازم توسط پزشک متخصص براساس ناحیه درمان و شدت عارضه تعیین می شود. اما در اکثر موارد تنها در یک جلسه با تزریق دوز مشخص شده نتایج نهایی حاصل می شود.

قیمت هر سی سی ژل فیورج

بخشی از هزینه های کارهای زیبایی به کلینیک زیبایی و پزشکی که به آن مراجعه می کنید، بستگی دارد. هرچه که کلینیک زیبایی معتبرتر و با امکانات و تجهیزات بیشتری باشد، و هر چقدر که پزشک متخصص با تجربه تر، مشهور تر و ماهر تر باشد ممکن است که هزینه تزریق ژل فیورج متفاوت باشد. یکی از عوامل مهم دیگر در تعیین قیمت ژل فیورج مهم است، مقدار سی سی لازم است که توسط پزشک تعیین می شود. با توجه به نوسان قیمت ها می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق با کلینیک تماس بگیرید. اما در حال حاضر هر بسته ژل فیورج مدل S حدود 2 و نیم میلیون قیمت دارد که معمولا هر بسته حاوی 2 سی سی ژل می باشد. علاوه بر تهیه ژل، هزینه دستمزد پزشک نیز به هزینه تزریق ژل فیورج اضافه می شود.

مشاوره تلفنی و رزرو 74391030-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک دکتر تفت

تماس تلفنی

مراقبت قبل و بعد از تزریق ژل فیورج

قبل از مراجعه برای تزریق ژل، حتما داروهایی که مصرف می کنید را با پزشک خود در میان بگذارید؛ مصرف دارهای ضد انعقاد خون باید چند روز قبل از مراجعه قطع شوند اما اول با پزشک خود در مورد قطع دارو مشورت کنید. تا حداقل دو هفته قبل از انجام لیزر و لایه برداری پوست خودداری کنید. پوست باید کاملاً تمیز و بدون آلودگی و مواد آرایشی باشد، پس سعی کنید که بدون آرایش به کلینیک مراجعه کنید. تزریق ژل درد ندارد فقط فرو رفتن سوزن ممکن است ناخوشایند باشد. همین میزان درد هم برای بسیاری قابل تحمل نیست پس می توانند نیم ساعت قبل از تزریق از کرم های بی حس کننده مانند کرم لیدوکایین استفاده کنند و قبل از تزریق، کرم را به طور کامل بشویند.
سعی کنید تا یک روز بعد از تزریق ژل به محل تزریق آب نزنید و استحمام نکنید تا ژل فرصت ژل کامل در محل مورد نظر را داشته باشد. تا چند روز از رفتن به استخر، حمام آفتاب، سونا و جکوزی خودداری کنید. می توانید با نوشیدن آب به جذب بهتر ژل کمک کنید. به هیچ وجه ناحیه تزریق را ماساژ ندهید. اعمال هر گونه فشار ممکن است موجب جابه جایی ژل قبل از جذب کامل شود و نتایج نهایی را تحت تاثیر قرار دهد؛ از این رو روی محل تزریق نخوابید. در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و بعدا هم حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. اگر در ناحیه ی لب تزریق انجام دادید؛ تا 24 ساعت از خوردن نوشیدنی های خیلی سرد و خیلی گرم صرف نظر کنید. از انجام فعالیت های سنگین مانند ورزش های سنگین پرهیز کنید. تا چند روز از استعمال دخانیات و مصرف الکل خودداری کنید که موجب افزایش تورم می شود. معمولا کبودی و تورم بعد از چند رو کاملا برطرف می شود ولی در صورت تمایل می توانید از کمپرس یخ برای کمتر شدن کبودی و التهاب بعد از تزریق استفاده کنید.

ماندگاری ژل فیورج

ماندگاری نتایج حاصل از تزریق ژل فیورج برای افراد مختلف، متفاوت است چرا که سبک زندگی افراد و سیستم بدن افراد، تفاوت دارد. به طور متوسط مدت ماندگاری این فیلر بین 10 الی 12 ماه می باشد.

عوارض ژل فیورج

کبودی، قرمزی و التهاب جای تزریق از عوارض خفیفی است که بعد از گذشت چند روز و با رعایت نکات مراقبتی از بین خواهد رفت. با توجه به اینکه این ژل تمام آزمایشات بالینی تا گرفتن تاییدیه را طی کرده است، ایمن است و تاکنون عوارض جدی از ان گزارش نشده است.  چون ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی آن نیز به صورت طبیعی در بدن موجود است، بروز حساسیت به آن نی تاکنون دیده نشده است. به خاطر داشته باشید که تزریق خوب و علمی ژل به مهارت و تجربه پزشک متخصص هم بستگی دارد بنابراین سعی کنید از مراجعه به مراکز زیبایی نامعتبر خودداری کنید. اما در صورت مشاهده هر گونه علائم غیر عادی حتما به پزشک خود مراجعه کنید.

جمع بندی فیلر فیوریج

ژل فیورج یک برند ایرانی است که ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی آن هیالورونیک اسید می باشد. نواحی مختلف صورت برای تزریق این ژل مناسب و کاربردی هستند که در این بین فیلر فیورج fiorge برای تزریفق لب بسیار توصیه می شود. تا حدود یک سال ماندگاری دارد و تاکنون عوارض جدی از آن گزارش نشده است.

پرسش و پاسخ درباره فیلر فیوریج:

آیا تزریق ژل فیورج درد دارد؟

درد کمی دارد، فقط ورود سوزن به پوست و لب ها ممکن است ناخوشایند باشد.

بهترین مرکز تزریق ژل فیورج برای لب کجاست؟

مطمئنا هرچه کلینیک معتبر تر و پزشک ماهرتر باشد، نتایج به دست آمده بهتر و رضایت بخش تر خواهد بود. بنابراین سعی کنید به بهترین و معتبرترین مرکز زیبایی مراجعه کنید.

4.6/5 - (9 امتیاز)
صادق خندانی
صادق خندانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با دکتر تفت